Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Alvalk сказал:

Щоб націоналізувати, треба для цього мати законні підстави. Коли знайдете заходьте

PS Несмотря на всю грязь, что льют на Булгакова, этот роман надо изучать в школе, вместе с скотным двором и 1985. 

Змінено користувачем AOZ1
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Vikctor сказал:

Я лишень від пана Чмута постійно чую, що бухгалтерія в них повністю прозора, бо вони з початку так ведуть справи.

В 14 так була, та я звiти бачив. Зараз тiльки чути що все прозоро.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, US7IGN сказал:

А влада не повинна щось робити щоб попередити злочинність?

Элементарно. Неотвратимость наказания. Иначе, полиция мыслей и министерство любви.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, AOZ1 сказал:

Элементарно. Неотвратимость наказания. Иначе, полиция мыслей и министерство любви.

А я думав добробут, освіта та виховання...

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Ну значить таки непорозуміння виникло тому, що  якщо він за свій товар отримав 120 тис, то в бюджет він віддав 24 тис своїх грошей. Хоча в підсумку так, він сплатить в бюджет ще 6 тис (але технично це не його гроші, а гроші Рафик ЛТД инкорпорейтед, з яких він повертає собі свої раніше витрачені 24 тис і ще 6 тис платить в бюджет, а ви написали "он себе вернет ПДВ со 150 тыщ., т.е. 30тыщ.").

Ну тобто тепер все зрозуміло. Сподіваюсь, ларітусу теж. 

Якщо з самого початку немає розуміння - нічого нікому не дійде. Як казав мій Лігоцький "нужно понимать физику процесса"(с).

Для себе, сама найкраща (із законних звісно) схем повернення чи використання "експортного" ПДВ - це було в рахунок імпорту. Як тарифний відділ не пручався, все рівно списували платежі)))

тотаке

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Чи може дасте посилання, коли...

Давать посилання Alvalk напрасно терять время, оно же вам без надобности.

Цитата

Требуйте ответов, а получив их, твердите: «Это не так, это не совсем так!», не анализируя их по существу.

ваша "метода" шаблонна и это сильно заметно. pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

Если есть реальное желание узнать по Привату потратьте свое время, будете очень удивлены.

Но, опять таки, оно вам без надобности.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, laritus сказал:

 

Що за дурня? Природно – рівноправність (у всьому має бути), АЛЕ в Україні бабуся платить за хліб ПДВ 20 %, а Порошенко чи Ахметов/Косюк отримує з бюджету 20 % ПДВ (той, що сплатила бабуся) коли експортує свій товар за кордон (відшкодування ПДВ). Це що?!? Звичайний Українець навіть до 2021 р. не мав можливість продати свій пай, або купити пай землі :). Або закон «Про електроенергетику» № 575/97-ВР від 16.10.1997 р. максимальна потужність системи, яка може брати участь у програмі, становить 50 кВт для населення (з урахуванням змін від 2019 року, раніше було 30 кВт) і не обмежена для юридичних осіб. Де тут рівність юридичних і фіз. осіб?!? :)

 

6 часов назад, ШуRik сказал:

 

Якщо бабуся зареєструється як ФОП, і як платник ПДВ, а свою пенсію буде проводити через касу як платну послугу, платитиме собі зп, та соціальні внески, податок з доходу, ПДВ з обороту, а хліб буде проходити як виробничі витрати, то вона матиме право на відшкодування ПДВ за придбаний хліб

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, vadimv сказал:

До розділу кацапстану на 10-15 частин :flag1:

"Узкій етнос" нарешті потрібно роздробити на татарів, бурятів etc.

І яка з цих частин буде платити нам компенсацію? мацква скаже що наших там нєт, ваєвалі псковскіє, буряти, кадировци і данєцкіє , пусть ані і платят

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Фрай сказал:

Давать посилання Alvalk напрасно терять время, оно же вам без надобности.

