Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, katso сказал:

Тоже подумал что документ липовый, какой-то не тот стиль вообще что-ли. Сложно сказать словами да и надо ли. Простой вопрос - зачем писать письмо на ГУР когда можно сразу на ДПСУ?

Коммуникация ГУР с ДПСУ более скорострельная и отлаженная, чем у ССО. Как то так они разъяснили

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

twitter.com/__Gaffer__/status/1663483066499715073

 

корисний Hohol-кацап Бабченко поясняє "корисному"(?) жидокацапу Фейгіну , що не треба ніяких кацапів - ні хороших , ні поганих - ніяких.

окрім реакції "корисного" жидокацапа Фейгіна  , та відмітившогося під відео  висером кацапа Сотніка 

доставляють кацапощелепні  каменти під відео , так би мовити луснувші пердаки "хороших узкіх" - нагадую , твітер - заборонена на кацапії соціальна мережа ,то є швидше за все , там дописувачі - кацапи , які гнибть на Заході разом з Заходом .
 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, SergiyUA сказал:

ПЗДЦ: російські грамоти видали дітям на останньому дзвонику на Смілянщині. 

Кончена директриса пояснила це економією, ніби залишились старі бланки, чого «добру» пропадать. Це жесть! У мене немає слів

7777.jpg

та це вже останні - так би мовити  предсмертні всхрюки-пердіння  кацапських/покацаплених   педомразів-доньок савєйскіх ахвіцерів , якими ще нещодавно  українську школу було просто таки засрано  по самі вуха. Я запарився з ними "воювати" .

 

кацапощелепна педовагіня - то ворог Людстова 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, US7IGN сказал:

сподіваюся Бездомний вже виїхав :lol:

тригериш на кацапощелепних педомразів ? 

 

жорна Божі і без моєї участі цих паскуд змололи  на борошно .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, murava сказал:

Він би виїхав, але військовий комісар проти.

От він і біситься.

мурава , теж тригериш на кацапощелепних педовагінь ? 

 

в мене є можливість виїжджати в будь який момент за потреби .

то ж влучив ти пальцем у дупу 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Корнил сказал:

побачив цю фотку з кішкою зробленою в київському метро і от шо подумалося дивлячись на неї, як же ці йобані підари всіх вже заїбали, навіть наших тварин

FB_IMG_1685732254685.jpg

Кіт тільки но закінчив читати срач між порохоботами і зелеботами на Строїмдомі ))

  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Vinsol2009 сказал:

А тако ж відморозків, щоб приховати злочини Баканова.

Баканов щас стучит ФБР - дятлы обзавидуются...жопа то своя, не дяденьки...

Ждем сообщений радио Маяк...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Фрай сказав:

Не застяв, а засряв ))

Матка боска, які ж ви недалекі і смішні у своїх намаганнях заробити копійчину.

Розкажіть нарешті, де заробити ту копійчину?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Canton сказав:

Баканов щас стучит ФБР - дятлы обзавидуются...жопа то своя, не дяденьки...

Ждем сообщений радио Маяк...

Що он стучит, интересно бы послушать..

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також депутат повідомляв про те, що благоустрій у Києві – це вертикаль Офісу (ймовірно, йшлося про Офіс Президента – ЦПК): "Это же вертикаль Офиса – "Благоустрій": К** (ймовірно, йшлося про Олексія Кулебу – ЦПК) – курирующий зам "Промисловість, підприємництво та міського благоустрою", а Т** Т** (ймовірно, йшлося про Тимура Ткаченка – ЦПК), который раньше был его замом – голова департаменту "Благоустрою".

