Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

8 часов назад, Canton сказал:

"Я думаю, что Российская Федерация – это тоже люди, это тоже россияне. Они не смогут пойти войной на Украину", – сказал глава украинского государства.

Мюнхен, конференцря по безопасности, 19 февраля 2022 года...

На весь мир...

Только за это достоин 5 лет расстрела через повешение посредством утопления...

Якщо не куєш в політиці то не не лізь. І для чого робляться такі заяви. Тобі не зрозуміти

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, John_ сказал:

Якщо не куєш в політиці то не не лізь. І для чого робляться такі заяви. Тобі не зрозуміти

Я побачив мир в очах ху*ла.......(с.)

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Корнил сказал:

адже правда, жодного цього літа не з'їв..з принципу 

Теж саме, агов тут є Херсон?

Куплю кавун

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

Ні не вважаю, зберегли б багато  життів, якби були підірвані при нашому відступі.

Наш відступ був за Дніпро. А ти чого аж за порєбрік відступив?

Бля як не соромно критикувати ситуацію в Україні сидячи за порєбріком і піджавши хвоста 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Canton сказав:

"Я думаю, что Российская Федерация – это тоже люди, это тоже россияне. Они не смогут пойти войной на Украину", – сказал глава украинского государства.

Мюнхен, конференцря по безопасности, 19 февраля 2022 года...

На весь мир...

Только за это достоин 5 лет расстрела через повешение посредством утопления...

Черговий вкид антіукраїнської пропаганди проти військового керівництва України

-- тобто брехня.

www.president.gov.ua/ru/videos/vistup-prezidenta-ukrayini-na-58-j-myunhenskij-konferenciyi-2001

 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як вам таке - 

По словам Германа Грефа, теперь у людей появилась «мотивация жить, работать, творить и думать», основанная на условных рефлексах. Он считает, что «жизнь стала более яркой, красочной и интересной».

Председатель правления Сбербанка предположил, что в ближайшие годы она будет «еще более интересной».

 

 

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

А як вам таке - 

Та по*уй на тих довбойобив.

Змінено користувачем DimaF
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, John_ сказав:

Наш відступ був за Дніпро. А ти чого аж за порєбрік відступив?

Бля як не соромно критикувати ситуацію в Україні сидячи за порєбріком і піджавши хвоста 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Yanina Sokolova 

19 ч.  · 

У мене погані новини.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fyanina.sokolova%2Fposts%2Fpfbid07iVR4Y835vGWVL8asg39oKreszW3NrQQaesyhyweKAfnYqpEG8yZu787YnmUvidPl&show_text=true&width=500" width="500" height="767" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>

Людина з вул.Банкової, яку звуть Андрєй вирішила що вона тут на довго. Тому може діяти як Янукович і Ко.

Або значно гірше. Зухваліше. У тому числі з тим, що 30 років в нашій країні особливо нікого не цікавило. Культура.

Звісно якщо якийсь культурний об‘єкт не заважає будівництву багатоповерхівки.

Але основне в іншому.

Якщо цей пздц зі ЗМІ і культурною сферою триватиме років 5 то ми втратимо свободу слова і всі культурні надбання часів незалежності. А це шлях явно не до Європи. А до дупи.

Звідки думки? Нижче короткий аналіз.

Телевізійний марафон.

Контролюється владою. Повністю. Цензура щодо гостей. Критики влади не потрапляють в етер. Політичний контроль над редакційною політикою абсолютно ВСІХ каналів-учасників марафону. В ефірі піар влади і звитяг приписаних владі. Навіть військових перемог.

Концерти артистів-орденоносців кварталу і плюсів, новини про звитяги партії від радників, які стали супер експертами у всьому, до голів і зам голів канцелярії, які фактично керували всім тим найважливішим в житті кожного українця. Військових у марафоні мало. Хоча війна. Радники - всюди.

Про проблеми не говорять. Викинуті незручні змі. За розслідуванням моїх колег з Bihus міліонні суми від держави на марафон отримують наближені до офісу президента особи.

Ось розслідування.

youtu.be/WFA0eAItfOg

Йде час. Війна триває. Настає листопад 2022. Влади над ЗМІ Офісу Президента України стає замало. Щоб підсилити результат в марафон вливають ще один телеканал. Називається «Ми-Україна» За офіційною інформацією канал фінансується внесками членів команди. Тобто ведучими і продюсерами-режисерами. Серед працівників цього каналу є мої друзі і навіть родичі. Жоден з них ніяких внесків не робив. За неофіційною інформацію моїх джерел канал контролює Андрій Єрмак. І спонсорує він же. Удобна.

detector.media/.../2022-11-07-my-shosti-u.../

Культура.

Відверто, я би заплатила щоб подивитися чим цілими днями займається Олександр Ткаченко в своєму кабінеті на посаді міністра, ну окрім контролю за тб простором у чатах з топами телеканалів згідно партійних темників і виділення грантів на ті ж «свої» ЗМІ, які він контролює в марафоні. Таке собі коло контролю і лобізму.

