Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

58 минут назад, Юрий Киев сказал:

20230921_115221.jpg

Юра, а чому на малюнку немає етнічних українців, так би мовити титульна нація чомусь відсутня.

чи вона отим усім заважає розбудовувати Україну? )))

Змінено користувачем Фрай
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, sergio сказал:

Ось і думаю, чим вчити ту всю трахомудь в полутесі нкпротрібну, краще вивчити англійську і якісь курси тестувальника пройти. 

найняти чатгпт за 20$ на місяць і пити пиво, а він хай

36 минут назад, sergio сказал:

4 куе /міс онлайн на дві американські контори, не виходячи з хати

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Firetuf сказал:

Не згоден...

В школі вчать, в Вишах дають. Якщо дитина хоче вчитися - вона отримає знання і здасть тести. Ніякі репетитори не допоможуть, коли немає бажання і мізків.

А бали сьогодні таки треба. І для вступу, і для платформи. Тему пропоную перекинути у профільну, якщо є потреба в бажання.

1. У меня дочька на втором курсе меда. Так, что я прошел всю эту теперешнюю типа образовательную хрень. К общению с "учителями" меня не допускала мама моей дочки. 

2. Я (давно, правда) не мог в школе понять такую науку как химия. Еле трояк в аттестате. Помню только учительницу. Рыжая с металлическими зубами. Эмаль её когда-то растворила кислота, когда она решила отобрать из мерного цилиндра пробу не пипеткой с грушей, а просто всосать.

Так вот, когда я поступил (в жесткое советское время) в суровый институт, то неожиданно для себя заметил, что факультет то с химическим уклоном. Но самое интересное было после первого курса. Я был освобожден от экзамена по неорганике. Причина - выиграл институтскую олимпиаду по химии.  

Именно учитель прививает желание учиться (совершенствоваться) ученику. Своей методикой и способностью мативировать ученика без насилия и репрессий.

Спасибо, что откликнулись на мой пост.  Приношу извинение публике за оффтоп. 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, iiigolkin сказав:

Заплатіть раз на місяць $20 за чат GPT або можна знайти на базі ШІ спеціальну навчалку мов,
щоб ще й із вимовою. А якщо тільки писати грамотно - промпт можна знайти або самому написати,
і буде вчити краще за будь-якого вчителя, і час не лімітовано.

Є гарний застосунок для Chrome, який дозволяє спілкуватися з ChatGPT голосом прямо в браузері. Є можливість підключити аккаунт ElevenLabs, тоді взагалі супер виходить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Propeller сказал:

1. У меня дочька на втором курсе меда. Так, что я прошел всю эту теперешнюю типа образовательную хрень. К общению с "учителями" меня не допускала мама моей дочки. 

2. Я (давно, правда) не мог в школе понять такую науку как химия. Еле трояк в аттестате. Помню только учительницу. Рыжая с металлическими зубами. Эмаль её когда-то растворила кислота, когда она решила отобрать из мерного цилиндра пробу не пипеткой с грушей, а просто всосать.

Так вот, когда я поступил (в жесткое советское время) в институт, то неожиданно для себя заметил, что факультет то с химическим уклоном. Но самое интересное было после первого курса. Я был освобожден от экзамена по неорганике. Причина - выиграл институтскую олимпиаду по химии.  

Именно учитель прививает желание учиться (совершенствоваться) ученику. Своей методикой и способностью мативировать ученика без насилия и репрессий.

Спасибо, что откликнулись на мой пост.  Приношу извинение публике за оффтоп. 

У меня похожая ситуация с математичкой была. Даже, кто у неё баллансировал на уровне 2-3, тесты после окончания школы сдал на твёрдую четвёрку. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, DimaF сказал:

Попытайтесь узнать как там было с "розвивайте зв"язки"  на рубеже 90-х, офигеете немного....

И вспомните 1915-й год до пары.

Ну ось дивимось, як добре буде людям, які вирішили у 90-ті змінити кордони тільки тому, що вони вірмени і весь час жили на ций землі ... І для цього вигнали інших з їх рідної землі, прихопивши 20% теріторії Азербайджану за компанію ... 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Юрий Киев сказал:

Це про албанців та Косово?

