Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Только что, sergio сказал:

Одна з причин, чому я ще в Україні, це надія попасти в одну з таких держкомпаній... 🤗

Казала моя баба:"Дурень думкою багатіє"))

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

Одна з причин, чому я ще в Україні, це надія попасти в одну з таких держкомпаній... 🤗

можу порадити гарного адвоката. якраз спеціалізується на захисті корупціонерів :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, i.may сказал:

і працювати будуть під час відливів.

в Чорному морі бувають відливи ? 

 

вперше чую 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, sergio сказав:

Затопити відсіки з іншого боку. Тоді він перезилиться на інший бік і тоді зварити.

Це десантник, з великим трюмом посередині. При ширині 15м - анреал. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, MaxS сказал:

подранок може навіть краще. ремонтувати роками, а гроші спишуть як на нових два.

Солгласен.  Плюс морально психологический момент. Дура здоровая, "запрятать с глаз долой" там её негде. Новороссийск не Севастополь, там нет такого количества бухт и бухточек - значит будет своим видом постоянно напоминать особенно военным морячкам об "вЯличии".

1 час назад, MaxS сказал:

Хоча якщо БДК, то може просто велика диряха у трюмі для техніки, соплями заклеять...

Судя по видео атаки дрона - попадание в аккурат под главной надстройкой ближе к корме, где у кораблей такого типа машинный отсек/отсеки. Если повезло нам (и не повезло им) - то повреждён не один отсек и/или смещение агрегатов. По фото трудно понять, на сколько велик крен и не перекосило ли надстройку. Но "почётный эскорт" буксиров/спасателей красноречиво "намекает", что повреждения серьёзные. Ход и управление отсутствуют. Скорее всего есть потери и среди экипажа.

57 минут назад, Бездомный сказал:

без сухого доку ? 

яким чином ?

як ви це собі уявляєте ?

Возможность ремонта без без сухого дока сильно зависит от места и характера повреждений. Если это десантный отсек, то в тихой бухте вполне себе выполнимая задача. Но проблема в том, что у Новороссийска нет тихих бухт. Опять же в отличии от Севастополя.

Змінено користувачем SergiyUA
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, SergiyUA сказал:

Возможность ремонта без без сухого дока сильно зависит от места и характера поврежденний. Если это десантный отсек, то ы тизо

час обрати куди бити "сплячого слона" був - обирали саме посередині

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, newbee2020 сказал:

ну походу його на мілину посадили шоб не втоп. мабуть відновлять, але це років п'ять не менше.

Я думаю, там вже за нього мої російські колеги по цеху  взялися. Відболчують все цінне, що можна відкрутити... 😏Так, що там років на 10 роботи не менше. 😆

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Бездомный сказав:

у Чорному морі бувають відливи ?

Ні, тому і ідея про мілину - не прокатить  :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, sergio сказав:

Я думаю, там вже за нього мої російські колеги по цеху  взялися. Відболчують все цінне, що можна відкрутити.

от і думка фахівця. Я ж казав - кердик кориту. 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, SergiyUA сказал:

Скорее всего есть потери и среди экипажа.

Мэр Новороссийска Кравченко назвал корабли, отразившие атаку катеров врага: Моментально среагировали и помогли избежать последствий атаки безэкипажных катеров экипажи кораблей «Оленегорский горняк» и «Суворовец»

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, sergio сказав:

Затопити відсіки з іншого боку. Тоді він перевалиться на інший бік і тоді заварити. 😎

під водою. бажано на глибині метрів 200

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, i.may сказав:

от і думка фахівця. Я ж казав - кердик кориту. 

 я тепер розумію чому перестали кораблі міддю обшивати. Цигани б на ходу в відкритому морі обшивку знімали.

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, SergiyUA сказав:

у Новороссийска нет тихих бухт. Опять же в отличии от Севастополя.

Идея оставить кацапам базу в Севастополе была очень гениальной и патриотичной...

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Бездомный сказал:

що ???

Здоровье малость прихватило. :(  Уже прошло. То сообщение исправил/дополнил.

