Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

О, великий и маХучий русский язык - одно слово в любой ситуации.

И это прекрасно.

www.yapfiles.ru/show/2808470/505e4ee640af4fd06a73f8a3d0584235.mp4.html

Змінено користувачем Музей
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Canton сказав:

"хамыт нэ надо, знаещь, да?"(С)

Да, не надо самому первым начинать хамить.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

1 час назад, mastervovik сказал:

Так вот сидите и не чирикайте, пока взрослые дядьки разбираются

 

Ти не зрозумів - то після дзвінка сивочолого почесного пенсіонера гру кантона пана Маска попустило.

 

2 часа назад, Canton сказал:

...Хотя бы абонплату проплатите для ВСУ для начала...или слабо?

 

 

Хоч від субсидії відмовься та сплачуй комунальні  платежі самостійно. Чи слабо?:pozor: Чувак слухає ламповий вініл, а опалення за нього сплачують українці...

 

1 час назад, Dark FeniX сказал:

Я с Кантоном соглашусь в том, что хамить не надо было. Да, надо возмущаться, давить. Но максимально корректно. 

Хамство було з боку нонеймів в твітері, де найбагатша людина світу має ті самі права я і найбідніша. Маск не знав про такий феномен соцмереж? Так то його трабли. Президент та представники уряду висловлювались обережно, намагаючись врозуміти генія-соціопата. До речі у підсумку Маск дав задню після твіта пана Федорова, на який послався  та подякував за раз'яснення міжнародного становища. Кантони ж знайшли якусь хабалку та зробили її рупором влади. Дивно що не знайшли когось з призвіщем Зеленський задля більшого ефекту. Так що можете і в подальшому погоджуватись зі зрадойобами - в нас поки що вільна країна.

 

 

Прикольно...

 

472207533_.thumb.png.4c260a1a4af051e2409ca55dea708378.png

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Та да, давайте ще з куЧМО зтягнемо вартість пройобаних ним озброєнь.

Якщо починати - так з початку.

нам ще дякувати Кучмі доведеться - за те , що він - не Лукашеску 

 

знаю багацько дніпровських старих піхв , які б і зараз  за Лукашеску охоче проголосували , а в часи Кучми - то була найвигідніша електоральна політика .

 

Я не кажу , що це - 100% заслуга Кучми , але ж , на відміну від декого ( не будемо тикати пальцями ) , він не чіплявся за владу за будь яку ціну .

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.10.2022 в 01:13, Черномор сказав:

"Треугольник УВЧ" (уголёк-волна-чебурашка) помнят все любители пенного, Таркус в памяти у бывших почитателей винила.

"Волна" була ще кращою для "почитателей винила" ніж таркус. 

Облави ментовські на таркусі частіше були -- можна було без платівок залишитися, які коштували майже, як заробітня плата інженера. Причому ще й не зізнаєшся, що платівки були твої.

А пиво так -- "угольок" або "чебурашка".

На таркусі проводили вільний час вечорами.

Давно це було.....

 

1280px-Donezk_Zentrum_WK2_Denkmal.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, newbee2020 сказав:

в отношении маска надо просто закрыть пиз**ки

И не мешать ему и дальше морозить херню.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0qbkBwT4KMYFJLgvZpZ8rdT1VVdejckUFQMX9qUw7ReEhYyimoSzZacB6LaoJvPpnl&id=100012170500571

БНР проситься в Україну 

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Canton сказав:

Я знаю, кто УЖЕ собрал 300. И там серьезные дядьки...пожелаем им удачной охоты...

Нафіга PR тій тварині робити? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, vadimv сказал:

И не мешать ему и дальше морозить херню.

"спочатку було слово" - схоже , що пан Ілон спробував намацати - як далеко йому дозволять зайти .

Виявилося , що ніяк . 

Це як з бабою - якщо  одразу не дати  суворого укороту , жортско  визначивши - хто вожак стада - надалі  жити разом  з нею буде неможливо .

 

Саме тому , після того , як наречена розувала нареченого ,  наречений мусив   трічі  вдарити наречену канчуком  - такий звичай в наших предків . Предки мудрі .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, vadimv сказав:

Да, не надо самому первым начинать хамить.

Ще раз. Погавкати один на одного з вікна автомобіля, як заведено у нас і кацапів, це трохи інше ніж погавкати на людину, яка дала тобі цей автомобіль в безоплатне користування незалежно від причин, з яких вона це зробила.

  • Лайк 4
  • Дякую 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, Alvalk сказал:

Шах і мат!

image.thumb.png.fb2d44bc91fbfaf4b32b8ba411f3f60b.png

Цікаво що у всіх проскакують одні і ті ж фрази, слово в слово - зеля пешка, наркоман, руководит нато, план америки по уничтожению рассеї, сбежал в польшу, разваливают страну а ви радуетесь, і тд. Доказательства есть, но я тебе не покажу. Люди зі "своєю" думкою :)

  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, MaxS сказав:

в безоплатне користування

Ви впевнені в в безоплатному користуванні -- я ні, скоріше навпаки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, MaxS сказав:

Ще раз. Погавкати один на одного з вікна автомобіля, як заведено у нас і кацапів, це трохи інше ніж погавкати на людину, яка дала тобі цей автомобіль в безоплатне користування незалежно від причин, з яких вона це зробила.