Ще раз - в Косово влаштували серби різанину мирних. В НК вірмен ніхто не різав ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

Це мабуть інтеграція з ЄС почалася. Там теж не задають

Донька вчилась в Німеччині та Англії. Може доживемо, що в нас теж так вчити будуть. 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, OlaR сказал:

Донька вчилась в Німеччині та Англії. Може доживемо, що в нас теж так вчити будуть. 

Мається на увазі зроблять, як в Німеччині, не хочеш вчитись, післф початкової школи розподілення в школу після якої тільки в аналог нашого ПТУ?! 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sergio сказал:

Ходять, чутки, що то в тільки в школах для плебса, а там де вчаться діти місцевої иліти все досить таки суворо. 

Звичайно. Але не місцевої еліти там вчаться, а ті, хто вчитись хоче. Там вже давно зрозуміли, що витрачати гроші на тих, хто вчитись не хоче, немає сенсу. Тим паче, що там, на відміну від нас, щоб нормально заробляти не тре мати обов"язково вищу освіту. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sergio сказал:

Якщо ви не в курсі, то вчитися зара не хочуть 95% дітей. Вчитися, що би, що?! 

Ну, то ви загнули :)  Я розумію дітей - щоб та наука принесла тобі статки, потрібно, щоб воно подобалось та був хист. Інакше навіщо витрачати час, якщо в тебе немає ні слуху ні голосу і тобі співати не цікаво? Ну будешь  вчитись співати хоч 24/7 зі всіма репетиторами світу ..., а грошей як у Поворотті все одно не буде ... Немає бажання працювати, то навіщо той диплом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sergio сказал:

Ну ось, я наприклад закінчив полутехе майже з червоним дипломом і вже фактично років вісім, як не працюю(пів року в минулому році, що перекантувався в одній конторі, для стажу я за роботу не вважаю.) Висить в туалеті на цвяшку.І діти то все прекрасно бачать і розуміють. 😏

IMG_20230924_203157.jpg

То навіщо дитину примушуєте? Вам що, гроши немає куди дівати, як не репетиторам? Діти, мабуть, думають, що батько здурів ... Якщо Ви не розумієте, а навіщо та вища освіта, якщо дітям не цікаво, то навіщо???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, OlaR сказал:

Ну, то ви загнули :)  Я розумію дітей - щоб та наука принесла тобі статки, потрібно, щоб воно подобалось та був хист. Інакше навіщо витрачати час, якщо в тебе немає ні слуху ні голосу і тобі співати не цікаво? Ну будешь  вчитись співати хоч 24/7 зі всіма репетиторами світу ..., а грошей як у Поворотті все одно не буде ... Немає бажання працювати, то навіщо той диплом?

 Δиплом потрібен, хочаб для того, щоб прилаштуватись в якусь держконторку пиляти нігті і ганяти чаї. 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, OlaR сказал:

То навіщо дитину примушуєте? Вам що, гроши немає куди дівати, як не репетиторам? Діти, мабуть, думають, що батько здурів ... Якщо Ви не розумієте, а навіщо та вища освіта, якщо дітям не цікаво, то навіщо???

Ваші пропозиції?! Своїх, мабуть теж через нехочу, не можу по репетиторах тягали?! 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sergio сказал:

В мене племінник дружини вчився у нас в полутесі на метролога. Декілька років штани попротирав в одній держконторці. Потім друг його і тестувальники затягнув. Зара 4 куе /міс онлайн на дві американські контори, не виходячи з хати заробляє.Ось і думаю, чим вчити ту всю трахомудь в полутесі нкпротрібну, краще вивчити англійську і якісь курси тестувальника пройти. 

Ось бачите. Дуже розумні речі. У Європі розуміють, що простому кодеру не потрібна вища освіта. Як і рядовому тестувальнику.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, sergio сказал:

Ваші пропозиції?! Своїх, мабуть теж через нехочу, не можу по репетиторах тягали?! . 😏span виджет

Змінено користувачем sergio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

Буданов не встиг в аспірантуру вступити, а вже в костюмі в Штати поїхав, а не як бидло...