7 минут назад, i.may сказал:

Ні, тому і ідея про мілину - не прокатить  :)

Приливы/отливы в том районе таки есть :)  но они незначительные. Верх/вниз буквально спичечный коробок. А вот посадить на мель не прокатит по другой причине -там и по близости банально нет отмелей. Да и зачем. Он же пока на плаву. Поставят где то у рембазы к стеночке и будут думать, что с ним дальше делать. Как минимум - ценный донор.

Но тут есть ещё одна засада. Цемесская бухта (она же Новороссийская бухта) местечко специфическое и там часто бывает очень сильно ветрено, а зимой ещё и и довольно холодно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, SermenK сказал:

тупа русня облаштувала 2000км так, що зараз вмиваємось кров'ю і дуже важко просуватись.
Але то тупа русня, а ми розумні, ми будувати укріплення не будемо. 

p.s. якби уважно читали, то побачили, що я казав лише про найзагрозливіші місця, такі як великі траси і міста - північний схід Харкова наприклад. Ніхто не пропонував всю лінію фронту облаштувати бетоном. Згадати як наступали кацапи в лютому - то і є найзагрозливіші лінії наступу.

 

Тупа русня готувалася до оборони, а не до наступу, але нас така стратегія не влаштовує, бо при наступі, тягати за собою ДОТи, якось не зручно.
Так, у лютому 22-го, в нас не було "лініі Маннергейма", але в нас були ДАП, Пескі, Угледар, та Бахмут - оце наші укріплення. Та налюбому напрямку їх наступу, в нас вже збудовані оборонні споруди - наші селища та міста.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, MaxS сказал:

під водою. бажано на глибині метрів 200

Та ні, це дуже кординально. Для зручності ремонту досить просто перевернуті до гори-дригом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, SergiyUA сказав:

Поставят где то у рембазы к стеночке

Теж задача, нє?  Він вже по леєр, чи як воно там, занурився. 

 

1.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, i.may сказал:

Теж задача, нє?  Він вже по леєр, чи як воно там, занурився. 

 

1.png

Щеби невеликій шторм, щоб палубу залило... Хіба понтони підведуть. 

Змінено користувачем sergio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, vadimv сказал:

Идея оставить кацапам базу в Севастополе была очень гениальной и патриотичной...

Это из разряда "почему сдали ЯО". А не смогли, нечем было дать отпор давлению.

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оленегорский горняк 🤔

Это же кому-то пришло в умную голову назвать корабль в честь объединения оленя, горы и работника рудодобывающего предприятия. У меня фантазия поломалась, что они имели ввиду? 

  -- О, смотрите! Шахтер верхом на олене покорил гору, как красиво!

 -- Точно. Так и назовем свой корабль, будет красиво: "Оленегорский горняк!":cry:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, i.may сказал:

Теж задача, нє?  Він вже по леєр, чи як воно там, занурився. 

 

1.png

Потерять пусть даже повреждённый корабль прямо в бухте постоянного базирования флота, при наличии всех возможных сил и средств для его спасения...

Я даже не знаю, что сказать - epic fail будет как то сильно мягко.

Но, надеюсь что они не подведут и таки утопят это корыто. Глубины там вполне подходящие - 15-25 метров.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dark FeniX сказал:

Это из разряда "почему сдали ЯО". А не смогли, нечем было дать отпор давлению.

кому треба з тої оренди нормально було 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Армія рф обстрілює Україну крилатими ракетами Х-55, які офіційний Київ передав москві у 1999 році в обмін на погашення заборгованості за спожитий російський газ, — «Схеми». 

Журналісти отримали список номерів переданих ракет і виявили щонайменше 10, які росія запустила по українських містах — частину збито силами нашої ППО, деякі влучили по житловим будинкам.

Угоду між Кабміном України (на чолі з Валерієм Пустовойтенком) та урядом рф (за керівництва путіна), підписали в Ялті 24 роки тому. Тоді Київ передав москві 8 важких бомбардувальників Ту-160 і 3 Ту-95МС + 575 крилатих ракет Х-55, а росія компенсувала борг за російський газ на 275 млн грн.

Головним ініціатором операції був тодішній голова НАК «Нафтогаз» Ігор Бакай.

Проти операції жорстко виступили американці і практика обміну техніки на борги за газ припинилася.

Rockets.jpg

ТУ-160.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...