Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, 90BCO сказал:

Десь так і є.

"Живые завидуют мёртвым" (С)😕

квапитися заздрити  не слід - кацапи  ще  встигнуть петворити Донецьк в Маріупроль . 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Потрошитель сказав:

Ибанариум, завидуют не повреждениям города(тут только сочувствие), а его восстановлению, силам и средствам, вкладываемым в это. Завидуют отсутствию обстрелов и присутствию воды.

а шо ти забув в Маріуполі?..і чого спокійно пересуваєшся з Донецька до Азова?..мені як би бузково, але якось дивно, коли там грибуть усіх підряд під автомат, а тебе чогось не чепають..може ти робиш на них, а нам розказуєш якісь історії?..не ображайся, час такий, вірити не можна ні кому, але дуже б хотілось вірить що ти нам не брешеш, набридло розчаровуватися в людях

Змінено користувачем Корнил
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Корнил сказал:

а шо ти забув в Маріуполі?..і чого спокійно пересуваєшся з Донецька до Азова?..мені як би бузково, але якось дивно, коли там грибуть усіх підряд під автомат, а тебе чогось не чепають..може ти робиш на них, а нам розказуєш якісь історії?..не ображайся, час такий, вірити не можна ні кому, але дуже б хотілось вірить що ти нам не брешеш 

Спокуха))

Самая жёсткая мобилизация была месяца четыре с марта по июнь 

Потом попустило

Сейчас здесь для всех мужиков свободное перемещение куда хочешь. Максимум комендачи могут проверить - не пятисотый ли ты 

По поводу "робиш"

Предложения были с 14-го

Мог бы быть большой шишкой))

Змінено користувачем Потрошитель
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Потрошитель сказав:

Спокуха))

Самая жёсткая мобилизация была месяца четыре с марта по июнь 

Потом попустило

Сейчас здесь для всех мужиков свободное перемещение куда хочешь. Максимум комендачи могут проверить - не пятисотый ли ты 

скажи мені, нам, честно, як на духу - колабораціоніст ти, чи ні?..тут тусується близько сотні людей, скажи їм правду, щоб ні у кого не виникало питань..вони можуть і не спросити, але точно про це подумають

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Корнил сказал:

а шо ти забув в Маріуполі?..і чого спокійно пересуваєшся з Донецька до Азова?..мені як би бузково, але якось дивно, коли там грибуть усіх підряд під автомат, а тебе чогось не чепають..може ти робиш на них, а нам розказуєш якісь історії?..не ображайся, час такий, вірити не можна ні кому, але дуже б хотілось вірить що ти нам не брешеш, набридло розчаровуватися в людях

У нас дождь несколько дней, и ещё будет.

А там отзвонились - нормальная погода. И море. Вот с женой и младшей дочкой взяли еды и сгоняли, отвлеклись, хорошо провели время(насколько это можно в наших условиях)

Корнил, мне похер на всех, кто что говорит и думает обо мне. Как говорится - пока меня нет рядом - можете даже бить))

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Бездомный сказав:

ви жи дєвачка

 

мене  мордокнига за слово москаль банить з формулюванняім "ненависть":pozor:

А мене за кацапа Мордокнига банить буквально через 5 секунд після публікації. Зато на всі мої скарги відповідать, що порушення не визначено.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Музей сказав:

А мене за кацапа Мордокнига банить буквально через 5 секунд після публікації. Зато на всі мої скарги відповідать, що порушення не визначено.

Було таке.
Тре писати так: кац*п, деякі пишуть кцп, теж норм. Навіть кцап норм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Корнил сказал:

скажи мені, нам, честно, як на духу - колабораціоніст ти, чи ні?..тут тусується близько сотні людей, скажи їм правду, щоб ні у кого не виникало питань..вони можуть і не спросити, але точно про це подумають

А шо входит в это понятие?

Я живу и работаю на себя. Здания сдаются в аренду. Кстати, на них до сих пор нет флагов, как на меня ни давили. Да, предприятия пришлось переоформить по новым "законам", платятся какие-то налоги и коммунальные платежи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Музей сказал:

Хто знає, чи можна вже писати, що Крим братимемо через Краснодар, чи ще ні?

