Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

35 минут назад, Canton сказал:

Кстати, по поводу организации эвакуации...

В Шебекино осталось 3700 жителей. Еще неделю назад было около 40000 тысяч...

Как то я напрягся по поводу потери управления на балалайне...

А всех вывезли организовано? Куда, не подскажите? Или люди сами выехали к родственникам?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, AOZ1 сказал:

И шо, Заходит польская бригада в Украину, получают искандером в расположение. Это что нападение на страну НАТО? Штаты получали ракету от Ирана в бочину эсминцу в нейтральных водах. И что НАТО войну начали?

Войска НАТО не будут учасвовать в боевых действиях НА ТЕРРИТОРИИ одной из стран НАТО. Это я к п.5. Нет причин его задействовать. Но войска стран НАТО могут применять все виды вооружения, которые есть в их распоряжении. И тут тот приятный нюанс. К примеру, есть польские летчики, которые не умеют летать ни на одном ВС, кроме Ф-16, при этом базировка в Польше. 

Змінено користувачем Propeller
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Україна в рамках гуманітарної допомоги отримає від Японії 100 автомобілів,

у тому числі армійські позашляховики Mitsubishi Type 73 Kogata та Toyota Kohkidosha,

а також гусеничні самоскиди Morooka.

У Країні вранішнього сонця цього тижня відбулася церемонія передачі українській стороні цієї техніки.

Про передачу для ЗСУ військової техніки домовився президент України Володимир Зеленський під час візиту до Японії.

На озброєнні Збройних сил України незабаром з’являться позашляховики Mitsubishi Type 73 другого покоління (Kogata), які випускають із середини 1990-х років. Довжина Kogata складає 4140 мм, ширина – 1765 мм, висота – 1970, а колісна база – 2420 мм. Вага – майже 2000 кг. Вантажопідйомність – 440 кг. Максимальна швидкість сягає 135 км/год.

Такий армійський позашляховик оснащується 4-циліндровим 2,8-літровим дизельним двигуном 4M40, який працює разом із 4-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Toyota Kohkidosha випускали з 1995 року по 2001 рік. Це найбільший повнопривідний позашляховик, який колись випускала компанія Toyota. Він нагадує американський позашляховик Humvee. Довжина Toyota Kohkidosha становить 5090 мм, висота – 2075 мм, ширина – 2170 мм, а колісна база – 3395 мм. Вантажопідйомність складає 600 кг.

Цей позашляховик оснащується 4,1-літровим турбодизельним двигуном потужністю 153 к.с. і 382 Нм крутного моменту. Мотор працює разом із 4-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

autotheme.info/military/194450-stalo-vidomo-yaki-yaponski-avtomobili-otrimayut-zsu.html

YAponski-avtomobili-dlya-ZSU-3-1536x869.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Canton сказал:

Не про это разговор...

А про ОРГАНИЗАЦИЮ эвакуации...

Волонтеров там не стояло в том количестве....

Да? Так пробегает, что люди как раз волонтеров просили об эвакуации родных. И те же волонтеры потом их же и ограбили :) Вы так восхищаетесь балалайней, что просто удивительно. То "не надо их расчеловечивать", то "если захотят, то все смогут - просто не хотят". У Вас откуда информация по организации эвакуации? Поделитесь ссылочкой? Куда 40 тыс вывезли? Я просто помню эвакуацию, когда Чернобыть взорвался, ... Там что-то принципиально поменялось?

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, ukrainian сказав:

Відео факт

Ланцет знищує радар ІРІС-Т

twitter.com/UAWeapons/status/1666537739431321604

теж раніше любив руські мультіки, на кракаділа і чипурашку регулярно збуджуюсь

  • Лайк 3
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, ukrainian сказал:

Відео факт

Ланцет знищує радар ІРІС-Т

twitter.com/UAWeapons/status/1666537739431321604

Не факт, а імовірність. 
1. Такі радари не ставяться в зоні уранження різних Ланцетів, Смерчів, Ураганів і прочої хуєти, яка здатна на 40...50 км поцілити (у Ланцета БР до 30 км)
2. Хто так маскує дорогожчу техніку?!?!? :pozor: Самий останній сержант так би не залишив польову куню, не те що б радар!!!
3. На останніх кадрах видно прильоти зі стволки. Ви можете собі уявити командира (на будь якому рівні), який віддав би наказ висуватись системі ППО такого рівня, у зону ураження стволки???

