Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

11 минут назад, Vikctor сказал:

А як так? В сенсі хто дозволив вивести гроші, якщо цім переймалася найвидатніша банкіня всіх часів та народів?

Приватний бізнес працює самостійно. Перевірка контролюючими органами проводиться постфактум, за минулий період.

Ви насправді цього не знали? 

Ви ще звинуватьте поліцію, що вона ловить злочинців після скоєння злочину, а не до

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, laritus сказав:

Даннінг - Крюгер пишеться через дефіс тому, що це по-перше явище, а по друге це 2 різні людини :), 

Які ж ви передбачувані 😄. Аж не цікаво. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Приватний бізнес працює самостійно. Перевірка контролюючими органами проводиться постфактум, за минулий період.

Ви насправді цього не знали? 

Ви ще звинуватьте поліцію, що вона ловить злочинців після скоєння злочину, а не до

Ми зараз не про звичайний бізнес говоримо, а про банкінг, де всі транзакції цілком можливо побачити майже міттево, якщо звісно не заплющувати очи свідомо. Тим більше у разі банківськой структури, яку готують до націоналізації й відповідно девляться прискіпливо.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, laritus сказал:

Що за дурня?

дурня - це в вашої голові.  

48 минут назад, laritus сказал:

А націоналізували його тому, що він шантажував НБУ і це була справді загроза.

В тому й був шантаж, що гроші  з банку вивели, а якщо НБУ не дасть ще грошей, впаде банк і разом з ним банківська система. НБУ прийняв єдине вірне рішення. Грошей дав, але вже націоналізованому державному Приватбанку. 

51 минуту назад, laritus сказал:

Націоналізувати та продати реальним бізнесменам (як було вже з металстилом. Також є робочі місця та відрахування до бюджету більше, ніж за колишніх власників, які придбали майно в обхід ринку) із союзних держав (які під себе закони не переписуватимуть), а не просто націоналізувати.

Щоб націоналізувати, треба для цього мати законні підстави. Коли знайдете заходьте

52 минуты назад, laritus сказал:

АЛЕ в Україні бабуся платить за хліб ПДВ 20 %, а Порошенко чи Ахметов/Косюк отримує з бюджету 20 % ПДВ (той, що сплатила бабуся) коли експортує свій товар за кордон (відшкодування ПДВ).

:pozor: Ну не можна ж бути таким тупим. Ви б спочатку розібрались, що таке ПДВ і як воно працює. Єдиний отримувач ПДВ - це держава. А експортери не отримують ПДВ, вони отримують відшкодування того ПДВ, який вони сплатили за товар. 

Краще не пишіть про те, чого не розумієте.

  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Боевые КОМАРЫ, противотанковые ГНИДЫ И новый доклад Небензи в ООН 😁 [ПАРОДИЯ]

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, laritus сказал:

Що за дурня? Природно – рівноправність (у всьому має бути), АЛЕ в Україні бабуся платить за хліб ПДВ 20 %, а Порошенко чи Ахметов/Косюк отримує з бюджету 20 % ПДВ (той, що сплатила бабуся) коли експортує свій товар за кордон (відшкодування ПДВ). Це що?!? 

Бюджетне відшкодування ПДВ — це компенсація державою суми ПДВ, який був сплачений у вартості придбаних товарів, робіт, послуг.

Простий приклад: підприємство придбало у виробника товарів на суму 180000 грн з ПДВ і реалізувало їх в іншу країну (експорт)  за 200000 грн. Так як для експорту діє ставка ПДВ 0%, то виходить ситуація:

    сума нарахованого ПДВ при реалізації  — 0 грн;
    сума сплаченого ПДВ у вартості товарів — 30000 грн (=180000×5/6);
    податкове зобов’язання — податковий кредит = 0 – 30000 грн = -30000 грн. Цю суму й можна заявити на відшкодування.

Джерело: buhplatforma.com.ua/article/7660-vdshkoduvannya-pdv-2020»

Так что бабуся в Болгарии тоже заплатит ПДВ, но в бюджет Болгарии

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

Ми зараз не про звичайний бізнес говоримо, а про банкінг, де всі транзакції цілком можливо побачити майже міттево, якщо звісно не заплющувати очи свідомо.

