Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 часов назад, Корнил сказал:

я так і не зрозумів, поздоровляти сьогодні жінок, чи не на часі і ну його на хєр?

поздоровити. але донатом на армію

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, sergio сказал:

Можливо я не обізнаний на дронах, але, що там може коштувати 250 к$ 🤦‍♂️

Здається це ціна старенького реактивного  8-ми місного пасажирського літака Бомбардье

5.jpg

Змінено користувачем kim chen loran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, 7351 сказав:

Почитайте, якщо цікаво, про тортури білорашинської влади над "революціонерами", які знімали взуття, щоб стати на лавку з флагом.

І чого досягли ці "революціонери".

Революція -- це завжди насильство з обох боків.

А от закони -- то вже після перемоги революції.

Бо всі закони під час революції не діють -- змінюється суспільство -- змінюються закони -- іноді на протилежні.

Так було завжди.

Гарно це чи погано.

Може і так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, sergio сказав:

Можливо я не обізнаний на дронах, але, що там може коштувати 250 к$ 🤦‍♂️

Головний виконавчий директор американської оборонної компанії General Atomics Лінден Блю запропонував Україні придбати два безпілотні літальні апарати Reaper MQ-9 за 1 долар — WSJ

За даними журналістів, Києву доведеться витратити близько $10 млн на підготовку та доставку БПЛА та ще $8 млн на щорічне технічне обслуговування.

Зазначається, що Reaper є складнішим за БПЛА, ніж ті, які надходили в Україну зі США раніше.

Безпілотник має розмах крил близько 66 футів і може перебувати у повітрі протягом 24 годин.

В General Atomics готові продати Україні старішу версію безпілотників MQ-9A Block 1, вартість яких зазвичай становить кілька мільйонів доларів за штуку.

focus.ua/uk/voennye-novosti/547809-droni-reaper-mq-9-za-1-dolar-amerikanska-kompaniya-zaproponuvala-ukrajini-ugodu-wsj

2b73ae06-69c9d46b240713e09cec9dc6498ee1aa.jpg

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, iiigolkin сказал:

Хотіли б жити у світі, де хтось накачаний, нехай помилково,
випадково вирішить, що він вищий за вас і, випивши грам сто, - не засцить це робити?

Саме в ньому я і живу 😂

Тому ще зі школи знав що краще бути розумним ніж сильним, а сильні готові захищати розумного, завжди знайдуться недорого )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

Саме в ньому я і живу 😂

Тому ще зі школи знав що краще бути розумним ніж сильним, а сильні готові захищати розумного, завжди знайдуться недорого )

Ви - в Рашці, чи що? Я думав, ви десь тут.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

А в суботу було так: Порошенко дав команду, а Аваков її виконав. Таким наглим методом показали Україні, щоб вона знала своє місце. Воїнів АТО, які захищали державу, поставили на коліна і нікому за це нічого не буде.

Слухайте, був я в тому таборі, і не раз. Оскільки від мого будинку туди кількасот метрів. Спочатку мені цікаво було що до чого, адже вимоги радикальні, люди з провінції приїздили як на Майдан, настрій був піднесений. Але поступово все дрейфувало до класичної анархії. Оскільки чіткого плану та явних лідерів з необхідною харизмою та досвідом не було, мета руху розмита, то табір з самого початку не мав суттєвої підтримки киян. І поступово перетворився на такий собі незрозумілий напівкримінальний балаган, який всі оминали стороною. Порівнювати його з Майданом невірно в принципі. Тому й демонтаж з розгоном не викликав ніякої реакції, незважаючи на те, що в складі потерпілих (далеко не всіх) були дійсно гарні хлопці, яких багато хто знав з часів бойового 14 року. І повага до них та їх заслуг аж ніяк не постраждала.

Біда нашого суспільства в тому, що навіть гарні люди, потрапляючи в певні умови, майже всі азартно та з готовністю сприймають з'явившися можливості збагачення, безбідного життя за державний кошт, просування по керівних сходах, тощо. Зрозуміло, що не всі. Але більшість, і чимала... Чому? Як так виходить, що патріотично налаштовані, розумні та розсудливі люди не вбачають нічого поганого в такому переродженні? Сумно.