Начебто і відео як відео, і не те щоб не можливо, але стільки косяків і дурниць... мені просто важко уявити, що б таким людям довірили страшенно дорогу систему.  

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, OlaR сказал:

Да? Так пробегает, что люди как раз волонтеров просили об эвакуации родных. И те же волонтеры потом их же и ограбили :) Вы так восхищаетесь балалайней, что просто удивительно. То "не надо их расчеловечивать", то "если захотят, то все смогут - просто не хотят". У Вас откуда информация по организации эвакуации? Поделитесь ссылочкой? Куда 40 тыс вывезли? Я просто помню эвакуацию, когда Чернобыть взорвался, ... Там что-то принципиально поменялось?

Сами, деточка, сами...

Вывезли в Пензу, Калужскую область, Маслову Пристань, еще места светятся...

И не волонтеры вывозили...

Мне для понимания процесса достаточно

А Вы скушайте таблэточку  - может попустит?

1680351740_krot-info-p-shutochnie-lekarstva-instagram-22.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:

Чувак, который нацепил на себя значок шерифа (взял на себя обязанности) и не выполняет их - совершает преступление.

Это не считая таких тяжких преступлений, как соучастие в создании военной промышленности (которая потом поперла громить Европу в 1939) и передача ЯО.

"Я чувствую личную причастность, потому что я заставил Украину согласиться на отказ от ядерного оружия.", – сказал Клинтон.

той що? хто чи як має виставити вимоги тому колективному янкі? 

як на мене - не конструктивна позиція, перш за все український уряд мав дбати про безпеку держави, нарід щось не те обирав і пішло по колу...

все вже, нема, вже й перший кравчучка вмер, кучмо шкандибає до могили потроху

маємо таку реальність

Змінено користувачем =YaSto=
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Evgenich сказал:

Ви можете собі уявити командира (на будь якому рівні), який віддав би наказ висуватись системі ППО такого рівня, у зону ураження стволки???

 

И не такое можно представить...похуже во сто крат...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Evgenich сказал:

Не факт, а імовірність. 
1. Такі радари не ставяться в зоні уранження різних Ланцетів, Смерчів, Ураганів і прочої хуєти, яка здатна на 40...50 км поцілити (у Ланцета БР до 30 км)
2. Хто так маскує дорогожчу техніку?!?!? :pozor: Самий останній сержант так би не залишив польову куню, не те що б радар!!!
3. На останніх кадрах видно прильоти зі стволки. Ви можете собі уявити командира (на будь якому рівні), який віддав би наказ висуватись системі ППО такого рівня, у зону ураження стволки???

Начебто і відео як відео, і не те щоб не можливо, але стільки косяків і дурниць... мені просто важко уявити, що б таким людям довірили страшенно дорогу систему.  

це відео, як і кадри знищення леопардів, підрив танків на мінних полях вже активно крутять раша кАнали, віримо, егеж

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, OlaR сказав:

Нагадало, як моя донька колись казала "Мені подобається увесь час гратись на компі, а моїй подрузі подобається вчити англійську. Ми обидві робимо те, що нам подобається. Тільки чомусь мене сварять, а її хвалять" :)  Так, якщо ти ховаєшся за спинами інших, то ти боягуз, а якщо ні, то молодець. І, дійсно, захищати свою Батьківщину, то правильно, а зраджувати її - ні. Поважати мову рідної землі правильно, а зневажати та принципово вимагати, щоб люди навкруги розуміли та спілкувались з тобою мовою окупанта, не правильно. Це реальний мир :)  Люди дійсно різні. Хтось хоробрий, а хтось сцикун. Хтось розумний, а хтось дурник. Хтось працює, а хтось краде. Але це не означає, що не має значення який ти та що робиш :) 

Теперь те, которые играли в детстве стали лучшими операторами дронов, а те, что хорошо учили английский оказались в Англии.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, outdoor24 сказав:

а як Київ "схуд" на пару мільйонів мешканців за тиждень без волонтерів і організації евакуації?

