Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Черномор сказал:

Це ви краще розтлумачте кацапським поцреотам, бо для них є малоросія та новоросія.

Мені пофіг на те, що вони собі вважають. До них вже дійшло, що українці їх ненавидять ... Далі буде ...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Потрошитель сказав:

Опять прилеты по центру. Вы рады?

Вы, это кто?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Черномор сказал:

??? А як же практичне віпробування та застосування тих же стінгерів? Важкої арти звісно в них не було, але була в'ючна артилерія та міномети, стрілецької зброї вайлом, до того ж пересування на легких позашляховиках.

Ї літаків не було ... Тяжкої техніки ... Все це було в россіян ... І, не зважаючи на це, їх там били, що мама не горюй ... Були б рівні в зброї, то набили би ще більше ...

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

В последний раз мне было смешно, когда после того, как нам объявили на подкурсах, что тригонометрических неравенств  на вступительных не будет и я получаю билет, как сейчас помню 83 с неравенством, которое я таки решил, но не успел написать ответ в простейшей задаче с логарифмом. Пришлось сдавать и физику, к которой не готовился и писать сочинение. По эксперименту не прокатил.

Смешно ... Кинуть задачки с олимпиад ? Посмотрите, какие "задачки для 7 класса" бывают :) Там думать надо, а не только формулы знать ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, Firetuf сказав:

Іринка, це було десять сторінок назад.... Ніхто!!! Ніхто, навіть не звернув уваги. Я одного разу, тихенько, натякнув, а дай но геолокацію, так це всі примітили, а коли скотиняка, призиває хуятатата наші інфраструктурні об'єкти і наші ЗСУ, і ми будемо спокійно це слухати? Пробач! Я мовчати не буду. Ти мене знаєш!

заспокойтесь шановний, я більше року тому назад його розкусив і як мінімум пару разів його тут розстріляв, він може підтвердити 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Потрошитель сказал:

Опять прилеты по центру.

восім лєт (с)  

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Потрошитель сказал:

Опять прилеты по центру. Вы рады?

З "Градів"? А з якого напрямку? І чому в чергове саме відразу після ракетного удару по Україні?

Після твого заклику "бити по інфраструктурі і військовим України" я, особисто, останній раз звертаюсь до тебе без матюків. Якщо адміни Форуму це ігнорують, я не буду. 

Щось не бачу реагування зеленого агента "чотири ціфри"!??? Своїх не топимо? Ну-ну.....

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, OlaR сказал:

Ї літаків не було ... Тяжкої техніки ... Все це було в россіян ... І, не зважаючи на це, їх там били, що мама не горюй ... Були б рівні в зброї, то набили би ще більше ...

кацапи там теж займалися геноцидом - залишили безкраї мінні поля без карт для розмінування , знищили понад два мільйони тубільців ( переважно - під час каральних  зачисток мирного населення )

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Корнил сказал:

заспокойтесь шановний, я більше року тому назад його розкусив і як мінімум пару разів його тут розстріляв, він може підтвердити 

Та до тебе, особисто, я не зхвильований. Як по мені, ти Чоловік. Але це не стосується... Ти просто, я так думаю, вже сам собі не віриш в перевиховання цього патрошка. Але ж сподівався, десь там, в глибині.... То таке. Тільки "кальоне залізо", або напалм. Після виправдовувань про "бити по інфраструктурі і військовим України", ні жалю, ні ввічливості, вже не буде.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Firetuf сказал:

Та до тебе, особисто, я не зхвильований. Як по мені, ти Чоловік. Але це не стосується... Ти просто, я так думаю, вже сам собі не віриш в перевиховання цього патрошка. Але ж сподівався, десь там, в глибині.... То таке. Тільки "кальоне залізо", або напалм. Після виправдовувань про "бити по інфраструктурі і військовим України", ні жалю, ні ввічливості, вже не буде.

 

Я щось пропустив ? 

Пруфи були ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Firetuf сказал:

Після твого заклику "бити по інфраструктурі і військовим України" я, особисто, останній раз звертаюсь до тебе без матюків. Якщо адміни Форуму це ігнорують, я не буду.