Держкіно. Це напевно найбільш репрезентативний випадок. Якщо б існував документальний фільм, присвячений цинізму, хамству і ницості, то нинішня очільниця Держкіно та її шеф Єрмак могли б стати головними акторами такого проморолику. Андрій використовує Марину. Остання злиться що її не люблять у кіноспільноті, окрім зацікавлених і двуликих і мстить тим, хто її засуджує. Хоча по правді злитися Марина має тільки на Єрмака, який її у все це лайно втягнув. Розізлитися і звалити.

Цю людину теж використали. Вищезгадані персонажі. На фото праворуч - жінка зі світлим волоссям Юлія Каждан. Кінолог і гіпнотерапевт.

Не знаю чи вона загіпнотизувала Єрмака чи він її, чи когось з оточення, який порекомендував кінолога, кіно і кінолог, перші чотири літери схожі, чому ні, але саме цю людину без досвіду і сенсу, яка ніколи не була в Довженко центрі і не є кризовим менеджером, призначили на разі керувати Довженко-Центр : Dovzhenko Centre, в складі якого найбільший кіноархів країни .

Конкурс на посаду голови центру виграла Олена Гончарук, яку попри це НЕ призначили керівницею. Бо не своя. Отак просто сказали нєт і не підписали угоду. Причина - типу щось не сподобалося під час аудиту.

Центр Довженка підпорядковується Держкіно. Андрій Єрмак минулого року курував призначенням голови Держкіно. Конкурс тоді виграла продюсерка ОМКФ і членкиня всіх найвідоміших європейських кіноспільнот Юлія Сінькевич. Порядна і некерована. Зі статусом і авторитетом у кіно. Членкиня Європейської академії і Української кіноакадемії. Але владі то не треба та і незручно, тому заручившись підтримкою своїх членів комісії, офіс президента поставив свою людину - Марину Кудерчук. Російськомовну директорку кінотеатру у Запоріжжі і організаторку місцевого фестивалю. youtu.be/1R23JLKnkvY

Ідея? Нація? Культура? Ідентифікація?

На жаль жоден з цих кривдників не володіє цими поняттями. Їх цікавить інше. Гроші, влада і статус.

Цю історію Вам не покажуть в марафоні. Всі гріхи і схеми влади суспільство може черпати лише з інтернету. Цензура, прикрита ширмою війни, не говорить про проблеми, чим мінімізує занепокоєння громадянського суспільства. Кури несуться, Зеленський президент. Якщо не говорять, значить все ок. А тому корупція, лобізм і безкултур‘я від безкарності набирає нових масштабів…

Якщо ми всі хором це з‘їмо то буде біда.

Володимир Зеленський зупиніть цю ***ню, вгамуйте своїх соратників, а то їх вгамує суспільство.

Проведіть чесні конкурси. Інакше буде великий супротив громадянського суспільства.

Культурний майдан назрів.

І він станеться. Інші способи впливу на цей ґвалт вичерпані. Якщо Вам все одно, то за що тоді ми воюємо?

Змінено користувачем hause
  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

 

А от що трапилося😂😂😂 

А я то думав хто то на відео був. То виходить ти з кантоном був. Кантон ліворуч а ти праворуч стояв.

Недавно Віктор відео постив про любовні взаємостосунки двох ідіотів. Так ото ви були😂😂😂

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Alvalk сказав:

Ні, мені не смішно було. Але для Донбаса тоді раша була переможцем і сильною державою.

Антиукраїнська пропаганда і брехня.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, 7351 сказав:

Антиукраїнська пропаганда і брехня.

Тут недавно Ваш земляк біснувався.Може виймете язика з того місця й відповісте хоч на одне його повідомлення😉.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Україна будує стіну на кордоні з Білоруссю.
Зараз на Півдні наші люди зустрічають наших військових, а на Півночі кипить інша робота – тут зводять стіну на кордоні з Білоруссю. Рів, насип, залізобетонний паркан з колючим дротом – це інженерні загородження, які будують на Волині. Таким чином вже облаштовано близько 3 км кордону, роботи тривають. Це ще не все, але подробиць розкривати не будемо.
nikopolnews.net/ukraina/ukraina-buduie-stinu/?fbclid=IwAR1cxu16vSFojjyhf8Sgr-oBsj_f5fPhp6Z7_mWKYpR3PuAjrwwpyXWNVuU

photo_2022-11-11_16-47-10.jpg

photo_2022-11-11_16-47-12.jpg

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Тут недавно Ваш земляк біснувався.Може виймете язика з того місця й відповісте хоч на одне його повідомлення😉.

Там все, як завжди -- маячня -- навіть не вчитувався.

До речі -- ваш язик ще в "тому місці"?

Чи ви відповідали йому, поки я був без інтернету більше двох діб?

І сьогодні -- вже дома (на хаті!), а світло з’явилось півтори години тому -- ще все не прочитав.

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, миг сказал:

залізобетонний паркан з колючим дротом

я і не знав що дороги можна будувати на ребрі :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Укрпошта анонсувала випуск нової поштової марки "Херсон - це Україна!". Це перша марка присвячена місто-герою.

4644485654987705754.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

я і не знав що дороги можна будувати на ребрі :lol:

А так было на чём?

загружено (3).jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...