а шо, Варонєж вже не підходить?

Не правда, кабмин с женами, детьми и блядями драпал вполне организованно. На поезде. Без препятствий, пробок и заторов. Интересно только, где была погрузка и почему киевляне им глаза не повыцарапывали...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І ще трохи з життя "другої армії світу"

— Попавший в плен к «ЧВК Вагнер» российский подполковник Роман Веневитин рассказал о пытках:

Цитата

 

Командир 72-й бригады Роман Веневитин завёл телеграм-канал и там опубликовал видеообращения, в которых рассказал о произошедшем. 

«Вагнера с самого начала провоцировали моих военнослужащих на конфликты, угрожали их «обнулить», похищали солдат, требуя обменять их на боеприпасы, избивали и унижали. Один из подвергнутых унижениям и "опущенный" совершил суицид. 
Также, бойцы ЧВК похитили два танка, четыре пушки, КАМАЗ и БМП.

Вагнера сами подорвали обороноспособность флангов, а потом заявляли, что Министерство обороны не может их удержать. Я объезжал позиции своих подразделений и передовые порядки. Сотрудники ЧВК "Вагнер" безо всяких правовых оснований перекрыли мне дорогу. Естественно, я как боевой офицер, не стал это терпеть и был вынужден обезоружить и нейтрализовать их. Я нахожусь в зоне ответственности СВОЕЙ бригады и подчиняюсь ТОЛЬКО командиру 3 армейского корпуса и командующему группировкой. Никакого отношения ЧВК "Вагнер" ко мне не имеет, поэтому и были посланы в известном направлении. Впоследствии меня пленили вагнера, пытали так, как не издевался бы любой самый озлобленный солдат над пленным солдатом ВСУ. Меня били, не давали спать. Трижды за ночь выводили на расстрел...Видео с моим допросом, которое распространяет ЧВК "Вагнер", было записано под давлением и угрозами. Во-первых, действия бойцов ЧВК в отношении меня находятся полностью вне правового поля. У них нет никаких полномочий. Во-вторых, на момент совершения противоправных действий против меня, я был контужен, что подтверждается медицинскими документами.

Давайте разберемся с так называемым минированием тылов ЧВК "Вагнер". Для начала, это не тылы вагнеров, а зона ответственности 72 бригады. Пиар-служба ЧВК "Вагнер" цинично атаковала этим заявлением Министерство обороны РФ, прямо в день начала контрнаступления ВСУ», — пишет подполковник в своём канале.

 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, =YaSto= сказав:

той що?

 Той потрібно знати, звідки у абізяни граната. 

1 година тому, =YaSto= сказав:

і пішло по колу...

Так отож, знову озвучуються якісь тупі розводняки про "ви там поки постійте на порозі НАТО і ЄС, ще почекайте". 

1 година тому, =YaSto= сказав:

маємо таку реальність

Нам її посилено впихують.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vadimv сказал:

Так отож, знову озвучуються якісь тупі розводняки про "ви там поки постійте на порозі НАТО і ЄС, ще почекайте". 

а чому ні? ми для них такі ж бамбасятини як для Бездомного всі зі сходу. для того щоб з нами спілкувалися як з рівними треба для цього щось зробити. чому корейці випускають купу сучасної зброї, включно з літаками і продають її, а ми ніт?

defence-ua.com/weapon_and_tech/polscha_zakupila_korejski_fa_50_58_mln_dolariv_za_legkij_vinischuvach-8943.html

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Propeller сказал:

Якщо НАТО не зможе домовитися про чіткий шлях вперед для України, існує явна ймовірність того, що деякі країни можуть вжити заходів в індивідуальному порядку.

Ввод войск стран НАТО в Украину по результатам прямых межгосударственных договорённостей, на мой взгляд крайне маловероятный сценарий. Возможный разве что в случае очень существенной эскалации войны. Скажем, прямой и реальной угрозы взорвать ядерные объекты или применить ЯО/ОМП.

