Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, mastervovik сказал:

Не думаю, звуки явно вибухів, і Солонін казав що вона летить під кутом 30 до горизонту, а на відео всі 85-90 ... Я таки десь начав вагаться, може Арестович і не обмовився, а просто вирвалось?

Не будьте наївним, той товаріщ читав усе з бумажки, з відси слово в слово  missilery.info/missile/x22

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, миг сказал:

Пантов?

Для вас 80 старлінків - "панти"? Думаю, ЗСУ з вами не погодяться. 

P.S. Будуть ще і набагато більше.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, ШуRik сказав:

348813655_Screenshot_20230117-0634522.png.31f9e7b1ba0021de4788d5d4d4603176.png

"Мы живем в гигантском детском садике" (с) сами знаете кто )

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Alvalk сказал:

Для вас 80 старлінків - "панти"?

Не для меня,а для ПАП,и дело не в старлинках. Когда делают добро,хотя бы просто фотают погруженное в машину и сразу отправляют,а не расставляют по стульчикам,ступенькам,под шнурочек....там каждая минута дорога.
Надо было и мне при передачи формы, развесить на плечиках,берцы на подставочках,шапочки на коробочках и сесть задумчиво.
А чуть не забыл,полную машину подушек разложить и на каждую консерву поставить.

Змінено користувачем миг
  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Vikctor сказал:

Я вже заЄбався у твіттері від подібних представників секти "захід нам мало постачає" відбиватись. Мені цікаво якщо екстраполювати це на звичайне життя, то ви й в цьому випадку буркотіли б на якусь організацію, яка б безкоштовно давала б вам гроші/матеріальні цінності та навіть декларувала б робить це так довго як ви потребуватимете? 

 

А ти не вдома був під час події? Я чітко чув один вибух. Хоча мій будинок далеченько , але річка сприяє розповсюдженню звуків. За майже рік активної війни вже й мавпа навчиться розрізняти один вибух від двох, та шахід чи ракета вибухнула. 

Вибух чув один но я за 20км від вибуху.

Про постачання все розписував, мало з моєї. Точки зору, для них звичайно до хрена

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vikctor сказал:

Й де ти все це береш?:pozor: Значить ІПСО знаходить потрібні вуха. Мені подібне навіть дружина посоромилась би показати, бо передбачила би реакцію...

 

 

Я послухав вчорашню бесіду Арестовича з фейгіним і в мене для вас порохоботів погані новини. Ви ж або почули бажане для себе, де Арестович вибачається, або не звернули на інше увагу. А він сказав ще багато цікавого. Наприклад що цей інформаційний армагедон останніх днів, старт якому дала його заява, розганяли пліч о пліч взявшись за руки дві споріднені сили. Здогадались яки само? І це далеко не в перше такий прояв синергії.... І в цьому я з ним абсолютно згодний. 

В мене реакція була така сама, я на іпсо не ведуть. А мій пісімізм це моя психологія, я чекаю найгіршого, щоб радіти кращому!

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, миг сказал:

Не для меня,а для ПАП,когда делают добро,хотя бы просто фотают погруженное в машину и сразу отправляют,а не расставляют по стульчикам,ступенькам,под шнурочек....

та ладно... 

image.thumb.png.eeaa4f300b9041f67cb923303a77984d.png

А відос , який запиляли Притула зі Стерненком біля дронів, пам'ятаєте? Отож...

Щоб вказувати комусь, як треба, спочатку зробіть самі.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Корнил сказал:

у того гадьониша шо не відняти, так його здатність за допомогою голоса присипляти, як шо безсоння, достатньо минут 20 його послухати перед сном і все, краще усяких пілюль, очи зліпаються геть

пігулок , кацапощелепний ти наш 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, vadimv сказал:

"Мы живем в гигантском детском садике" (с) сами знаете кто )

В елліна від дикуна варвара лише одна відмінність -  еллін вміє узагальнювати (с)

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Alvalk сказал:

А відос , який запиляли Притула зі Стерненком біля дронів, пам'ятаєте? Отож...

Щоб вказувати комусь, як треба, спочатку зробіть самі.

Дроны в кучу не свалишь .Гляньте на их лица. Они рады и улыбаются, а ПАП  тоскует по мимо проходящему.
Я делаю молча.Когда не бухаю))

Змінено користувачем миг
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, миг сказал:

Не для меня,а для ПАП,и дело не в старлинках. Когда делают добро,хотя бы просто фотают погруженное в машину и сразу отправляют,а не расставляют по стульчикам,ступенькам,под шнурочек....там каждая минута дорога.
Надо было и мне при передачи формы, развесить на плечиках,берцы на подставочках,шапочки на коробочках и сесть задумчиво.
А чуть не забыл,полную машину подушек разложить и на каждую консерву поставить.

У ПАП и у Притулы есть фонды, за которые надо отчитываться перед донорами. Вы же за свои деньги покупали, поэтому отчитываться нет необходимости.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, AOZ1 сказал:

У ПАП и у Притулы есть фонды, за которые надо отчитываться перед донорами. Вы же за свои деньги покупали, поэтому отчитываться нет необходимости.

Необходимо, не всё за свои.Достаточно сфотать что в машине  на месте прибытия.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Бездомный сказал:

пігулок , кацапощелепний ти наш 

Для радикальних грамарнаці:

пілюля (СУМ) походить від лат. pilula. До чого тут "кaцaлaпiсть" якщо це з латини запозичене? Звук "г" в це слово привнесли поляки. Тож це їх фонетична риса, а не наша.

