Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 годину тому, Корнил сказав:

сьогодні приїжджали чиновники з Києва, з прокуратури і ще з відкілясь..кажуть вигріб Боря пиzдюлєй добрячих за відсутність бомбосховищ, не знаю завели діло чи ні з цього приводу 

То він їх розпродував чи до нього?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vinsol2009 сказав:

То він їх розпродував чи до нього?

 там навіть при будівництві, вони не враховувалися..не вигороджую Борю, але він не винен що їх там нема, їх просто там ніколи не було

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, AOZ1 сказал:

Ну в Днепрi був магазин в подвалi. I це йому допомогло?

Магазин був не в підвалі

https://www.google.com.ua/maps/place/Рыболовный+магазин+"Летучая+рыба"/@48.4191497,35.0680313,3a,75y,90t/data=!3m8!1e2!3m6!1sAF1QipMrA8aDNM_cfV-HWf8swKXfe2Z4KbjnStV30t_2!2e10!3e12!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipMrA8aDNM_cfV-HWf8swKXfe2Z4KbjnStV30t_2%3Dw114-h86-k-no!7i4640!8i3472!4m5!3m4!1s0x40dbfc966521cf5f:0xf49119a60e46f8cc!8m2!3d48.4188221!4d35.0681183?hl=ru

 

Але справа не в магазині, не в бомбосховищах, і не в Борі ....  а в людях ...

Людям треба зараз або майже цілодобово сидіти по бомбосховищах, або продовжувати жити з ризиком над головою ... зараз трохи поясню:

В нас тилове місто, але тривоги кожен день по кілька годин, і мало хто на них вже звертає увагу ... (я, так з початку війни, вооще хер на ті тривоги кладу, бо що таке "шанс" трохи розумію, але нікого так робити не призиваю, це мій вибір). Після резонансних прильотів починається закриття великих магазинів на період тривоги, правильно? так! але незручно, всіх дратує і згодом "попускає" ... Так було і 14-го, тривога і досить серйозна, я пішов у справах, і ще дуже здивувався, що Сільпо відкритий ... ну зайшов лаймів узяти, бахнуло поряд, народ почали заганяти у бомбосховище, а я пішов на вулицю і потім попрямував до місця прильоту (бо вже прилетіло, в мене з початку війни завжди у рюкзаку травматична аптека, могла знадобитися ... )

 

Але ... Сільпо працювало, і АТБ, мабуть, працювало ...а люди сиділи за столами .... і прилетіти могло і не в будинок, а на пустир (як влітку) ....

 

От і вибір у людей: сидіти та лапу без грошей смоктати (але без ризику), або жити й працювати з ризиком для життя ... отаке ...

 

Змінено користувачем DmiVady
  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Корнил сказал:

 там навіть при будівництві, вони не враховувалися..не вигороджую Борю, але він не винен що їх там нема, їх просто там ніколи не було

Як би Боря, був Колєй, або Люсєй, то і перевірки з Києва, мабуть, і не було б зовсім. Ну максимум, був би винуватий Пєца.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, DmiVady сказал:

Але справа не в магазині, не в бомбосховищах, а в людях ...

Людям треба зараз або майже цілодобово сидіти по бомбосховищах, або продовжувати жити з ризиком над головою ... зараз трохи поясню:

1549813825_milkman.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, DmiVady сказал:

От і вибір у людей: сидіти та лапу без грошей смоктати (але без ризику), або жити й працювати з ризиком для життя ... отаке ...

 

Я к останнім відношусь.

Бездомний, схоже - к першим. 

Тому і смокче... Лапу, звісно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І не треба на Борю (хоч він і гівно ще те) гнати, не в цей раз:

Вже через дві-три години після прильоту поміч цивільних на місці була зайвою, їх навіть відганяли ...

Бо вже працювали всі городські служби, і працювали злагоджено ... на ранок навіть сміття прибирали штатні прибиральники, а всі, хто прийшов з цивільних допомогти прибиратися отримали : "дякую, поміч не потрібна" ...

 

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Canton сказал:

А что, разве с Белоруси? Я не следил...

Є такі версії

Чи знову зрада...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1534875051_Screenshot_20230116-2147402.png.095acadba6c30d637a58a2fe5f4e8007.png

3 часа назад, igor_d70 сказал:

Вот это и является следствием заявлений Арестовича.