Ви вже нагадуєте мені ларітуса. Ви насправді вважаєте, що в НБУ сидять спеціально навчені люди і контролюють транзакції банків? Чи хоча би що НБУ має таку можливість?  Банківська таємниця?  Ні, не чув.. :lol:

12 минут назад, Vikctor сказал:

Тим більше у разі банківськой структури, яку готують до націоналізації й відповідно девляться прискіпливо.

А хто готував? Коли почалась підготовка?  Можна детальніше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Alvalk сказал:

Приватний бізнес працює самостійно. Перевірка контролюючими органами проводиться постфактум, за минулий період.

Ні. Саме нацбанк видає дозволи на виведення великих сум (а з ПриватБанку виводили мільйони, а не сотні тисяч причому їх так і не знайшли, а це означає, що вони були виведені за кордон) у випадку із валютним контролем. Без нацбанку це зробити було неможливо. І перевірка мала бути здійснена ще за часів націоналізації банку (це і було зроблено, але ніхто не судився і зрозуміло чому).

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

Ви вже нагадуєте мені ларітуса. Ви насправді вважаєте, що в НБУ сидять спеціально навчені люди і контролюють транзакції банків? Чи хоча би що НБУ має таку можливість?  Банківська таємниця?  Ні, не чув.. :lol:

А хто готував? Коли почалась підготовка?  Можна детальніше?

Банківська таємниця це не таємниця сповіді. Хоча тут я недостатньо компетентний для суперечки. Стосовно підготовки - ви ж не хочете сказати що рішення про націоналізацію найбільшой банківськой структури країни було спонтаним та не підготовленим?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Секретарь Совбеза РФ Патрушев заявил, что англосаксы хотят уничтожить россиян.

Также некоторое из его заявлений:

— СМС-сообщение «всё сделано», которое Трасс после подрыва «Северных потоков» прислала Блинкену, подтверждает участие британских ВМС в этих терактах;

— США финансируют подготовку учебников для СНГ, где дается искаженное понимание истории СССР;

—На Запорожской АЭС предотвращен теракт

:pozor:

bI3t0B_QktQ.thumb.jpg.50a400a034bb09d5eb78f57cc48d4d3b.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Vikctor сказав:

 

Пан Іголкін, яка різниця між виробом окремих позицій, та налагодженням їх серійного виробництва?

Це питання риторичне.
Але можу сказати, що наші металисти вже роблять такі. 
Всі виробництва, хто може — теж. Ще з літа.
Захист країни — мотивація не гірша за прибуток.
А може й краща.

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, iiigolkin сказал:

Це питання риторичне.
Але можу сказати, що наші металисти вже роблять такі. 
Всі виробництва, хто може — теж.

Схоже наразі потрібен перекладач з виробничой мови на людську...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Бездомный сказав:

:pozor:

bI3t0B_QktQ.thumb.jpg.50a400a034bb09d5eb78f57cc48d4d3b.jpg

Давайте краще що вони там про комарів розказують.Я їх не читаю але дуже інтересно🙂

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vikctor сказав:

Схоже наразі потрібен перекладач з виробничой мови на людську...

ОК. Якщо виробництво й розробка твої — зовсім не складно швидко розробити та почати виготовляти масово.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, iiigolkin сказал:

ОК. Якщо виробництво й розробка твої — зовсім не складно швидко розробити та почати виготовляти масово.

Це стосується й складних виробів на кшталт ракет скажемо? Тобто скажемо виробник за три місяці зумів зібрати п'ять зразків для іспиту. Іспити пройшли вдало, гроші надані. Цього достатньо для міттевого налагодження конвеєрной сборкі тисячами?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, serg179 сказал:

Давайте краще що вони там про комарів розказують.Я їх не читаю але дуже інтересно🙂

 

взагалі то я про те , що вони не планують зупинятися - війна триватиме до останнього кацпа :unknown:

Змінено користувачем Бездомный
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

 

взагалі то я про те , що війна триватиме до останнього кацпа :unknown:

Вони вже перемогли - й не тільки нас а ще й європейців)

 

1262637924_.png.48943d3b8a716e183cac53dcdc00ef8a.png

  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vikctor сказав:

Це стосується й складних виробів на кшталт ракет скажемо? Тобто скажемо виробник за три місяці зумів зібрати п'ять зразків для іспиту. Іспити пройшли вдало, гроші надані. Цього достатньо для міттевого налагодження конвеєрной сборкі тисячами?

