Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Leon26 сказал:

Только после подключения ленд-лиза Британия смогла переломить войну с фашизмом.

не забувайте що після перемоги над фашизмом світ отримав рашизм. зараз ніхто не хоче отримати китайчизм. далі робіть висновки самі.

на поганій англійській це звучить як - a long war of attrition. для цього ленд-ліз не потрібен

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

те саме що і

55 минут назад, Дядя_Вова сказал:

сраказм ради самого сраказму - це сила :)

Ні, не те саме, бо ви з костяничем так писали про операцію на вишках Бойка, ніби її метою було відновити видобуток газу. Насправді "В результаті цієї операції Росія втратила можливість використовувати "вишки Бойка" у військових цілях та повноцінно контролювати акваторію Чорного моря, кажуть у ГУР." (www.liga.net/ua/politics/articles/vykololi-vragu-glaza-chto-oznachaet-vozvraschenie-vyshek-boyko-pod-kontrol-ukrainy). Маєте що заперечити?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Leon26 сказав:

Для тех кого в детстве часто роняли с подоконника:

 

Для тих, хто як хйло, застряг у минулому і не вміє ні читати, ні аналізувати, не вчить історію і не проводить паралелі, бере інформацію з вікіпедії і просуває окупантською мовою наративи ворога, відповідаю: йди з очей моїх, манкурт

Змінено користувачем anabioz
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, anabioz сказал:

Для тих, хто як хйло, застряг у минулому і не вміє ні читати, ні аналізувати, не вчить історію і не проводить паралелі, бере інформацію з вікіпедії і просуває окупантською мовою наративи ворога, відповідаю: йди з очей моїх, манкурт

Таки роняли, и даже чаще чем я сначала мог подумать...😂

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, anabioz сказал:

йди з очей моїх, манкурт

Надо найвелычнишого цитировать, а то низачет

"Выйди отсюда, разбойник..."(С)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Дядя_Вова сказал:

Було б більше користі, якби дискусія велася конструктивніше.

Какая может быть польза от трепа патриотов?

Все за Украину, но каждый по своему...

Отсюда гражданские войны и проистекают...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Дядя_Вова сказал:

ніби її метою було відновити видобуток газу

я прочитав це:

Головне управління розвідки Міноборони опублікувало фото спецоперації зі звільнення від російських загарбників газовидобувних платформ "вишок Бойка" у Чорному морі.

за вашою логікою і мету звільнення інших територій України треба трактувати як позбавлення кацапстану можливості ними користуватися. отже я тепер не здивуюсь якщо ніхто і не планує відновити їх користування для проживання українців. жодним чином не заперечую вашу здатність робити правильні висновки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

не забувайте що після перемоги над фашизмом світ отримав рашизм. зараз ніхто не хоче отримати китайчизм. далі робіть висновки самі.

на поганій англійській це звучить як - a long war of attrition. для цього ленд-ліз не потрібен

Тоді і ви не забивайте, українці показали, що сьогодні вони єдині справжні воїни на цій дирявой планеті. Давали б всю зброю, яка потребує, техніку, все супутнє, будували б заводи, ми по-швидкому знищили кремлівську орду, а там можна було б і китайцям, якби сунулися, око на дупу натягнути. Але китайці не дурні, побачивши силу вони не сунулися б.

Саме для цього ленд-ліз і потрібний. І саме тому всі кремлівські консерви на заході мовчать про ленд-лиз та дають зброю крапельним способом, щоб виснажити і поставити на коліна Україну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Дядя_Вова сказал:

Було б більше користі, якби дискусія велася конструктивніше.

Що сьогодні може бути конструктивніше ніж розмова про саботаж лендлізу..? Тільки лендліз може сьогодні переламати перебіг війни. Залужний досить зрозуміло показав чтло зброї в нас катастрофічно мало.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Костянычь сказав:

. Ну а переименовывать во всяких Петлюр и Бандер, то для меня неприемлемо

Ну і живеш у сраці... 

