Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, Vinsol2009 сказал:

от мне интересна , а на диком западе тоже так можно нажухивать акционеров?

Ви в банці жили всі роки? Навіть в голівудському кіно жодного разу не бачили як розмивають пакети акцій мінорітарних акціонерів кляті мажоритарникі шляхом додатковой емісії?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Оконщик сказал:

Нашему, всенародно избранному президенту, что США дали самолет полетать? Может он, символ сопротивления украинского народа, порешает и Украина станет инкорпорированной территорией США

Так вище в темі хтось запостив вислів тупой трампістки, де та саркостично називає Україну 51 Штатом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vikctor сказал:

Так вище в темі хтось запостив вислів тупой трампістки, де та саркостично називає Україну 51 Штатом?

т.е. идея уже присутствует? даже и не знаю хорошо это было бы или так себе

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vinsol2009 сказал:

от мне интересна , а на диком западе тоже так можно нажухивать акционеров?

Да. Естественно. Владение акциями это не только доход ... Как бы эмиссия акций обыденное дело ... Хочешь удерживать свой % - вкладывайся в то, чем владеешь ...  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Оконщик сказал:

т.е. идея уже присутствует? даже и не знаю хорошо это было бы или так себе

Якщо це не заважатиме розвитку національной культури (а судячи по латіносам громадянам США, то не заважатиме), то я б погодився одразу)

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, allanek сказал:

Ні, навпаки, працівникам радили не продавати. Не знаю, як з робочими було, але ІТР , якщо продавали, то робили це потайки, часом не знаючи, що продають кишеньковій фірмочкі,і що акції повертаються до рук Ф.І. Було це давно, скільки коштувало продати, вже не пам'ятаю, але не такі вже і копійки, як тут пишуть.

Було по-різному, в залежності від підприємства. До цього часу володію акціями "Запоріжсталі" Років 15 назад, а може і більше приходили листи про збори акціонерів, про отримання дивідендів в розмірі 2 копійки, 4 копійки. Стільки приходилося на мої акції, які отримав в результаті ваучеризації. Там була якась схема, щоб розпилити кількість акцій і міноритарні акціонери отримували дулю. Акції коштували десь 400 гривень. Акції дітей, полтавського підприємства, можна сказати, пропали разом із підприємством. А от жінчині акції Комсомольського (Горішні Плавні) ГЗКа продали за 300 доларів (1500 гривень), заплатили ними за навчання сина в університеті. Ну, хоч якась користь.

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

Ви в банці жили всі роки? Навіть в голівудському кіно жодного разу не бачили як розмивають пакети акцій мінорітарних акціонерів кляті мажоритарникі шляхом додатковой емісії?

Чи хтось думав, що в нас були якісь ноу-хау? Просто хтось цікавився економікою, а хтось ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Alvalk сказал:

Так вам ковбасу по 2.20  чи ви в Європу хочете? 

 

Я и так не в Азии,а вот зарплату европейскую не помешало бы.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Vikctor сказал:
1 час назад, Фрай сказал:

...Гереги одиозны, но ни в одном Эпицентре не крутят ролики с их участием, не висят пальтреты...

Зато на касі не забувають запропонувати задонатити для ЗСУ.

я это вижу чаще вас, и шо?
Герег портреты рядом стоят? Не? 
отож!

Лично мне пофиг все эти кровосиси, это другой мир и мне так не жить, но если они все тратят деньги в таком количестве на оборону страны то и хрен с ними!
был бы Пэдро как остальные и хрен с ним, чем больше будут башлять тем лучше для всех, но он же  парит мозги и с нашей помощью хочет отмыться, шо ж тут нипанятна? 
я и уклонистов бы поставил на тариф, не хочешь служить?
та ради бога!

Плати по тарифной сетке и катись на все четыре стороны, все ж больше толку чем откупные погранцам или военкому.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, миг сказал:

Я и так не в Азии,а вот зарплату европейскую не помешало бы.