злив зараховано

22 минуты назад, Фрай сказал:

Если есть реальное желание узнать по Привату потратьте свое время, будете очень удивлены.

Я потратив, і навіть вам посилання дав. Але навіщо вам, наприклад, думка МВФ?  Стаття зацікавленої особи (дубілета) набагато спокійніша для вашої нервової системи, бо ніяк не можна ж визнати, що НБУ відпрацював саме так, як мав відпрацювати

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ШуRik сказал:

І яка з цих частин буде платити нам компенсацію? мацква скаже що наших там нєт, ваєвалі псковскіє, буряти, кадировци і данєцкіє , пусть ані і платят

Та частина, яку з родовищами газу та нафти заберемо в рахунок компенсації...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

Та частина, яку з родовищами газу та нафти заберемо в рахунок компенсації...

Краще з родовищами дорогоцінних і рідко земельних . Воно в електроніці використовується

Змінено користувачем ШуRik
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, ШуRik сказав:

І яка з цих частин буде платити нам компенсацію?

  Вам хтось обіцяв платити компенсацію?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, vadimv сказал:

  Вам хтось обіцяв платити компенсацію?

Цитаты великих...

"Я вам ничего не должен!" 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Об этом оружии для ВСУ не заявлялось - но оно есть.
telegraf.com.ua/tehnologii/2022-11-03/5721679-bez-reklami-ale-z-koristyu-u-lavakh-zsu-zasvitilasya-zbroya-z-finlyandii-khocha-ofitsiyno-mi-ii-ne-otrimuemo

В рядах ВСУ с лета сражается финский 120-мм миномет KRH 92.

Страны Скандинавии помогают ВСУ военной техникой и снаряжением, правда не все из них афишируют это и раскрывают номенклатуру поставок.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, vadimv сказал:

  Вам хтось обіцяв платити компенсацію?

Ніт, підуть люди назад унітази забирати 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Alvalk сказал:

В тому й був шантаж, що гроші  з банку вивели, а якщо НБУ не дасть ще грошей, впаде банк і разом з ним банківська система. НБУ прийняв єдине вірне рішення. Грошей дав, але вже націоналізованому державному Приватбанку.

Ви зазвичай маніпулюєте. Спочатку йшлося про те, що НБУ довів приватбанк до націоналізації у 2016 р. Чому НБУ дозволив вивести гроші з Приватбанку до 2016 р.? Це головне. Ну і друге, я вам дав посилання на новину з рішенням суду, в якому підкреслено, що гроші, які списали з бюджету (ваш закид), були виведені за кілька днів до націоналізації (це сплановані дії).

7 часов назад, Alvalk сказал:

Щоб націоналізувати, треба для цього мати законні підстави. Коли знайдете заходьте

А ПОП мав законні підстави створювати своїм наказом НКРЕКП, наприклад (не мав :), але це його ніяк не зупиняло)? Чи цікаво які законні підстави були для націоналізації Приватбанку? Цікаво виходить. Вишневська РЕМ належало росіянам, цю РЕМ з 2014 по 2019 р. не націоналізували (як зараз націоналізують майно РФ законом), а далі можливість викупити Ахметову (і це стало ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ), а зараз ви закидаєте, те, що щоб націоналізувати те саме майно у Ахметова потрібні законні підстави? :). Навіщо було створювати проблему, щоб героїчно її долати з часом? :)

7 часов назад, Alvalk сказал:

:pozor: Ну не можна ж бути таким тупим. Ви б спочатку розібрались, що таке ПДВ і як воно працює. Єдиний отримувач ПДВ - це держава. А експортери не отримують ПДВ, вони отримують відшкодування того ПДВ, який вони сплатили за товар. 