Берите лучше через Абхазию!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Потрошитель сказав:

А шо входит в это понятие?

Я живу и работаю на себя. Здания сдаются в аренду. Кстати, на них до сих пор нет флагов, как на меня ни давили. Да, предприятия пришлось переоформить по новым "законам", платятся какие-то налоги и коммунальные платежи.

а тачки для них не пригоняєш?..в своїх сто їх в хакі не красиш?..а втім, я вже наче слідчий до тебе дойобуюсь..твій супермаркет і на касі тобі розраховуватись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Корнил сказал:

а тачки для них не пригоняєш?..в своїх сто їх в хакі не красиш?..а втім, я вже наче слідчий до тебе дойобуюсь..твій супермаркет і на касі тобі розраховуватись

Тачки красят, но не в хаки, у моих пацанов очень дорого. В хаки красят в гаражах или кто попроще.

Я продаю машины в Грузии и Литве - так проще. Дальше воякам их гонят перекупы - это уже ниже уровень. Мои машины в основном берут казахи, армяне и местные(грузины/литовцы)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Потрошитель сказав:

Тачки красят, но не в хаки, у моих пацанов очень дорого. В хаки красят в гаражах или кто попроще.

Я продаю машины в Грузии и Литве - так проще. Дальше воякам их гонят перекупы - это уже ниже уровень. Мои машины в основном берут казахи, армяне и местные(грузины/литовцы)

колись давно я про тебе дізнався через Бору ( а його я дуже поважав)  і він о тебе дуже добре відгукувався, тому я тобі вірю..але як шо все таки ти збрихав горіти тобі в пеклі )) 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, iiigolkin сказав:

Але розумне ж треба щось сказати? 
Ви ж розумніше за нього, так?
 

Чат навчався до определенного року, и він то відкрито говорит ,тому в версії 4,0 ( якщо ви здатни доследжувать ви повінни були це отследіть) через те, він досить «ватний». Тому що навчання було в час в час , коли переважували в інете пропаганда рашкі. 5,0 якщо вийде в кінце року, буде набагато розумніше в вопросу Україні 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Корнил сказал:

колись давно я про тебе дізнався через Бору ( а його я дуже поважав)  і він о тебе дуже добре відгукувався, тому я тобі вірю..але як шо все таки ти збрихав горіти тобі в пеклі )) 

Корнил, мне похер)

"Обнимаю жену!"

с 44.44:

youtu.be/Unrs9larURU

П.С. Лучше бы поговорил с Солистом, но уже не получится

Змінено користувачем Потрошитель
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Потрошитель сказав:

 

П.С. Лучше бы поговорил с Солистом, но уже не получится

дуже жалкую, що не спілкувався з ним останній час, але мені в житті повезло, що я його знав і довелося з ним зустрітись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, МаТраС сказав:

другий я) тому інтелекту ще розвиватись і розвиватись. 

То ви не пробували . Клянусь , вам сподобається . Це реально мега круть . Це саме крутіше , що прідумалі после пошуковій системи . Ви себе не уявляєте що це, він зараз грохнет десяткі професій. Будет нереальний бум . Ви колись могли іздать книжку для своїй дитини?  Придумать, написать , намалювать картинці ( на печаь можно теж сверстать)?
 А найти ошибкі в коди ? А… резюме на роботу? А презентація за п’ять хвилин на  твій товар, дешевше и цікавіше ніж замовлял завжди маркетологам ? Я вже мовчу про графічний редактор , ( але з людинамі він ще помиляється іноді по 6 пальцеві малює, але фотками деякими ві захоплюєтесь и зараз взагалі не отдупляете, що їх создал інтелект)

То  віток  розвитку , звісно, можливо его не помічать. Але…. Ну то особисто проблема кожного. Це як прорив до глобального інтернета, але можно продовжить кричать « Нафуя на ваш інтернет, навів не потрібний»

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Корнил сказал:

дуже жалкую, що не спілкувався з ним останній час, але мені в житті повезло, що я його знав і довелося з ним зустрітись

Я тоже с ним встречался 

И не раз

В Авдеевке в 14-м

Разносил(словесно) к херам их оборону

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, iiigolkin сказав:

друг спрашивает: а спитайте в інтелекта таке: я написав на форумчанина, про випите вино, що він подумав?

