Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 години тому, Бездомный сказав:

Я собі залишив : 

Чехов , Біанкі , Маршак , Шварц , Довлатов .

Жодного кацапа .  

 

Священник Ізяслав. Коли треба - Ізя, коли ні - Славік.

Змінено користувачем MaxS
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

В Пентагоне заявили, что выделят новый пакет военной помощи Украине в размере 400 миллионов долларов.

Он включает: 45 танков Т-72, 250 БТР M1117, 40 бронекатеров, 1100 дронов Phoenix Ghost

"40 бронекатеров" -Крым с воды брать будем

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Оконщик сказав:

"40 бронекатеров" -Крым с воды брать будем

Лівобережжя Херсонщини, наприклад. 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, loader сказал:

Намагання ускладнити просте і показує ваш рівень. Ситуація проста, Петро допомагає, це факт. Також факт що особливо багато йому в політиці вже не світить. А от кретини типу Віктора що поносять допомогу армії через те що вона якось не так висвітлена як йому хочеться, підриваючи по суті якусь частину суспільства, в непростий час, так от ці віктори працюють точно не на Україну. 

Я таки мав надію, що якись остаточні нейронні зв'яки у вашому мозоку увімкнуться, якщо донести якусь інформацію як для підлітка. Але марно. Тоді без призвіщ. Один довбень із ваших однояйцевих  піддає сумніву порядність голови одного з двох найбільших фондів країни. Це з вашой точкі зору цілком припустимо й працює на єдність країни. Я у відповідь насміхаюсь  з кринжовості піару навколо допомогі армії з боку бенефіціара незрівняно меньшого за обсягами донатів фонду, бо вкид стосовно пана Притули вказаний довбень робив для порівняння саме з цією особистістю. Виявляється само я раз'єдную українців в цей непростий час.:pozor:

В мене стійке враження що форумних порохоботів слід занести у червону книгу, щоб не втратити їх популяцію. Бо таких кондових лампових я в звичайному житті не зустрічаю.

 

5 часов назад, Вячеслав63 сказал:

... І якось дивно чути те саме від прихильників найпатріотичнішого. А вони тоді на кого працюють?

 

Вас це досі дивує? А я вже звик...

 

 

 

  • Лайк 6
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Vikctor сказал:

Один довбень із ваших однояйцевих  піддає сумніву порядність голови одного з двох найбільших фондів країни.

Критическое мышление — способность человека ставить под сомнение поступающую информацию, включая собственные убеждения.

Существует мнение, что переход к критическому уровню мышления в том или ином сообществе — необходимая предпосылка для начала цивилизационного развития данного сообщества

 

Не дякуйте. 

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Alvalk сказал:

1,1 тис. дронів-камікадзе Phoenix Ghost.

От би не тис, а млн... хтось на болотах може почав би думати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, serg179 сказав:

Бля, хлопці.У вас що світло не виключають? Як не зайду все строчите і строчите🙂.

Я ж кажу - у 1999 набагато гірше було.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, vadimv сказав:

Я ж кажу - у 1999 набагато гірше було.

Стойка прєадалєваєм тягати і лішєнія ва імя висшєй цєлі.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, TaurosRMK сказав:

От би не тис, а млн... хтось на болотах може почав би думати

Головне щоб ми не почали.

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Alvalk сказал:

Немає особливої різниці між тим, як піаряться Притула і Петро

Первому дал народ,второй забрал у народа.

  • Лайк 4
  • Хаха 3
  • Дізлайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, миг сказал:

второй забрал у народа.

Знаєте, чим відрізняється розумна інтелігентна людина від п*здобола? Перша таке стверджує лише коли є судове рішення

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

Знаєте, чим відрізняється розумна інтелігентна людина від п*здобола? Перша таке стверджує лише коли є судове рішення

Вот я и говорю,что второй п"здабол:grin:

725b563e-7d7a-41ee-8049-1c56536823df.jpg

Змінено користувачем миг
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, миг сказал:

Вот я и говорю,что второй п"здабол

Та я вже бачив, що ви називали людину злочинцем без рішення суду, а перший-то  хто?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

Та я вже бачив, що ви називали людину злочинцем без рішення суду, а перший-то  хто?

тю. то країна така. спритні злочинці мають посади та гроші, а невдахи строки та переслідування :lol:

і тільки чесна людина має вибір або бідно жити або героїчно померти...

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Alvalk сказал:

Критическое мышление — способность человека ставить под сомнение поступающую информацию, включая собственные убеждения.

Существует мнение, что переход к критическому уровню мышления в том или ином сообществе — необходимая предпосылка для начала цивилизационного развития данного сообщества

 

Не дякуйте. 

 

А чому ж ви в такому разі хором волаєте коли теж саме робиться стосовно криголаму?:) Знов дурниками прикидаєтесь... Я за Притулу не голосував. Й Чмута головою найбільшого фонду не робив. Але чомусь мені під час війни навіть у голову не приходе піддавати сумніву їх порядність. Не на часі - це як червона ганчірка для порохоботів. Й дивним чином виявляється, що припустимо сумніватись в порядністі будь-кого, але тролити відвертий крінж наїбільшого патріота країни зась...

