Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 хвилини тому, vovova сказав:

Обязанности президента во внешней политике: 

представлять государство в международных отношениях, осуществлять руководство внешнеполитической деятельностью государства, вести переговоры и заключать международные договоры Украины...

А що там за договоры были подписаны в последнее время?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vinsol2009 сказал:

А що там за договоры были подписаны в последнее время?

Отвечу Вашими же методами:

За этот год Зеленский поставил 427 подписей, как глава государства. С какими подписями ВЫ не согласны?

 

Можете просто написать своми словами: Если бы на месте него был тот-то или тот-то и сказал бы другие слова на встрече, то результат был бы лучше, а именно...

Змінено користувачем vovova
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Дашуля сказал:

Ні ,за Пороха голосувала бо рахувала що він найкращий на той момент.

А прокакал він не те , що за 2 тижні закінчить ато, а зовсім інше. Я йому більше не довіряла.

Яйценюк з його стіною чого вартий

Ще Клічко пхався, слава Богу що йому не дали цього зробить, але над Києвом знущатись.... бідний мій Київ, вся фігня сюди пливе у мери.

И что с ним случилось, за время каденции спортился? Пичалька.

И шо Яценюк, десять миллиардов уже нашли чи еще ищут? Чем вам стена не угодила?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Alvalk сказал:

Зважаючи на те, що дуже рідко хтось з політики виходив добровільно, це тримає крутіше за героїн 

я ж кажу хворі люди. тільки одних примусово лікують, а інших обирають...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, vovova сказал:

  А у Вас сейчас не возникает мысль, что с распадом союза, когда украинцы восприняли это событие за освобождение, а рашисты - за трагедию, то конфликт был неминучим, и они все это время жили с мыслью о реванше?

А к 1917 году не вернемся? Не надо доводить ситуацию до абсурда

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Дашуля сказал:

Поділ, Лук'янівка, Позняки там нічого не змінилось. Кам'яні джунглі і дороги в дирках.

В 14 до нас в офіс прийшло багато людей з окупованих лднр, так вони були в ах.. від Києва. На питання а що не так, відповіли що Донецьк набагато гарніший і чистіший. І вони уявляли столицю по іншому, а виявилось місто без урн, туалетів з парковками на тротуарі..... . Київ прекрасне місто було в зелені, а зараз бетон без дерев.

Донецьк теж був красивий лише в центрі, але його не можна було порівняти ні з Харковом ні з Одесою, я вже не кажу за Львів.

Поділ та Лук'янівка мені ніколи не подобалися, а починав я якраз з ПОХа і швидко звідти втік бо капець. Але той капець виявився зовсім не таким як зараз. В центрі теж не дуже, а от тихі двори лівого, парки та річка поруч - якось ще можна терпіти. З Русанівки взагалі Венецію роблять - новий асфальт, мармурові парєбрікі, па багатаму :lol:

 

зображення_viber_2023-06-02_09-50-41-046.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Canton сказал:

А к 1917 году не вернемся? Не надо доводить ситуацию до абсурда

Ну тогда просветите нас, что же за два года такого сделал Зеленский, что они решили начать полномасштабную войну. А тож предыдущие 28 лет они считали нас братьями и зла не желали, даже оккупируя Крым.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vovova сказал:

Ну тогда просветите нас, что же за два года такого сделал Зеленский, что они решили начать полномасштабную войну. 

Уничтожил субъектность Украины на международной арене, обосрались своими зашкварами перед всем Миром,полуразвалил государственные институты и свел к минусу все программы усиления обороноспособности худо-бедно развивающиеся с 14 года.

А нападают всегда на слабых...

Этого более чем достаточно

DIXI

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наступна стадія операції "Київ за 3 дні":

image.thumb.png.0543e1ec540a5a972315b776003bac9a.png

 

P.S. У нас теж починалось з  "Донбасс кормит Украину" 

Змінено користувачем Alvalk
  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Alvalk сказав:

У нас теж починалось з  "Донбасс кормит Украину" 

У Вас може і с цього, а війна в Україні почалась з окупації Криму.

Знову російська пропаганда поперла, недержання?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

Донецьк теж був красивий лише в центрі, але його не можна було порівняти ні з Харковом ні з Одесою, я вже не кажу за Львів.

Поділ та Лук'янівка мені ніколи не подобалися, а починав я якраз з ПОХа і швидко звідти втік бо капець. Але той капець виявився зовсім не таким як зараз. В центрі теж не дуже, а от тихі двори лівого, парки та річка поруч - якось ще можна терпіти. З Русанівки взагалі Венецію роблять - новий асфальт, мармурові парєбрікі, па багатаму :lol:

 

зображення_viber_2023-06-02_09-50-41-046.jpg

Так, Русанівка і Березняки краще виглядають ніж ПОХ, це мабуть і від керівника району залежить

А от оці пісецькі застройки, то вже до мера мабуть

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Наприклад...

