Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, sergio сказал:

Зато тепер взагалі без гальм буде ,, палити напалмом". 

...одним раздражителем меньше.🥳

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Корнил сказал:

яке горе

IMG_20230117_110523_101.jpg

А теперь скажут что в Украине за свободу слова гнобят.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Корнил сказал:

яке горе

IMG_20230117_110523_101.jpg

Так і хочеться додати "..... і прийняти в штат".

Мабуть ще і нагороду отримає, за "чесність та порядність" з присвоєнням "чергового" (читай - наступного) військового звання.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Firetuf сказал:

Так і хочеться додати "..... і прийняти в штат".

Мабуть ще і нагороду отримає, за "чесність та порядність" з присвоєнням "чергового" (читай - наступного) військового звання.

Такі люди на дорозі на валяються. Тут або шапіто (і потім його візьмуть на іншу посаду), або хтось його все одно підбере.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Корнил сказав:

яке горе

IMG_20230117_110523_101.jpg

Кляті порохоботи, таки захейтили нещасного. Тепер нестиме нісенітницю  не озираючись . Може таки візьме автомат, як обіцяв?

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

Такі люди на дорозі на валяються. Тут або шапіто (і потім його візьмуть на іншу посаду), або хтось його все одно підбере.  

Почне передвиборчу кампанію

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Тепер нестиме нісенітницю  не озираючись .

так він і не зупиняється:

image.png.74cfc910f9a623d77fd782b2af990a01.png

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Alvalk сказал:

так він і не зупиняється:

image.png.74cfc910f9a623d77fd782b2af990a01.png

Ох и мудло...

Его повесят?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Alvalk сказал:

Це Мукачево. "Батько наш Онуфрій, УПЦ нам мати" :pozor:... тьху, таку пісню спаскудили  

Ну цирк же - хіба не смішно? Наочна ілюстрація виразу із руснявого кіно - жить захочешь не так раскарячишся.

2 часа назад, mastervovik сказал:

Купер говорит не поможет... 

Ну я по крайней мере так понял. Я понял что войну "выиграет" тот у кого будет превосходство в артиллерии, а пока оно у раши. И ни какие танки с самолётами поменять это не могут.

Щось ти останніми днями крутіше кокошенкова хУяріш... Йобні свого улюбленого пива, якщо втримати депресуху не в змозі. Я купера перестав сприймати після того як він сам ще в середині літа в черговому звіті написав, що користується здебільшого звітами русні, бо наші надають інфу дуже обмежено та з затриманням. Я не читаю його з тих самих пір. Тому не знаю чи то твоє тлумачення його слів про перевагу арти як основу перемоги, чи то він написав. Але з того що бачу я з дивану - це (значуща перевага в арті й в кількості пострілом з неї) було дуже помітно в подіях пов'язаних з Северодонецьком/Лисичанськом чи пізніше в Песках. А ось зараз на Бахмутському напрямі русня вочевидь застосувала нову тактику, яка виявилась неочікуваної для нашіх й тому доволі ефективної - постійні цілодобові атаки малими групами по 9 орченят у групі з великим запасом БК ( по 10 рожков на рило), та насиченими різноманітними гранатометами.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підрозділи ЗСУ перебувають у Соледарі та дають відсіч окупантам.

Українські військові перебувають у Соледарі та дають відсіч російській армії.

Про це у коментарі Суспільному заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий, передає Цензор.НЕТ.

"Ситуація така ж, як і вчора. Наші підрозділи перебувають там та постійно вражають вогнем противника", - сказав він.

censor.net/ua/news/3393840/pidrozdily_zsu_perebuvayut_u_soledari_ta_dayut_vidsich_okupantam_cherevatyyi

original (2).jpg

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, mastervovik сказал:

Это по советским методичкам, ***ло по ним напало, нату боялось. А НАТО оказалось гей-гей, само кого хочешь перебоится, там инстинкт самосохранения похлеще твоего, даже для обороны нас нормально снабдить боятся, а то путиннападе...

Я вже заЄбався у твіттері від подібних представників секти "захід нам мало постачає" відбиватись. Мені цікаво якщо екстраполювати це на звичайне життя, то ви й в цьому випадку буркотіли б на якусь організацію, яка б безкоштовно давала б вам гроші/матеріальні цінності та навіть декларувала б робить це так довго як ви потребуватимете? 

