Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

24 минуты назад, vadimv сказал:

Знайди собі місце, де вар'ятів нема

чи існує таке в  межах екс срср?

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

чи існує таке ?

Так.

Але, воно не на цьому форумі.😆

"Мама, мы все тяжело больны..."(С)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Бездомный сказав:

а якщо надто нервувати - то в індівідуальній 

 

тут слід якось між крапельками пропетляти - пройти лезом бритви

в одному з чатів власників квартир новобудови дуже тішить одна жіночка. як тільки приходить сигнал повітряної тривоги - починає скандали щоб будівельники не шуміли, діти не бігали, меблі не пересувалися. Бо раптом в будинок прилетить ракета, а вона не почує. Ну з врахуванням дозволеного графіку проведення робіт і відсутності електрики взагалі  неможливо робити ремонти :). От мені цікаво, вона тільки в Київ повернулася, чи в неї 10 місяців така рефлексія.

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, loader сказал:

lb.ua/news/2022/10/09/532027_poroshenko_kupiv_britanii_partiyu.html

Віктор ви таке тупе що краще рот не відкривати. 

І так люди приймають участь у багатьох зборах. Тому що не важливо завіз чпартани один менеджер чи інший, важливий результат. Але ви через свою жовч вже на очі не бачите. 

Що поганого в буржуйках можете іти пояснювати на передок. 

Давайте ви не будете мені казати що я можу, а я не стану вказувати що вам слід взяти у рота.

 

Порохоботи, ви всі такі тупі, що не в змозі роздивитися причинно-наслідкові зв'язки? Чи просто сором'язливо відводите оченята у разі, якщо ваш собрат вступив у лайно накинув лайна? Для вас, як уособлення тупого порохобота (для модератора - в нас всі тварини рівни, чи тільки порохоботам дозволено називати когось тупими? ось й перевіремо) відновлю хронологію. Пару днів тому ваш однопартієць або однояйцевий близнюк почав хейтіти волонтерські зусилля пана Притули, тобто як зазвичай грав на полі русні. Я лишень відповів. Вам не сподобалось? Ну, ви в курсі куди їти...

  • Лайк 5
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 90BCO сказал:

Так.

Але, воно не на цьому форумі.😆

 

і по за межами жертв виховальної системи під назвою "загалобуч" 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, MaxS сказал:

в одному з чатів власників квартир новобудови дуже тішить одна жіночка. як тільки приходить сигнал повітряної тривоги - починає скандали щоб будівельники не шуміли, діти не бігали, меблі не пересувалися. Бо раптом в будинок прилетить ракета, а вона не почує. Ну з врахуванням дозволеного графіку проведення робіт і відсутності електрики взагалі  неможливо робити ремонти :). От мені цікаво, вона тільки в Київ повернулася, чи в неї 10 місяців така рефлексія.

загалобуч - конвейр з  генерування психопатів  обох статей

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, MaxS сказал:

в одному з чатів власників квартир новобудови дуже тішить одна жіночка. як тільки приходить сигнал повітряної тривоги - починає скандали щоб будівельники не шуміли, діти не бігали, меблі не пересувалися. Бо раптом в будинок прилетить ракета, а вона не почує. Ну з врахуванням дозволеного графіку проведення робіт і відсутності електрики взагалі  неможливо робити ремонти :). От мені цікаво, вона тільки в Київ повернулася, чи в неї 10 місяців така рефлексія.

...або бєлочка 🐿️ поруч оселилась...

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Мєдвєдєв заявив, що Росія зараз протистоїть "частині вмираючого світу", виявляючи "сакральну міць"."пробудження Росії" чекали інші країні, "згвалтовані повелителями пітьми, рабовласниками та гнобителями, які мріють жити своїм жахливим колоніальним минулим і прагнуть збереження своєї влади над світом" 

Медведєв натякнув на можливість використання Росією ядерної зброї та назвав це "відправленням всіх ворогів в геєну вогненну".