И еще, точечка 

 

Та схема ракети з відео взята тут missilery.info/missile/x22 

Там же згадується про збиття ракети на навчаннях. Символічно, український екіпаж випустив ракету, а рузький су27 збив🤦 ну і звісно були провтики з падіннями в Монголії та Казахстані 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14-го в Днепре ракета атаковала дом вертикально.

Системы наведения постоянно меняются, улучшаются, даже на таком древнем оружии.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Frank Obenaus зараз з Tom Cooper та ще 13

.

3 ч.  · 

"Армія Путіна - це жалюгідний набрід, яким командують ідіоти", - вважає французький генерал Мішель Яковлєв.
Він також сказав, що Путін увійде в історію як мірило, є шкала Ріхтера і буде шкала Путіна. За стратегічні прорахунки та історичні помилки".
Якоффлєв був генерал-лейтенантом французької армії та віце-командувачем силами НАТО в Європі.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

Після кожної атаки населенню докладують, що збили від 50% до 70%. Що були потрапляння. Ви з якого світу? Коли і яке населення думало, що все збивається? А? І з якого біса таке нести? Аристович мудак повний. Через 10 місяців не розуміти різниці пошкоджень збитої ракети та тої, що влучила бесперешкодно :pozor: Це тре бути або тупим або раша-мерзотником ...

А я не згодна!

Чуваки вечорами сидять та п*здЯть в своє задоволення у прямому етері. Аристович, схоже, навіть не готується! Что-то побырому находу надергал со сводок (причем зачастую - БЛИЗКО к тексту), из телеграмм-каналов, озвучил стрелочки с карты... И дальше понеслась демагогия, домыслы, рассуждения и т.п. Люди роблять контент. Для тих, хто ТАКИЙ контент хаває. Відповідальності за сказане - ноль! Барон Мюнхгаузен якийсь! Казка на ніч. 

Той же Жданов. Вєщатєль! Діктор центрального телебачення! Але ж він хоч сводки генштабу не перекручує. Саме "цікаве" в його відео - новости международной палитики. "Миждународный обозреватель" с него - как с бабки на лавке... Історик - такий же. Но вот как чистят стволы орудий - интересно было послушать. Вот этой информации от Жданова я доверяю. 

І таких зараз вєщає - майже всі, у кого рот є!  Але ж ті, хто слухає, мають шось мати поміж вух?! І хто тут тупі? вещатєлі чи слухатєлі?

Змінено користувачем voglya
  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Фрай сказал:

А куда им идти?
у нас есть укрытия для всех или у всех есть подвалы и погреба?

вот и сидят, молятся, что еще остается делать?

А в цьому випадку по словам нашого мера ракета влучила в самісінький підвал. Ну от спустилися б мешканці ціх двох під'їздів у підвал - щоб це у підсумку змінило.

П.С.: всі вже бачили відео з якогось реєстратора, який зняв як летить блядіна на кінцевому відрізку? Питання місцевим - я вірно зрозумів ракурс на відео, що ракета летіла з боку умовно південного вокзалу й навіть не перетинала річку? Тоді стройна теорія одного військового злочинця розбивається...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

А в цьому випадку по словам нашого мера ракета влучила в самісінький підвал. Ну от спустилися б мешканці ціх двох під'їздів у підвал - щоб це у підсумку змінило.

П.С.: всі вже бачили відео з якогось реєстратора, який зняв як летить блядіна на кінцевому відрізку? Питання місцевим - я вірно зрозумів ракурс на відео, що ракета летіла з боку умовно південного вокзалу й навіть не перетинала річку? Тоді стройна теорія одного військового злочинця розбивається...

Ні, вона йде від річки. Взагалі вона йшла від Полтави. Навіть якби її збили, вона не мала б там впасти, якби була б спрямована на тец

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, badgy сказал:

"Армія Путіна - це жалюгідний набрід, яким командують ідіоти", - вважає французький генерал Мішель Яковлєв.

"Не презирай никогда неприятеля, каков бы он ни был. Старайся знать его оружие и способ, как оным действует и сражается; знай, в чем он силен и в чем слаб." (А.В.Суворов)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, badgy сказал:

Frank Obenaus зараз з Tom Cooper та ще 13

.

