Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Тільки що, loader сказав:

Немає в мене ідолів. Я допомагав одному хлопцю лікуватись, втратив руку і ногу. Їх накрили реактивкою з території рф. Підрозділи повертали контроль над кордоном України, якого на момент виборів вже не було. Просто ви однією рукою пишете про підготовку рф, а іншою думаєте що ми могли легко втримати ситуацію. А я бачу що не витримали, мотивовані люди, добровольці гинули, бо армія не вміла воювати, десь можливо мала зрадників і тп. 

Спробуйте розібратись з одним епізодом війни, а не валити все до кучі і все получиться -- якщо є бажання, звісно.

Я для себе розібрався.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, US7IGN сказав:

не працює це. ще раз в те саме лайно вступити бажаючих майже не залишилось.

Заяви Заходу про те, що у війні винуватий тільки путінський режим говорять про зворотнє. Що нема бажаючих в лайно вступити повірю, коли росіянам перестануть давати візи в цивілізовані країни.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, US7IGN сказал:

ти ж сам казав що єдина помилка кацапів була зайти ще й на київ. якби відрізали по дніпру, ти б вже кацапський паспорт отримав :lol:

по-перше - то лише припущення ( як би там воно насправді ваідбувалося - не відомо )

по-друге - я на правому березі

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, OlaR сказав:

РФ сырьевой придаток Китая. Разделить и уничтожить доступ к сырью - хорошее решение

Як це допоможе знищити доступ до сировини? Єдиний спосіб - це розмісти бази НАТО від Ростова до Владивостока. В що мало віриться. Бо просто розвал РФ приведе лише до повного контролю Китаю над частинами РФ, які їх цікавлять.

Змінено користувачем Dmitriy_S
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, 7351 сказав:

Але, от так сьогодні сталося, що ще зранку прочитав у "КП Україна" статтю Віктор Медведчука "74% граждан Украины выступают за русский язык". Там чорним по білому ще зранку від імені автора написано, що дослідження, яке КМІС згодом розповсюдив, замовлене громадським рухом "Український вибір", тобто паном Медведчуком.

Відтепер, я буду ще обережнішим з продуктами панів-добродіїв Хмелька та Паніотто.

blogs.pravda.com.ua/authors/medvedev/4ff300e4efcca/

 1994 году окончил факультет международных отношений (восточное отделение) Московского госуниверситета

 

Ваше мнение очень важно для нас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, 7351 сказав:

Брехати не треба.

Тут доказують, що всі, до єдиного, хто має прописку в Донецькій області -- нелояльні до Укравїни та їх всіх треба вигнати з України

-- от цим ...... намагався щось довести.

Ви, схоже, теж з них.

Успіхів!

 

,Ні, лише бомбосяни зупиняли військову техніку України.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Заяви Заходу про те, що у війні винуватий тільки путінський режим говорять про зворотнє. Що нема бажаючих в лайно вступити повірю, коли росіянам перестануть давати візи в цивілізовані країни.

ото на них очікує несподіванка , коли після фуціна з'ясується , що він лише був у заручниках в глибинного кацапонароду

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

От саме тому я думаю, що в даній ситуації для України краще вийти на кордони станом на 24.02, а не на кордони 91-го року.

А що заважало залишатись на цих кордонах станом на 24.02?

Пресловуті мінські домовленості, які нікого не влаштовували, тримались 7 років, і за правильного підходу їх можна було тягнути безкінечно, принаймні до смерті ***ла так точно.

А якщо війна була невідвотною, то чому ми не готувались до неї хоча б так, як готувався мордор

  • Лайк 5
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Дощ сказал:

А що заважало залишатись на цих кордонах станом на 24.02?

Пресловуті мінські домовленості, які нікого не влаштовували, тримались 7 років, і за правильного підходу їх можна було тягнути безкінечно, принаймні до смерті ***ла так точно.

