Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

20 минут назад, Потрошитель сказал:

Именно! Я - в Донецке. И мне важно то, что происходит в Донецке.

А. Тоесть сейчас у Вас притензии к ВСУ, а когда рашу выбьют и уже она будет гатить по Донецку, то будут претензии к раше?  :pozor:  Ну что ж, думаю не долго осталось для изменения виновника всех бед Донецка ...

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, OlaR сказав:

Тоесть сейчас у Вас притензии к ВСУ, а когда рашу выбьют и уже она будет гатить по Донецку, то будут претензии к раше? 

Вона (раша) вже гатить по Донецьку, починаючи з 2014 року.

Буде в кількасот раз інтенсівніше, як в Маріуполі, Бахмуті, Мар’їнці і так далі по списку.

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

Гіркін каже , що на місці українців спочатку вдарив би по "посконній" кацапії - щоб кацапи панічно  знімали війська з українського фронту , та перекидували на брянщину

Да не будуть вони нічого нікуди перекидати. Навіщо? Ну зайдуть наші в Білгородську область и далі що? Місцевих кошмарити? Чи на Москву йти? Це була б просто пастка для наших. Так що думаю, що ніхто нікуди не вдарить по "посконній" кацапії - хай не мріють

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, 7351 сказал:

Нема у "днр, лнр і Криму" ніяких територій -- це території України, тобто всіх українців.

Тобто, ви закликаєте віддати частину території України окупантам України?

 

Ні до чого я не закликаю, а виразив свою точку зору. Після того, як я отримав повістку і проходив ВЛК, багато думок в голову лізло. Двоюрідний брат, мого двоюрідного брата пропав безвісти в Бахмуті 15-го березня. Точка сидіння дуже сильно впливає на точку зору, чим далі від армії, тим войовничише розповідається про майбутній наступ, а комусь прийдеться робити цю роботу, втрачати життя і здоров'я. Одна справа, що втрати будуть за людей, які тебе чекають, як в Херсоні, а інша справа втрати заради жителів умовного Севастополя.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, yukon сказав:

Ні до чого я не закликаю, а виразив свою точку зору. Після того, як я отримав повістку і проходив ВЛК, багато думок в голову лізло. Двоюрідний брат, мого двоюрідного брата пропав безвісти в Бахмуті 15-го березня. Точка сидіння дуже сильно впливає на точку зору, чим далі від армії, тим войовничише розповідається про майбутній наступ, а комусь прийдеться робити цю роботу, втрачати життя і здоров'я. Одна справа, що втрати будуть за людей, які тебе чекають, як в Херсоні, а інша справа втрати заради жителів умовного Севастополя.

З 2014 не намагались відвойювати окуповані території, підписуючи "мінськи" -- це спасло Україну від вторгнення?

Просто дало час окупантам підготуватись.

Доречі, не треба ділити українців на сорти -- це не меньш погано, ніж віддавати території України.

Ви, під дулом автомата окупантів, геройські будете кричати, як Ви чекаєте на ЗСУ? -- чомусь не вірю в це. 

Змінено користувачем 7351
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тим хто чекає в Донецьку набагато складніше і довше. Особливо коли проти них не тільки кацапи, а ще й місцеві підараси. Багато хто взагалі не дожив...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, 7351 сказал:

З 2014 не намагались відвойювати окуповані території, підписуючи "мінськи" -- це спасло Україну від вторгнення?

Просто дало час окупантам підготуватись.

Доречі, не треба ділити українців на сорти -- це не меньш погано, ніж віддавати території України.

Ви, під дулом автомата окупантів, геройські будете кричати, як Ви чекаєте на ЗСУ -- чомусь не вірю в це. 

Я уважаю ваш оптимизм и патриотизм с бездомным, но надо быть взрослее. Отвоевать Донбасс военным путем у Паши практически не реально в ближайшей перспективе. Это минимум 2-3 года истощения рашки и наращивания наших возможностей. Я не вижу что запад к этому готов. Крым теоретически ещё можно домучить, а Донбасс только если сильно повезет, или ***ло сдохнет, или метеорит прилетит на Урал и т.д.

Я молюсь хоть бы отбить условную территорию на 24.02. Про остальное в ближайшие пару лет не сильно верю. И это ни какой не призыв, а рассуждения.

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

З 2014 не намагались відвойювати окуповані території, підписуючи "мінськи" -- це спасло Україну від вторгнення?

Просто дало час окупантам підготуватись.

Доречі, не треба ділити українців на сорти -- це не меньш погано, ніж віддавати території України.

Ви, під дулом автомата окупантів, геройські будете кричати, як Ви чекаєте на ЗСУ -- чомусь не вірю в це. 