AI GPT3.5: Я не знаю, що саме подумав форумчанин після того, як ви написали про випите вино. Кожна людина має власні думки та переживання, тому я не можу з точністю сказати, що саме він подумав. Однак, можу запропонувати декілька варіантів можливих реакцій:

• Форумчанин може бути зацікавлений у вашому досвіді та почати обговорювати тему випивання вина з вами.

• Він може зневажливо відреагувати на вашу повідомлення та ігнорувати вас.

• Форумчанин може вирішити, що ваше повідомлення не має значення для нього та не відповісти взагалі.

• Можливо, він вже знає про вашу вподобання до вина та не зверне на це увагу.

• У кожному випадку, реакція форумчанина залежить від його власних переконань, досвіду та особистих вподобань.

тошо в гості ждете?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Сарочка сказав:

То ви не пробували . Клянусь , вам сподобається . Це реально мега круть . Це саме крутіше , що прідумалі после пошуковій системи . Ви себе не уявляєте що це, він зараз грохнет десяткі професій. Будет нереальний бум . Ви колись могли іздать книжку для своїй дитини?  Придумать, написать , намалювать картинці ( на печаь можно теж сверстать)?
 А найти ошибкі в коди ? А… резюме на роботу? А презентація за п’ять хвилин на  твій товар, дешевше и цікавіше ніж замовлял завжди маркетологам ? Я вже мовчу про графічний редактор , ( але з людинамі він ще помиляється іноді по 6 пальцеві малює, але фотками деякими ві захоплюєтесь и зараз взагалі не отдупляете, що їх создал інтелект)

То  віток  розвитку , звісно, можливо его не помічать. Але…. Ну то особисто проблема кожного. Це як прорив до глобального інтернета, але можно продовжить кричать « Нафуя на ваш інтернет, навів не потрібний»

Майл

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Сарочка сказав:

Чат навчався до определенного року, и він то відкрито говорит ,тому в версії 4,0 ( якщо ви здатни доследжувать ви повінни були це отследіть) через те, він досить «ватний». Тому що навчання було в час в час , коли переважували в інете пропаганда рашкі. 5,0 якщо вийде в кінце року, буде набагато розумніше в вопросу Україні 

Люди, чи то біда ваша в тому, що ви не читаючи висловлюєтеся...
Чи то війна і пропаганда клята навчила вас усе на віру брати,
а потім до всього прикладати, теж не читаючи...
Але якщо вас назвуть ватним "просто так", тому що захотілося
або тому що хочуть образити, або тому що ваше місце хочуть зайняти -
це буде неправильно або вам же неприємно, то навіщо машинку ображати?
Її для допомоги зроблено. Я навів приклад вище, як вона вату трощить.
Я це запостив - ваті пукани рвало добу, одні мати сипалися.

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, МаТраС сказал:

пока його не хер читати))

є люди, які бухають з дзеркалом, а є ті хто розмовляє з ШІ після того як їх забанили у всіх людських соцмережах :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Потрошитель сказал:

Донецк в этом плане завидует Мариуполю)) - туда нагнали десятки тысяч рабочих, вливают какие-то охулиарды.

я уявляю як заздрять засратов, варонєж та інші :lol:

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

є люди, які бухають з дзеркалом, а є ті хто розмовляє з ШІ після того як їх забанили у всіх людських соцмережах :lol:

Читав, читав, так і не знайшов, де ж намьок про жопу??? Шото скуднєнько, невже орієнтація ....))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Бездомный сказал:

мене  мордокнига за слово москаль банить з формулюванняім "ненависть"

москаль це недостатньо географічно, пиши "кацап"

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...