Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, US7IGN сказал:

Це мабуть інтеграція з ЄС почалася. Там теж не задають

Ходять, чутки, що то в тільки в школах для плебса, а там де вчаться діти місцевої иліти все досить таки суворо. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, sergio сказав:

А ЧатЖПТ, і чарівний піндюль під зад дасть, як досвідчений репетитор?! 

Він володіє прийомами психології, з ним буде цікаво.
Явно я майже нічого не зміг виявити, як він будує свої промови -
крім, може, компліментів. Але помилки поправляє так толерантно -
що все одно помилятися по-новому не хочеться. ХЗ, він же всією психологією володіє теж,
йому неважко. Коротше, який предмет захочеш - такий і запхає тобі в голову.
І ще дякувати будеш за приємно проведений час.

Якщо не хочеться багато друкувати - або мене попросіть короткий курс швидкого друку провести,
це буквально години дві, щоб пояснити, що до чого, і після потренуватися тижнів зо два,
або на айфон скачайте застосунок GPT, він і голосом може розуміти, йому все одно.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Юрий Киев сказал:

Брехня

Коли дитина хоче ,вона вчиться і навчається і нормально все.

Коли не хоче,то батьки включають магію : репетитори,курси,вєдуни,мольфари,чрєвовєщатєлі...

Якщо ви не в курсі, то вчитися зара не хочуть 95% дітей. Вчитися, що би, що?! 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, Propeller сказал:

Типа вы не знаете схему работы учителей (ну...тех, что работают "за гроши").

В школе задача учителя не учить (давать знания), а проверять знания (причем хорошо пригружая заданиями). Учит он в свободное от работы время за бабло. У вас 250 грн в час. 

Не згоден...

В школі вчать, в Вишах дають. Якщо дитина хоче вчитися - вона отримає знання і здасть тести. Ніякі репетитори не допоможуть, коли немає бажання і мізків.

А бали сьогодні таки треба. І для вступу, і для платформи. Тему пропоную перекинути у профільну, якщо є потреба в бажання.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

Вчитися, що би, що?

Дивне питання наприклад в нашій сім'ї 😂

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Тут така справа. Треба, щоб "малий" сам захотів вчитися і тоді можна обходитися і без репетиторів. До жінки ходили колись дві дівчини, ще з початкової школи (жінка - вчитель молодших класів). Зірок з неба не хватали, тому батьки наймали репетитора. А в старших класах взялися за голову і стали самостійно нормально вчитися. Зараз обидві в столичних вузах. А мій старший син, який вчився, взагалі-то, дуже добре, і до репетитора ходив і на підготовчі курси в Харків їздив, але не довчив до кінця той "буквар", що на підготовчих дали і не поступив на навчання на безкоштовній основі. Прийшлося нам його вчити платно.

   А щоби грамотно писати, треба якомога більше читати і тоді буде спрацьовувати зорова пам'ять. Я, наприклад, в школі правила  і не вчив. Просто багато читав і пам'ятав, як треба правильно писати. Але хто ж з сучасних дітей щось читає, окрім соціальних мереж? Ну і новації в сучасній українській мові - це окрема тема. Понапридумують такого, потім прийходять інші "мовники" - знову все не так. За ними не вженешся. Якби я раніше не читав "на протязі (якогось часу)", я б так не писав. 

І такий коментар - 

@Alex73405

10 років тому

мовознавець блеять (фейспалм)

На протязі, ім. з прийм. 1. Те саме, що протягом 1. Новаторство й традиціоналізм у формі йдуть на протязі віків поруч (М.Рильський); Бачимо ми, як у масі своїй ізменшаються речі, Мовив би, гинуть поволі на протязі довшого часу (М.Зеров); Здавалось, він на протязі всього життя не зазнавав такого напрочуд ясного спокою, як зараз (О. Гончар). 2. На якійсь відстані. Вздовж всієї стіни на протязі трьох кроків – вартові (С.Божко).

Я в школі теж багато, читав, але тоді були інші часи. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, sergio сказав:

Якщо ви не в курсі, то вчитися зара не хочуть 95% дітей. Вчитися, що би, що?! 

Мій вчився ,щоб поступити в той виш,в який він хотів.

Я його домашні завдання не перевіряв років з 12. Але завчасно пояснив і роз'яснив йому,що все що він робить -  він робе виключно для себе і свого майбутнього.