А як може бути одержувачем будь-якого податку не держава (у будь-якої держави монополія на податки та застосування сили. Це суть держави)?!? Звичайно отримувач держава (бюджет я про це зазначав), тут просто немає інших варіантів. Маєте також можливість повернутися за посиланням на моє повідомлення та побачити, що я в дужках написав відшкодування ПДВ. Вам дуже хочеться перекрутити сказане :)

5 часов назад, Alvalk сказал:

1. Він продає в Україні, з ПДВ. При цьому в нього виникають податкові зобов'язання. Але вони зменшуються на суму податкового кредиту. Тобто відшкодування виникає фактично одразу після реалізації 

2. Він продає за кордон. Без ПДВ. Так вирішила держава, бо якщо б з ПДВ, товар був би  на 20% дорожче і не конкурентоздатним. Але відшкодування він отримує від держави. Колись потім, може через місяць, може через два, а може через півроку. Залежіть від влади. Бо будь-якій владі завжди замало грошей. 

1). Усередині країни ПДВ сплачують усі і бабуся купує хліб на 20 % дорожче (всі витрати перекладаються на кінцевого покупця).

2). Так вирішили олігархи (не знаю олігарха не експортера). Пояснюю на прикладі демократичної-ринкової країни (для порівняння) у Нью-Йорку в магазинах ціна вказана за товар нижча, ніж вам порахують на касі. Багатьох це обурює. Мій брат купує товар і платить податок штату (там не має ПДВ) в розмірі 8,85 % або 9,8 %, а наша бабуся на касі в Україні платить 20 % (незалежно від товару чи умов), тому і висновок, що у нас будь-яка людина платить не тільки за себе (навіть у біблії вказано десятину платити, а не 20 %... по суті звичайна людина таким чином платить і за себе і за тих кому відшкодовують, щось, бо дійсно з таким підходом грошей завжди буде замало). Стосовно не конкурентоздатності, то який висновок? Чого це держава піклується більше про експортерів? То де рівність у веденні бізнесу для всіх?

Цитата

Тобто по факту виходить, що внутрішній бізнес з точки зору ПДВ набагато безпечніше.  Несподівано для вас, так?
І це ви ще не знаєте, скільки бізнесу погоріло, коли купляли товар за кредитні гроші, продавали товар з невеликою націнкою,  а потім чекали відшкодування від держави по півроку і більше . У внутрішнього бізнесу таких проблем немає.

До чого тут безпека? :) Зовнішній бізнес із відшкодуванням ПДВ прибутковіше на 20 % (і не треба мені свій аграрний досвід часів яника наводити про півроку і більше, тому, що навіть до війни працювало автоматичне-електронне відшкодування ПДВ :)), це по-перше. По-друге, внутрішній бізнес перекладає 20 % на кінцевого споживача саме тому наші товари всередині країни дорожче китайських, а населення бідне (тому, що витрачає більше, ніж за кордоном за товар більш низької якості). 

6 часов назад, Alvalk сказал:

Ви вже нагадуєте мені ларітуса. Ви насправді вважаєте, що в НБУ сидять спеціально навчені люди і контролюють транзакції банків? Чи хоча би що НБУ має таку можливість?  Банківська таємниця?  Ні, не чув.. :lol:

В кожному банку є валютний контроль :). НБУ є суб'єктом законодавчої ініціативи і на його користь встановлюються правила в фін. установах. Якщо валютний відділ банку не виконає директиву НБУ його позбавлять ліцензії. Ще раз нагадую, що безпосередньо НБУ надає дозвіл на перерахування великих сум за кордон. Банківська таємниця не працює у випадку порушення закону, а в випадку Приватбанку були порушення (тому стільки судових справ).

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Москві влаштували конкурси з вдягання покійника та ведучого похорону: відео

tsn.ua/svit/u-moskvi-vlashtuvali-konkursi-z-vdyagannya-pokiynika-ta-veduchogo-pohoronu-video-2194234.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Україна провела черговий обмін полоненими та повернула 107 військовослужбовців

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

В результаті обміну повернулися додому шість офіцерів та захисники «Азовсталі».