Що цікаво, у вересні 2020 року мер Києва Віталій Кличко підтверджував в інтерв’ю "Українській правді" те, що Олексія Кулебу для вирішення питань благоустрою в Києві йому рекомендував голова Офісу президента Андрій Єрмак: "Це розмова з Єрмаком. Я звернувся, кажу: "Знаєте, що? Дайте мені людину, я обов’язково подивлюсь на цю людину, чи вона відповідає ключовим вимогам

www.pravda.com.ua/columns/2022/02/14/7323965/

Задолбала ермачатина....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, irina1969 сказав:

цілий день не заходила..зашла, ітог за день в одному фото ((

 

192166461_4337524739625637_9178968652232989312_n.jpg

так а чого ви засмучуютесь, усі ваші на місті, засипають тему своїми постами з ранку до вечора, усі неугодні відправлені в баню..навпаки, вам радіти треба, що тут все так лампово,  по домашньому 

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

і без моєї участі

ніт, я всього лише практик. жодні слова не сприймаю поки вони не підтверджені діями :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если отбросить в сторону некоторые реверансы в сторону отбеливания некоторых персонажей (работа у клерка такая) - достаточно познавательно.

Рекомендую.

Без зрады...

Long Read

https://www.facebook.com/aleksey.kopytko/posts/pfbid02pNT4xGEpMsMmP8PSenSuFrkmq5aobvyUkxgrUcjhqGYgzr3FyUnQKstcJcYqy58Rl

Змінено користувачем Canton
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

яка цікава новина prostomob.com/uk/150688-iran-klonuvav-ukrayinskyj-an-140-za-dopomogoyu-zvorotnogo-inzhyniryngu

виходить вони двигуни не тільки для мопедів уміють робити? а кацапи не можуть...

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

а кацапи не можуть...

Думаю могут...но не сильно стараются...очередное подтвержедние тезиса, что на военку тратится гораздо больше ресурсов, как материальных, так и интеллектуальных.

Ничего не изменилось...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Canton сказал:

Думаю могут...но не сильно стараются...

сказати то не зробити )

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, US7IGN сказал:

сказати то не зробити )

Для истребителей то делают...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, 7351 сказал:

Війна йде в Україні, починаючи з окупації Криму у 2014 році-- і досі не припинялась ні на мить.

А от ніякої АТО не було -- це малодушне називання війни, щоб відвести звинувачення у війні від окупантів України.

Я так вважаю.

Порошенко завжди називав війну війной

www.bbc.com/ukrainian/ukraine_in_russian/2014/09/140906_ru_s_poroshenko_thesis_hardtalk

Щодо статусу АТО - це було зроблено для того, щоб 73% не відчували війни, щоб вони  могли спокійно дивитись Квартал і обрати в Президенти найвеличнешего лідера сучасності коміка

P.S. Навіть дивно, що  таких простих речей не розумієте. Раніше ви умніше були

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 9
  • Дякую 2
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Canton сказал:

Для истребителей то делают...

Цю технологію вони теж втрачають. Про дві аварії нових літаків через несправність двигунів ми чули, а про що не чули? Двигуни для мопедів навіть не можуть зробити. А чому? Тому що обладнання немає та не буде...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо до самих активних сирунів, 3,14здунів, учасників цієї теми підключити генератори - то різнофазні всплески накладуться так, що навіть не потрібні будуть штабілізатори а самої енергії стане, щоб компенсувати її подорожчання на рік вперід для всієї столиці. :)

 Ех, цю енергетику би та в правильне русло...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, porterlv сказал:

Ех, цю енергетику би та в правильне русло

Та ще досі жодної кацапощелепної вчительки не постраждало навіть. Жертвами стають тільки беззахисні Кирили та Олени 😭

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Alvalk сказал:

 

Щодо статусу АТО - це було зроблено для того, щоб 73% не відчували війни, щоб вони  могли спокійно дивитись Квартал і обрати в Президенти найвеличнешего лідера сучасності коміка

 

Так от, ті 73% голосували за дядю пЕтю на 5 років раніше, і звідки ви знаєте що вони робили при АТО? Задовбали вже розповідать байки про те як д.петя тільки допоможе, йому дали кредит довіри, прокакав. В мене багато хто воював і тоді і зараз, але про дядю вже слухать не хочуть.

 

Змінено користувачем Дашуля
  • Лайк 6
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...