Якщо схожий продукт вже вироблявся — то так.
Тобто якщо надані гроші підуть лише на закупівлю матеріалів і комплектації, а не на будівництво й облаштування виробництва.
Також, по об'ємах: приблизно ті сами й будуть, що були до того, це очевидно. Якщо було тисячі — то так і буде.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"дробления русского этноса с целью его полного искоренения"

 

Можно подумать это что то плохое....(с.)

 

Моется собакой

 

spacer.png

 

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Vikctor сказал:

Хоча тут я недостатньо компетентний для суперечки. Стосовно підготовки - ви ж не хочете сказати що рішення про націоналізацію найбільшой банківськой структури країни було спонтаним та не підготовленим?

У мене немає дати. Як і у вас.  Не знаю, чи ви цікавились тоді здоров'ям банківської системи і що там відбувається, але я цікавився. Так, у банка були проблеми (як і у багатьох інших після початку гібридної війни і втрати  територій). НБУ надавав рефінансування. Регулярно. І найбільше - Приватбанку. Це не дивно, що найбільше, бо банк найбільший. Але справа не в цьому. Рефінансування - це допомога, щоб банк покращив свої показники і став стабильним. Але чомусь у Привата показники не покращувались а він просив все більше й більше. От тоді й сталася націоналізація. Коли про це з'явилися перші думки, мені не відомо.

У мене лише одне питання - чи давав би НБУ рефінанс, знаючі, що гроші знов забере собі Бєня і готовлячи націоналізацію? А відповідь буде різнитися залежно від точки зору. Я бачив, як ефективно працював НБУ, західні партнері також дуже хвалили НБУ, тому я впевнений, що гроші насправді видавались в надії врятувати банк. Але вам мабуть приємніше буде вважати, що Гонтарева з бабушкою   в долі.  Вважайте. Не буду переконувати

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, dr.alf сказал:

сума нарахованого ПДВ при реалізації  — 0 грн;
    сума сплаченого ПДВ у вартості товарів — 30000 грн (=180000×5/6);
    податкове зобов’язання — податковий кредит = 0 – 30000 грн = -30000 грн. Цю суму й можна заявити на відшкодування.

І?

Бабуся (якщо вона покупає) платить за товар у магазині України 20 % ПДВ, ці 20 % продавець переводить до бюджету України (тобто у бабусі додаткові витрати 20 %). При експорті продавець продає товар за ставкою 0 %, а ні 20 % це по-перше. А по-друге він отримує то, що сплатив, якщо прідбав товар у бабці (якщо бабця продавець) в Україні (бабця не отримує відшкодування ПДВ. Тобто у бабці є витрати у випадку придбання товару в Україні, або недоотримання прибутку в розмірі 20 % якщо вона цей товар продає тому, хто його перепродає за кордон. В цьому і справа :). Той, хто займається зовнішнім бізнесом, не платить, а той, хто займається внутрішнім бізнесом, або просто купує товар в магазині, в Україні платить за того, хто займається зовнішнім і це не рівні умови. А зовнішнім бізнесом займаються переважно олігархи, тому таке спотворення).

19 минут назад, dr.alf сказал:

Так что бабуся в Болгарии тоже заплатит ПДВ, но в бюджет Болгарии

До чого тут Болгарія? Але якщо Болгарія, то підприємства, річний оборот яких становить менше 50 тис. левів (928326,48 грн.), звільняються від сплати ПДВ. Знайдіть у нас таку саме умову.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Бездомный сказав:

 

взагалі то я про те , що вони не планують зупинятися - війна триватиме до останнього кацпа :unknown:

Світ, від якого залежить доля рускіх вошей, занадто толерантний.Як тільки на росії стане ясно що вони програють, одразу вони заспівають щось типу: єта нє мі, єта всьо путін.І захід почне масово закидати туди гуманітарку.

  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Alvalk сказал:

ще звинуватьте поліцію, що вона ловить злочинців після скоєння злочину, а не до

А влада не повинна щось робити щоб попередити злочинність?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Херсон сьогодні прокинувся без триколору, також в області зникли деякі блокпости.

nikopolnews.net/region/kherson-sohodni-prokynuvsia-bez-trykoloru-takozh-v-oblasti-znykly-deiaki-blokposty/?fbclid=IwAR1cNhanW9CT6QqjG6N3PJJQUlAxwMdsX9b2HleeT-2M7-WB0pNNdBXFMu4

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...