Поки Бездомний чимось зайнятий, нагадаю про "за шмат гнилої ковбаси..."

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, US7IGN сказал:

я прочитав це:

Головне управління розвідки Міноборони опублікувало фото спецоперації зі звільнення від російських загарбників газовидобувних платформ "вишок Бойка" у Чорному морі.

Не завжди слід довіряти формулюванням журналістів. Я теж колись читав в українських ЗМІ (наразі вже навряд чи знайду джерело), ніби Фірташа звинувачують у хабарі банку США за дозвіл на видобуток титану в Індії. Ніби банк США видає такі дозволи. Насправді через банк просто робили переказ відповідним індусам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, US7IGN сказал:

за вашою логікою

Це дивне трактування моєї логіки. Наскільки я розумію, кацапстан мав там засоби спостереження за акваторією - отаке використання. Вважаєте, не треба було позбавляти їх цього?  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Evgenich сказав:

Висновки. За допомогу звісно дуже вдячні, але її занадто мало, щоб безсумнівно та швидко перемогти і обійтись малими втратами ОС. Хоч я сам знаю, що відсоток втрат ОВТ зовсім не значний, та це компенсується великими втратами ОС, тому що її (техніки) дуже мало! А цинізм полягає в тому, що при справжньому бажанні, одні тільки штати могли нам надати сотні, навіть тисячи одниниць броні без критичних втрат для себе. Так що треба визнати, ленд-ліз не праює; допомога є, але по чайній ложці, ціна тому - життя наших військових. :(

Коротше, не *би мозгі, у нас тут велика політика, а ти влазиш зі своєю х-ньою - це нікому не цікаво, тут категорії зовсім іншого гатунку.

  • Лайк 1
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Костянычь сказал:

Ну я видел как катера подошли к пустым платформам безо всякого сопротивления, их никто особо не охранял, кроме прикрытия авиацией. В случае чего их сложить можно, как мне шифоньер разобрать... Пока стоят, значит не особо надо, стратегического значения не имеют

Где-то такое я уже слышал. Вроде и из Херсона без боя отошли, и от Киева с Харьковом. И в районе Изюма перегруппировались добровольно и без помощи. А Бахмут и Змеиный остров вообще никакого стратегического значения не имеют... 

   Вот только не могу вспомнить, кто же это говорил? 😁

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, areti сказал:

От цікаво, хто там году эдак в 2010-м не дав цього зробити?🙂

Загадка Поля Шинеля) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, kim chen loran сказал:

Петлюра боровся з комунізмом, ясно що вони зображували його у самому негативному вигляді. Бандера майже усю війну  просидів у німецькому концлагері (чи в тюрмі при концлагері, бо був в одній камері із сином Амундсена),  тому що хоча і був проти  комуністів та колоніалістів, але нацизм щиро не підтримував. Там на Уралі була на висилці одна тітонька. яка служила в СС і воона росказувала ща була наглядачкою в приміщенні, де утримувався Бандера. Але я тоді був дитиною і це мене не цікавило.

Ви полюбляєте совкові  наративи, та багато такіх тоді було, навіть син якогось висланого басмача, обзивав  в дитинстві мене "бандерою".

Та мне Бандера с Петлюрой здесь не интересен, они ничем для этого края не отметились, как Муссолини какой нибудь ( тоже с коммунистами боролся) или Бонапарт... Почему не их именами называть? Их весь мир знает

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чого русофіли знову верещать?
Знову кацапні добре десь насипали?
Чи інше хороше трапилося?
Хто в курсі новин узагалі?
Я вже майже не читаю новин,
мені достатньо за настроєм місцевих орієнтуватися.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Canton сказал:

Откуда вообще взялось представление, что ленд-лиз это такой гипермаркет - бери что душа пожелает???

Нет, все равно - получишь то, что дадут...но на выходе будет еще и касса...

И какая "касса" от ленд-лиза была у Британии после второй мировой..? А ведь ей штаты передали почти две трети всего ленд-лиза..

Вот до ленд-лиза там  с экономикой была беда, страна загибалась, как мы сейчас...

