Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, vadimv сказал:

Короче, по сути вопроса возражений нет )

Если бы уважаемые гаранты расчехлились на указанное колиество - ВСУ уже были бы в Мелитополе и Геническе, а чмобики вместо Соледара штурмовали бы Белгород.

По сути я тебе уже все рассказал))

Будем по второму разу?

Они ссыкуны, похлеще тебя  (и меня )! Храбрые там есть, они везде есть, и в ***аше тоже, но не всегда храбрые принимают решения, а в основном политики. И в целом это правильно, но нам от этого явно не легче а хуже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Бездомный сказав:

І хто / що по - вашому  завадило Зеленському втекти у еміграцію - під безпекову парасольку США ?:pozor:

А чому Ви переводите питания в іншу площину? Ви щось стверджували, я лише дав посилання на першоджерело, а не на тлумачення журналіста. Першоджерело, не я, каже, що ваше твердження є маячня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, ukrainian сказав:

в чому саме сенсація ? 
 

Хіба я стверджував, що сенсація?

А просто запропонував у коментах знайти слова підтримки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, shneider_vova сказал:

думаю, перший - то волна від надзвука, там за ракетою йде такий собі конус тиску... а другий вже прихід. бо у випадку ППО між звуками повинна бути більша різниця в часу

Не думаю, звуки явно вибухів, і Солонін казав що вона летить під кутом 30 до горизонту, а на відео всі 85-90 ... Я таки десь начав вагаться, може Арестович і не обмовився, а просто вирвалось?

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, mastervovik сказав:

Будем по второму разу?

Зачем? У меня претензий и вопросов к ВСУ нет.

Залужный сказал, что нужно. Ему этого не дали. Так что к нему никаких вопросов.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, mastervovik сказал:

а на відео всі 85-90 ...

Ну з космосу воне летити може якщо це искандер або точка-у.

Якщо крилата, то на фінальному єтапи взлітае вгору, и під прямим углом вражае.

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, mastervovik сказал:

Не думаю, звуки явно вибухів, і Солонін казав що вона летить під кутом 30 до горизонту, а на відео всі 85-90 ... Я таки десь начав вагаться, може Арестович і не обмовився, а просто вирвалось?

На всяк випадок, щоб мене не змішали з гівном як Аоестовича:

Це не значіть що пво в чомусь винна як що намагалась сбити. Як що пуск насправді с курська, то по траєкторії вона явно не в грес попала , а десь далі до аеропорту.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, mastervovik сказал:

Солонін казав що вона летить під кутом 30 до горизонту, а на відео всі 85-90

image.png.c6c9f29955ecba1f847cc133ddf2c80a.png

ось натирив з п*дорського сайту. Солонін десь на рівні Жданова та Люсі розбирається у зброї.

  • Лайк 7
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, mastervovik сказав:

Оригинал видио с регистратора со звуком видели?

Звука таки 2, первый явно от прилёта, а второй не понятно

VID_20230117_093852_020.mp4.mov

То може бути відлуння.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, mastervovik сказав:

Не думаю, звуки явно вибухів, і Солонін казав що вона летить під кутом 30 до горизонту, а на відео всі 85-90 ... Я таки десь начав вагаться, може Арестович і не обмовився, а просто вирвалось?

Де ви побачили 90?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vinsol2009 сказал:

То може бути відлуння.

Від чого? Від вибуха до реєстратора тільки дерева, вся забудова правіше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, shneider_vova сказал:

image.png.c6c9f29955ecba1f847cc133ddf2c80a.png

ось натирив з п*дорського сайту. Солонін десь на рівні Жданова та Люсі розбирається у зброї.

Тут тоже явно не 90, может конечно такой єффект быть если ты смотриш с траектории полета, тогда угол падения и не увидишь. 

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, Корнил сказав:

Вова, не разводь хоч ти зраду, купер/hуюпер, арестович/херович, жданов і т.і , як же вони всі заїбали, аналітігі блять..воно щось пиzдане, а нарід свято в це віре..вірь в ЗСУ Вова, а інші хай йдуть на hуй

Наші просто вчора 870 орків прижмурили👏 і зразу полізла зрада та раше ІПСО...до цього треба вже звикнути((

  • Лайк 7
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Де ви побачили 90?