3 ч.  · 

"Армія Путіна - це жалюгідний набрід, яким командують ідіоти", - вважає французький генерал Мішель Яковлєв.
Він також сказав, що Путін увійде в історію як мірило, є шкала Ріхтера і буде шкала Путіна. За стратегічні прорахунки та історичні помилки".
Якоффлєв був генерал-лейтенантом французької армії та віце-командувачем силами НАТО в Європі.

 

І ці що , теж нас перемогли ?:pozor:

(с) 

фельдмаршал Кейтель , коли  під час капітуляції побачив представника французько війська  серед делегатів від військ коаліції переможців   

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Vikctor сказал:

А в цьому випадку по словам нашого мера ракета влучила в самісінький підвал. Ну от спустилися б мешканці ціх двох під'їздів у підвал - щоб це у підсумку змінило.

П.С.: всі вже бачили відео з якогось реєстратора, який зняв як летить блядіна на кінцевому відрізку? Питання місцевим - я вірно зрозумів ракурс на відео, що ракета летіла з боку умовно південного вокзалу й навіть не перетинала річку? Тоді стройна теорія одного військового злочинця розбивається...

Де на видио видно ракету? На том видео с монитора что везде гуляет, я только взрыв вижу. Или у тебя оригинал видио есть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Арестович таки  признал ошибку, а вы говорите общественное мнение не влияет. Украина на Россия. Лучше позже, чем никогда.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, mastervovik сказал:

Де на видио видно ракету? На том видео с монитора что везде гуляет, я только взрыв вижу. Или у тебя оригинал видио есть?

Подивись покадрово, вона там є, падає майже вертикально.

До речі - вона надзвукова, тож навіть якби її збили, то вона спочатку прилетить, а потім вже можна буде почути вибух від протиракети. Тож Люся просто звізділа, як завжди, лайки збирала

Змінено користувачем shneider_vova
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Корнил сказав:

 там навіть при будівництві, вони не враховувалися..не вигороджую Борю, але він не винен що їх там нема, їх просто там ніколи не було

Не знаю, не знаю. При совке то, что сам лично видел. ХИРЭ , корпус и. ХЗТСШ новый админкорпус.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я конечно не военный , но как инженер строитель, думаю, что ни какой подвал, бомбоубежище при прямом попадании такой херни не поможет! 

А при не прямом попадании, поможет любое углубление ниже рельефа, даже тупо яма, и также от тяо.

По-этому подвал надо иметь, сорвать джек-пот , что бы прилетело именно к тебе с верху... С такой кармой уже ни чего не поделаешь...

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кіндрат був будівельником, жив один
Точніше, з котом, рудим, наче вогонь
Якось він спав удень багато годин
Підклавши під вухо обидві долоні
А потім голос почув: "Кіндрате, привіт
Вставай. Ти потрапив у рай
Ось твій дім, ось твоє ліжко, ось кіт
Що тут хочеш робить? Обирай"
Кіндрат здивувався:
"Хто ти, крилата людинко?
Це наяву відбувається чи у сні?
Чуєш, коли отак, то хочу будувати будинки
У пеклі для русні

Кіт навчивсь перетворюватися на кошеня
І стрибать по хмаринках туди-сюди
А Кіндрат зводить один будинок щодня
І навіть садить навколо сади
І потім туди заселяються пожильці
П'ють за новосілля і всяке таке
І коли вони засинають з гримасою на лиці
Кіндрат спостерігає, як сотня ракет
Прилітає у цей пекельний дім
І сонна русня  корчиться під уламками
А Кіндрат усміхається й каже коту: "Ходім"
І кіт обіймає Кіндрата рудими лапками

І Кіндрат собі думає: "Я завжди хотів добра
Ось вам моє добро, тварюки такі"
Щось таке собі думає Кіндрат із Дніпра,
І засинає собі. І з ним його кіт

© Марина Пономаренко

Змінено користувачем Корнил
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

При совке были, их может продали коммерческим структурам за ненадобностью?

Довбень, ти ж наче військовий пенс. Невже не спромігся дізнатись що в совку взагалі не було концепції захисту цивільних за допомогою бомбосховищ? Єдина концепція для цивільних - виїзд вглиб території. Бомбосховища робились виключно для військових (штаби та інше керівництво), та для працюючих змін підприємств та лікарень. Тому вони всі були відомчими, та часто густо розташовані на територіях заводів/фабрик. Це я тобі кажу як власник одного з таких відомчих бомбосховищ, яке чесно придбав на аукціоні у ФДМ наприкінці 90-х.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...