А якщо війна була невідвотною, то чому ми не готувались до неї хоча б так, як готувався мордор

президенту потрібно було виконувати передвибочі обіцянки 

що він чесно і робив

 

бо виборці "втомилися від війни":unknown:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Дощ сказав:

А що заважало залишатись на цих кордонах станом на 24.02?

Пресловуті мінські домовленості, які нікого не влаштовували, тримались 7 років, і за правильного підходу їх можна було тягнути безкінечно, принаймні до смерті ***ла так точно.

А якщо війна була невідвотною, то чому ми не готувались до неї хоча б так, як готувався мордор

Війна, то примха Хуйла, хотів увійти в історію як собіратєль русскіх зємєль. Мінські домовленості нас би не спасли. 

А готуватися до війни як? На які гроші? Чи нам би хтось взагалі продав якусь зброю? У мордора якраз була можливість і фінансова і власний ВПК. Тільки готувались вони теж погано, на наше щастя. Бо якби не розпиляли бюджет на армію, нам би було набагато складніше воювати.

 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Мені потрібно написати детальну програму демілітарізації мордора сторінок так на 200?

Всі Ваші побажанняня в частині розділу мордору більш подібні на утопію найчистішої водички.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Мені потрібно написати детальну програму демілітарізації мордора сторінок так на 200?

Зверніться мабуть до ChatGPT.

демілітарізація , деіндустріалізація , деиехнологізація , деурбанізація , деінфратуризація 

просто оголосити кацапію терористичною державою ( чим вони і є по факту ) 

але ж жаба душить втрачати інвестоване у кацапію

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vinsol2009 сказал:

Жил в Луганской обл. Детские воспоминания постоянные пьянки. А не пить нельзя, будешь но свой. А лезть в шахту. Отец хоть и был пом  главного механика по автоматике, но пил вместе со слесарями. Зарплата за 300 теми советскими рублями 67 года. А приехали а Харьков с двумя шифоньерами и кроватями с сеткой. На каждом углу пивной ларек. Совок спаивал шахтеров спецом. Очень выгодно. Получил запрлату, половину спустил, вернулось в бюджет.

Добавлю. Такого количества интернатов и садиков с пятидневкой не было нигде. Ты даешь стране угля/плавишь металл в три смены, а государство воспитает твоих детей, как считает нужным. 

Уникальный в своем роде заповедник.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, kim chen loran сказал:

Всі Ваші побажанняня в частині розділу мордору більш подібні на утопію найчистішої водички.

насправді , якщо влупити сувору залізну завісу , вони відносно швидко почнуть ділитися 

але ж Захід на те не піде .

А дарма - вкладені у кацапію гроші в будь якому випадку вже тютю

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Vladdi сказал:
4 часа назад, Фрай сказал:

не чули про відсутність імею на телефоні?

Нагадую, без imei реєстрації та сервісів не буде.

Отож і я отак програв парі, ще ж і перепитав у спеца перед тим як робити ставку і саме так він мені відповів.

А вийшло так невдобно, що програв та й собі захотів.

Але так і не скористався бо у мене немає таких таємниць щоб чогось всерйоз боятись.

якщо ви в цьому 40 років то чи може бути на одній картці два номери?
«Специ» оператора кажуть мені, що це маячня! А я хочу мати. ))

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

як

Копати окопи, як на лінії зіткнення, мінувати мости. Що там того Бахмут, що тримається вісім місяців...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Війна, то примха Хуйла, хотів увійти в історію як собіратєль русскіх зємєль. Мінські домовленості нас би не спасли. 

якби то була примха фуціна - війна б вже захлинулася .

Нажаль , Україна воює не проти фуціна , а проти кацапів ( крисян та даунбасян у тому числі )

 

згоден - війна була НЕ МИНУЧА ( не залежно - був би на чолі кацапії  фуцін , або фу цін )

Мінські домовленості нас би не врятували

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, kim chen loran сказав:

Всі Ваші побажанняня в частині розділу мордору більш подібні на утопію найчистішої водички.

Мені байдуже.