Не "заклику бити", а заклику придерживаться хоть каких-то правил и обычаев войны, главное из которых - не бить по мирняку. Стрелять друг по другу и объектам, влияющим на ход боевых действий.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Угоду було зламано, коли друг дитинства в порушення закону витягнув мертвечуківське лайно. Тому вона не дійсна.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Firetuf сказав:

Та до тебе, особисто, я не зхвильований. Як по мені, ти Чоловік. Але це не стосується... Ти просто, я так думаю, вже сам собі не віриш в перевиховання цього патрошка. Але ж сподівався, десь там, в глибині.... То таке. Тільки "кальоне залізо", або напалм. Після виправдовувань про "бити по інфраструктурі і військовим України", ні жалю, ні ввічливості, вже не буде.

я цю ситуацію порівнюю зі службою в армії в радянські часи..тоді разом жили два роки люди з всього совка, кавказці, азіати і всякі інші..з ранку до ранку ти змушен був бачити абсолютно різних людей, повинен був знаходити з ними якусь спільну мову, бо варіантів інших не було..так і тут, нам з ними прийдеться якось спілкуватись, знаходити спільну мову, інакше ця донбаська рана в нашій країні ніколи не загоїться

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Потрошитель сказал:

Не "заклику бити", а заклику придерживаться хоть каких-то правил и обычаев войны, главное из которых - не бить по мирняку. Стрелять друг по другу и объектам, влияющим на ход боевых действий.

Вы на ресурсах новороссии тоже призываете? И как они реагируют? Кто бьет по мирняку? ВСУ некуда снаряды девать?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Потрошитель сказав:

Не "заклику бити", а заклику придерживаться хоть каких-то правил и обычаев войны, главное из которых - не бить по мирняку. Стрелять друг по другу и объектам, влияющим на ход боевых действий.

Если вы точно знаете, где мирняк, а где  нет, сливайте данные в СБУ, тогда будет точнее. И мирняк не пострадает.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Потрошитель сказав:

Не "заклику бити", а заклику придерживаться хоть каких-то правил и обычаев войны, главное из которых - не бить по мирняку. Стрелять друг по другу и объектам, влияющим на ход боевых действий.

Російських військових та бойову техніку з населених пунктів України Ви власними руками передасте в руки ЗСУ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Корнил сказав:

нам з ними прийдеться якось спілкуватись, знаходити спільну

А не пошли бы они нах. Это им с нами.Слишком долго мы пытались слышать бамбас.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Vinsol2009 сказав:

А не пошли бы они нах.

Пособие для желающих найти общий язык:)

image.png.d2c0ced011a599c0203cd8bb60e9592b.png

 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

А не пошли бы они нах. Это им с нами.Слишком долго мы пытались слышать бамбас.

Вот и я зашёл попробовать пообщаться.

Но с вами - нифига не получится.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Потрошитель сказав:

Вот и я зашёл попробовать пообщаться.

Но с вами - нифига не получится.

Естественно, вы же на прямые вопросы не отвечаете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, irina1969 сказал:

Саш, я мабудь пропустила, бо зараз в цю тему не часто заходжу...дуже багато в ній лайна останім часом, да і половина дописувачів у мене в ігнорі, бо санація та дезинфекція важливі і в інеті також

image.png.e23f95bfcaa98e66ecba3e7566bdd926.png

Скоро всі у всіх будуть в ігнорі...

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Потрошитель сказав:

Не "заклику бити", а заклику придерживаться хоть каких-то правил и обычаев войны, главное из которых - не бить по мирняку. Стрелять друг по другу и объектам, влияющим на ход боевых действий.

Українські Збройні сили, на відміну від російських окупантів, ніколи спеціально не наносять ударів по цивільному населенню.

Також Українські Збройні сили, на відміну від російських окупантів, ніколи не використовують цивільне населення, жінок та дітей, в якості "живого щіта".

Впевнений, про це вам відомо, як і про злочини російських окупантів проти цивільного населення України, а, особливо, проти українських дітей, навіть немовлят.

 

 

ukrayina-peremoge-11.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, 7351 сказал:

Впевнений, про це вам відомо, як і про злочини російських окупантів проти цивільного населення України, а, особливо, проти українських дітей, навіть немовлят.

 

Найбільші звірства, ненависть та прояви безлюдяності, проявляють загони з "ополченців" ЛДНР. Це не я сказав. Це телемарафон.

Що? Пішло у розріз з методичками про хороших даунбасятін? Втрачаємо лєхторат?

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...