Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 години тому, tort сказав:

ідіть в бібліотеку, відкривайте словник хоч Гринченка, хоч совєтський СУМ, хоч який і розширюйте власний словниковий запас української мови, або принаймні не обмежуйте мій. Перевірне слово - городянин, городський.

 ІМХО. Бездомний вас цілком правильно виправив.

Цитата

Слово городъ / градъ. В давньоукраїнських текстах слова з цим коренем можна зустріти досить часто: городище, городокъ, городець, городьнии, градитель, градьникъ, градьныи тощо. Але основне значення кореня цілком конкретне — огороджене, укріплене, захищене місце, оборонна споруда, фортеця, укріпленний пункт, замок.

 

Цитата

Слово місто / мЂсто, окрім відомих зі старослов’янського вжитку значень місце, місцевість, топос, означало в давньоукраїнській мові ще край, область, посада, а також місто, селище, передмістя. І останні значення повною мірою розквітнули в староукраїнській період, де місто, мЂсто, место, мЂсце, месцо, як визначена частина простору, земельна ділянка, торгова площа, населений пункт, набуло вже цілком сучасного значення, витісняючи та заміщуючи з розвитком військової справи та зникненням міських укріплень поняття городъ.

 

Отже, з давніх часів в українській мові місто — це не город, а міщани, міські жителі — не зовсім городяни. За поняттями наших предків ми живемо саме в містах, у відкритих поселеннях, а не в городах за кріпосними валами; сучасна українська мова дуже точно передає цей смисловий відтінок, що зберігся принаймні з XIII ст.

 

 

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, kim chen loran сказал:

 А армія була більше на папері, ніж в реалі...

армія - воєнна школа - це не така річ , яку можна придбати у супермаркеті - доведено   багато разів 

 

з нічого буває лише НІЧОГО

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Бездомный сказал:

армія - воєнна школа - це не така річ , яку можна придбати у супермаркеті - доведено   багато разів

 

Забувай вже про радянське минуле. Зараз глобалізація та нові технології. Відкрий очі і ти побачиш як за недорого куплена армія дистанційно ***ить стратегічного ворога 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, US7IGN сказал:

Забувай вже про радянське минуле. Зараз глобалізація та нові технології. Відкрий очі і ти побачиш як за недорого куплена армія дистанційно ***ить стратегічного ворога 

а нічого , що той же Залужний - спадковий військовий ? 

 

Глобалізація та цифровізація  не відміняють , та  навіть , не знецінюють  (умовний) Ітон 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Бездомный сказал:

а нічого , що той же Залужний - спадковий військовий ? 

 

 

Коли ти винаймаєш бригаду для будівництва будинку то мабуть шукаєш серед будівельників?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

Коли ти винаймаєш бригаду для будівництва будинку то мабуть шукаєш серед будівельників?

спадкових ?

 

військові - то каста кшатріїв .

замкнута каста .

 

якщо каста  кшатріїїв  відсутня -  її з нічого не виростиш

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, US7IGN сказав:

Відкрий очі і ти побачиш як за недорого куплена армія дистанційно ***ить стратегічного ворога 

Де це побачити?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, 7351 сказав:

 

Пустий Донецьк, пустий Луганськ, Іловайськ ..... колона гіркіна ..... відсутність військового стану по Україні .... АТО замість війни.... мінські угоди ..... перевірка боєкомплекту кіборгів ДАПУ під час ротацій моторолою.....

 

 

1 годину тому, Alvalk сказав:

Ви чомусь постійно забуваєте, що коли почалось,  у нас не було Президента. Один втік, другого не обрали. Після обрання окуповані території були зменшені.

Тобто ви стверджуюте, жо той, хто здавав окупантам без бою насичені військовою промисловістю Донецьк та Луганськ, хто не дав підкріплення розтрілюваним московитами як в тирі добробатам в Іловайську, той, хто пфдписував мінські угоди (капітуляції)

  -- не був законно вибраним народом України Президентом? 

Цікаво.

Продовжуйте.

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

а нічого , що той же Залужний - спадковий військовий ? 

