Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

9 часов назад, Фрай сказал:

 

Олігарх особисто присутній на відміну від Рінатіка та інших олігархів, це вам не аби що!

Хоча, мабуть їм цей піар просто не потрібен, вони ж не йдуть на вибори особисто, а добро лише тоді добро коли ним не похваляються. ІМХО

А ви ніколи не заходили на сторінку сивочолого у фейсбуці? Я випадково туди попав і уху їв - там на день по декілька змістовних повідомлень. Як він бідненький встигає?

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А оце вже ближче до "внєшнєво управлєнія" - 

 

Білий дім надіслав перелік реформ, які має провести Україна для продовження допомоги, - ЗМІ. ДОКУМЕНТ

censor.net/ua/news/3445631/bilyyi_dim_nadislav_perelik_reform_yaki_maye_provesty_ukrayina_dlya_prodovjennya_dopomogy_zmi_dokument

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

А ви ніколи не заходили на сторінку сивочолого у фейсбуці? Я випадково туди попав і уху їв - там на день по декілька змістовних повідомлень. Як він бідненький встигає?

розумію ваш сарказм. перше що я б змінив на його місці це піарщиків...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

А оце вже ближче до "внєшнєво управлєнія" - 

 

Білий дім надіслав перелік реформ, які має провести Україна для продовження допомоги, - ЗМІ. ДОКУМЕНТ

censor.net/ua/news/3445631/bilyyi_dim_nadislav_perelik_reform_yaki_maye_provesty_ukrayina_dlya_prodovjennya_dopomogy_zmi_dokument

виглядає як явний фейк. в будь-якому випадку неможливий для виконання. принаймні тими хто зараз у владі.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

виглядає як явний фейк. в будь-якому випадку неможливий для виконання. принаймні тими хто зараз у владі.

Як кажуть росіяни - "кнутом і пряніком". Подивимося, як буде цей "кнут" діяти. Там непоганий перелік - У документі, зокрема, йдеться про зміни функціонування Наглядових рад Державних підприємств, САП НАБУ, НАЗК, ВРП та судової гілки влади. 

Американці, мабуть, сказали - "досить імітації, щось робіть". І момент вибрали дуже правильний, коли почуття страху за свою власну шкуру може перемогти жадібність.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Як кажуть росіяни - "кнутом і пряніком". Подивимося, як буде цей "кнут" діяти. Там непоганий перелік - У документі, зокрема, йдеться про зміни функціонування Наглядових рад Державних підприємств, САП НАБУ, НАЗК, ВРП та судової гілки влади. 

Американці, мабуть, сказали - "досить імітації, щось робіть". І момент вибрали дуже правильний, коли почуття страху за свою власну шкуру може перемогти жадібність.

Треба ставити реальні цілі. Для виконання деяких пунктів треба змінити дещо в законодавстві, що ще треба добре виписати. Треба знайти людей на ті всі посади. Наприклад я принципово не буду працювати з цією владою і таких як я багато. Ну і основне - як же вони красти потім будуть? І відповідати за вже зроблене? Я думаю нічого принципово не зміниться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Вячеслав63 сказал:

йдеться про зміни функціонування Наглядових рад Державних підприємств, САП НАБУ, НАЗК, ВРП та судової гілки влади. 

Филиалы 95-го квартала, ага щас они побегут реформироваться....

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, US7IGN сказал:

виглядає як явний фейк. в будь-якому випадку неможливий для виконання. принаймні тими хто зараз у владі.

ХЗ. Все ссылаются на УП.

Первые упоминания в 8 вечера.

А на УП новость вышла в 11 вечера...

Так часто делают,когда прячут первоисточник

Оригинала письма никто не приводит - только перевод.

будем посмотреть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, US7IGN сказал:

 Ну і основне - як же вони красти потім будуть?

"Я без пропитания оставаться не могу, где же я буду харчеваться..."(С)

 

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Canton сказал:

Оригинала письма никто не приводит - только перевод.

як частина спецоперації теж ок. трохи дріжджів у вуличний туалет підсипали :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, Вячеслав63 сказал:

А ви ніколи не заходили на сторінку сивочолого у фейсбуці? Я випадково туди попав і уху їв - там на день по декілька змістовних повідомлень. Як він бідненький встигає?

Не користуюсь фейсбуком, не підписаний на жоден з каналів, а щоб заходити кудись до брехуна то взагалі для мене, досить того, що бачив у свій час і відчув особисто, досить тих фактів, що є і подій, що відбуваються.

