Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, Дашуля сказал:

Так от, ті 73% голосували за дядю пЕтю на 5 років раніше, і звідки ви знаєте що вони робили при АТО? Задовбали вже розповідать байки про те як д.петя тільки допоможе, йому дали кредит довіри, прокакав. В мене багато хто воював і тоді і зараз, але про дядю вже слухать не хочуть.

 

В тому-то і справа, що справа не коричневому чи зеленому, а в тому що послідовно обирають лайно...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

справа не коричневому чи зеленому, а в тому що послідовно обирають лайно...

 

30 хвилин тому, US7IGN сказав:

Кирили та Олени 😭

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Дашуля сказав:

Так от, ті 73% голосували за дядю пЕтю на 5 років раніше, і звідки ви знаєте що вони робили при АТО? Задовбали вже розповідать байки про те як д.петя тільки допоможе, йому дали кредит довіри, прокакав. В мене багато хто воював і тоді і зараз, але про дядю вже слухать не хочуть.

 

Брехня.

То ті, що голосували за дядю овоча, а потім вирішили, що треба просто перестати стріляти.

Дебіли .

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Дашуля сказал:

Так от, ті 73% голосували за дядю пЕтю на 5 років раніше,

Всього лише  трохи більше 50%. І результат був. Після його обрання кількість окупованих територій почала стрімко зменшуватись аж до моменту, коли х**ло ввів регулярні війська.

 

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Раніше ви умніше були

та ніт - він завжди був таким "розумником" 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Alvalk сказал:

Всього лише  трохи більше 50%. І результат був. Після його обрання кількість окупованих територій почала стрімко зменшуватись аж до моменту, коли х**ло ввів регулярні війська.

 

якби ПАП  спробував чіплятиася за владу , застосовуючи адміністративний ресурс - програли б всі , але в першу чергу - держава Україна , як проект .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

та ніт - він завжди був таким "розумником" 

Завжди  разом з більшістю? як майже всі  раші роблять?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, US7IGN сказал:

В тому-то і справа, що справа не коричневому чи зеленому, а в тому що послідовно обирають лайно...

так працює демократія 

 

ти не знав ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

Та ще досі жодної кацапощелепної вчительки не постраждало навіть. Жертвами стають тільки беззахисні Кирили та Олени 😭

і поміть - не від моїх рук:lol:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

яка цікава новина prostomob.com/uk/150688-iran-klonuvav-ukrayinskyj-an-140-za-dopomogoyu-zvorotnogo-inzhyniryngu

виходить вони двигуни не тільки для мопедів уміють робити? а кацапи не можуть...

Колись був контракт з Антонов на будівницьтво заводу з виробницьтва. Навіть документацію отримали. А потім щось пішло не так. Там ніякого зворотнього інженирінга, нажаль ... Наши їздили туди у відрядження налагоджувати виробницьтво. Вже дуже давно. Вони чекали, щоб минув час і можна було його видати за свій. З урахуванням того, що АН-140 розроблявся під російські комплектуючі, то ніяких див там немає ...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Alvalk сказал:

Завжди  разом з більшістю? як майже всі  раші роблять?

 

погана спадковість 

він з тих жителів які 

спасіба жителям .....

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Думаю могут...но не сильно стараются...очередное подтвержедние тезиса, что на военку тратится гораздо больше ресурсов, как материальных, так и интеллектуальных.

Ничего не изменилось...

Нічого, що то військовий транспортник? Судячі з Вашої тези, вони за що не візьмуться в будь-якій сфері, то всюди "не сильно стараютсяpleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif Дуже розумні але лініві ... Буває ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Брехня.

То ті, що голосували за дядю овоча, а потім вирішили, що треба просто перестати стріляти.

Дебіли .

Слухайте, я розумію ви вже зовсім втомились. Вам подабається д.пЕтя? Ну ок, я не проти, мені він більше не подобається. Вас хтось називає дебілом?

І з чого ви вирішили що ви розумний? Судячи з того чим ви зараз заробляєте на життя.... у вас дуууже погана енергетика, від вас йдуть погані імпульси, не хвилюйтесь так, це призводить до хвороб.

Бажаю здоров'я

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Дашуля сказал:

мені він більше не подобається. Вас хтось називає дебілом?

Він називав дебілами тих, хто спочатку голосував за овоча, а потім за "просто надо пєрєстать стрєлять"

Цей ваш пост треба сприймати як зізнання?  