 

Ні, то тільки прибутки у наших бізнесменів чи олігархів повинні бути не менші, ніж в Європі. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я все гадав - чи одягне костюм вперше. На мій погляд не можна, бо це вже як прикмета - як неголене обличча спортсмена під час серії плей-офф.

 

1344327839_.thumb.png.9f309e66d4d64f16598223cd4937263a.png

  • Лайк 5
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vikctor сказал:

Я все гадав - чи одягне костюм вперше. На мій погляд не можна, бо це вже як прикмета - як неголене обличча спортсмена під час серії плей-офф.

 

1344327839_.thumb.png.9f309e66d4d64f16598223cd4937263a.png

Чого в перше?

Одягав же с Джонсоном

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а тим часом на болотах піднялося виття, чують свій кінець сучі діти ))

IMG_20221221_214653_507.jpg

  • Лайк 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, миг сказал:

Я и так не в Азии,а вот зарплату европейскую не помешало бы.

А вона хіба не Європейська? Порівнюйте: Станом на 1 січня 2022 року розмір мінімальної зарплати в Болгарії становить 332 євро на місяць (близько 10 736.80 гривень). Середня заробітна плата в цій країні сягає 550 євро на місяць (близько 17 786.86 гривень).

 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Фрай сказал:

был бы Пэдро как остальные и хрен с ним, чем больше будут башлять тем лучше для всех, но он же  парит мозги и с нашей помощью хочет отмыться, шо ж тут нипанятна? 

А как он пиарится? Где Вы видите его фоточки? вот мне интересно. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Vikctor сказал:

Якщо це не заважатиме розвитку національной культури (а судячи по латіносам громадянам США, то не заважатиме), то я б погодився одразу)

получается, что ты против независимости Украины? Ты нпротив того, что бы такой страны как Украина не было.....печаль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, Vikctor сказав:

Зрозуміло, але всюди була інформація що вилитів з Рамшштайну на війсковом борту. На фото точно не війсковий.

 

 

Зато на касі не забувають запропонувати задонатити для ЗСУ. На що я кожного разу відповідаю, що роблю це регулярно, але ватні герегі як посередникі для цього мені не потрібні...

 

Я вже заплутався - Булгаков гебешна гніда, але цітати з його творчості норм? Як на мій смак - це як цітувати іронію долі на разі...

 

 

П.С.: а куди наш ром зрадойоб подівся?:lol:

en.wikipedia.org/wiki/Boeing_C-40_Clipper  це 737, але має військову класифікацію. Обладнання може відрізнятися.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, mastervovik сказал:

Чого в перше?

Одягав же с Джонсоном

Точно? Бо я щось не пам'ятаю такого.

 

4 минуты назад, Оконщик сказал:

получается, что ты против независимости Украины? Ты нпротив того, что бы такой страны как Украина не было.....печаль.

 

Чого це? Пуерто-Ріко існує? Громадяни мають американськи паспорти але свою виборну владу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Vikctor сказал:

Якщо це не заважатиме розвитку національной культури (а судячи по латіносам громадянам США, то не заважатиме), то я б погодився одразу)

удалил. задвоилось

Змінено користувачем Оконщик
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vikctor сказал:

Точно? Бо я щось не пам'ятаю такого.

 

 

Чого це? Пуерто-Ріко існує? Громадяни мають американськи паспорти але свою виборну владу.

Пуерто-Ріко- ця територія не є невіддільною частиною США, верховна влада належить Конгресу США, але дія на ній Конституції США обмежена.

 

п.с. днровцы так же хотели быть частью другой страны, более большой...

Змінено користувачем Оконщик
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Оконщик сказал:

Пуерто-Ріко- ця територія не є невіддільною частиною США, верховна влада належить Конгресу США, але дія на ній Конституції США обмежена.

Ну і норм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені здається,шо Єрмак в дитинстві дуже захоплювався ребусами, скоро він буде видавати грошові премії для відгадавших підписників 

🙋🏻‍♂️+🙋🏼‍♂️+🗽+🚀+🛡+🙌🇺🇦🇺🇸= ⚰️💀🐸

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...