2 часа назад, sergio сказал:

 

 

2 часа назад, mastervovik сказал:

Оригинал видио с регистратора со звуком видели?

Звука таки 2, первый явно от прилёта, а второй не понятно

VID_20230117_093852_020.mp4.mov

А ти не вдома був під час події? Я чітко чув один вибух. Хоча мій будинок далеченько , але річка сприяє розповсюдженню звуків. За майже рік активної війни вже й мавпа навчиться розрізняти один вибух від двох, та шахід чи ракета вибухнула. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, mastervovik сказал:

Не без цього, у нас вчора пів міста сиділо по підвалах, тому що закинули по месенджерам аудіопіст вихователя з дітсадка, яка розказує про евакуацію центру міста, так як буде прильот! 

Мені цей ріст за день чотири разу попадався і кожного разу це було від " батьків дитини с цього дитсадка".

І в мене було одразу кілька запитань, що це за садок коли вони всі закриті (крім час них)? Чому про це знає вихователь дитсадка і ніхто більше? І в загалі як про ціль і час може хтось знати крім орків?

Коротше, іпсо посилилось на фоні 14.01, це явно!

Й де ти все це береш?:pozor: Значить ІПСО знаходить потрібні вуха. Мені подібне навіть дружина посоромилась би показати, бо передбачила би реакцію...

 

47 минут назад, Firetuf сказал:

Так і хочеться додати "..... і прийняти в штат".

Мабуть ще і нагороду отримає, за "чесність та порядність" з присвоєнням "чергового" (читай - наступного) військового звання.

 

44 минуты назад, Alvalk сказал:

Такі люди на дорозі на валяються. Тут або шапіто (і потім його візьмуть на іншу посаду), або хтось його все одно підбере.  

Я послухав вчорашню бесіду Арестовича з фейгіним і в мене для вас порохоботів погані новини. Ви ж або почули бажане для себе, де Арестович вибачається, або не звернули на інше увагу. А він сказав ще багато цікавого. Наприклад що цей інформаційний армагедон останніх днів, старт якому дала його заява, розганяли пліч о пліч взявшись за руки дві споріднені сили. Здогадались яки само? І це далеко не в перше такий прояв синергії.... І в цьому я з ним абсолютно згодний. 

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vikctor сказал:

Я послухав вчорашню бесіду Арестовича з фейгіним і в мене для вас порохоботів погані новини. Ви ж або почули бажане для себе, де Арестович вибачається, або не звернули на інше увагу.

Я не знаю, хто там що почув в вашої уяві, особисто я Люсю не слухаю.

А те, що ви мені написали, ніякого відношення наведеної моєї цитати не має. 

Я свою думку по нього сформував давно, ще коли він порохоботом був. І слова таких самозакоханих  сучок для мене не мають ніякої цінності.

Якщо вам подобається - слухайте, звісно, тільки не треба мені його сувати в якості авторитета 

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Alvalk сказал:

Я не знаю, хто там що почув в вашої уяві, особисто я Люсю не слухаю.

А те, що ви мені написали, ніякого відношення наведеної моєї цитати не має. 

Я свою думку по нього сформував давно, ще коли він порохоботом був. І слова таких самозакоханих  сучок для мене не мають ніякої цінності.

Якщо вам подобається - слухайте, звісно, тільки не треба мені його сувати в якості авторитета 

Найкраще про його звільнення написав Андрій Кокотюха: "Хлестаков звільняється з посади Голохвастова і йде на посаду Мюнгаузена."

  • Лайк 2
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Alvalk сказав:

Я не знаю, хто там що почув в вашої уяві, особисто я Люсю не слухаю.

А те, що ви мені написали, ніякого відношення наведеної моєї цитати не має. 

Я свою думку по нього сформував давно, ще коли він порохоботом був. І слова таких самозакоханих  сучок для мене не мають ніякої цінності.