 

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Дашуля сказал:

Так от, ті 73% голосували за дядю пЕтю на 5 років раніше, і звідки ви знаєте що вони робили при АТО? Задовбали вже розповідать байки про те як д.петя тільки допоможе, йому дали кредит довіри, прокакав. В мене багато хто воював і тоді і зараз, але про дядю вже слухать не хочуть.

 

Конечно голосовали, бо он обещал закончить войну, уже не помню, то ли за три дня, то ли за три недели

А потом не закончил, "прокакал  кредит довиры" как вы образно выразились. Поэтому это чрезвычайно высокоинтеллектуальная доля избирателей нашла себе другого мессию обещавшего заглянуть в дупло и сойтись посередине что б закончить войну.

Результат оказался выше всех ожиданий как гриццо. 

 

«Самая большая глупость — делать то же самое и надеяться на другой результат»

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обана ! Кацапи читають мої думки! Щойно почув від переляканого кацапа - "блогера мільярдера" Андрія Ковальова  , що існує не примарна  загроза , що москва перетвориться на Детройт .

 

саме так - москва  мусить перетворитися на Детройт - тобто деурбанізуватися .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

Він називав дебілами

Цей ваш пост треба сприймати як зізнання?  

 

 

Він називає дебілами тих, хто голосував за Зе, так я за нього голосувала.

За овоча ніколи і скажу більше, була на 2х майданах. І голосувала за Пороха коли почалась ВІЙНА в 14 році

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Бездомный сказал:

так працює демократія 

 

ти не знав ?

Різні ми з тобою фільми дивимося (с) анекдот 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Бездомный сказал:

Обана ! Кацапи читають моъ думки! Щойно почув від переляканого кацапа - "блогера мільярдера" Андрія Ковальова  , що існує не примарна  загроза , що москва перетвориться на Детройт .

 

саме так - москва  мусить перетворитися на Детройт - тобто деурбанізуватися .

Може просто після запуску заводу "косміч" стане столицею світового автопрому?😂

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Бездомный сказал:

якби ПАП  спробував чіплятиася за владу , застосовуючи адміністративний ресурс - програли б всі , але в першу чергу - держава Україна , як проект .

Вас послухати так порох прям сама порядність та патріотичність 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, Бездомный сказал:

і поміть - не від мої рук:lol:

Та всі і так знають що у тебе саме добре серце на форумі 👍

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, 7351 сказав:

Війна йде в Україні, починаючи з окупації Криму у 2014 році-- і досі не припинялась ні на мить.

А от ніякої АТО не було -- це малодушне називання війни, щоб відвести звинувачення у війні від окупантів України.

Я так вважаю.

Ви, впевнений, це теж зрозумієте, колись....

 

1 годину тому, Alvalk сказав:

Порошенко завжди називав війну війной

www.bbc.com/ukrainian/ukraine_in_russian/2014/09/140906_ru_s_poroshenko_thesis_hardtalk

Щодо статусу АТО - це було зроблено для того, щоб 73% не відчували війни, щоб вони  могли спокійно дивитись Квартал і обрати в Президенти найвеличнешего лідера сучасності коміка

P.S. Навіть дивно, що  таких простих речей не розумієте. Раніше ви умніше були

Закони та укази президента, приняті тоді, у 2014 році, ні про яку вйну не говорять -- не обманюйте себе та інших, будь ласка.

Я вже не кажу про термін "ефективне управління" територіями замість другого поняття від соратників знаєте кого.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, OlaR сказал:

Колись був контракт з Антонов на будівницьтво заводу з виробницьтва. Навіть документацію отримали. А потім щось пішло не так. Там ніякого зворотнього інженирінга, нажаль ... Наши їздили туди у відрядження налагоджувати виробницьтво. Вже дуже давно. Вони чекали, щоб минув час і можна було його видати за свій. З урахуванням того, що АН-140 розроблявся під російські комплектуючі, то ніяких див там немає ...

Так и выпустили же свой ИрАН-140 в 2008м году. Деньги их, чертежи наши, специалисты наши были. Все оборудование там осталось, сейчас выпустили еще один, но уже без нас, где тут новость вообще

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 хвилини тому, Бездомный сказав:

якби ПАП  спробував чіплятиася за владу , застосовуючи адміністративний ресурс - програли б всі , але в першу чергу - держава Україна , як проект .

Просто Зеленський на@бав і росіян і самі знаєте кого -- того йому і дали пройти в Президенти, сподіваючись, що він ненадовго, а хтось піде на два строки одразу.

Я так вважаю.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...