Також Україна повернула бійців Збройних Сил, Військово-морських Сил, Тероборони, прикордонників, представників поліції, спеціальної служби транспорту та нацгвардійців.

mil.in.ua/uk/news/ukrayina-povernula-z-polonu-shhe-107-bijtsiv/

photo_2022-11-03_16-06-22.jpg

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іспанія допомагає Україні захистити повітряний простір від російських авіаційних та ракетних ударів.

Новий пакет військової допомоги від Іспанії включає батарею зенітно-ракетного комплексу Aspide, чотири системи ППО Hawk, протитанкові ракетні комплекси, а також гармати та снаряди до них.

mil.in.ua/uk/news/ispaniya-peredaye-ukrayini-batareyu-zrk-aspide-systemy-ppo-hawk-protytankovi-kompleksy-garmaty-ta-snaryady/

m1otso6xxho91-1.jpg

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Alvalk сказал:

Але вам мабуть приємніше буде вважати, що Гонтарева з бабушкою   в долі.  Вважайте. Не буду переконувати

Не потрібно вирішувати за мене що мені приємніше. Мені однаково огідні що беня, що сивочолий, що Рінат. Навіщо корумпувати голову НБУ, якщо легше обрати якусь умовну непомітну Рожкову...

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Україна отримала від Великої Британії 195 000 тисяч одиниць зимового спорядження.

Про це повідомляє міністерство оборони Великої Британії.

Це спорядження поїхало в Україну разом з українськими військовими, які пройшли навчання у Сполученому Королівстві.

На кожного військового передбачено 40 одиниць спорядження.

mil.in.ua/uk/news/velyka-brytaniya-peredala-ukrayini-zymove-sporyadzhennya/

Navchannya11.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Деякий час я нічого не писав, бо перебував у Японії і робив дослідження, повʼязані з Другою світовою війною. Тому ось вам стандартне попередження: з вами говоритиме історик, який вивчає Другу світову, для аналізу поточної ситуації в Україні він проводить із нею паралелі й використовує відкриті дані. Коротке резюме для тих, хто не має часу читати до кінця: 1) росія досі атакує обʼєкти цивільної інфраструктури, бо це все, що їй залишається зараз робити; 2) якщо говорити ширше, то російську стратегію спрямовано також проти цивільного населення Європи, бо кремль сподівається, що холодною неприємною зимою європейська підтримка України ослабне; 3) у наземних операціях ми спостерігаємо свого роду операційну паузу через погодні умови; 4) я не думаю, що зима працюватиме на росіян — ані в наземних операціях, ані стосовно європейської підтримки України. Ризикну навіть припустити, що українці взимку відвоюють велику частину своїх територій.

По-перше, хоча російські атаки на енергетичну інфраструктуру України завдають шкоди, в абсолютному вимірі вони позбавлені сенсу, адже запаси російських високоточних ракет закінчуються, а виробляти нові немає можливості. Перефразовуючи звіт видатного репортера Едварда Маррова, який вів репортажі з Лондона під час Бліцу, можна сказати: «Яке ж це жалюгідне видовище — спроби спалити велике місто». Хай би що робили росіяни, це ні на йоту не вплине на моральний дух українців, бо от саме тепер ніхто в Україні не хоче жити під терористичним режимом, який піддає ціле населення тортурам, скоює військові злочини і мріє про культурну ліквідацію всього народу. 
 

t.me/analityka_ukr/211

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

  Вам хтось обіцяв платити компенсацію?

геть усі кацапи - від вати-ватної  , до  "типу ліберальних" - типа демури , впевнені , що ніяких компенсацій кацапія не платитиме взагалі 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

геть усі кацапи - від вати-ватної  , до  "типу ліберальних" - типа демури , впевнені , що ніяких компенсацій кацапія не платитиме взагалі 

Не только они...

ВСЕ, кто в теме, не имеют никаких сомнений, что никаких компенсаций не будет...

А дурень - хай думкою богатіє...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...