Чекисты очень технологичны и всему быстро учатся. По этому у нас нет ни самого ленд-лиза ни словосочетания "ленд-лиз"

 

Змінено користувачем Leon26
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Дощ сказал:

Коротше, не *би мозгі, у нас тут велика політика, а ти влазиш зі своєю х-ньою - це нікому не цікаво, тут категорії зовсім іншого гатунку.

У перекладі з оруелловського, ольгінський куратор не велить на такі теми розмовляти..?🤫   А що стосується техніки, то тільки в Каліфорнії припадають пилом під сонцем десятки тисяч броньованих джипів, а наші хлопці шерпаки з Європи листовим залізом обшивають, і тих не вистачає на порядки.

Джона Маккейна на них немає, відвів би всю цю кремлівську агентуру за вашингтонську сільраду, і з маузера їх нах...

Змінено користувачем Leon26
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Данія передасть Україні пакет допомоги на 5,8 млрд крон

 – майже 800 млн євро, що стане її найбільшим фінансовим внеском для України за період повномасштабної війни.

Про це оголосило Міністерство оборони Данії.

Пакет стане дванадцятим і найбільшим пакетом допомоги Данії для України. 

Загальна сума обсягом 5,8 млрд крон буде використовуватися траншами протягом 2023-2025 років,

з них найбільший – 4,3 млрд – запланований у 2023 році,

1,4 млрд – у 2024 році і 52 млн – у 2025 році. 

Доповнено. Невдовзі після оприлюднення новини президент України Володимир Зеленський розкрив, що ці плани обговорювалися під час візиту до Києва прем'єрки Данії Метте Фредеріксен.

"Метте, дякую за вчасну й потужну підтримку. Разом ми відновлюємо мир у Європі", – зазначив він.

www.eurointegration.com.ua/news/2023/09/12/7169255/

 

1675103013-9910.webp

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підготовка енергосистеми до зими на фінішній прямій: Шмигаль повідомив деталі.

«Трохи більше місяця залишилося до початку опалювального сезону. Ми готували та продовжуємо готувати нашу енергосистему. Станом на сьогодні підготовка до осінньо-зимового періоду входить у свою фінальну стадію», – зазначив Шмигаль.

За його словами, на сьогодні в Україні така ситуація:

АЕС. Відремонтовано 7 атомних енергоблоків, ще два стануть у стрій до старту опалювального сезону. Загальна їхня потужність складе 7,8 ГВт.

ТЕС. Міненерго взяло на себе зобов’язання, що до початку сезону запрацюють 25 енергоблоків, які дадуть енергосистемі 4,5 ГВт потужності.

ТЕЦ. Майже 80% обладнання відремонтовано, інтенсивні ремонти тривають і завершаться вчасно.

ГЕС. Відремонтовано та перебувають у ремонті 35 гідроагрегатів потужністю майже 2,3 ГВт.

www.slovoidilo.ua/2023/09/12/novyna/suspilstvo/pidhotovka-enerhosystemy-zymy-finishnij-pryamij-shmyhal-povidomyv-detali

 

186447-1_large.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, MaxS сказал:

Якщо не грати в гру "почуйте Донбас", то людей, які заважатимуть демонтажу пам'ятника Леніну в центрі, буде мало.

Мне похрен на Ленина, коммунизм и все названия с этим связанные.

Но если выбирать площа Бандери/Шухевича/подобных героев и площа Джона Юза я выберу Юза и всех причастных именно к Донецку.

Если дойдет до переименований и сноса Ленина имел бы просьбу минут 10 пострелять ему в нос(все ж таки у сифилитика нос должен соответствовать) с крыши МинУгля в безветренную погоду.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Дядя_Вова сказал:

Вважаєте, не треба було позбавляти їх цього?  

чому не написати що було демонтоване/зламане кацапське обладнання з тих споруд? а не звільнення від російських загарбників яких там схоже взагалі не було?

а так хтось додумав те про що хтось вигадав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...