  • Лайк 12
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, iiigolkin сказав:

Хотіли б жити у світі, де хтось накачаний, нехай помилково,
випадково вирішить, що він вищий за вас і, випивши грам сто, - не засцить це робити?

Зробив зауваження водію й загинув.

У Києві водій вбив пішохода на очах у перехожих і втік.

chas.news/news/zrobiv-zauvazhennya-vodiyu-i-zaginuv-u-kievi-vodii-vbiv-pishohoda-na-ochah-u-perehozhih-i-vtik

Не поодинокий випадок від слова "зовсім".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, sergio сказал:

Можливо я не обізнаний на дронах, але, що там може коштувати 250 к$ 🤦‍♂️

Мелкосерийка. Если выпускать сотнями станет на порядок дешевле, как шахед.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, iiigolkin сказал:

Ви - в Рашці, чи що? Я думав, ви десь тут.

рашки тут більше ніж достатньо. хіба сотні тисяч вбитих та тих хто все втратив самі себе так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Vladdi сказав:

Слухайте, був я в тому таборі, і не раз. Оскільки від мого будинку туди кількасот метрів. Спочатку мені цікаво було що до чого, адже вимоги радикальні, люди з провінції приїздили як на Майдан, настрій був піднесений. Але поступово все дрейфувало до класичної анархії. Оскільки чіткого плану та явних лідерів з необхідною харизмою та досвідом не було, мета руху розмита, то табір з самого початку не мав суттєвої підтримки киян. І поступово перетворився на такий собі незрозумілий напівкримінальний балаган, який всі оминали стороною. Порівнювати його з Майданом невірно в принципі. Тому й демонтаж з розгоном не викликав ніякої реакції, незважаючи на те, що в складі потерпілих (далеко не всіх) були дійсно гарні хлопці, яких багато хто знав з часів бойового 14 року. І повага до них та їх заслуг аж ніяк не постраждала.

Біда нашого суспільства в тому, що навіть гарні люди, потрапляючи в певні умови, майже всі азартно та з готовністю сприймають з'явившися можливості збагачення, безбідного життя за державний кошт, просування по керівних сходах, тощо. Зрозуміло, що не всі. Але більшість, і чимала... Чому? Як так виходить, що патріотично налаштовані, розумні та розсудливі люди не вбачають нічого поганого в такому переродженні? Сумно.

що за табір? де і коли був?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, 7351 сказав:

Зробив зауваження водію й загинув.

У Києві водій вбив пішохода на очах у перехожих і втік.

chas.news/news/zrobiv-zauvazhennya-vodiyu-i-zaginuv-u-kievi-vodii-vbiv-pishohoda-na-ochah-u-perehozhih-i-vtik

Не поодинокий випадок від слова "зовсім".

худо. але мен п яний, ледь ходить ну і водій чотко двічі в щелепу. знає. затилок- одне з слабких місць, я колись взагалі пам ять втратив після такої херні

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

image.png.db33c73fe565c0957f00ed1fa2bb2078.png

 

twitter.com/YLatynina/status/1633400537247895552?t=QD6Td99xCIny4FdBSSPnwA&s=35

Тут главное - каменты!

 

Змінено користувачем 90BCO
Update
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sergio сказал:

але, що там може коштувати 250 к$

Цитата

The average price of a Cessna 172 for sale on GlobalAir.com is $132,666.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТОЧНО ФЛЕШ МОБ ПОЧАВСЯ, СКОРО ВЖЕ  ескортниці в Київ будуь з усього світу їздити))

ну в чичваркина позиція правильна,потерпівший не хило. таку мережу з нуля зробити , починав світрами торгувати на базарах ..і так її лишитися)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, 90BCO сказав:

image.png.db33c73fe565c0957f00ed1fa2bb2078.png

 

twitter.com/YLatynina/status/1633400537247895552?t=QD6Td99xCIny4FdBSSPnwA&s=35

 

нам своїх бабок достатньо. тошнить .чесно

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Тобто по-вашому будь-яка людина може просто так підійти до того, хто йому не подобається і у@бати з ноги?

Чи тільки якщо він нардеп або колишній сотник Майдана? 

