Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

перепрошую:pozor:

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.08.2023 в 19:46, TaurosRMK сказал:

Так це правила тих, хто вище, постановили що грати цілий день комп, то погано, а вчити англійську добре, і треба бути як всі, вчити англійську.

:lol: Як всі ... Ви що курите? Це гратись на компі = бути як всі. Принаймні як більшисть ...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, OlegArh сказал:

На протязі всього фронту, тобто, двох тисяч кілометрів? Скількі коштуватиме така кількість бетону, та скількі займе часу. 
Он у Дніпрі й досі не доперли, що треба по всьому місту встановлювати бетонні сховища у людяних місцях. Штук с десяток є, але депопало, тай годі.

тупа русня облаштувала 2000км так, що зараз вмиваємось кров'ю і дуже важко просуватись.
Але то тупа русня, а ми розумні, ми будувати укріплення не будемо. 

p.s. якби уважно читали, то побачили, що я казав лише про найзагрозливіші місця, такі як великі траси і міста - північний схід Харкова наприклад. Ніхто не пропонував всю лінію фронту облаштувати бетоном. Згадати як наступали кацапи в лютому - то і є найзагрозливіші лінії наступу.

 

Змінено користувачем SermenK
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, US7IGN сказал:

а чого 3 дитини, а не 2?

Бо 2 багато хто має :)

 

Цитата

так і на початку 2022 більша частина країни була готова воювати поки не побачили батальйони Монако та все інше. а тепер питання за кого і за що воювати.

А на початку 2022 за кого з батальону Монако більша частина готова була воювати? Я ж правильно розумію, що всі готові були воювати за тих хлопців, що здриснули? А коли почули, що ті в беспеці і так, то розхотіли воювати? Ще раз - за що, на Ваш погляд, зараз воюють хлопці на фронті?

Цитата

є ще один варіант - заходять у подвір'я "мобілізатори", а назустріч виходять 100-200 "ухилянтів" та женуть їх нах...

Ухилянти, то боягуз повний ... Нікого вони не поженуть ... Навіть в зграю не зіб"ються. Там кожен сам за себе ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, OlaR сказал:

 

Ухилянти, то боягуз повний ... 

Не все так однозначно... Просто людина з іншими життєвими пріоритетами. 😼

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sergio сказал:

Не все так однозначно... Просто людина з іншими життєвими пріоритетами. 😼

Вони можуть тільки тікати ... Бо в них такі життєви приоритети ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, OlaR сказал:

Вони можуть тільки тікати ... Бо в них такі життєви приоритети ...

Втеча, то тільки один з способів... 😏

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати давно хотел найти этот отрывок, запомнился, хотя лет 20 назад читал, с середины страницы и немного начала следующей:

loveread.ec/read_book.php?id=27500&p=19

Змінено користувачем sergio
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, sergio сказал:

Кстати давно хотел найти этот отрывок, запомнился, хотя лет 20 назад читал, с середины страницы и немного начала следующей:

loveread.ec/read_book.php?id=27500&p=19

Я ще в школі його читав хоча і не розумів багато чого.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, US7IGN сказал:

Я ще в школі його читав хоча і не розумів багато чого.

Краще б це в школі читали. Більш реально життя описане, ніж те що нам пхали в шкільній програмі. 

Пи. Си. Вчить жити. 

Змінено користувачем sergio
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, sergio сказал:

Краще б це в школі читали. Більш реально життя описане, ніж те що нам пхали в шкільній програмі. 

Пи. Си. Вчить жити. 

Драйзер здається не приховував своїх про комуністичних поглядів, за гроші Комінтерну і не таке напишеш. Корупція в США звичайно є, але такого як описує письменник не видно, а якщо була така корупція раніше, то це показує, що за певних умов її можна подолати))

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, outdoor24 сказав:

ніяк не засуджую ваш вибір роботи в Чехії.

