Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Alvalk сказал:

:pozor: на відміну від вас в мене немає ідолів.

 

3 часа назад, Alvalk сказал:

То тільки у вас політичні уподобання потребують наявності ідола. В мене ні. Тому що в політиці немає незаплямованих 

 

2 часа назад, Alvalk сказал:

 

image.png.6664892554855b96e201027d9edb9cb4.png

 

Жодного дня без Порошенка 😂, но ідолів - не має 🤣 ... це вже хвороба.

До речі, зверніть увагу, всі адекватні люди пропонують реальну винагороду у вигляді грошей, а тільки Порошенко пропонує якусь херню :)  100 кг. х 116,9 грн. = 11690 грн.!!! Це приблизно 292 долари. Ось такий "щедрий" мільйонер :). Який він все ж таки жлоб (правильно про нього кажуть) :) 

197068759_.thumb.png.e4dac557dc3f1b213f27095a58c68cf5.png

 

  • Лайк 2
  • Хаха 4
  • Сумно 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Dmitriy_S сказав:

Поясню. Маск - не благодійник, яким його намагаються зробити, він бізнесмен. Його ціль - контракти з Пентагоном. На даний момент US Army користується Ірідіум, який вдало пройшов випробовування в бойових умовах. А от Старлінк - ні. І зараз у Маска унікальна можливість провести випробування системи в умовах повномасштабної війни. Як результат - контракти з Пентагоном на десятки/сотні мільярдів доларів на Старлінк з військовим тарифом, який Маск зараз нав'язує в Україні. Так що ніякого fuck off Ukraine не могло бути за будь-яких розкладів.

"То він сука, нам ще винен"

😄

  • Лайк 2
  • Хаха 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, laritus сказал:

 

 

Жодного дня без Порошенка 😂, но ідолів - не має 🤣 ... це вже хвороба.

До речі, зверніть увагу, всі адекватні люди пропонують реальну винагороду у вигляді грошей, а тільки Порошенко пропонує якусь херню :)  100 кг. х 116,9 грн. = 11690 грн.!!! Це приблизно 292 долари. Ось такий "щедрий" мільйонер :). Який він все ж таки жлоб (правильно про нього кажуть) :) 

197068759_.thumb.png.e4dac557dc3f1b213f27095a58c68cf5.png

 

в пана почуття  гумору  взагалі нема ? 

диркіна відправлено на утилізацію - його швидше ліквідують , та скажуть , що він "героічно" загинув ,  ніж дозволять йому у полон потрапити 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, laritus сказал:

Жодного дня без Порошенка 😂, но ідолів - не має 🤣 ... це вже хвороба.

Хвороба, це коли жарт чи тролінг сприймають за чисту монету. Деякі довбні тут вже не  перший раз на це купуються :ROFL:

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

Деякі довбні тут вже не  перший раз на це купуються :ROFL:

"Дикие люди...дети гор..."(С)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Ну что П....СЫ !!!! Со временем все становится на свои места !!!! Вот Вам фамилии тех, кто сделал так, чтоб наши бойцы встречали танки без бронежилетов !!!! Свято верю в то, что справедливость восторжествует и жена Уебана Довгого будет носить ему передачи в сизо, и тот факт что он типа пошёл воевать его не спасёт !!!! Далі буде…..скоро Ви узнаете кто к этому причастен из ДБР и Прокуратуры!!!! Дмитрий Марченко, позывной Марчелло

на відео є напис "голос схожий на", я наприклад переглянувши це відео впевнений, що цей голос належить саме Кантону, отже це кантон во всьому винен!!! а спробуйте спростувати! Мені видніше :), навіть без експертизи :)

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Юрий Киев сказав:

Наче з грудня 2014 року мельник посол в Німеччині. 

Тобто сивочолий гетьман його туди поставив. 

І тут наробив! 😀 

А я все думав, навіщо мельник підсирає Президенту Зеленському Володимиру Олександровичу напружуючи постійно відносини між Україною та Німеччиною, а тут он воно що.

Шпіон порошенківський заради своєї чорної справи всій державі шкодить! 

Ось такий він - мудак у відділі кадрів.))) 

Нарешті, пазл складено. у кацапів Обама/Байден під'їзди засцикають, у нас сивочолий барига.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

Хвороба, це коли жарт чи тролінг сприймають за чисту монету. Деякі довбні тут вже не  перший раз на це купуються :ROFL:

ні це саме хвороба. Ви не в змозі жити без вашого кумира (тому тягнете його за першої ж можливої нагоди, не важливо у вигляді жарту або ні) :). І вам вже про це раніше також інші користувачі писали :). Ви вже задовбали :)

  • Лайк 5
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Бездомный сказал:

в пана почуття  гумору  взагалі нема ? 

