Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, US7IGN сказал:

Та просто ще забагато грошенят у пересічних😂

Тю, я це ще майже рік тому тут писав - грошей у народа, які можна вилучати, просто тьма.

Це абсолютно чітко показав успішний волонтерський рух і донати. Це означає, що є недоплати по податкам і гуся можна щипати далі.

І я казав, що це проаналізує влада і фіскальний тиск обов'язкового збільшиться.

Що зараз з серпня чудово буде продемонстроване. Можете сприймати це як перемогу чи зраду, але в податковій все чітко зрозуміли 

Змінено користувачем murava
  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, sergio сказав:

Що зробиш, що народ настільки отупів, що не знає, як ухилитись без допомоги деякого Вомбата...

Але так і є. Нещодавно сусід приходив, просив допомогти відкосити від армії. У чувака поруч!!! легальна можливість уникнути мобілізації є, достатньо клепкою трохи напрягтися - нє, воно до мене приперлося. Але ж я знаю, за кого тварина голосувала - послав акуратно в пішу еротичну подорож.
Ні за які гроші. Насрали - прибирайте, тварини тупорилі.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, murava сказал:

Тю, я це ще майже рік тому тут писав - грошей у народа, які можна вилучати, просто тьма.

Це абсолютно чітко показав успішний волонтерський рух і донати. Це означає, що є недоплати по податкам і гуся можна збирати далі.

І я казав, що це проаналізує влада і фіскальний тиск обов'язкового збільшиться.

Що зараз з серпня чудово буде продемонстроване. Можете сприймати це як перемогу чи зраду, але в податковій все чітко зрозуміли 

ну хоча б вже припинили як скажені в кредит квартири та машини хапати :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, murava сказав:

Це означає, що є недоплати по податкам

бабці, які з пенсії донатять, які податки не доплачують? 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вомбат сказал:

От, а я вирішив, що не буду зеленим уєбням допомагати уникнути мобілізації, ні за які гроші. Бюджет моєї сім"ї через то дуже страждає, але я принциповий у цьому питанні. А тупі мене звинувачують у якійсь прутні...

Соромлюсь запитати, як ви відрізняєте правільних помаранчевих пацанів, яким можна допомагати, від зелених уєбнів, яким допомагати зась?!. 🤔😏

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sergio сказал:

Соромлюсь запитати, як ви відрізняєте правільних помаранчевих пацанів, яким можна допомагати, від зелених уєбнів, яким допомагати зась?!. 🤔😏

Тю, дурне питання.

Зелені уєбні приносять долари, а помаранчеві пацани - євро.

  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, outdoor24 сказал:

бабці, які з пенсії донатять, які податки не доплачують? 

Явище донатів бабок з пенсіями в загальній масі мізерне 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, murava сказав:

Явище донатів бабок з пенсіями в загальній масі мізерне

маєте статистику? чи так, в кус-кус?

10,5 млн пенсіонерів. навіть якщо кожен 10 задонатить 100 грн в місяць, це вже 100 лямів.

Змінено користувачем outdoor24
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, outdoor24 сказал:

uk.wikipedia.org/wiki/Ефект_Даннінга_—_Крюґера

Так, я не зрозумів, на що ви натякаєте. В цьому лінку описані прямий і зворотній ефект Крюгера. Який з них ви мали на увазі?! 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, murava сказал:

Явище донатів бабок з пенсіями в загальній масі мізерне 

але чудово демонструє що принцип "п'ять бабок - рубль" не втрачає актуальності...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, sergio сказав:

Соромлюсь запитати, як ви відрізняєте правільних помаранчевих пацанів, яким можна допомагати, від зелених уєбнів, яким допомагати зась?!.