"Ми слухаємо слова Творця в наших серцях і коримось їм. Ці слова і дають нам священну мету. Мета зупинити верховного володаря пекла, яке б ім’я він не використовував - Сатана, Люцифер або ібліс. Бо його мета - смерть. Наша мета - життя" 

 

Джерело: https://censor.net/ua/n3378242

 

====================================

але , дозвольте , як же він в очистці працював ? ?

римське  цивільне  право в університеті викладав ? :pozor:

 

original (78).jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Vikctor сказал:

Порохоботи, ви всі такі тупі, що не в змозі роздивитися причинно-наслідкові зв'язки?

Куда нам до зелеботов, у которых мозг в обще отсутствует))

  • Лайк 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, 90BCO сказав:

...або бєлочка 🐿️ поруч оселилась...

нє. там діти і їм страшно, бо їй страшно. а мені страшно що та дурепа дітей таким ж психами виростить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, MaxS сказал:

нє. там діти і їм страшно, бо їй страшно. а мені страшно що та дурепа дітей таким ж психами виростить.

Та, вже і мені страшно !😱

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, MaxS сказав:

От мені цікаво, вона тільки в Київ повернулася, чи в неї 10 місяців така рефлексія.

 

IMG_20221104_105257_261.jpg

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, Бездомный сказав:

чи існує таке в  межах екс срср?

Якщо строго "нема" - то не існує.

Якщо "трохи менше" - це західні області України та країни Балтії

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, 90BCO сказав:

"Мама, мы все тяжело больны..."(С)

"Отучаемся говорить за всех" (с)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Vikctor сказал:

Давайте ви не будете мені казати що я можу, а я не стану вказувати що вам слід взяти у рота.

 

Порохоботи, ви всі такі тупі, що не в змозі роздивитися причинно-наслідкові зв'язки? Чи просто сором'язливо відводите оченята у разі, якщо ваш собрат вступив у лайно накинув лайна? Для вас, як уособлення тупого порохобота (для модератора - в нас всі тварини рівни, чи тільки порохоботам дозволено називати когось тупими? ось й перевіремо) відновлю хронологію. Пару днів тому ваш однопартієць або однояйцевий близнюк почав хейтіти волонтерські зусилля пана Притули, тобто як зазвичай грав на полі русні. Я лишень відповів. Вам не сподобалось? Ну, ви в курсі куди їти...

Я буду казати що хочу. Я не вхожу ні в які партії, хоч тупим це не зрозуміло. І не зважаючи на те що особисто задонатив в фонд Притули на порядок більше ніж в фонд Порошенка, вважаю що гниди які стебуться з "буржуйок" чи піарі на цьому, мають знати що вони гниди. 

  • Лайк 8
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, serg179 сказав:

IMG_20221104_105257_261.jpg

З того місця, де роки правління куЧМО виявилися гіршими за війну

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, vadimv сказал:

Якщо строго "нема" - то не існує.

Якщо "трохи менше" - це західні області України та країни Балтії

і Закарпаття?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, vadimv сказав:

З того місця, де роки правління куЧМО виявилися гіршими за війну

Член Славського ТРО сьогодні в ударі👍.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, serg179 сказав:

Член Славського ТРО сьогодні в ударі👍.

Важко порівняти графіки відключень у 1999 і сьогодні?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, loader сказал:

Я буду казати що хочу. Я не вхожу ні в які партії, хоч тупим це не зрозуміло. І не зважаючи на те що особисто задонатив в фонд Притули на порядок більше ніж в фонд Порошенка, вважаю що гниди які стебуться з "буржуйок" чи піарі на цьому, мають знати що вони гниди. 

Знову збій у причинно-наслідкових зв'язках.:pozor: Це схоже якась хвороба. З буржуйок ніхто не стебеться. З безглуздого кринжового піару - ще й як. Не подобається? Мені насрати.

  • Лайк 4
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Vikctor сказав:

 Не подобається? Мені насрати.

Правильно казати : я вам нічєго нє должєн.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, serg179 сказал:

Правильно казати : я вам нічєго нє должєн.

Ти диви - всі краще за мене знають як мені правільно казати...

 

Хоч не вказують в які часи на горщік їти...

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...