Мне трудно судить, на сколько уверенно аборигены лаптестана засобирались "в рай". Но "всех" ни кто спрашивать и не будет. Что "сцарь" решит...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

а чому ні?

Та заїбали вже своїми обіцянками.

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

щоб з нами спілкувалися як з рівними треба для цього щось зробити

Тобто відмова від ЯЗ і оце все - то недостатньо?

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, MaxS сказал:

З ДРГ боротися не в змозі, але дуже організовані коли треба драпати.

Хорошо организовать "драп" многократно сложнее, чем оборону от ДРГ. Это любой курсант знает должен знать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Propeller сказал:

Войска НАТО не будут учасвовать в боевых действиях НА ТЕРРИТОРИИ одной из стран НАТО. Это я к п.5.

Три раза перечитал... Вы не ошиблись в построении фразы?

2 часа назад, Propeller сказал:

К примеру, есть польские летчики, которые не умеют летать ни на одном ВС, кроме Ф-16, при этом базировка в Польше. 

Польские лётчики (добровольцы, а не кадровые части) в Украине - реально.

Нанесение польскими лётчиками ударов по оркам с территории Польши - казус бели, точнее прямое вовлечение Польши в войну. Не думаю, что поляки, без особых на то причин, пойдут на такие риски.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, vadimv сказал:

 Той потрібно знати, звідки у абізяни граната. 

Так отож, знову озвучуються якісь тупі розводняки про "ви там поки постійте на порозі НАТО і ЄС, ще почекайте". 

Нам її посилено впихують.

от шо значить впихують? є інші реалії? є в абізяни граната, від кого і шо? міняє реалії - пішлем янків під три чорти? 

НАТО, ЄС - хто раніше заважав? причин чому не брали уйма починаючи з рівня корупції та судової системи. І собсна, чой та ната має за нас воювати як ми самі усе профукали

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vinsol2009 сказав:

Не правда, кабмин с женами, детьми и блядями драпал вполне организованно. На поезде. Без препятствий, пробок и заторов. Интересно только

ви приймали участь у цьому в якості кого саме, що робите такі безапеляційні заяви?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, =YaSto= сказав:

от шо значить впихують?

 Це значить повне ігнорування інтересів України. 

24 хвилини тому, =YaSto= сказав:

є інші реалії?

Інші реалії завжди є. 

24 хвилини тому, =YaSto= сказав:

є в абізяни граната, від кого і шо? міняє реалії

Знання істини завжди міняє реалії. 

24 хвилини тому, =YaSto= сказав:

НАТО, ЄС - хто раніше заважав?

If we had been brave and consistent enough to bring Ukraine into NATO — if we had actually meant what we said — then this utter catastrophe would have been averted. – Boris Johnson 

24 хвилини тому, =YaSto= сказав:

І собсна, чой та ната має за нас воювати

Та ви можете за них воювати. Тільки без мене, будь ласка.

24 хвилини тому, =YaSto= сказав:

ми самі усе профукали

"Я чувствую личную причастность, потому что я заставил Украину согласиться на отказ от ядерного оружия. И никто из них не верит, что Россия пошла бы на вторжение, если бы Украина все еще имела свое оружие", – сказал Клинтон.

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

Не правда, кабмин с женами, детьми и блядями драпал вполне организованно. На поезде.

А сам-то ведь также драпал. Теперь, конечно, дерьмо из-за бугра удобно и безопасно кидать в "несчастных идиотов", которые здесь жизни кладут за такие отбросы. Плесень она и есть плесень.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Canton сказав:

Кстати, по поводу организации эвакуации...

В Шебекино осталось 3700 жителей. Еще неделю назад было около 40000 тысяч...

Как то я напрягся по поводу потери управления на балалайне...

Хочеться чіткіших і масовіших доказів, що в рф з управлінням усе ОК.
Мене б влаштувала повна евакуація Москви і Пітера, бажано ще й Ростов, просто як контрольний.
image.thumb.png.5dc0ad87ced48bba4e6126065d2a76a5.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

І ще трохи з життя "другої армії світу"

— Попавший в плен к «ЧВК Вагнер» российский подполковник Роман Веневитин рассказал о пытках:

 

И эта армия грозится воевать с НАТО?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...