Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

10 часов назад, TaurosRMK сказал:

В чергове переконуюся, що це звучить в основному від тих, хто зробив такий вибір і тепер цим маніпулює, заставляючи інших також роби так само. І тим самим розділяє людей по принципу "не служив - не мужик". Те ж саме стосується і мови. Людям нав'язують що "от ці пункти правильні, а ці не правильні", і все хто виконує правильні пункти - молодець, а всі інші боягузи.

Нагадало, як моя донька колись казала "Мені подобається увесь час гратись на компі, а моїй подрузі подобається вчити англійську. Ми обидві робимо те, що нам подобається. Тільки чомусь мене сварять, а її хвалять" :)  Так, якщо ти ховаєшся за спинами інших, то ти боягуз, а якщо ні, то молодець. І, дійсно, захищати свою Батьківщину, то правильно, а зраджувати її - ні. Поважати мову рідної землі правильно, а зневажати та принципово вимагати, щоб люди навкруги розуміли та спілкувались з тобою мовою окупанта, не правильно. Це реальний мир :)  Люди дійсно різні. Хтось хоробрий, а хтось сцикун. Хтось розумний, а хтось дурник. Хтось працює, а хтось краде. Але це не означає, що не має значення який ти та що робиш :) 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Бездомный сказал:

у використаному  Firetuf  контексті таки "НА" 

Він перший почав "исходя по тексту" 😂

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, katso сказал:

Вы на значение внимательно посмотрите - там МИЛЛИ рентгенты. В Киеве сейчас 11 МИКРО рентген в час, то есть делим на тысячу -получаем 0.011 МИЛЛИ рентген. То что на приборе 0.30 МИЛЛИ рентгена в час - это в 30 раз выше естественного.

Природний радіаційний фон дуже різний навіть в різних місцях Києва :) Гугль каже, що до 50 мікроренген/год=0,05 міліренген/год нормальний фон. Тобто 0.30 це в 6 разів вище нормального, а не в 30 ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, vadimv сказал:

США несут полную ответственность

быть "мировым полицейским" это всего лишь образ США, а не обязанность, к сожалению. Отдали мы свое ЯО по тупости, т.к. на тот момент не было у нас компетентных руководителей, и не могло быть, т.к. предшевствующие 69 лет путешествий в тупик выжгли все разумное и инакомыслющее.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Alvalk сказал:

А що? Пристойні волонтери. Адже могли гроші не тільки на бензин взяти 🤣

image.thumb.png.97f568b0ed10267a92f04fea7168fd63.png

Кстати, по поводу организации эвакуации...

В Шебекино осталось 3700 жителей. Еще неделю назад было около 40000 тысяч...

Как то я напрягся по поводу потери управления на балалайне...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

Кстати, по поводу организации эвакуации...

В Шебекино осталось 3700 жителей. Еще неделю назад было около 40000 тысяч...

Как то я напрягся по поводу потери управления на балалайне...

Когда это провинциальные холопы волновали москву??

Пока на рублевке тихо, всем похеру на всякие там щебекино-чмебекино.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, apereverzev сказав:

быть "мировым полицейским" это всего лишь образ США, а не обязанность

Чувак, который нацепил на себя значок шерифа (взял на себя обязанности) и не выполняет их - совершает преступление.

Это не считая таких тяжких преступлений, как соучастие в создании военной промышленности (которая потом поперла громить Европу в 1939) и передача ЯО.

27 хвилин тому, apereverzev сказав:

Отдали мы свое ЯО по тупости

"Я чувствую личную причастность, потому что я заставил Украину согласиться на отказ от ядерного оружия.", – сказал Клинтон.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Canton сказав:

В Шебекино осталось 3700 жителей. Еще неделю назад было около 40000 тысяч...

А ще вони понад сотню хаймарсів знищили .....

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, apereverzev сказал:

быть "мировым полицейским" это всего лишь образ США, а не обязанность, к сожалению. Отдали мы свое ЯО по тупости, т.к. на тот момент не было у нас компетентных руководителей, и не могло быть, т.к. предшевствующие 69 лет путешествий в тупик выжгли все разумное и инакомыслющее.

Все не так однозначно. На кацапстані за тих самих умов та ще гірших керівників зброя залишилась...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Canton сказал:

Кстати, по поводу организации эвакуации...

В Шебекино осталось 3700 жителей. Еще неделю назад было около 40000 тысяч...

Как то я напрягся по поводу потери управления на балалайне...