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але згоден. Якщо ти не знаєш навіщо тобі щось, то воно тобі точно не треба

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але згоден. Якщо ти не знаєш навіщо тобі щось, то воно тобі точно не треба

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, sergio сказав:

Якщо ви не в курсі, то вчитися зара не хочуть 95% дітей. Вчитися, що би, що?! 

Я знаю, що б що.
Я і розповідав, навіщо потрібні ці предмети,
що після стане в пригоді і як із цього буде поліпшення життя.
Зрозуміло, що знадобилося не все, але якось викрутилися з непотрібного,
а потрібне вже реально користь приносить.

PS Щоправда, бухгалтерію в школі не вчать, а воно теж треба. І інше корисне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивись, які хитросраки: на нас заощадити хочуть,на салюті,
думають, ми їм організуємо, а грошики - в кишеню.

image.png.d21519c92ab478d6ace47020615d5df5.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

За 4 роки до подій у НК. До НК відтиль майже 400 км. Арменія в НК пішла армян Сумгаїта захищати? 

Перед и после развала союза у всех крышу сносило на теме национал-социализма. Была такая коллективная шизофрения. Помню тролил партию Одеского казачества.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

Дивне питання наприклад в нашій сім'ї 😂

Ну ось, я наприклад закінчив полутехе майже з червоним дипломом і вже фактично років вісім, як не працюю(пів року в минулому році, що перекантувався в одній конторі, для стажу я за роботу не вважаю.) Висить в туалеті на цвяшку.І діти то все прекрасно бачать і розуміють. 😏

IMG_20230924_203157.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

Якщо ви не в курсі, то вчитися зара не хочуть 95% дітей. Вчитися, що би, що?! 

Ну. мій старший, хоч і платно, а таки вивчився на програміста. І зарплата в нього в цифрах така, за яку б ви теж не працювали б, як ви писали про вчителів, але в долярах. Окрім програмування, я думаю, є ще декілька високооплачуваних професій, аби спеціаліст був гарний. Хоча, при хороших зв'язках і везінні можна досягти успіху і без вищої освіти. Як бувший мер Мамай, наприклад. Чи син сусіда, якого витурили через місяць з інституту. Але, він, з однокласником, у якого батьки бізнесмени із зв'язками у владі, започаткували бізнес по виготовленню пластикових ковшів для елеваторів, олійниць. Бізнес процвітає, вже купив декілька квартир, джипа собі. батькові. А от сантехніком у нього не вийшло стати, не довго там пропрацював. Руками працювати чи вчитися - то не його.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, DimaF сказал:

Какое это имеет отношение к истории вопроса??

Ещё до РХ кто то из тогдашних правителей говорил, и про врагов врага, и про друзей врага...

Но если конкретнее из личного опыта, то на 2013 год в Крыму была очень крупная армянская диаспора, причём практически все "при делах". Простых ратяг среди них не встречал. Минимум - свой ресторанчик.

Доводилось как то решать кое какие бизнес вопросы. Впечатления остались крайне негативные.

Так вот, именно эта армянская диаспора плюс завезённые ряженные и местные идиотКИ и составили костяк "крымского апАлчения" в 2013 - 2014 годах. Именно крымские армяне были самыми ярыми приспешниками "рускаго мира".

Общался в 2014 году с одним из них. Мужичок на тот момент был при делах и в авторитете. На вопрос, чего тебе не хватало в украинском Крыму, тот ответил, что рАссиянчики обещали армянам защиту от исторических врагов -  крымских татар! 

Задумайтесь... В Крыму защиту армянам от крымских татар... На вопрос, а были ли хоть какие то этнические конфликты. Тот ответил лаконично - Будут!

Через пару лет случайно узнал, что у того чудика таки возник серьёзный этнический, а точнее экономический конфликт. По итогу практически весь его немалый бизнес отжали. И сделали это отнюдь не крымские татары, а "дети гор".

Даже не знаю, зачем я всё это рассказал...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Юрий Киев сказал:

Мій вчився ,щоб поступити в той виш,в який він хотів.

Я його домашні завдання не перевіряв років з 12. Але завчасно пояснив і роз'яснив йому,що все що він робить -  він робе виключно для себе і свого майбутнього.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шо таке? Рязанський цукор знову починається?
 