Budanov-Hotel-Washington.thumb.webp.ebf738fe9fe441f1d4e35141d743746b.webp

Не як бидло в хакі, але як бидло-папуга.

Костюм, рубашка, галстук не сочетаются между собой. Сами по отдельности хреновые. Внешний вид обсмоктаный с этой дурацкой бородкой и редеющей прической.

Зато морду кирпичом, щеки надуть и напустить важности.

Не, мож он квалифицированный работник, но в цивилизованный мир нужно показываться в более приличном виде. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, sergio сказал:

Мається на увазі зроблять, як в Німеччині, не хочеш вчитись, післф початкової школи розподілення в школу після якої тільки в аналог нашого ПТУ?! 

Звичайно. Навіщо знущатись з дитини? Не хоче вчитись, то й най ... Коли захоче, тоді і будуть вчити ... Там нормальна практика отримувати вищу освіту у 30-ть років ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

Значить ваші діти мають сидіти в теплому кабінетику, а мої бетон на будові мішати?! Ню-ню. 😏

Якщо Ваши вчитись не хочуть, то звичайно. Он батьку диплом не знадобився, але бетон не мішає ... Не все так однозначно ...

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, sergio сказал:

Ваші пропозиції?! Своїх, мабуть теж через нехочу, не можу по репетиторах тягали?! 

 

Ні. Ніяких "нехочу" :) Репетитори тільки з англійською. І завжди казала - не хочешь, то скажи і я гроши не буду витрачати ... Але і мені і чоловіку дипломи стали в нагоді :) Отримані знання допомогали мені в житті завжди ... Якби ще знання англійської, то було б в 3-4 рази краще, але ... І диплом теж якось став в нагоді :) Один занадто пихатий замовник на нараді так зверхньо запитав, чи профільна в мене освіта :) Отримавши відповідь, що червоний диплом кибернетики Шевченка заткнувся і більше рота не розкривав :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, OlaR сказал:

Якщо Ваши вчитись не хочуть, то звичайно. Он батьку диплом не знадобився, але бетон не мішає ... Не все так однозначно ...

Я вже років 10 тому намішався, тепер на заслуженому відпочинку.

Пи. Си Пл спеціальності, я аж 4 роки відпрацював раптом. 😏

Змінено користувачем sergio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Потрошитель сказал:

Не як бидло в хакі, але як бидло-папуга.

Костюм, рубашка, галстук не сочетаются между собой. Сами по отдельности хреновые. Внешний вид обсмоктаный с этой дурацкой бородкой и редеющей прической.

Зато морду кирпичом, щеки надуть и напустить важности.

Не, мож он квалифицированный работник, но в цивилизованный мир нужно показываться в более приличном виде. 

я думаю він навмисно це робить. під лоха косить. як Хрущов свого часу робив. а в цілому він мені Шелленберга нагадує...

35 минут назад, sergio сказал:

хочаб для того, щоб прилаштуватись в якусь держконторку пиляти нігті і ганяти чаї. 

:pozor:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, US7IGN сказав:

я думаю він навмисно це робить. під лоха косить. як Хрущов свого часу робив. а в цілому він мені Шелленберга нагадує...

:pozor:

 

можна було б і ще смішніше робити - справжній мозок не світиться на публіку
а виставити когось приблизно з таким виглядом і виразом, щоб Потрошителя позлити.
Але звісно і цей варіант - самому так виглядати - теж норм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, sergio сказал:

 Δиплом потрібен, хочаб для того, щоб прилаштуватись в якусь держконторку пиляти нігті і ганяти чаї. 

Все одно насильно в голову нічого не втиснеш ... Якщо знання не потрібні, то можна вступити на якусь непопулярну спеціальність - яка різниця? Навіть у КПІ є спеціальності, де 2 місця на одного абітурієнта :)  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, OlaR сказал:

Все одно насильно в голову нічого не втиснеш ... Якщо знання не потрібні, то можна вступити на якусь непопулярну спеціальність - яка різниця? Навіть у КПІ є спеціальності, де 2 місця на одного абітурієнта :)  

Навіть на мою спеціальність зараз 125 балів на бюджет. 🤦‍♂️

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...