Обирайте

Для іншого табору у мене теж є посилання, щоб не розслаблялись 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, vovova сказав:

Отвечу Вашими же методами:

За этот год Зеленский поставил 427 подписей, как глава государства. С какими подписями ВЫ не согласны?

 

Можете просто написать своми словами: Если бы на месте него был тот-то или тот-то и сказал бы другие слова на встрече, то результат был бы лучше, а именно...

А зачем вы отмораживаетесь, я спросил про международные договоры.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Canton сказав:

Уничтожил субъектность Украины на международной арене, обосрались своими зашкварами перед всем Миром,полуразвалил государственные институты и свел к минусу все программы усиления обороноспособности худо-бедно развивающиеся с 14 года.

А нападают всегда на слабых...

Этого более чем достаточно

DIXI

Саме так -- про президента України з  2014 по 2019 рік.

Зеленському прийшлося все це відновлювати на фоні ковіда та саботажу "п’ятої колонни", яка на купу посад розставила російських засланців.

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 7351 сказал:

У Вас може і с цього, а війна в Україні почалась з окупації Криму.

 Війна так, але передумови робились ще набагато раніше 2014 року. В їх числі був і цей міф. 

Читайте текст уважно і  не вигадуйте те, чого не написано.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Alvalk сказав:

В їх числі був і цей міф. 

Російська пропаганда -- тобто брехня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, 7351 сказал:

Саме так -- про президента України з  2014 по 2019 рік.

Зеленському прийшлося все це відновлювати на фоні ковіда та саботажу "п’ятої колонни", яка на купу посад розставила російських засланців.

Шо ж вы так про Баканова и Хомчака

Я думал что они просто идиоты, а оказывается целые засланцы

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, 7351 сказал:

Російська пропаганда -- тобто брехня.

Звісно брехня. Але вона розповсюджувалась. Невже ви були  "в доміку" і цього не чули? Про це навіть  Голова Донецької ОДА казав.

Або ось вам, наприклад, посилання на цю проблему ще 2013 року.

Не треба ховати голову в пісок і робити вигляд, що цього не будо. Треба проводити роботу над помилками і йти далі.

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, vovova сказал:

Ну тогда просветите нас, что же за два года такого сделал Зеленский, что они решили начать полномасштабную войну

подивився в очі ***ла та побачив там мир. але потім історики напишуть що найвеличніший, почувши в ночі голос Всевишнього, побачив план як врятувати від кацапів світ і початися він мав з провокації та заманювання кацапів в Бучу :lol:

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Alvalk сказав:

Звісно брехня. Але вона розповсюджувалась. Невже ви були  "в доміку" і цього не чули? Про це навіть  Голова Донецької ОДА казав.

Або ось вам, наприклад, посилання на цю проблему ще 2013 року.

Не треба ховати голову в пісок і робити вигляд, що цього не будо. Треба проводити роботу над помилками і йти далі.

Вам хочеться про це поговорити?

Тоді давайте про всі наративи російської пропаганди напишить, починаючи з 1991 року і до тепер, а всі почитають.

Буває....

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, vovova сказав:

что же за два года такого сделал Зеленский,

Назначил МО , который зарубил ракетную программу, нгш некомпетентный, который устроил Иловайский котел, СБУ нач, который развел крысятник, генпрокурву, которая в прокуратуре устроила крысятник, премьера, который катался на самокате,  завхоза, который влазит в международные дела, т е полный развал системы государственного управления.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Alvalk сказал:

Обирайте

Для іншого табору у мене теж є посилання, щоб не розслаблялись 

Мне особенно одна понравилась

Цитата

Головна помилка Порошенка - Тверезий погляд

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Alvalk сказав:

 

Не треба ховати голову в пісок

 

11 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Назначил МО , который зарубил ракетную программу, нгш некомпетентный, который устроил Иловайский котел, СБУ нач, который развел крысятник, генпрокурву, которая в прокуратуре устроила крысятник, премьера, который катался на самокате,  завхоза, который влазит в международные дела, т е полный развал системы государственного управления.

Ось Вам "свіженькі" вкиди рашапропаганди з метою підриву довіри суспільства до військового керівництва України під час повномасштабного вторгнення.

Витягуйте голову "з піску"........

Якщо є бажання, звісно.

  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 7351 сказал:

Ось Вам "свіженькі" вкиди рашапропаганди

Відчепіться вже від мене обидва. Розвели тут дітсадок, ясельну групу. 

Ваши "вкиди рашапропаганди"  зразка 2014-2019 років нічим не краще. Хоча насправді я вважаю, що ви обидва за Україну, просто трохи й@бнуті.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...