Ну, по місцевим все просто - я ж їх всіх знаю, топили за Зєлю, як дурний за коров"яче гівно. А от з незнайомими, то дарую лайфхак: соцмережі. Хто був за Зєлю, в того жодної публікації на підтримку Пороха перед виборами 19 року не було. Туди ж і "білі польта". А як нема в людини профілю в соцмережі, можна просто спитати, за кого голосував у 19 році. Як почне чвакать - .уякать, вони всі адінакаві і подібна пурга - за Зєлю. А, туди ж і відповідь "та я ваапщє на вибори не ходив".

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, sergio сказав:

В цьому лінку описані прямий і зворотній ефект Крюгера. Який з них ви мали на увазі?!

у вашому з Вомбатом випадку сумнівів навіть не має бути.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

але чудово демонструє що принцип "п'ять бабок - рубль" не втрачає актуальності...

Значить що думає податківець - значить бабкам пенсію можна не індексувати. З кожної бабки по гривні - на серіальчик буде.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, outdoor24 сказал:

у вашому з Вомбатом випадку сумнівів навіть не має бути.

Ну, якщо по прямому ефекту...  то, наприклад, я вже років 7, як не працюю. Можу собі дозволити. 😎

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, SermenK сказал:

Я вважаю, що солдати повинні мати бліндажі на РОПах з бетонними перекриттями, а потенційні напрямки атаки ворога повинні бути облаштовані бетонними захисними спорудами.

 

На протязі всього фронту, тобто, двох тисяч кілометрів? Скількі коштуватиме така кількість бетону, та скількі займе часу. 
Он у Дніпрі й досі не доперли, що треба по всьому місту встановлювати бетонні сховища у людяних місцях. Штук с десяток є, але депопало, тай годі.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, murava сказал:

Значить що думає податківець - значить бабкам пенсію можна не індексувати. З кожної бабки по гривні - на серіальчик буде.

а багатьом взагалі не платити :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, sergio сказав:

Ну, якщо по прямому ефекту...  то, наприклад, я вже років 7, як не працюю. Можу собі дозволити

насолоджуйтеся. але не забувайте, що в житті за все необхідно платити, як не вам, то вашим дітям.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, murava сказал:

Ви відмовляєтесь від допомоги громити кацапів? Може Ви не патріот?

Цікаво. Продовжуйте.

Ви погоджуєтесь із тим, що ухилянти, та втікачі, здатні їх громити? Може Ви адвокат "диявола"?

Не цікаво. Не продовжуйте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, outdoor24 сказал:

насолоджуйтеся. але не забувайте, що в житті за все необхідно платити, як не вам, то вашим дітям.

Насолоджуватися рано, головне не προιбати все нахомячене непосильною працею дідів та батьків...

Пи. Си. За всем вже заплачене авансом... 😼

Змінено користувачем sergio
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, newbee2020 сказал:

якісь налаштування форуму змінились? всяка наволоч через цитування пролазить

та й функції показувати при цитуванні що ви в ігнорі і можна не витрачати на відповідь часу :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Один з дронів Росії впав на територію Румунії, - ЗМІ.

Це сталося вчора під час атаки порту Ізмаїл, Одеської області. НАТО та Румуни мовчать, нуль реакції.

photo_2023-08-03_17-38-21.jpg

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, SergiyUA сказал:

Один з дронів Росії впав на територію Румунії, - ЗМІ.

Це сталося вчора під час атаки порту Ізмаїл, Одеської області. НАТО та Румуни мовчать, нуль реакції.

мирний дрон, летів в Україну, при чому тут НАТА? :lol:

  • Лайк 1
  • Конфуз 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Бездомный сказал:

В Україні прихильниками сраліна вважають себе 4% громадян, в Росії - понад 63%. При чому  на кацапії   популярність сраліна  лише зростає. Між 2012 та 2013 роками частка  кацапів , які мають до нього позитивне ставлення, зросла з 28% до 63%. 

 

Ціннісна прірва , яка щороку зростає .

Чи не так ?

На эту тему есть график. Данные КМИС и Левада-центр.

123.jpg

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, SergiyUA сказал:

На эту тему есть график. Данные КМИС и Левада-центр.

123.jpg

совкодрочери повиздихали

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...