 

А Бутусов Шуфрича мав право увалити? От така ж сама ситуація і з Парасюком. І він же не просто підходив і бив від "нічого робити", це була відповідь на якісь дії чи нахабну брехню опонентів. Дивимося відео - 

Депутати незадоволені затягуванням розслідування вбивств на Майдані, а генерал СБУ захищає правоохорнців і каже, що він для Революції Гідності, зробив більше, ніж Парасюк, який там щось крикнув. Як на мене, то цілкам зрозуміла реакція Парасюка на таку нахабну брехню. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, МаТраС сказав:

худо. але мен п яний, ледь ходить ну і водій чотко двічі в щелепу. знає. затилок- одне з слабких місць, я колись взагалі пам ять втратив після такої херні

Коли приїхав до Київа, в 2014-му, одразу пішов у банк поміняти бакси на грівню, там стояла черга з бажаючих купити, тому мене пустили без черги здати. До мене підішов чолов’яга і запропонував купити в мене по більшому курсу, ніж в банку, я відмовився, він почав знову пропонувати. Тут хтось з черги, мовчки, дав йому в щелепу і став знову в чергу, чолов’яга вирубився. Я обміняв бакси і вийшов -- вирублений ще лежав. На нього ніхто не звертав уваги.

Отаке знайомство з Київом -- місто де багато не говорять, якщо -щось.

Змінено користувачем 7351
  • Хаха 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, 7351 сказал:

Отаке знайомство з Київом -- місто де багато не говорять, якщо -щось.

Даааа.

А могли бы и полоснуть!😱

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, 7351 сказав:

Коли приїхав до Київа, в 2014-му, одразу пішов у банк поміняти бакси на грівню, там стояла черга з бажаючих купити, тому мене пустили без черги здати. До мене підішов чолов’яга і запропонував купити в мене по більшому курсу, ніж в банку, я відмовився, він почав знову пропонувати. Тут хтось з черги, мовчки, дав йому в щелепу і став знову в чергу, чолов’яга вирубився. Я обміняв бакси і вийшов -- вирублений ще лежав. На нього ніхто не звертав уваги.

Отаке знайомство з Київом -- місто де багато не говорять, якщо -щось.

з Києвом в 2006 познайомився після зйому першої кваритири. мінус зуб, струс, все тіло порване .джинси левіс за 100 уе напроч))жалко їх було) і по тому,що бабки казали :двічі втрачав свідомість чоловік 5 гасило,а баби з машини орали мов добивайте ще)) причина: не так подивився. ну і ще потім не забоявся і казав в очі)

Змінено користувачем МаТраС
  • Конфуз 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

А Бутусов Шуфрича мав право увалити? От така ж сама ситуація і з Парасюком. І він же не просто підходив і бив від "нічого робити", це була відповідь на якісь дії чи нахабну брехню опонентів. Дивимося відео - 

Депутати незадоволені затягуванням розслідування вбивств на Майдані, а генерал СБУ захищає правоохорнців і каже, що він для Революції Гідності, зробив більше, ніж Парасюк, який там щось крикнув. Як на мене, то цілкам зрозуміла реакція Парасюка на таку нахабну брехню. 

хайп, не більше того

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як це отаких і не п...дити - Майдан приніс Україні війну і втрату 20% території, - глава партії влади Грузії Кобахідзе Джерело: https://censor.net/ua/n3404464

Воно ж не тупе. Воно думає, що тупі інші і схавають цю брехню.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

рашки тут більше ніж достатньо. хіба сотні тисяч вбитих та тих хто все втратив самі себе так?

Як для мене - це війна свавілля із Законом. 
Може й праві хто мене лаяв - бо бачу,
що з останніх сил уже спадщина совка і кгб, пре. Як в останній бій.
Тільки силою виходить що із зовнішнім ворогом, що з внутрішнім.
Але сподіваюся дожити до Перемоги і, відповідно, пожити при Законах.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейм Латвії ухвалив рішення щодо передачі Україні восьми автомобілів, які були конфісковані у п'яних водіїв. 

news.liga.net/ua/world/news/latviya-peredaet-ukraine-pervye-avto-konfiskovannye-u-pyanyh-voditeley

1553073782_stock-photo-flag-of-ukraine-and-latvia-1258489144.jpg

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, 90BCO сказал:

Даааа.

А могли бы и полоснуть!😱

"Бритвой по горлу - и в колодец"(С)

Страшные люди...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...