а щодо мене, то я геть не прихильник Зе, але намагаюся бути об'єктивним, а не бризкати слиною засліплений сяянням попереднього найвеличнішого.

Об'єктивно південь посрали, чи ні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, US7IGN сказал:

Я ще в школі його читав хоча і не розумів багато чого.

Мені здалась дуже затянутою, три тома варто було б стиснути в один, було б цікавіше.

Доля Каупервуда - це доля нинішніх кацапів, гроші є, а в коло "білих" людей - зась))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, SermenK сказав:

це вони отримують вигоди на війні, а не ми. Це вони економічно розпухають. Це вони оновлюють і отримують нову техніку, взамін старої яку дають нам. І т.д.
Зніміть нарешті свою вишиванку і помийте нею прохідну біля польських дверей. І не забудьте подякувати за таку можливість.

Можна просто не срати перед дверима, коли потрібна бамажка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, yukon сказал:

Драйзер здається не приховував своїх про комуністичних поглядів, за гроші Комінтерну і не таке напишеш. Корупція в США звичайно є, але такого як описує письменник не видно, а якщо була така корупція раніше, то це показує, що за певних умов її можна подолати))

В мене одногрупник вже більше десяти років в Ірландії тусується. Я якось цікавився, чому там якась неадекватная оренда і ціни на нерухомість. Каже там в будівництві досить велика корупція, не підмажеш не поїдеш. І то а країні, яку нам ставлять в приклад  по економічним свободам.То, що там поліцац не бере хабар за перевищення швидкості, не означає, що їх не беруть на вищому рівні, і не в такий явний спосіб. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, yukon сказал:

Мені здалась дуже затянутою, три тома варто було б стиснути в один, було б цікавіше.

Доля Каупервуда - це доля нинішніх кацапів, гроші є, а в коло "білих" людей - зась))

Та там першу частину достатньо прочитати, а далі забагато белітристики стає. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, outdoor24 сказав:

цей баєц нєвідімага хронта ще й ухилянтам допомагає ще з часів АТО ухилятися не порушуючи норм законів, і звісно ж за винагороду.

Зеленський теж його клієнт, він же ж тричі ухилянт. Це він йому порадив у травні 14 здриснути у Москву?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні фіга собі. 31 го телефон купив, а сьогодні вже повернення VAT на карточку отримав. Ось, як має працювати, нормально налагоджена податкова система. 👍

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sergio сказал:

Та там першу частину достатньо прочитати, а далі забагато белітристики стає. 

В другій і третій цінно опис, як нувориш хоче стати. рівнею серам і серухам, а ним постійно гребують, незважаючі на статки

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, yukon сказал:

В другій і третій цінно опис, як нувориш хоче стати. рівнею серам і серухам, а ним постійно гребують, незважаючі на статки

 

Ну, в Україні з тим все значно простіше. Бабло рішає.

Ну і як коханку тре утримувати, теж непогано описано😎

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, OlegArh сказав:

А оце, кого я цітую, обісравшися від страху, "громить" кацапов аж із Чехії.

Мабуть пуканами душить.

Нє, то у вас пукани підриваються від моїх постів, бо відповісти нічого.

Ні баклан не воює, ні лисий, ні абдристович.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, yukon сказал:

але такого як описує письменник не видно, а якщо була така корупція раніше, то це показує, що за певних умов її можна подолати))

а з якого по вашому велика депресія почалася? просто вони кожного разу робили висновки та щось змінювали...

19 минут назад, sergio сказал:

Каже там в будівництві досить велика корупція, не підмажеш не поїдеш.

а як вони ледь банківську систему десять років тому не поклали через махінації на рівні центрального банку? :lol:

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

а з якого по вашому велика депресія почалася? просто вони кожного разу робили висновки та щось змінювали...

а як вони ледь банківську систему десять років тому не поклали через махінації на рівні центрального банку? :lol:

 

Отож бо і воно... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...