 

Деколи важливіший комплексний підхід -  можливо з точки зору військової науки залишення цієї своєрідної фортеці Бахмут мало зміст, але з правил побудови режисури та розгортання сюжету довести події до кульмінації саме там і призначити там своєрідну реперну точку для зупинення війни виявилось правільнішим.  Зараз як раз добре видно усю безглуздість війни навіть для простих громадян раші і тому з'являється нагода діяти за нашою ініциативою, рашики уходять з територій зайнятих ними під час вторгнення 2022 року, особливо як і далі буде відбуватись падіння екоміки, котре розпочалось з січня цього року. 
 Це щось трішки нагадує китайський план, тільки ми мусимо увійти до НАТО. Нам це навіть вигідно; Крим і до 2014 року сидів на бюджеті України і буде потребувати далі українських грошей, а про Донбас і говорити тепер нема чого, там усе зруйновано; ще до того усього ці территорії на 2/3 просякнуті колабороціонізмом, що потягне зайві видатки в судовій системі, а потім ще  в Україні в тюрмах місць не стане, прийдеться будувати нові зони. Ще на цих територіях буде діяти росагентура, підбиваючи населення до заворушень. Щоб уникнути цього терени  так званих ДНР та ЛНР і Крима, захоплені ними у 2014 році переходят під управління ООН (навіть Макрон обіцяв реорганізувати перелякані структури ООН на правах переможця посилаючись на їх некорисність та імпотетність). Крім того з окупованих земель припиниться рекрутування в росЗС.
А на утіху рашистам нехай залишається лукашенківська б/раша.

Змінено користувачем kim chen loran
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, kim chen loran сказав:

ще до того усього ці территорії на 2/3 просякнуті колабороціонізмом

рашапропаганда та брехня.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, US7IGN сказав:

На плюсах 😂

Я так і думав, що відділ фантастики на другому поверсі.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, 7351 сказал:

Тобто ви стверджуюте, жо той, хто здавав окупантам без бою насичені військовою промисловістю Донецьк та Луганськ, хто не дав підкріплення розтрілюваним московитами як в тирі добробатам в Іловайську, той, хто пфдписував мінські угоди (капітуляції)

Ні, це стверджує ваша хвора фантазія

У мене є три питання. 

1.Хто саме здав Донецьк і Луганськ?

2.Яка кількість військ була в резерві, які можна було надати для підкріплення в Іловайську для протидії регулярній армії рф?  З пруфамі, будь ласка

3.Яка кількість бойових підрозділів була в 2014 році арміях України и рф?

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, 7351 сказал:

рашапропаганда та брехня.

 Але це не дітсідвська пропаганда, яку ми можемо тут частенько чути. У мене є родичі в ОРДЛО, звонять,приїжджають. Візьміть навіть і те що багато людей не хоче звідтам виїжджати, бо бояться української України.

Змінено користувачем kim chen loran
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, kim chen loran сказал:

 Але це не дітсідвська пропаганда, яку ми можемо тут частенько чути. 

Даже знаем от кого мы это слышим...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, kim chen loran сказав:

Але це не дітсідвська пропаганда, яку ми можемо тут частенько чути.

Вам більше подобається доросла рашапропаганда? -- ваш вибір.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Alvalk сказав:

Ні, це стверджує ваша хвора фантазія

У мене є три питання. 

1.Хто саме здав Донецьк і Луганськ?

2.Яка кількість військ була в резерві, які можна було надати для підкріплення в Іловайську для протидії регулярній армії рф?  З пруфамі, будь ласка

3.Яка кількість бойових підрозділів була в 2014 році арміях України и рф?

Поперше, спробуйте відповісти, с пруфами на питання: 

Яка кількість бойових підрозділів була на 24 лютого 2022 року в арміях України и рф?

Впевний, ви одразу зрозумієте безглуздість ваших питань.

Задайте ці питання тому, хто був Верховним гловнокомандувачем Збройних Сил України у той час.

А середню школу за вас я, таки, проходити не буду.

Успіхів.

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я так і не зрозумів, поздоровляти сьогодні жінок, чи не на часі і ну його на хєр?

  • Лайк 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Корнил сказав:

я так і не зрозумів, поздоровляти сьогодні жінок, чи не на часі і ну його на хєр?

Квіти жінкам можна дарувати кожного дня.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Корнил сказал:

я так і не зрозумів, поздоровляти сьогодні жінок, чи не на часі і ну його на хєр?

Ну я стареньку матір поздравив, більшисть життя всеж таки в совке пройшла.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, 7351 сказав:

Квіти жінкам можна дарувати кожного дня.

не відволікайтеся, вам треба берегти сили, шоб постійно відмахуватись від Авалка, Кантона і т. п.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, 7351 сказал:

Вам більше подобається доросла рашапропаганда? -- ваш вибір.

 Кидайте ці свої премчики - приписувати та перекручувати тексти візаві - не подобається мені рашистська пропаганда, я 10 років якраз займався антироспропагандою, мені разів 10 викідали з ЖЖ, практично до самого початку вторгнення.

Змінено користувачем kim chen loran
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, Корнил сказав:

я так і не зрозумів, поздоровляти сьогодні жінок, чи не на часі і ну його на хєр?

Ділєма))

FB_IMG_1678269175327.jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, irina1969 сказал:

Ділєма))

FB_IMG_1678269175327.jpg

_А где же Ленин?

_ А Ленин в Польше...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...