це гумор для пастви, а для мене це просто чергова тупість від ПОП.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Alvalk сказал:

Хвороба, це коли жарт чи тролінг сприймають за чисту монету. Деякі довбні тут вже не  перший раз на це купуються :ROFL:

Зашел к ПАП на Фейсбук. Сверхсекрентная баня есть аж с 4 стиралками. Конфет нет. :)

PS. Кофетки кстати неудачные. Старые желейки были вкусне.

Змінено користувачем AOZ1
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, laritus сказал:

це гумор для пастви, а для мене це просто чергова тупість від ПОП.

Первая П лишняя :)

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Vikctor сказав:

 

Так і уявляю як плокулол з Турчиновим фарбують лиця як Шварц у Коммандо та з великими тісаками їдуть за лінію у тил по відомого язика... Рацію несе Береза.

А що, Зорян зі Шкіряком — вже не можуть? Старі, мабуть, стали...
З Гіві в них непогано вийшло...

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AOZ1 сказал:

Зашел к ПАП на Фейсбук. Сверхсекрентная баня есть аж с 4 стиралками. Конфет нет.

Ця опція разом з критичним мисленням і здоровим глуздом  доступна не всім. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, AOZ1 сказал:

Первая П лишняя :)

ПОП - це Петро Олексійович Порошенко, але в цілому згоден, там взагалі людина зайва (про політично мертвих як про покійників не прийнято говорити. Якби не ці боти, які його щодня піарять, про ПОП вже давно забули).

ОП на всяк випадок - це не адміністрація президента (хоча, що ви саме маєте на увазі тільки вам відомо).

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, МаТраС сказал:

"То він сука, нам ще винен"

😄

Не знаю, що він там винен, але з Україною мова шантажу не проходить. А маск саме до цього скотився.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, MaxS сказал:

Нарешті, пазл складено. у кацапів Обама/Байден під'їзди засцикають, у нас сивочолий барига.

))) ось бачите, як тільки в пошуках "мудака у відділі кадрів" ми вийшли на сивочолого - Ви одразу втратили почуття гумору і до кацапів докотились))) 

Ну, слава богу, в мій під' їзд він не заходить. Чисто в під'їзді... 

  • Хаха 6
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Юрий Киев сказал:

Володимир Зеленський "підчищає" за Мельником))) 

Мельник що зробив неправильно?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, laritus сказав:

ні це саме хвороба. Ви не в змозі жити без вашого кумира (тому тягнете його за першої ж можливої нагоди, не важливо у вигляді жарту або ні) :). І вам вже про це раніше також інші користувачі писали :). Ви вже задовбали :)

У вас і ще деяких форумчан майже нема дописів, в яких не згадується Порошенко. А в кумири ви його чомусь до Alvalk записали :)

  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, karbo сказал:

Мельник що зробив неправильно?

а хто казав , що він щось зробив не правильно ? 🤣

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

а хто казав , що він щось зробив не правильно ? 🤣

Так тут звучить від деяких.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, MaxS сказал:

У вас і ще деяких форумчан майже нема дописів, в яких не згадується Порошенко. А в кумири ви його чомусь до Alvalk записали :)

Вам-то звідки знати? ви з цієї теми взагалі нікуди не вилазите (судячи з вашого профілю), я ж навпаки і в інших темах приймаю участь (тому не треба мені приписувати вашу манеру поведінки). І звичайно вимушено коментую тих (вас у тому числі), хто намагається за кожної можливості піарити цю істоту. Порохоботи засмічують будь-яку тему одним і тим самим змістом (це як вірус). Набридли вже...

  • Лайк 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Бездомный сказал:

сучасник Т 34 ? 

тут  хтось з  словенських Т 55 глузував

 

А чим стародавній британський МРАП гірше за незахіщені пікапи для транпортування бійців? Я впевнений що британськи сержанти на базах зберігання добре про них дбали. Я все чекаю, коли американці нарешті почнуть постачати зняти з озброєння гаубиці М198. Бо їх законсервовано тисячи, а нам вони потрібні.

 

2 часа назад, Canton сказал:

...Свято верю в то, что справедливость восторжествует и жена Уебана Довгого будет носить ему передачи в сизо, и тот факт что он типа пошёл воевать его не спасёт !!!! Далі буде…..скоро Ви узнаете кто к этому причастен из ДБР и Прокуратуры!!!!

 

Більш того - я сподіваюся що подібне відбудеться зі всіма підорасами. В тому числі з плокулолом.

 

 

3 минуты назад, Бездомный сказал:

а хто казав , що він щось зробив не правильно ? 🤣

 

Порохоботи))) Причому вказали що підораси й ті, хто його призначив. Але дізнавшись хто само призначив вирішили, що це вже чомусь не смішно...

  • Лайк 3
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...