По-перше, так само утопією виглядали мої слова про необхідність відключення мордора від свіфта, введення санкцій і видачу ордера на арешт ***ла.

А по-друге, я особисто не бачу іншого варіанту. Може ChatGPT вам щось більш реалістичне напише.

Успіхів.

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

якби то була примха фуціна - війна б вже захлинулася .

Нажаль , Україна воює не проти фуціна , а проти кацапів ( крисян та даунбасян у тому числі )

Без Хуйла її б не почали, просто тихенько б продовжили б ненавидіти українців. А так війна стала тригером для реалізації ненависті. Купа кацапів з задоволенням ідуть вбивати українців. Ну і жителі ДНР/ЛНР теж були безмежно раді, коли Росія напала на Україну, бо так само ненавидять українців.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

Демілітаризувати ядерну державу без її згоди? Це сильно.

у 1991 му році кацапію цілком можливо було додушити на план Моргентау

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Агидель сказав:

Добавлю. Такого количества интернатов и садиков с пятидневкой не было нигде. Ты даешь стране угля/плавишь металл в три смены, а государство воспитает твоих детей, как считает нужным. 

Уникальный в своем роде заповедник.

Отец на аварийных вызовах, мама бухгалтером на карьере с ответами сидела до ночи, сестра на второй смене,   но я не сдавался, даже не заходил принципиально в ночную группу, сидел в коридоре и ждал. Ночевал всегда дома. Бабушка в селе летом отучала говорить матом и учила украинскому.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

От саме тому я думаю, що в даній ситуації для України краще вийти на кордони станом на 24.02, а не на кордони 91-го року.

 Може як раз це сталоби найраціональнішим способом завершити війну.По-перше це буде набагато швидше, по-друге збережуться життя наших бійців. Колі сепари зрозуміть що наші сили не підуть в Ордло, вони не будуть чинити відчайдушного опору, а Землі Ордло та  Криму передати під зовнішне управління на 20-25 років, коррі всеж залишити за Україною , але віборів до ВР там не буде. Не буде Україна витрачати гроші на утримання там правопорядку. Наприклад в Альпійському Півд. Тіролі повстанські дії продовжувались від другої СВ до самих 90-их років.

Зрозуміло,що для цього необхідно повністю реорганізувати ООН та інші міжнародні структури.

Змінено користувачем kim chen loran
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Без Хуйла її б не почали, просто тихенько б продовжили б ненавидіти українців. А так війна стала тригером для реалізації ненависті. Купа кацапів з задоволенням ідуть вбивати українців. Ну і жителі ДНР/ЛНР теж були безмежно раді, коли Росія напала на Україну, бо так само ненавидять українців.

 

стільки ітерацій геноциду кацапами українців , у часи , коли фуціним навіть не пахло , що я не вірю , що то виключно провина фуціна . 

про жителів ДНР/ЛНР не можна казати - сподіваюся , що хтось там проукраїнський залишився .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Копати окопи, як на лінії зіткнення, мінувати мости. Що там того Бахмут, що тримається вісім місяців...

Бахмут тримається тому, що Захід надав сучасну зброю. Без зброї з окопів було б мало толку. Хоча краще з ними, ніж без них. Але ж маємо ще мудре військове керівництво, яке прошляпило наступ на той же Київ. Хоча там є два чудові рубежі, річки Прип'ять і Тетерів, в порівнянні з якими річка Ірпінь - то струмок шириною 10 метрів. І жоден міст через Прип'ять і Тетерів не був взірваний. 

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Отец на аварийных вызовах, мама бухгалтером на карьере с ответами сидела до ночи, сестра на второй смене,   но я не сдавался, даже не заходил принципиально в ночную группу, сидел в коридоре и ждал. Ночевал всегда дома. Бабушка в селе летом отучала говорить матом и учила украинскому.

Навеяло

Якщо ти млієш, згадуючи все

Чому ж ти, бляць, не любиш Україну?

Ж-)

Змінено користувачем Фрай
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...