Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

11 хвилин тому, 7351 сказав:

Звісно, ти до народу України ніякого відношення не маєшь.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

Тобто, відкритий ворог народу України.

Странный вывод)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, миг сказал:

337162535_587475066657158_5432160360049593941_n.thumb.jpg.5568c7339ca3426ea26404b55fb86f94.jpg

дався вам той Китай. Індія їх стратегічний партнер тепер на противагу Китаю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

кацапи дуже талановиті - не слід їх недооцінювати - ви ще побачите кацапію без фуціна

 А як вам китайські кацапи на чолі з китайським фуціним? А ще їх у 9 разів більше ніж звичних орків.

Змінено користувачем kim chen loran
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, kim chen loran сказал:

 А як вам китайські кацапи на чолі з китайським фуціним? А ще їх у 9 разів більше ніж звичних орків.

фуцін - то фраєр , який аж зі штанів вистрибує - удає з себе фартового хлопа .

Я б не сказав , що Сі - то фуцін .  

Хоча , хто його зна .

фуцін теж не одразу обісрався , точніше , обісрався ото він одразу , але те , що король - голий , до загалу дійшло лише у березні 2022  :pozor:

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Dmitriy_S сказал:

От саме тому я думаю, що в даній ситуації для України краще вийти на кордони станом на 24.02, а не на кордони 91-го року.

тоді вже краще всім вийти за західний кордон і одночасно вирішується дуже багато проблем. в індивідуальному порядку вступаємо в НАТО/ЄС, за бажанням їдемо далі. ватники що залишаться, далі їбуться з кацапами/китайцями як хочуть :lol:

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Dmitriy_S сказав:

НАТО має напасти на Росію і все поділити:)

Не зовсім так.
Захід прийде як зазвичай, тобто як рятівник,
цього разу — від кровопролитної громадянсько-міжсобної війни всередині РФ.
Ніжки буша (в новій версії) — теж, звісно, будуть, але пізніше, після поділу.
Що ще може бути цікаво — це те, що в той війні буде свій, як би мовити, агресор.
Звісно ж, московія. Й ця "операція" буде виглядати як рятування саме московії.
А звільнення окупованих нею територій - як вимушений захід із порятунку.

Make moskovia swamp again!

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vinsol2009 сказал:
3 часа назад, Фрай сказал:

Чому ж ти, бляць, не любиш Україну?

Я не люблю дебілів у владі і плісняву, яка їх обрала

Я їх також не обирав, але за них проголосувало дві третини виборців то хочу чи не хочу, але маю визнавати цю владу, а не слухати купку незадоволених, що тільки й знають, що ниють та нишком шкодять.

а так як ми є народ України то шкодять ці невдоволені всій країні вцілому.

тим паче, що яка б ця влада не була, але вона не лягла під переважаючого ворога і підняла рейтинг України в світі.

Тож змиріться і чекайте закінчення війни та нових виборів, а не сійте зраду, особливо там і тоді де не варто.

І не вірте ні порохнявим ні зеленявим, брешуть всі, важливо те, що ми маєм в підсумку.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Фрай сказал:

Я їх також не обирав, але за них проголосувало дві третини виборців

три четверті :pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помилився, не рахував, все одно набагато більше ніж за опонента і це факт з яким пора вже змиритись.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Бездомный сказал:

більш того - у 2014 му їм знв запропонували виконати  будь які умови , лише щоб  уникнути війни .

але кацапи наобіцяли бабасні більше :lol:

 

помітьте - Потрошитель хизується саме тим , як він  "піднявся по життю"  на українській крові - то ж його у "молодій рецпубліці" все влаштовує .

 

варено-копчена ковбаса - найголовніша мета бамбасянина

Я поднялся лет 15 назад)

А за клевету "на украинской крови" - ты ответишь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Фрай сказав:

Помилився, не рахував, все одно набагато більше ніж за опонента і це факт з яким пора вже змиритись.

З якого переляку я повинен змиритися з тим фактом, що долю країни вирішують невігласи? Дудін- це влада,? Кулініч- це влада? Баканов -- це влада? Венедіктова - це влада?

Якщо комусь в голову насрало г+г і їх виявилось більшість це не привід їх поважати.

Змінено користувачем Vinsol2009
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, US7IGN сказав:

тоді вже краще всім вийти за західний кордон і одночасно вирішується дуже багато проблем. в індивідуальному порядку вступаємо в НАТО/ЄС, за бажанням їдемо далі. ватники що залишаться, далі їбуться з кацапами/китайцями як хочуть :lol:

Та це зрозуміло, що ви так і мрієте, щоб Україна дісталась ватнікам. У вас в Криму і ЛДНР є багато однодумців.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Vinsol2009 сказав:

Вам відомо, які завдання політичне керівництво ставило військовому?

Точно, так і ставило завдання. Визиває Зеленський Залужного і каже, що треба якнайскоріше здати Київ.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

Точно, так і ставило завдання. Визиває Зеленський Залужного і каже, що треба якнайскоріше здати Київ.

Навіщо так примітивно. Зеленський ставить завдання баканову і венедіетоввй накрити матеріал на шоколадного. Спецпризначенці героїчно штурмують картинну галерею, правоохоронці відкривають 102 справи. Пліснява в захваті. А в цей час.

Сівкович створює розгалужену мережу в розставляє на керівні посади в СБУ та прокуратурі своїх людей. Перший заступник, керівники по Харкову та Криму. Це лише вершина айсбергу.

Допоки друг дитинства не сяде на лаву підсудних і не почне давати покази на спільників мережа буде продовжувати діяти.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Навіщо так примітивно. Зеленський ставить завдання баканову і венедіетоввй накрити матеріал на шоколадного. Спецпризначенці героїчно штурмують картинну галерею, правоохоронці відкривають 102 справи. Пліснява в захваті. А в цей час.

Сівкович створює розгалужену мережу в розставляє на керівні посади в СБУ та прокуратурі своїх людей. Перший заступник, керівники по Харкову та Криму. Це лише вершина айсбергу.

Допоки друг дитинства не сяде на лаву підсудних і не почне давати покази на спільників мережа буде продовжувати діяти.

 

Як це пояснює те, що у Київській області практично не було регулярних військ? Це при тому, що на кордоні області стояли десятки тисяч військ РФ.

  • Хаха 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, ukrainian сказав:

Чим накрити ? 🤔

Вибачаюсь, нарити. Смартфон виправляє.як сам хоче 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Як це пояснює те, що у Київській області практично не було регулярних військ? Це при тому, що на кордоні області стояли десятки тисяч військ РФ.

Мені це не відомо.Але є один показовий епізод.Військових не допустили на аеродром Гостомель, і при цьому керівництво СБУ на цей кричущій факт ніяк не відреагувало. Я ж кажу, допоки Баканов не опиниться на лаві підсудних питань буде більше, ніж відповідей.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, iiigolkin сказав:

Не зовсім так.
Захід прийде як зазвичай, тобто як рятівник,
цього разу — від кровопролитної громадянсько-міжсобної війни всередині РФ.
Ніжки буша (в новій версії) — теж, звісно, будуть, але пізніше, після поділу.
Що ще може бути цікаво — це те, що в той війні буде свій, як би мовити, агресор.
Звісно ж, московія. Й ця "операція" буде виглядати як рятування саме московії.
А звільнення окупованих нею територій - як вимушений захід із порятунку.

Make moskovia swamp again!

А чого як рятівник прийде Захід, а не Китай?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...