Одна хабалка погоды не делает.
Кстати, ее раскручивали все это время кацапы, она была рупором их пропаганды (звездный час).
Выглядело туповато, но на мысли навело, с каких херов эта бляндинка инфоповоды дает.
Остальные подшучивали, мемчики разные, картинки веселые в украинском стиле — это не обидно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, MaxS сказал:

Ще раз. Погавкати один на одного з вікна автомобіля, як заведено у нас і кацапів, це трохи інше ніж погавкати на людину, яка дала тобі цей автомобіль в безоплатне користування незалежно від причин, з яких вона це зробила.

Взагалі то - Україна зараз - це  щит усього вільного світу .

І Вільний світ те прекрасно розуміє . 

Captain_America_Shield.webp

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, TaurosRMK сказал:

Цікаво що у всіх проскакують одні і ті ж фрази, слово в слово

Ще цікавіше те, що час від часу ці фрази можуть змінюватись, або замінюватись, але теж - у всіх одночасно. Їх програмують чітко 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, TaurosRMK сказав:

Цікаво що у всіх проскакують одні і ті ж фрази, слово в слово - зеля пешка, наркоман, руководит нато, план америки по уничтожению рассеї, сбежал в польшу, разваливают страну а ви радуетесь, і тд. Доказательства есть, но я тебе не покажу. Люди зі "своєю" думкою :)

Як і на цьому форумі!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Alvalk сказав:

Їх програмують чітко 

Наприклад -- Вас про зимову форму для ЗСУ ....

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, MaxS сказав:

Ще раз. Погавкати один на одного з вікна автомобіля, як заведено у нас і кацапів, це трохи інше ніж погавкати на людину, яка дала тобі цей автомобіль в безоплатне користування незалежно від причин, з яких вона це зробила.

Ще раз. Спочатку автомобіль було силою відібрано. Пора припинити балачки, що автомобіль нібито дали в безоплатне користування. І що всяким мудакам треба дякувати за їхні мудацькі твіти.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

а там часом китайцям запропонували виїхати racurs.ua/ua/n175814-kytay-zaklykav-svoyih-gromadyan-terminovo-pokynuty-ukrayinu.html

А ви шукали посилання на китайців? Бо в твітері кажуть це русняве ІПСО.

1 час назад, Alvalk сказал:

... Не пойму, зачем так много внимания ему здесь уделяется?

Ще смішніше було б якби це написав кантон... Я так зрозумів що послідовність подій для порохоботів не має значення...

 

 

Тут нещодавно наш полтавський колега щось писав про ватний Дніпро. Я в принціпі погоджуюсь, але нагадаю що відверто ватних кандидатів на посаду мера дніпряне з 2014 не обирали, на відміну від щірих націоналистів з Полтави.

 

 

 

 

Трохі про ППО... Чомусь не відображається фото екрану насамс, хоча у твіті воно є. Кому цікаво - натиснить на твіт. Різниця дійсно вражає. Це не лада гранта VS мерседес. Це скоріш москвіч 412 VS бентлі...

 

 

 

 

Звідки ця мобілізована жіночка так багато знає про нашу ППО? Я особисто досі ні де подібного не читав. Якщо правда, то це просто окуітєльно... Знов таки увесь текст тільки при натисканні на твіт...

 

 

1230794831_.png.16e589a9ffc85cc75d58a8d033dbf847.png

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

Наприклад -- Вас про зимову форму для ЗСУ ....

youtu.be/N-8jkDqR58U

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Я так зрозумів що послідовність подій для порохоботів не має значення...

Як послідовність дій може виправдати дебілів, котрі патякають язиком аби що? Як Моська на слона :pozor:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Alvalk сказав:

Як послідовність дій може виправдати дебілів, котрі патякають язиком аби що? Як Моська на слона :pozor:

Ви, мабудь, це мали на увазі, як і Ваш "ідол" про війну України з росією

 

Russia_Ukraine_Locator.svg.png

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, DmiVady сказал:

Більш правильно буде про Днепр, як я гадаю, буде "сам собі на умі" ))) таке собі "а може домовимось, порєшаем ..."

 

 

 

Тож напевно саме тому біля пам'ятника маргелову в нас досі лежать квіти, а пам'ятник пушкіну обережно захіщений мішками із піском? Ось поки продовжуватиметься таке, то кирилам в нас буде намолено...

 

2 часа назад, Dmitriy_S сказал:

О, відчувається кацапський менталітет. Ніззя на баріна роток раскривать. Каждий свєрчьок знай свой шєсток.

 

Навіть в цієй гілці яскраво помітно прихильники кого само досі живуть у цієй парадигмі. Вони на чолі зі своїм світочем не помітили як змінився світ за останні майже вісім місяців, та досі вважають що засунути язика до дупи на вимогу пані ріббентроп правільніше ніж казати німцям у очі, що вони даремно зажали свої танки...

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...