Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, 7351 сказал:

Не треба тут своїм особистим досвідом ділитися, будь ласка.

 

А шо, понравилось?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не за Пороха, ни за Зелю не голосовал (за яныка тоже). Но, посмотрев расписание Зеленского за последнее время, подозреваю, что, то количество встреч, которое он проводит по несколько раз в день, а порой и в разных странах  в один день (не учитывая эффективность), Порошенко вряд ли бы выдержал, даже чисто физически. 

  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

Коли я щось пишу, то, на відміну від Ваших поплічникив, можу пояснити, чому я вважаю саме так, а не ставлю дізлайки, коли в мене нема аргументів, за рідким виключенням.

Це ви зараз Ніряна в мої поплічники записали? 🤣  

1 час назад, 7351 сказал:

просто деякі із моїх дописів кудись зникають, чомусь....

містика...

1 час назад, 7351 сказал:

Я вважаю розумово відсталими людьми у яких хтось або завжди поганий, або завжди гарний, щоб він не робив -- на жаль такі зустрічаються в кожному суспільстві.

Я вважаю, що серед наших  двох останніх Президентів немає жодного завжди гарного або завжди поганого, але ви постійно намагаєтесь довести зворотнє 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Alvalk сказав:

Я вважаю, що серед наших  двох останніх Президентів немає жодного завжди гарного або завжди поганого, але ви постійно намагаєтесь довести зворотнє 

Брехня.

Я пишу про конкретні дії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vovova сказал:

Не за Пороха, ни за Зелю не голосовал (за яныка тоже). Но, посмотрев расписание Зеленского за последнее время, подозреваю, что, то количество встреч, которое он проводит по несколько раз в день, а порой и в разных странах  в один день (не учитывая эффективность), Порошенко вряд ли бы выдержал, даже чисто физически. 

А мысль, что этого может и не пришлось бы делать - не возникает?

Вот меня гложут смутные сомнения..,

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 7351 сказал:

Я пишу про конкретні дії.

Тобто коли ви  в 2019 році писали про конкретні дії Порошенка, вони всі були хороші, а зараз вони раптово зникли, і лишились тільки погані?

P.S. Тільки не треба мені нагадувати, що Зеленський зараз робить багато гарного, з цим ніхто не сперечається, але купа лайна в його перші роки я пам'ятаю так само, як і багато  і про@бів Порошенка в другій половині його каденції.  

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Alvalk сказав:

Тобто коли ви  в 2019 році писали про конкретні дії Порошенка, вони всі були хороші, а зараз вони раптово зникли, і лишились тільки погані?

P.S. Тільки не треба мені нагадувати, що Зеленський зараз робить багато гарного, з цим ніхто не сперечається, але купа лайна в його перші роки я пам'ятаю так само, як і багато  і про@бів Порошенка в другій половині його каденції.  

До речі, то була цитата з посиланням на джерело "ідолопоклонників" -- Ви цього ніяк помітити не можете. Чомусь.....

Повторюю -- я пишу про конкретні події, саме про ті, про які хочу писати.

Щось Ви не второпаєте ніяк.

Ви пишить про що завгодно, але коли відповідаєте саме мені -- відповідайте на конкретні дописи, а не "вмикайте дурня", будь ласка.

Ви ж не "біженець з Харькова".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, JFK сказал:

Ще один))

Таких под каждым генделем с десяток наберётся.

Там и генштаб и кабмин с президентом в одном флаконе 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Canton сказав:

А мысль, что этого может и не пришлось бы делать - не возникает?

Вот меня гложут смутные сомнения..,

Звісно, що після виконання "мінських капітуляцій", яким "немає альтернативи" вже ніхто з Україною не спілкувався б -- бо вже не було б ні України, ні українців.

А ті українці, що не зголосились би стати "руськими" вже б осваювали вічну мерзлоту в сибіру.

Я так вважаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Дашуля сказал:

але над Києвом знущатись.... бідний мій Київ, вся фігня сюди пливе у мери.

я першу квартиру зняв лише у 2007 і спостерігаю порівняно недовго, але мені здалося що лише за боксера благоустрій дістався навіть тих місць, де його ще з радянських часів не було...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, vovova сказал:

то количество встреч, которое он проводит по несколько раз в день, а порой и в разных странах  в один день (не учитывая эффективность), Порошенко вряд ли бы выдержал, даже чисто физически. 

цікаво, навіщо їм все це взагалі? схоже на якусь психічну хворобу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 7351 сказал:

я пишу про конкретні події, саме про ті, про які хочу писати.