На відео, як на мене вона тупо падає з верху в низ. Ну це не важливо, все залежить від проекції з якої дивишся до траєкторії. Може так просто виглядає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, mastervovik сказал:

Это по советским методичкам, ***ло по ним напало, нату боялось. А НАТО оказалось гей-гей, само кого хочешь перебоится, там инстинкт самосохранения похлеще твоего, даже для обороны нас нормально снабдить боятся, а то путиннападе...

Йенс Столтенберг сын священника из ГДР. 100% священников в ГДР были агентами Штази (читай КГБ). Своих детей эти стукачи всегда готовили для вербовки своим кураторам. Вся сознательная деятельность Йенса подтверждает что он работал на кремль под легендой "левака". Вся его деятельность на посту главы нато показывает что он кремлёвский агент. Так что не боялся Путин никаких нато, оон, обсе, еспч и прочих виртуальных балаганов. Все эти высокопоставленные чинуши и ЛОМы, формирующие и питающие гибридную "реальность", у него к доске планирования булавками приколоты, каждый в своём секторе. Россия более 100 лет занимается экспортом коррупции, лжи и вербовкой чинуш на западе. Больше на этом рынке современного вооружения никого нет. Так что это не война, это ползучая оккупация.

Змінено користувачем Leon26
  • Лайк 3
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, irina1969 сказал:

Наші просто вчора 870 орків прижмурили👏 і зразу полізла зрада та раше ІПСО...до цього треба вже звикнути((

Не без цього, у нас вчора пів міста сиділо по підвалах, тому що закинули по месенджерам аудіопіст вихователя з дітсадка, яка розказує про евакуацію центру міста, так як буде прильот! 

Мені цей ріст за день чотири разу попадався і кожного разу це було від " батьків дитини с цього дитсадка".

І в мене було одразу кілька запитань, що це за садок коли вони всі закриті (крім час них)? Чому про це знає вихователь дитсадка і ніхто більше? І в загалі як про ціль і час може хтось знати крім орків?

Коротше, іпсо посилилось на фоні 14.01, це явно!

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, mastervovik сказал:

Не без цього, у нас вчора пів міста сиділо по підвалах, тому що закинули по месенджерам аудіопіст вихователя з дітсадка, яка розказує про евакуацію центру міста, так як буде прильот! 

Мені цей ріст за день чотири разу попадався...

Один я працював на роботі і таку хню ніде не чув ?!

Займайтеся корисними справами і "не чітайте савецкіх газет."🤷‍♂️

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взрыва в Днепре скорей всего было два,а может и больше.Один из них,от самоликвидации ракеты ППО.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Серьожа сказал:

Взрыва в Днепре скорей всего было два,а может и больше.Один из них,от самоликвидации ракеты ППО.

я чув 1. зазвичай ППО з того району я чую добре.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, mastervovik сказав:

Не без цього, у нас вчора пів міста сиділо по підвалах, тому що закинули по месенджерам аудіопіст вихователя з дітсадка, яка розказує про евакуацію центру міста, так як буде прильот! 

Мені цей ріст за день чотири разу попадався і кожного разу це було від " батьків дитини с цього дитсадка".

І в мене було одразу кілька запитань, що це за садок коли вони всі закриті (крім час них)? Чому про це знає вихователь дитсадка і ніхто більше? І в загалі як про ціль і час може хтось знати крім орків?

Коротше, іпсо посилилось на фоні 14.01, це явно!

цю херню вчора цілий день розганяли по місту, розраховано на те щоб посіяти паніку, бо багато людей перелякані останній подією..Бездомний мабуть зараз десь в кілометрах 30 від міста

  • Лайк 4
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Корнил сказал:

Бездомний мабуть зараз десь в кілометрах 30 від міста

...із голою дупою на лісапеді 🥶

  • Лайк 1
  • Хаха 3
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 90BCO сказал:

Конєц свєта 😱

Зато тепер взагалі без гальм буде ,, палити напалмом". 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...