брехня і піар на всьому

48 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Білий дім надіслав перелік реформ, які має провести Україна для продовження допомоги…

На мій погляд все буде точно так або майже так як було при попереднику, тобто імітація реформування, реорганізація чи створення нових дармоїдів, а не конкретні результати.

На жаль, цю систему можуть якось хоч трохи придушити лише «варяги» з своєю командою і то не факт.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, Вячеслав63 сказал:

А ви ніколи не заходили на сторінку сивочолого у фейсбуці? Я випадково туди попав і уху їв - там на день по декілька змістовних повідомлень. Як він бідненький встигає?

Це ви ще мабуть на сторінці Зеленського не були 🤣

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

А ви ніколи не заходили на сторінку сивочолого у фейсбуці? Я випадково туди попав і уху їв - там на день по декілька змістовних повідомлень. Як він бідненький встигає?

Людина з елементарною освітою розуміє що таке делегування. Ваш подив говорить що ви заіржавіли. 

Будь-яка більш менш розкручена інста блогерша має сммщика, фотографа і т.п. Тому людина яка побудувала немало бізнесів думаю знає як встигати, бо це ключове. 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заветам Ленина верны!

«Из всех искусств для нас важнейшим является кино» (С)

photo_2023-09-25_20-13-24.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Заветам Ленина верны!

«Из всех искусств для нас важнейшим является кино» (С)

photo_2023-09-25_20-13-24.jpg

Ви не розумієте. То хроніка для нащадків.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, loader сказал:

Тому людина яка побудувала немало бізнесів думаю знає як встигати, бо це ключове. 

Главное - никуда не торопиться...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, loader сказал:

Людина з елементарною освітою розуміє що таке делегування. Ваш подив говорить що ви заіржавіли. 

Будь-яка більш менш розкручена інста блогерша має сммщика, фотографа і т.п. Тому людина яка побудувала немало бізнесів думаю знає як встигати, бо це ключове. 

Ну якщо його влаштовує що вони роблять то ок...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Фрай сказав:

На мій погляд все буде точно так або майже так як було при попереднику, тобто імітація реформування, реорганізація чи створення нових дармоїдів, а не конкретні результати.

На жаль, цю систему можуть якось хоч трохи придушити лише «варяги» з своєю командою і то не факт.

Саме так і буде.

Рибки групі не пам'ятають, але розпочати роботу антикорупційних органів (САП, НАБУ і т.п.) вимагали ще за часів попередника.

Але чомусь тільки квартал в цьому винний)))

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, XL.pro сказал:

 

Але чомусь тільки квартал в цьому винний)))

Попередники в історії, пристосуванці - на місцях при будь якій владі. Ну а квартал при владі тому зараз з нього і питати. Рівнятися на попередників які багато де недопрацювали, багато де напрацювали не в ту сторону, але при цьому і повноти влади такої не мали - ну таке. 

Змінено користувачем loader
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, XL.pro сказал:

Саме так і буде.

Рибки групі не пам'ятають, але розпочати роботу антикорупційних органів (САП, НАБУ і т.п.) вимагали ще за часів попередника.

Але чомусь тільки квартал в цьому винний)))

Як на мене головне саме це. Населенню то все не потрібно. Цього чомусь мають вимагати сторонні люди

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, loader сказал:

Попередники в історії, пристосуванці - на місцях при будь якій владі. Ну а квартал при владі тому зараз з нього і питати. Рівнятися на попередників які багато де недопрацювали, багато де напрацювали не в ту сторону, але при цьому і повноти влади такої не мали - ну таке. 

Ви ще їх лозунги згадайте 😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Фрай сказал:

На мій погляд все буде точно так або майже так як було при попереднику, тобто імітація реформування, реорганізація чи створення нових дармоїдів, а не конкретні результати.

Не факт. При  попереднику багато робилось в перші роки (2014-2015), коли нам дуже потрібна була західна допомога. 

Зараз та ж сама ситуація, Після лютого 2022 нам західна допомога потрібна ще набагато більше, тому Захід від нас і вимагає набагато більше, а варіантів у влади небагато, або ми виконуємо і нам допомагають, або не виконуємо, і програємо.

Тому я поки ще маю деякий стриманий  оптимізм.  

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не совсем понимаю кому и каких реформ не хватает?))

То что творится в верхах, всяких верховных судах и пр, то в основном касается бородатой бабушки, ахметки и пр....

И пока они не на нарах, то ничего не будет...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Alvalk сказал:

або ми виконуємо і нам допомагають, або не виконуємо, і програємо.

та можна вже старе перевірене: не вмієш - навчимо, не хочеш - примусимо :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...