І ваши опоненти теж саме так і  роблять. А потім починається срач на 10 сторінок.

Як по мені, ви тут нічим не краще за Vinsol2009.

У одного Порошенко во всьому винен, у другого Зеленський.  А тим часом десь в раші громко регоче янукович і злобно хихикає маленьке нікчемне х**ло

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

цікаво, навіщо їм все це взагалі? схоже на якусь психічну хворобу...

Та нормально, п'ятий теж багато зустрічей проводив. Це їх робота. Щоб була підтримка, партнерів треба постійно тримати в тонусі. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Alvalk сказав:

І ваши опоненти теж саме так і  роблять. А потім починається срач на 10 сторінок.

Як по мені, ви тут нічим не краще за Vinsol2009.

У одного Порошенко во всьому винен, у другого Зеленський.  А тим часом десь в раші громко регоче янукович і злобно хихикає маленьке нікчемне х**ло

Спробуйте не влазити у срачі, а просто щось зрозуміти.

Поки що, Ви завжди на стороні того, кого приписали мені в опоненти та його поплічників.

Тобто, Ви разом з ними.

Тому -- терпіть, Ви ж умніший.....

Україна переможе!

 

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, vovova сказав:

Не за Пороха, ни за Зелю не голосовал (за яныка тоже). Но, посмотрев расписание Зеленского за последнее время, подозреваю, что, то количество встреч, которое он проводит по несколько раз в день, а порой и в разных странах  в один день (не учитывая эффективность), Порошенко вряд ли бы выдержал, даже чисто физически. 

А президент и не должен. Для этого есть министр иностранных дел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Alvalk сказал:

Це їх робота.

завжди обирав роботу щоб поменше робити і побільше заробляти. тому і не розумію навіщо їм з їх грошима такий гембель. через декілька років такої "роботи" вони всі виглядають як героїнові наркомани...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 7351 сказал:

Спробуйте не влазити у срачі, а просто щось зрозуміти.

Я намагаюсь достукатись до вашого розуму разом з вашими опонентами, показати саму безглуздість цього срача.

Бо задовбався вже зранку на це дивитись.

Але вже не впевнений, що там є, до чого стукатись.  Замість розуміння ви почали давати мені якісь тупі поради, про які я вас не просив.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Alvalk сказав:

про@бів Порошенка в другій половині його каденції

Наприклад...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

завжди обирав роботу щоб поменше робити і побільше заробляти. тому і не розумію навіщо їм з їх грошима такий гембель. через декілька років такої "роботи" вони всі виглядають як героїнові наркомани...

Зважаючи на те, що дуже рідко хтось з політики виходив добровільно, це тримає крутіше за героїн 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Alvalk сказав:

другого Зеленський

Брехня. Він нікому нічого не винен, бо не обіцяв. Питання лише до виборців Зеленського.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

А президент и не должен.

Обязанности президента во внешней политике: 

представлять государство в международных отношениях, осуществлять руководство внешнеполитической деятельностью государства, вести переговоры и заключать международные договоры Украины...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

я першу квартиру зняв лише у 2007 і спостерігаю порівняно недовго, але мені здалося що лише за боксера благоустрій дістався навіть тих місць, де його ще з радянських часів не було...

Поділ, Лук'янівка, Позняки там нічого не змінилось. Кам'яні джунглі і дороги в дирках.

В 14 до нас в офіс прийшло багато людей з окупованих лднр, так вони були в ах.. від Києва. На питання а що не так, відповіли що Донецьк набагато гарніший і чистіший. І вони уявляли столицю по іншому, а виявилось місто без урн, туалетів з парковками на тротуарі..... . Київ прекрасне місто було в зелені, а зараз бетон без дерев. Оно Клічко закупив супер каштанів , іііі.? Короче я в шоці від того що роблять з містом.

 

 

 

 

 

 

  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Canton сказал:

А мысль, что этого может и не пришлось бы делать - не возникает?

Вот меня гложут смутные сомнения..,

  А у Вас сейчас не возникает мысль, что с распадом союза, когда украинцы восприняли это событие за освобождение, а рашисты - за трагедию, то конфликт был неминучим, и они все это время жили с мыслью о реванше?

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Alvalk сказав:

Я намагаюсь достукатись до вашого розуму разом з вашими опонентами, показати саму безглуздість цього срача.

Так навіщо Ви разом з поплічниками кожен раз його починаєте?

Ріторічне питання.....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...