Обидва варіанти поширені в корпусі української мови майже однаково. Навіщо навмисно збіднювати мову, борючись лише за якийсь один варіант?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, миг сказал:

Необходимо, не всё за свои.Достаточно сфотать что в машине  на месте прибытия.

Когда собираеш то что влазит в одну машину от коссвенно знакомых людей, более чем достаточно. Когда собираеш миллионы от незнакомых людей, лучше все таки пиар акцию устраивать. Особенно если ты политик или артист.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Бездомный сказал:
3 часа назад, Корнил сказал:

краще усяких пілюль, очи зліпаються геть

пігулок , кацапощелепний ти наш 

Таблетки на російській пігулки будуть, а пілюлі щось типу капсули.

Навіть не знаю хто з вас кацапощелепніший))

Зав'язували би з цим 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, AOZ1 сказал:

Когда собираеш миллионы от незнакомых людей, лучше все таки пиар акцию устраивать.

Возможно ,вы тут и правы.Но пусть улыбается))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, миг сказал:

Не для меня,а для ПАП,и дело не в старлинках. Когда делают добро,хотя бы просто фотают погруженное в машину и сразу отправляют,а не расставляют по стульчикам,ступенькам,под шнурочек....там каждая минута дорога.
Надо было и мне при передачи формы, развесить на плечиках,берцы на подставочках,шапочки на коробочках и сесть задумчиво.
А чуть не забыл,полную машину подушек разложить и на каждую консерву поставить.

+1

 

Понятно, что он надежду на полит. дивиденды питает, но мне кажется это приносит отрицательный рост голосов. Его конечно дело, Петю уже не переделать.

 

п.с. если такие фото выкладывает тот же Притула и Ко, то можно понять зачем, он ) они) собирает деньги с народа. Но Петя уже давно наколедовал столько, что эти фотки не вызывают ничего, кроме, как минимум, удивления.

 

  • Лайк 3
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, миг сказал:

Не для меня,а для ПАП,и дело не в старлинках. Когда делают добро,хотя бы просто фотают погруженное в машину и сразу отправляют,а не расставляют по стульчикам,ступенькам,под шнурочек....там каждая минута дорога.
Надо было и мне при передачи формы, развесить на плечиках,берцы на подставочках,шапочки на коробочках и сесть задумчиво.
А чуть не забыл,полную машину подушек разложить и на каждую консерву поставить.

А шо, у вас тоже пятая точка что-то чувствует?

Казнокрадство или зрада?

55 минут назад, Alvalk сказал:

та ладно... 

А відос , який запиляли Притула зі Стерненком біля дронів, пам'ятаєте? Отож...

Шо отож?

Кто такие Притула со Стерненком, тоже олигархи? 

Как бы я не относился к Притуле, но когда это он пилил бюджет или мутил с папередниками и путлером? у каком таком году? pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

И этот человек смеет кому-то еще делать замечания с дальнего дивана? :pardon:

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Когда делают добро,хотя бы просто фотают погруженное в машину и сразу отправляют,а не расставляют по стульчикам,ступенькам,под шнурочек...

Делают так, когда собирают чужие деньги, люди должны видеть куда пошли их гроши, но в этом, вернее в этих случаях... :pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Vikctor сказал:

Й де ти все це береш?:pozor: Значить ІПСО знаходить потрібні вуха. Мені подібне навіть дружина посоромилась би показати, бо передбачила би реакцію...

 

 

Я послухав вчорашню бесіду Арестовича з фейгіним і в мене для вас порохоботів погані новини. Ви ж або почули бажане для себе, де Арестович вибачається, або не звернули на інше увагу. А він сказав ще багато цікавого. Наприклад що цей інформаційний армагедон останніх днів, старт якому дала його заява, розганяли пліч о пліч взявшись за руки дві споріднені сили. Здогадались яки само? І це далеко не в перше такий прояв синергії.... І в цьому я з ним абсолютно згодний. 

Так він же наче підполковник, а формі його жодного разу не бачили. Оце справжня синергія🔥👍

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найманець з ПВК Вагнер Андрєй Мєдвєдєв 4 місяці воював проти України, а зараз спокійно втік до Норвегії та просить там політичний притулок.

Хоча як найманець він не має на нього права. Для нього тільки один шлях за законом — в‘язниця.

Тим паче що втік він, бо командування давало йому накази, за якими він не міг ефективно вбивати українців. Жодного каяття у Андрєя нема.

Схожа історія була і з російським десантником Павлом Філатєвим.
Його, як і Мєдвдєва, витяг з росії Владімір Осєчкін. Отримавши притулок у Франції, Філатьєв відмовився давати свідчення та став переслідувати представника української поліції, який хотів його допитати.
Зараз Філатєв чудово себе почуває, має притулок та гроші і вільно вештається Францією.

Втечі до країн Європи та безкарність російських вбивць стають поганою тенденцією.

У зв‘язку з чим у мене питання до нашого Офісу генпрокурора: де запити на їхню екстрадицію?
Чому ми спостерігаємо, як воєнні злочинці отримують комфорт замість тюрем?
А якщо вони для нас такі цінні на волі та у Європі, то вийдіть та поясніть громадянам України, чому!

На відео є субтитри англійською, норвезькою та французькою. Тож ДУЖЕ ПРОШУ поширити його максимально.
 

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, karbo сказав:

Таблетки на російській пігулки будуть, а пілюлі щось типу капсули.

Навіть не знаю хто з вас кацапощелепніший))

Зав'язували би з цим 

о, хохлощелепні вчительки набігли і давай бігом повчати..я оце уявляю, як би ці  Бездомний з Карбо де небудь в селі зробили таке зауваження ( бо там на суржику кожен другий розмовляє) думаю в кращому випадку були б послані на hуй

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...