Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 годину тому, Vladdi сказав:

По-перше, доріг насправді було капітально відремонтовано багато та з належною якістю, і це не аби як зараз сприяє військовій логістиці.

Логістиці кацапів? Бо більшість відремонтованих доріг були саме в їх зоні окупації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Vladdi сказав:

Перш за все, це демонстрація власного рівня освіченості. Переважна більшість цих вирізок не варті навіть паперу, бо написана там переважно суцільна брехня.

Я перепрошую, а що там брехня? От конкретно, фрази (переважну більшість, будь ласка), які брехня - наведіть. Не треба простинь тексту. Чітко і коротко, будь ласка.
Наперед дякую.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Canton сказал:

Возможны ванианты - брак, работа РЭБ, повреждение ПВО.

Не знаю статистики, но очень часто долетают куда задумано...

Если вспомнить Солонина, калибр, искандер на конечном участке ориентируется по рельефу местности. А рельеф Одессы, как и Киева  с 80-90х годов это небо и замля.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, Evgenich сказав:

Що до Богдани, ну не погана гармата, але далеко не найкраща. Такі проекти можна і потрібно втілювати при відсутністі війни (нагадаю, вона їде не з 22-го а з 14-го року), при достатньому фінансувані і при розвинутій сміжній промисловісті. А все що могла зробити наша промисловість, то 6-8 одиниць на рік. То варто було починати? 

Звісно ні! Треба було дороги робити, кацапам вони дуже пригодилися для швидкого захоплення територій.
Взагалі не розумію, нафіга та зброя? Росіяни теж люди, вони не будуть нападати.
Ми могли би збільшити армію вдвічі, але тоді нам не вистачатиме грошей робити гарні дороги (для кацапів).

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Корнил сказав:

йобані підари виробили тактику, там де тонко, там і рветься..знову в'їбали по Кривому,

А чому Зеленський власним коштом не обладнав ППО навколо своєї малої батьківщини, як Порошенко зробив навколо Києва свого часу? Не розумію.
До речі, а в кого є інформація, скільки Зеленський власних коштів (нагадаю, він мультимільйонер, бабла там валом) спрямував на допомогу ЗСУ?

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Dark FeniX сказал:

Место проведения - онлайн 

Вы правы...не обратил внимания, мой косяк

Но все равно, еще в начале марта была инфа, что остановили работу и разорвали договора с сотрудникам из-за постоянных обстрелов.

Даже сегодня видел, в сети есть

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Вомбат сказав:

як Порошенко зробив навколо Києва свого часу? 
 

Так~так, це з Біблії?

  • Лайк 2
  • Хаха 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, JFK сказав:

Так~так, це з Біблії?

З офіційної інформації Міноборони, яку навіть зелений Хомчак з Тараном не спростували, коли там рулили та бібікали, розвалюючи армію.
Вивчайте історію, люди з риб"ячою пам"яттю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, AOZ1 сказал:

Если вспомнить Солонина, калибр, искандер на конечном участке ориентируется по рельефу местности. А рельеф Одессы, как и Киева  с 80-90х годов это небо и замля.

 

У калибра радиолокационная головка самонаведения АРГС-14Э. И рельеф она отслеживает сама. так что изменения - ей пофигу

Примерно так

PS. Осторожнее с Солониным. У него косяков немерянно. Беллетристика. Если что то реально заинтересовало - рыться самому. Уверен, что даже при базовом инженерном образовании - все найдете.

к2-xA0qQI8le7jed9zG3VfwGFjD5TibF.jpg

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, ozor сказав:

Закономірно. Найменш релігіозна, але всі культові споруди і ікони вціліли.

У вашої пастви все навпаки.

Ошиблись номером, я не пастор .

Костел 16 века работает но людей на службе очень мало, а женский монастырь закрыт, используется, как музей. Синагога, естественно закрыта. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vinsol2009 сказав:

Ошиблись номером, я не пастор .

Костел 16 века работает но людей на службе очень мало, а женский монастырь закрыт, используется, как музей. Синагога, естественно закрыта. 

Ви більше ніж пастор, ви повєлітель долбоJобов

 

  • Лайк 10
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, ozor сказав:

Там, крім вас, своєЇ вати вистачає.

news.obozrevatel.com/society/v-shkole-napisali-zamechanie-v-dnevnik-v-chehii-prodolzhaetsya-konflikt-iz-za-malenkoj-ukrainki.htm

 

Ваты хватает, только перепутали адрес , я к вате ни имею отношения, я ни за овоща ни за хуеграя не голосовал, а отличие от вас.

А президент Чехии лично принял эту девочку

.https://www.google.com/amp/s/zakordon.24tv.ua/ru/buling-ukrainki-v-chehii-devochku-prinjal-prezident-strany-foto-zagranica_n2332244/amp

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

Хм, так кого слухати? Того хто там був чи того хто знаєт всьо? 

:confused:

А не надо никого слушать...

Если вопрос интересен - садиться и копать самому. Уверен, за часок получите инфу...не всегда она Вам понравится, но это будет СОБСТВЕННОРУЧНО полученная инфа...и вот она будет представлять для Вас ценность...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Вомбат сказав:

як Порошенко зробив навколо Києва свого часу

Рафінована брехня!

  • Лайк 3
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Canton сказал:

Вот еще очень разумный пост...

photo_2023-06-15_11-45-39.jpg

А заклики отого воньбата про нирки, то яка стаття? Ми ж  у Європу чи куди? У Європі то мабуть стаття була б, а тут воно герой

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Canton сказал:

Вот еще очень разумный пост...

photo_2023-06-15_11-45-39.jpg

а в авторитарній державі інтереси держави завжди переважають над інтересами громадянина. і що? :lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 7351 сказал:

Рафінована брехня!

Рошен оплачивал.

Было подтвержедение МО

Два клика - и оно ваше

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Дашуля сказал:

А заклики отого воньбата про нирки, то яка стаття? Ми ж  у Європу чи куди? У Європі то мабуть стаття була б, а тут воно герой

А чего ко мне вопрос?

Я сказал по какой статье девку надо крутить...еще вчера

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, ozor сказав:

Ви більше ніж пастор, ви повєлітель долбоJобов

 

Лучше быть их повелителем, нежели к ним принадлежать, как вся зелёная плесень.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, Вомбат сказал:

Я і зараз можу це робити. Льохко. У нас досить диряве законодавство. А не роблю з однієї причини - ВСІ тупі зєлєбоби повинні пройти армію і війну. Щоб навчитися нести відповідальність за свої вчинки.
І так, відмазування від армії людини, яка категорично не хоче служити - підвищує боєздатність армії. Здогадуєтеся, чому?
Я більше скажу, як людина, яка трохи в тємі - оця нинішня примусова мобілізація носить всі ознаки кацапської спецоперації по зниженню боєздатності армії та рівню довіри населення до неї. Пояснювати треба, чи і так зрозумієте?

1. Дело в том, что вы очень политически заангажированный (зашоренный) дядя. 2. Даже успехи существующей власти вы будете и уже интерпретируете как "можно было не допустить" , "можно было лучше", "им повезло".... 3. Вы знаете что такое "объективная оценка", но вы будете об это вспоминать только когда врачи будут ставить вам диагноз (ведь хочется знать реальную правду своей перспективы). Про медицину я без намеков, а для примера.

Это все была реация на ваше "трохи в теме"  и "Пояснювати треба....?"

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...