Розумію, що такого не може буть з точкі зору місцевих, але є й нормальні порохоботи з тверезою позицією. На Ісландії на приклад є такий собі пан Грішин, багаторічний стійкий прихільник криголама. Але це чомусь не заважає йому разглядити, що піар його світоча кумедний й є помілкою...

 

1 час назад, loader сказал:

Ви просто брешете на рівному місті. Це ваші особисті проблеми звісно. Але посилання на пряму мову Порошенка, де він поливає вище керівництво в студію. 

Пошукайте хоть натяк:

https://www.facebook.com/petroporoshenko

 

Яка зручна позиція - хоч тут сивочолий не тупонув та довірився політтехнологам. Я ще в березні писав про чудову стратеґію - сам голосно призвав до єдності й жодного разу особисто цього не порушував, а всім підлеглим дав команду фас. Віддам належне - команда надійшла аж після двох тижнів з початку вторгнення. Два тижні взагалі ні якой політичной лайки не було як класу. Якщо мені це було так помітно, то не дивно що це зуміли разгядіти й ті, на кого був фас. Дивно що й їм не схотілося підтримувати нормальні відносини після цього...

 

1 час назад, Бездомный сказал:

В Пентагоні   оголосили , про  надання  ЗСУ  нового пакету військової допомоги Україні у розмірі 400 мільйонів доларів.

 він налічує  45 танки Т-72, 250 БТР M1117, 40 бронекатерів, 1100 дронів Phoenix Ghost

 

це перші БТР ??? 

Наступні Абрамси ? 

 

БТР до речі відносно нові - початок виробництва 1999р. Хоча й лекго броньовані для поліцейських місій. Навіть від протитанковой міни не захістять як сучасні МРАПи... В будь-якому випадку краще за любий пікап.

 

1 час назад, Оконщик сказал:

"40 бронекатеров" -Крым с воды брать будем

 

Річковий флот. Зовсім не зайвий навіть при обороні Києва. Чмут у профільному випуску Мілітарного  мріяв про 80 одиниць, але казав що 40 теж непогано. Таке враження що Пентагон дослухається)

  • Лайк 5
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, TaurosRMK сказал:

От би не тис, а млн... хтось на болотах може почав би думати

Про що вони б почали думати? Це ж навіть не шахєди - далеко не літають... Та й боєва частина там невеличка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Alvalk сказал:

а перший-то  хто?

Быстро и интеллигентно ВЫ нить разговора теряете.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

А чому ж ви в такому разі хором волаєте коли теж саме робиться стосовно криголаму?

Чому це? я теж багато його дій  ставлю під сумнів і маю купу питань. Так само я відношусь і  до діючої влади і Президента, котрому зараз по вашому переконанню можна лише оди співати, бо зараз же війна йде, а в 2014-2019 наче по-вашому її й не було, коли діючий разом зі своїми виборцями поливав лайном  попередника. Все вірно?

  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Оконщик сказав:

"40 бронекатеров" -Крым с воды брать будем

Чому б ні? Вже не буде  росиянського флоту, не завадить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

Чому це? я теж багато його дій  ставлю під сумнів і маю купу питань. Так само я відношусь і  до діючої влади і Президента, котрому зараз по вашому переконанню можна лише оди співати, бо зараз же війна йде, а в 2014-2019 наче по-вашому її й не було, коли діючий разом зі своїми виборцями поливав лайном  попередника. Все вірно?

Ні, не вірно - мені в той час дії/передвиборча програма кандідата в президенти не подобались й тому я за нього не голосував. Але тоді в 2019 ані країні ані мені особисто не загрожувало фізичне знищення, а зараз ще й пак. Зміна умов тягне зміну правіл, якщо безумовно є прагнення зберегти країну. І до речі щось я не пригадую щоб комусь забороняв критикувати політичне керивництво. Мені не подобаються вкиди яки з моєй точкі зору не їдуть на користь країни. Наприклад флеш-моб від порохоботів у підтримку заяв кадебіста швеця чи тупой вівці сенаторкі Спарц, наслідки яких цілком могли б призвести до скорочення постачання нам зброї, чомусь залюбки підтримали само порохоботи... Разгон теми захісників Маріуполя теж чомусь педалювався само порохоботами. Деяки з вас дійшли про змову керивництва та зраду захісників. Деяки стверджували що цілком можливо було вийти з оточення. Навіть умовами обміну мертвечука на наших войнів були задоволени не всі з відомих порохоботів. Вас же всі ці явища не засмучуют.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vikctor сказал:

всі ці явища не засмучуют.

Его, навряд ли. Там действует Древнеегипетская поговорка⁠⁠ -

f535fa2c-84f7-474e-81f7-1c0b30323ea3.jpg

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Оконщик сказал:

"40 бронекатеров" -Крым с воды брать будем

чому лише Крим ? Існують штучні моря  на Дніпрі , Азовське море. 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vikctor сказал:

Але тоді в 2019 ані країні ані мені особисто не загрожувало фізичне знищення

В сенсі -  минула влада лише наживалась на війні, а треба було  лише зазирнути в очі ***ла і прекратити стрілять?  

З 2014 року загроза знищення країни нікуди не поділась. Вона була лише припинена, і виграно час, і побудована армія, без якої ми б зараз не могли захистити країну навіть з західною допомогою.  Ви лише підганяєте факти під свою точку зору. Критичне мислення потребує робити навпаки

 

  • Лайк 7
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...