Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Сьогодня щось смачне возили туда, чи забирали звідти, навіть не знаю. Але штук 20-25 грузовичків по типу Lockheed C-5 Galaxy за пів дня, не часто таке буває.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зрозуміло чому у *ан*онів підгорає. Якби подібна швидкість та обсяг зборів була в його світоча, то останній разорився би...

 

 

  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, миг сказал:

FfTKgHQXwAQcnHq.jpg

Зліва не вистачає каменту "зварювальник 80 LVL" . Ладно б сам зварив...  трохи скромнішим потрібно бути за народні донати так піаритись

Змінено користувачем ШуRik
  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Vikctor сказал:

А вам яка різниця? Мене наприклад взагалі не цікавить що та по якой ціні купляє фонд сивочолого. Купляє й добре. Я туди грощі не понесу звичайно. Так само ви пану Притулі жодного сольдо не надали. Ті хто надав якось без вас разберуться чи слід донатити йому далі.

Если нету в доступа приход расход остаток, имееш дело с жуликом. Поэтому ни копейки таким друзям, включая Бирюкова не перечисляю. Исключение налоги, но тут принудиловка.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, laritus сказал:

Добре, що Ахметівські СЕС/ВЕС побили :) і країна зараз заощаджує на виплатах, але з урахуванням всього збитку під час опалювального сезону це мало тішить).

А може було би добре щоб до вашого дому калибр прилетiв. Нi?

Змінено користувачем AOZ1
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, ШуRik сказав:

Зліва не вистачає каменту "зварювальник 80 LVL" . Ладно б сам зварив...  трохи скромнішим потрібно бути за народні донати так піаритись

Я так розумію, пічки які праворуч гірші, туди ж ще дрова треба підкидати, про які злочинна влада могла б і потурбуватися в 14-19-х роках.

  • Лайк 2
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"- Від ідеї "взяти Київ за 2-3 дні" вони дійшли до "давайте хоча б на 2-3 години лишимо їх без світла".
 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, serg179 сказал:

 

 

IMG_20221102_205751_679.jpg

Друг мой (маркетолог-профи) жжет напалмом

Кинолога назначить на кино.

Директора консервной фабрики - в консерваторию

Оперативника - отправить руководить оперой.

Фондюшника - фондом госимущества.

Секретарь должен руководить секретной службой.

Шоколатье - может управлять школой.

Директор универсама - отличная кандидатура на ректора университета.

Любитель дорожек пусть строит дороги.

Культуриста - однозначно надо бросить на министерство культуры.

Мы наш мы новый мир построим, кто был никем, тот станет всем.

Как маркетолог, пожалуй, запишусь экспертом по маркам на аукцион Sotheby's. Главное не перепутать акцизные с почтовыми. (С)

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, Canton сказав:

Друг мой (маркетолог-профи) жжет напалмом

Кинолога назначить на кино.

Директора консервной фабрики - в консерваторию

Оперативника - отправить руководить оперой.

Фондюшника - фондом госимущества.

Секретарь должен руководить секретной службой.

Шоколатье - может управлять школой.

Директор универсама - отличная кандидатура на ректора университета.

Любитель дорожек пусть строит дороги.

Культуриста - однозначно надо бросить на министерство культуры.

Мы наш мы новый мир построим, кто был никем, тот станет всем.

Как маркетолог, пожалуй, запишусь экспертом по маркам на аукцион Sotheby's. Главное не перепутать акцизные с почтовыми. (С)

Аналітики також дуже напружились.

  • Лайк 3
  • Хаха 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, MaxS сказал:

Я так розумію, пічки які праворуч гірші

На цей випадок у підступного бариги є козир:

image.thumb.png.a44e68717843d4d279a7a960d10a4065.png 

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коли Бєню будуть судити у штатах, треба щоб судді це врахували і трошки скинули йому строк

"Російський суд у Казані заочно заарештував українських бізнесменів Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. Бзнесменів звинувачують у тому, що разом з іншими учасниками у період із грудня 2006 по жовтень 2007 року вони привласнили понад 800 тисяч тонн нафти, яка була  поставлена "Татнефтью", на загальну суму понад 400 мільйонів доларів."

Джерело: https://censor.net/ua/n3377882

  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, serg179 сказав:

Аналітики також дуже напружились.

Букіністів - в карпатський лісгосп 

Бібліотекарів -  в єпископи

Змінено користувачем MaxS
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, AOZ1 сказал:

А може було би добре щоб до вашого дому калибр прилетiв. Нi?

Дурне питання, але якби це допомогло зберегти чиїсь життя та завдати фін. шкода РФ (колібр коштує дорожче за мій будинок :)), я б не сильно сумував (я молодий побудую новий і з урахуванням досвіду ще кращий). І я вже писав, що приблизно за 300 метрів від мого будинку збита ракета впала (це по-перше). По-друге, яке відношення я (платник податків до бюджету), маю до шахрая Ахметова (який під різними схемами більше витягував з бюджету, ніж туди платив, що є прямим наслідком ослаблення країни)? По-третє, вас особисто б зараз змушували доплачувати різницю зеленого тарифу, який на вкрадені від схеми Ротердам+ гроші побудував Ахметов, якщо ви цього не розумієте (хто також ворог України), ну це значить, що для вас і росіяни друзі/брати (олігархи це внутрішні вороги, які систематично руйнували цю країну десятки років, а не просто як РФ 8 років і 8 місяців обстрілюючи ззовні) :).