Якщо вам подобається - слухайте, звісно, тільки не треба мені його сувати в якості авторитета 

у того гадьониша шо не відняти, так його здатність за допомогою голоса присипляти, як шо безсоння, достатньо минут 20 його послухати перед сном і все, краще усяких пілюль, очи зліпаються геть

Змінено користувачем Корнил
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Корнил сказал:

у того гадьониша шо не відняти, так його здатність за допомогою голоса присипляти, як шо безсоння, достатньо минут 20 його послухати перед сном і все, краще усяких пілюль, очи зліпаються геть

spacer.png

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Том Купер
17 січня
Війна в Україні, 17 січня 2023 року: Кліщівка

Спойлер

Всім доброго дня!

СТРАТЕГІЧНА

Російські - і, як наслідок: українські - соціальні мережі рясніють повідомленнями, згідно з якими Путін або

а) наказав Герасимову завершити "звільнення" "ДНР" ("Донецької області, яку Путін оголосив частиною Російської Федерації") до 24 лютого, або

б) "до березня", або

в) розпочати великий наступ у березні і "закінчити війну".

Все це - "чистісінький РУМІНТ", тому немає жодного уявлення про те, що має бути правильним. Однак немає сумнівів, що росіяни ще більше посилили свої зусилля в районі Соледар-Бахмут, контратакують в районах Новоселівки (Сватове; де ЗС РФ досягли успіху, втративши свої "супер-турбо" танки Т-90М від української артилерії) та Крем'янки, а також розпочали нові наступи на Мар'їнку (на даний час повністю зруйновану) та Вугледар.

image.png.533b3bf8414a20100ac296c6cfcc4189.png

-ТИ, БЕЗ СУМНІВУ, НАЙГІРШИЙ
ВІЙСЬКОВИЙ ТАКТИК, ПРО ЯКОГО Я КОЛИ-НЕБУДЬ ЧУВ
-АЛЕ ВСЕЖ ВИ ЧУЛИ ПРО МЕНЕ

Вчасно, щоб відволікти громадськість від повідомлень про те, що росіяни вбили щонайменше 44 українських цивільних осіб за допомогою літака Х-22, який влучив у житловий будинок у Дніпрі, вони запускають піар-кампанію, згідно з якою українська артилерія вбила понад 25 цивільних осіб у Донецьку. "Докази" - це, серед іншого, репортажі однієї з місцевих "журналісток", яка проживає в Німеччині, але зараз повернулася, щоб повідомити про (цитата) "пошкодження її будинку"... Зазвичай я навіть не звертаю уваги на пропагандистську війну: згадую про це тому, що це чергова "класика" в репертуарі путінської пропагандистської машини.

На полі бою "українські надії проти ідіотів НАТО": принаймні в Братиславі, схоже, є певний здоровий глузд. Вісім нових самохідних гаубиць Zuzana 2 були передані Україні. Оригінальна конструкція "Зузани" налічує близько 40+ років і включає в себе гаубицю калібру 152 мм: "Зузана-2" включає гаубицю стандартного для НАТО калібру 155 мм і добре зарекомендувала себе на озброєнні ЗСУ. Ще 16 замовлено - але їх виробництво просувається досить повільно (нагадаємо: перша з восьми "Зузан", виготовлених для України, була поставлена ще в серпні) і, принаймні, офіційно, вони виготовляються для Данії, Німеччини та Норвегії. Мабуть, можна сподіватися, що вони доїдуть і до України.

Ах, так: для тих південноафриканців, які дивуються, чому Україна НЕ купує жодної самохідної гаубиці G6 виробництва Denel Land Systems: ну, уряд ПАР зайняв відверто пропутінську позицію. Таким чином, вибачте, але, мабуть, у Києві дійшли висновку, що немає сенсу питати.

БИТВА ЗА ДОНБАС

І знову вся увага на Соледарсько-Бахмутському напрямку.

На північ від Бахмута ВДВ і Вагнера штурмують Сіль, стверджуючи, що захопили місцеву залізничну станцію (див. кадр з відео нижче), і намагаються розширити своє просування між Краснополівкою і Благодатним. Останнє, що я чув, що українці зупинили їх перед трасою Т0513.