У них за уралом вистачить місця для всіх. Нехай зйобують....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Члени НАТО можуть ввести війська в Україну: колишній глава Альянсу Расмуссен назвав умову

"Якщо НАТО не зможе домовитися про чіткий шлях вперед для України, існує явна ймовірність того, що деякі країни можуть вжити заходів в індивідуальному порядку. Ми знаємо, що Польща активно займається наданням конкретної допомоги Україні. І я б не виключав можливості того, що Польща буде діяти ще сильніше в цьому контексті на національній основі, а за нею підуть країни Балтії, можливо, включаючи можливість розміщення військ на землі", - сказав Расмуссен.

Він сказав, що звернення України за такою військовою допомогою буде абсолютно законним.

www.unian.ua/war/chleni-nato-mozhut-vvesti-viyska-v-ukrajinu-kolishniy-glava-alyansu-rasmussen-nazvav-umovu-12285891.html

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

У них за уралом вистачить місця для всіх. Нехай зйобують....

Не про это разговор...

А про ОРГАНИЗАЦИЮ эвакуации...

Волонтеров там не стояло в том количестве....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Propeller сказал:

Члени НАТО можуть ввести війська в Україну: колишній глава Альянсу Расмуссен назвав умову

"Якщо НАТО не зможе домовитися про чіткий шлях вперед для України, існує явна ймовірність того, що деякі країни можуть вжити заходів в індивідуальному порядку. Ми знаємо, що Польща активно займається наданням конкретної допомоги Україні. І я б не виключав можливості того, що Польща буде діяти ще сильніше в цьому контексті на національній основі, а за нею підуть країни Балтії, можливо, включаючи можливість розміщення військ на землі", - сказав Расмуссен.

Він сказав, що звернення України за такою військовою допомогою буде абсолютно законним.

 Rzeczpospolita?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

А про ОРГАНИЗАЦИЮ эвакуации..

яка там організація. їм на своє населення так само насрати як і в сусідній країні. тільки у нас частина свідомого населення трохи більша. але все одно не настільки велика щоб щось змінити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Canton сказал:

В Шебекино осталось 3700 жителей. Еще неделю назад было около 40000 тысяч...

Как то я напрягся по поводу потери управления на балалайне...

Я читав, що лишилось 2700.

А що не так зі втратою управління? Чого через це напружуватись?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Alvalk сказав:

Я читав, що лишилось 2700.

А що не так зі втратою управління? Чого через це напружуватись?

З ДРГ боротися не в змозі, але дуже організовані коли треба драпати.

  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Alvalk сказал:

Я читав, що лишилось 2700.

А що не так зі втратою управління? Чого через це напружуватись?

Прігожин сказав про можливість застосування тактичної ядерної зброї по території білгородської області...😎Щоб всьому світу стало страшно... 

  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Alvalk сказал:

 

А що не так зі втратою управління? Чого через це напружуватись?

Это к тому, что слухи о вселенском хаосе и панике - немножко преувеличены...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Canton сказав:

А про ОРГАНИЗАЦИЮ эвакуации...

Волонтеров там не стояло в том количестве...

а як Київ "схуд" на пару мільйонів мешканців за тиждень без волонтерів і організації евакуації?

2 хвилини тому, sergio сказав:

застосування тактичної ядерної зброї по території білгородської області

а шо, Варонєж вже не підходить?

Змінено користувачем outdoor24
  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, outdoor24 сказал:

а як Київ "схуд" на пару мільйонів мешканців за тиждень без волонтерів і організації евакуації?

Может и так...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Alvalk сказав:

Я читав, що лишилось 2700.

А що не так зі втратою управління? Чого через це напружуватись?

Хтось в захваті, як все чудово організовано у рашистів.....

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, sergio сказав:

Прігожин сказав про можливість застосування тактичної ядерної зброї по території білгородської області...😎Щоб всьому світу стало страшно... 

image.png.9a5a5bdb28f16cfeb293458d0a594b4d.png

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Propeller сказал:

Члени НАТО можуть ввести війська в Україну: колишній глава Альянсу Расмуссен назвав умову

"Якщо НАТО не зможе домовитися про чіткий шлях вперед для України, існує явна ймовірність того, що деякі країни можуть вжити заходів в індивідуальному порядку. Ми знаємо, що Польща активно займається наданням конкретної допомоги Україні. І я б не виключав можливості того, що Польща буде діяти ще сильніше в цьому контексті на національній основі, а за нею підуть країни Балтії, можливо, включаючи можливість розміщення військ на землі", - сказав Расмуссен.

Він сказав, що звернення України за такою військовою допомогою буде абсолютно законним.

www.unian.ua/war/chleni-nato-mozhut-vvesti-viyska-v-ukrajinu-kolishniy-glava-alyansu-rasmussen-nazvav-umovu-12285891.html

И шо, Заходит польская бригада в Украину, получают искандером в расположение. Это что нападение на страну НАТО? Штаты получали ракету от Ирана в бочину эсминцу в нейтральных водах. И что НАТО войну начали?

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...