Охоче вірю, що є багато людей з Донбасу, які підтримають Україну, але яке співвідношення до тих хто підтримував росію? Питання риторичне. Я там вище писав про дипломатію, але це не відміняє можливість військового вирішення питання. Просто не хочеться бачити, як бабульки з Сіверодонецька,  заради звільнення яких треба класти Людей, будуть хуєсосить наших військових і прославляють путєна.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, 7351 сказал:

це спасло Україну від вторгнення?

Спасе Україну тільки вступ в НАТО, все інше лише відстрочка!

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, yukon сказал:

Охоче вірю, що є багато людей з Донбасу, які підтримають Україну, але яке співвідношення до тих хто підтримував росію?

Більшість йобнутих давно повбивали, частина збіжить попереду кацапів, серед інших підарасів залишиться як в середньому по країні...

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, mastervovik сказав:

Спасе Україну тільки вступ в НАТО, все інше лише відстрочка!

А вступ стане можливим тільки після повного звільнення ВСІЄЇ території України.

Думайте!

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, yukon сказав:

Охоче вірю, що є багато людей з Донбасу, які підтримають Україну, але яке співвідношення до тих хто підтримував росію?

Інших данних, окрім референдума за відділення від есересер (рашки), яким можна довіряти -- немає.

Результати вказують, що ви не праві, та наслухались російської пропаганди.

Зараз ворогів московії стало в багато разів більше, серед місцевих, після Маріуполя та інших, "звільнених" від мешканців та домівок селищ Донбасу.

Тобто, ви не праві, від слова зовсім.

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 7351 сказал:

А вступ стане можливим тільки після повного звільнення ВСІЄЇ території України.

 

 

Хай Бог береже наших хлопців!

 

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тим часом в їбанаріумі. Некст левел - чорні целофанові конверти

 

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Конфуз 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Україна готова відновити експорт електроенергії в ЄС, але є ризик. Політичний

Попри загрозу обстрілів та перебої зі світлом в окремих регіонах, Україна може відновити експорт електроенергії в ЄC. Сотні мільйонів гривень наразі "зливаються в землю".

www.epravda.com.ua/publications/2023/03/17/698138/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

А вступ стане можливим тільки після повного звільнення ВСІЄЇ території України.

Чого це? Таке можна припустити якщо мислити догмами. При чему тими догмами, яки засновані на всесвітовому становищі  яке вже давно відійшло в минуле. Правила та принципи якими послуговуються як ООН,так і НАТО приймались  в перші повоєнні часи коли число країн було значно меншим, тому тоді були прийняті таки ніби доцільні на перший погляд речі, як право накладання вето. Хід подій в наш час значно прискорився, а таке народжене благими намірами правило тепер не дозволяє вчасно  реагувати на критичні ситуації, що можуть перерости до загрозливих подій. Право вето зараз стало прихованою зброєю агресора.

За всі ті роки накопичилось досить багато неув'язок, що навіть такі протилежні між собою діячи як Макрон і Ердоган виступають за реформування міжнародних організацій і нашій владі тим більше потібно вмикатись в цей процес в критичний для нас час, а не очікувати коли,наприклад, Угорщина з'ізволить вступити нам до НАТО, а  Австрія в ЄС.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, mastervovik сказал:

Крим можна замаринувать

Та мабудь зараз це складно зробити, бо тіж далекобійники, котри їдуть з північного напрямку кацапостана, шурують через Приазов'я і їм байдуже на Мост, до того ж економія горючки та часу. Воно і не дивно, наприклад, якщо з Севастополя до Донецька через Чонгар, то виходить 700 км, а якщо через Кубань, то 1100.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«Уничтожать без всякого сомнения»

В эфире «Спаса» не раз награжденный РПЦ председатель православного общества Радонеж призвал решить вопрос Киево-Печорской лавры при помощи «солнцепёка».

Очень па хрестянске, очень праваславна.

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Черномор сказал:

Та мабудь зараз це складно зробити, бо тіж далекобійники, котри їдуть з північного напрямку кацапостана, шурують через Приазов'я і їм байдуже на Мост, до того ж економія горючки та часу. Воно і не дивно, наприклад, якщо з Севастополя до Донецька через Чонгар, то виходить 700 км, а якщо через Кубань, то 1100.

Хто ж про зараз мову веде? Зараз це не складно, а не можливо.

Тільки в разі деокупації приазов'я і розйобу мосту, це стане можливим. 

Та й в загалі, від  прориву південного фронту до моря залежить доля перебігу війни надалі. Без прориву ні про який Донбас з кримом й мріяти годі.

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, kim chen loran сказав:

Чого це? Таке можна припустити якщо мислити догмами.

Це реалії, в яких ми живемо, на жаль.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Бездомный сказав:

original (8).jpg

Казка про Балду і попа. New edition.  New stories. 

Змінено користувачем MaxS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...