При цьому, якщо 46-а та 77-а повітряно-десантні ще на позиціях, то 17-а танкова була виведена з цього сектору, і її бійці гірко скаржаться на свого командира та недоотримане забезпечення. Вдумайтесь, саме в той час, коли "бойовий шлях" цього з'єднання був вистелений зрадою і некомпетентністю - як тих, хто його "контролював", так і тих, хто безпосередньо командував ним та його підрозділами. Це ті "речі", які не можуть чекати, щоб їх "обговорювали тільки після війни".

image.png.72c0c719bfb1849dada27164ab7720ff.png

Найгірша ситуація на південь від Бахмута. Саме так: Кліщівка.

Поклавши руку на серце: те, що ще кілька днів тому здавалося "простим" - адже росіяни наступають в долині, якою протікає канал Сіверський Донець - Донбас, а українці контролюють пагорби по обидва боки цього району, - тим часом переростає в дуже погану ситуацію для ЗСУ. І не допомагає (не в останню чергу, насправді) те, що Генштаб ЗСУ лаконічно звітує про "обстріли" цього села...

Руїни Кліщівки переходили з рук в руки щонайменше двічі, лише за останні два-три дні, а вчора чех, який служить в одному з підрозділів ЗСУ, заявив про її втрату втретє. Російські соціальні мережі повторили це повідомлення, але Вагнер тоді його спростував. Станом на вчорашній вечір Кліщівка все ще залишалася в українських руках.

Район обороняють нечисленні дійсно хороші підрозділи ЗСУ та НГУ: 3-я штурмова, 4-а бригада швидкого реагування, 28-а та 53-а мехбригади. Їх підтримує 40-а артилерійська бригада. Всі вони є досвідченими у бойових діях військами, деякі з них пройшли додаткову підготовку в Європі. Проблема: росіяни наступають в такій кількості і так часто (тільки 3-й штурмовий вчора відбив чотири великі хвилі штурму), що всі підрозділи закінчили день з критичною нестачею артилерійських і мінометних боєприпасів. До вечора українці фактично звелися до того, щоб косити наступаючих росіян одними лише кулеметами...

Доповнення: нібито "зникнення" російської артилерії

Останні кілька тижнів зростає кількість повідомлень - і відповідна кількість обговорень в інтернеті - про "снарядний голод" ЗС РФ, а подекуди навіть фактичне "зникнення" російської артилерії з поля бою. Принаймні, так, що її вогонь має бути десь на 75% менш інтенсивним, ніж зазвичай. Можу підтвердити, що про менш інтенсивні артилерійські обстріли повідомляють і підрозділи ЗСУ.

Зараз дехто пояснює це абсолютною відсутністю снарядів. Мовляв, росіяни так багато витратили за минулий рік, що їх виробництво не встигає за ними, і запаси вичерпуються. Інші пояснюють це проблемами логістики: логістика ЗС РФ постійно порушується через удари українських РСЗВ М142 і М270 по складах, не вистачає придатних транспортних засобів для перевезення і доставки боєприпасів у підрозділи на передовій і т.д.

Наскільки мені відомо, дефіциту артилерійських боєприпасів у ЗСУ немає. Звичайно, є - іноді: серйозні - перебої в його логістиці. Однак, і це головне,

а) росіяни нарощують запаси для своїх майбутніх наступальних операцій, і не менш важливих:

б) значно знизилася точність їхніх артилерійських ударів з причини, яку я озвучував ще в липні: стрижень системи наведення артилерії ЗС РФ - БПЛА "Орлан-10" - не може працювати в умовах зимової погоди.

"Зникнення "Орланів" (про що свідчить той факт, що українці вже більше тижня не заявляють про жодний збитий безпілотник) значно подовжує час реакції артилерії ЗС РФ і знижує її точність. За винятком роботи по "добре відомим" цілям (наприклад, передовим українським позиціям на початку чергового штурму), російська артилерія наразі переважно неефективна, особливо в контрбатарейному режимі або при реагуванні на українські контратаки.

Однак ця неефективність не означає, що її немає або вона не діє. Замість "звичайних", масованих обстрілів з РСЗВ, росіяни сьогодні все частіше застосовують (менш точні, але все ще дуже смертоносні) реактивні системи залпового вогню.

 

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одне слово - барига. Навіщо йому стільки? Невже, щоб ЗСУ не дісталось? Чи навпаки? Я щось вже заплутався... 

image.png.6622722683eb2977fda61ef494a72010.png

image.thumb.png.afe4f0f494724e47ac6a95abaf246713.png

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...