Цитата

 

В петербургском районе Шушары и аэропорту Пулково пропало электричество

Перед этим местные жители видели вспышку в небе и слышали взрыв, сообщают росСМИ.

Также там начались перебои с подачей воды.

 


 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, sergio сказал:

Ну ось, я наприклад закінчив полутехе майже з червоним дипломом і вже фактично років вісім, як не працюю(пів року в минулому році, що перекантувався в одній конторі, для стажу я за роботу не вважаю.) Висить в туалеті на цвяшку.І діти то все прекрасно бачать і розуміють. 😏

IMG_20230924_203157.jpg

у мене два червоних, і відбилися за пару років. але не сказав би що то допомагало. навпаки, перші начальники трохи бісилися та навантажували більше за інших по принципу "ну ти ж дуже розумний". справа не в знаннях та тим паче не в оцінках, а в умінні їх застосовувати. університет дає навички спілкування та перші корисні знайомства. ну і загальний рівень культури підвищується. дивіться, Буданов не встиг в аспірантуру вступити, а вже в костюмі в Штати поїхав, а не як бидло...

Budanov-Hotel-Washington.thumb.webp.ebf738fe9fe441f1d4e35141d743746b.webp

www.thedrive.com/the-war-zone/exclusive-interview-with-ukraines-spy-boss-from-his-dc-hotel-room

  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Canton сказал:

Насправді, глибоко по х… (по сараю), що там кажуть джерела в ОП. От зовсім.

Всегда считал, что между политиками/политологами и финансовыми аналитиками очень много общего. Как минимум, и те и другие всегда найдут красивое оправдание своим изначально НЕ правильным решениям и поступкам. Причём настолько красивое, что оно зайдёт "на ура" основной массе мудрого народонаселения.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Черномор сказал:

Колись давненько (за часів царя панька, тобто ванське царство Урарту) була так звана "велика" Вірменія (тобто Хаястан) десь втричі більше по площі, а ніж сучасна теріторія. Потім начали втрачати на користь асірійців, далі персів, потім турок.

Вот этим вот своим высказыванием Вы уже кровно оскорбили большинство армян! Не в два раза больше, а в десятки раз больше... по мнению армян! Я не шучу! 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Propeller сказал:

Тут как-то обсуждалась численность самолетов, базирущихся в Крыму. Есть свежая динамика.

Костянтин Машовець

Сьогодні неділя...

Але одна цифра... для роздуму...

Станом на 10.07.2023-го року на авіабазах в окупованому Криму базувався - 91 літак бойової авіації противника...

Станом на 20.09.2023-го року залишилось - 61...

А шо сі сталося...?

 

По флоту ситуация похожая. Подводные лодки из Севастополя уже все увели, по надводным корытам тоже есть движение.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Ну. мій старший, хоч і платно, а таки вивчився на програміста. І зарплата в нього в цифрах така, за яку б ви теж не працювали б, як ви писали про вчителів, але в долярах. Окрім програмування, я думаю, є ще декілька високооплачуваних професій, аби спеціаліст був гарний. Хоча, при хороших зв'язках і везінні можна досягти успіху і без вищої освіти. Як бувший мер Мамай, наприклад. Чи син сусіда, якого витурили через місяць з інституту. Але, він, з однокласником, у якого батьки бізнесмени із зв'язками у владі, започаткували бізнес по виготовленню пластикових ковшів для елеваторів, олійниць. Бізнес процвітає, вже купив декілька квартир, джипа собі. батькові. А от сантехніком у нього не вийшло стати, не довго там пропрацював. Руками працювати чи вчитися - то не його.

В мене племінник дружини вчився у нас в полутесі на метролога. Декілька років штани попротирав в одній держконторці. Потім друг його і тестувальники затягнув. Зара 4 куе /міс онлайн на дві американські контори, не виходячи з хати заробляє.Ось і думаю, чим вчити ту всю трахомудь в полутесі нкпротрібну, краще вивчити англійську і якісь курси тестувальника пройти. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шашлики,дороги,не готувалися,не попереджали-це для вас!Вуха свої почистить та перегляньте Мюнхенстку промову Зеленського

Що й кому ви намагаєтесь довести?

Ці диванні експерти працюють по іншим методичкам - шашлики, дороги, боневтік, проє…лі і так далі )

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...