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, laritus сказал:

 (олігархи це внутрішні вороги, які систематично руйнували цю країну десятки років) :).

На жаль, для деяких це незрозуміло до цього часу.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, laritus сказав:

шахрая Ахметова (який під різними схемами більше витягував з бюджету, ніж туди платив, що є прямим наслідком ослаблення країни)

Не кажучи вже про те, що він має понести персональну відповідальність за сепаратизм і здачу Донбасу.

  • Лайк 7
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, laritus сказал:

олігархи це внутрішні вороги, які систематично руйнували цю країну десятки років

і забезпечували людей робочими місцями, а владу податками та валютними надходженнями в країну. але дійсно без багатих краще. доведено іспанцями в 1492 та комуністами в 1917...

головне щоб вам не сумно було і гарними дорогами їздили. але лише на дупі і то вже недовго. мої американські друзі цілком обґрунтовано припускають що коли війна закінчиться, після таких інвестицій владі доведеться працювати гарно та прозоро...

  • Лайк 4
  • Хаха 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Alvalk сказал:

На цей випадок у підступного бариги є козир:

Ось я дивлюся на це фото і одразу розумію, що у вас справді кумирів та ікон немає... 🤦‍♂️ як ви боти вже набридли.

  • Лайк 3
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

і забезпечували людей робочими місцями, а владу податками та валютними надходженнями в країну. але дійсно без багатих краще. доведено іспанцями в 1492 та комуністами в 1917...

головне щоб вам не сумно було і гарними дорогами їздили. але лише на дупі і то вже недовго. мої американські друзі цілком обґрунтовано припускають що коли війна закінчиться, після таких інвестицій владі доведеться працювати гарно та прозоро...

Ну, люди і раніше працювали на тих шахтах, заводах, які прихватизував Ахмєтов. Що, крім сонячних електростанцій, за які він отримував дуже непогані гроші з бюджету, він збудував? 

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, laritus сказав:

Добре, що Ахметівські СЕС/ВЕС побили :) і країна зараз заощаджує на виплатах

то це ви коректували кацапам вогонь? Гут Вольдемар, гут (с)

а як щодо ахметівських ТЕЦ? добре чи погано що побили? Бо заплутався.

 

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, laritus сказал:

Ось я дивлюся на це фото і одразу розумію, що у вас справді кумирів та ікон немає... як ви боти вже набридли.

Зважаючи на цей допис і дізлайк, тролінг вдався, добре підгоріло. Результатом задоволений  :crazy: 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи прокинеться у влади інстинкт самозбереження?

 censor.net/ua/blogs/3377984/chi_prokinetsya_u_vladi_nstinkt_samozberejennya

Знайомий сина працює в НАБУ. Каже, що кандидатів на посадку предостатньо, але в нашій країні при рівності всіх перед законом, є громадяни які рівніші за пересічних. Система не змінюється. 

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, ШуRik сказал:

Зліва не вистачає каменту "зварювальник 80 LVL" . Ладно б сам зварив...  трохи скромнішим потрібно бути за народні донати так піаритись

Слева радуется за народ, а справа грустит об убытках.

 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

і забезпечували людей робочими місцями, а владу податками та валютними надходженнями в країну. але дійсно без багатих краще. доведено іспанцями в 1492 та комуністами в 1917...

а росіяни нам робочі місця не забезпечували (київстар, водофон, обленерго, альфа банк та інші)? І зараз могли б напевно забезпечити десь у гулагах за Уралом. Що за логіка?! Яке має відношення олігархи та корупція до капіталізму? Олігархи - це монополії (коли у мене немає вибору, кому платити. Ахметова вугільна монополія, Порошенко монополія патоки і це все закладається у кінцевий продукт або послугу що я купую) та збагачення не за допомогою конкуренції, а за допомогою перекроювання ринок під себе (приймалися закони, наприклад, звичайну людину лімітували в підключенні СЕС, а Ахметова - ні :). Або як нашу рябу Косюка з бюджету спонсорувала держава. Вас хтось із бюджету спонсорує? Ви навіть пенсію будете отримувати не накопичувальну :). Яка тут рівноправність?).

19 минут назад, US7IGN сказал:

головне щоб вам не сумно було і гарними дорогами їздили. але лише на дупі і то вже недовго. мої американські друзі цілком обґрунтовано припускають що коли війна закінчиться, після таких інвестицій владі доведеться працювати гарно та прозоро...

До чого тут дорогі? Колись Притула рахував, що у ціні палива на 1000 грн. - 400 грн. відрахувань що платить кожний власник авто (навіть я плачу котрий користується електроавтомобілем коли купую гуму на авто там теж діє акциз). Тобто це люди роблять дороги, також люди оплачують всі побори, які закладає олігарх у товар чи послугу. Самі олігархи нічого не платять (вони перекладають плату на кінцевого споживача).

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...