Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, Дощ сказав:

Ага, а чого 10 а не 12. Це виходить ще рочок - і про Крим з Донбасом треба забути?

Так воно не працює, щоб про щось говорити треба щоб минулось 3 покоління мінімум, краще 4, щоб в пам'яті живих свідків не лишилось, інакше жеврітиме і чекатиме слушного моменту, як в Азербайджані наприклад.

10 - це 2001 рік, Крим з Донбасом тут ніяким боком. Просто за період з початку розпаду СРСР з'явилося кілька десятків нових країн, тому брати за основу закінчення другої світової не варто, заманаєтесь кордони перемальовувать. Та й після другої світової теж, здається,  якісь держави незалежність проголошували, ще до розпаду СРСР.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где то начинаеш понимать почему Бритиши так россию ненавидят. Все смотреть, там три серии чистой инженерии и еще 4 будет. Здесь с правильного таймкода.
youtu.be/QZ_N5nzOnZU?t=3432

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Москаль нічого свого не мав. Усе вкрадене чи скопійоване. Від продуктів харчування, іграшок і до автомобілів:

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Черномор сказал:

Как то "тихенько" прошло в плане обсуждения толпы (в официозе один пропавший без вести и шесть пострадавших)

Ну я не знаю, як там в цілому, а в севафорумі такої "тривожності" і срача давно не бачив.

А що до цифр - ми ж добре знаємо, як бреше  мо рф. Що вони ще могли сказати?

Принаймні по відео прильоту зрозуміло, що було б важко вціліти, знаходячись в тому будинку. 

Тому як? Всі евакуювались завчасно? Ні, навіть тривоги на момент вдару не було.

Нікого там взагалі не було, а українська розвідка разом з західними розвідками - лохи і вдарили по пустому штабу? Ну ок, як друга версія має право на життя.

Але враховуючі, як часто бреше мо рф,  висновки виходять не на його користь

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Alvalk сказал:

 

Принаймні по відео прильоту зрозуміло, що було б важко вціліти, знаходячись в тому будинку. 

 

Три накрытия. Здание П-образное. Разложили оба крыла и перемычку в этой буковке

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Дощ сказал:

Так, я, наразі в тимчасовому державному користуванні, тож напевно ваш, а так то жінчин і дітей.

Як знавець сучасної української мови, може поясните, чому ви пишете "так-то" без дефісу?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, DimaF сказал:

Ваш бред уже надоело читать.

Никаких азербайджанцев спокон вику не жило в Карабахе.

Да? А Вірменія окрім Карабаха, нічого іншого не окуповувала? Яка цікава точка зору ...

Цитата

 

Просто по изуверской фантазии коммуняк их засунули в Азербайджан, так же как районы с этническими таджиками засовывали в Узбекистан и пр.

Распад СССР проходил по нулевому варианту, поэтому так и происходит, и Украине этот вариант приемлем.

 

Так. Всім повинен бути "приемлем". Підтримуйте діаспору, розвивайте зв"язки, але не змінюйте кордоні ... Робить так, як це робить весь цівілізований світ ... А  ні, то отримуйте свій бумеранг і не скигліть ...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, AOZ1 сказал:

https://ru.wikipedia.org/wiki/Сумгаитский_погром

Я там сам не был, но попал на аналогичный  националистческий митинг в Кишиневе на заводе в тех же годах. Ощущение было крайне неприятное. 

За 4 роки до подій у НК. До НК відтиль майже 400 км. Арменія в НК пішла армян Сумгаїта захищати? 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Вячеслав63 сказал:

Ну, ви, б історію, почитали, а потім коментували -  "... вірменам НК і далі жити в Азербайджані, як вони це робили на протязі віків" - це явно від незнання.

Захотіли кордони змінити? Отримали по заслугам. Ось, якби в НК дійсно Азербайджан почав геноцид, то Арменію би підтримали. Але той погром державна влада засудила та подавила, а в НК погромів армян ніколи і не було. Більш того, там вірмени громили азербайджанців. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Як знавець сучасної української мови, може поясните, чому ви пишете "так-то" без дефісу?

Я зара плАчу і плачУ по 500 грн за 2 години занять з репетитором з української, для підготовки до ЗНО/НМТ малого. Хоча розумію, що воно нафіг нікому не треба і так +- правільно пише ну і достатньо. 

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, OlaR сказал:

Так. Всім повинен бути "приемлем". Підтримуйте діаспору, розвивайте зв"язки, але не змінюйте кордоні ... Робить так, як це робить весь цівілізований світ

Попытайтесь узнать как там было с "розвивайте зв"язки"  на рубеже 90-х, офигеете немного....

И вспомните 1915-й год до пары.

Змінено користувачем DimaF
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В ніч проти 24 вересня невідомі диверсанти влаштували "бавовну" у Московській та Калузькій областях.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони.

За даними розвідки, на території військового містечка 2 мсд 1 ТА (військова частина у Калінінцях Наро-Фомінського району) знищено паливозаправник. А на території військового містечка 60 арсеналу озброєння (військова частина у м. Калуга) знищено 4 одиниці автомобільної техніки з причепами.

У ГУР наголошують, що фото та відео бавовни з міркувань безпеки будуть представлені згодом.

Нагадаємо, 18 вересня у Підмосков'ї диверсанти проникли на аеродром, де стоять "літаки судного дня", і підірвали судна. За прогнозами експертів, таких випадків у РФ побільшає.

tsn.ua/svit/u-dvoh-oblastyah-rf-diversanti-vlashtuvali-bavovnu-gur-2416318.html

eabf278ef2b1b4b3af21f643ba57ff96.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, sergio сказал:

Я зара плАчу і плачУ по 500 грн за 2 години занять з репетитором з української, для підготовки до ЗНО/НМТ малого. Хоча розумію, що воно нафіг нікому не треба і так +- правільно пише ну і достатньо. 

Типа вы не знаете схему работы учителей (ну...тех, что работают "за гроши").

В школе задача учителя не учить (давать знания), а проверять знания (причем хорошо пригружая заданиями). Учит он в свободное от работы время за бабло. У вас 250 грн в час. 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, OlaR сказав:

 

Так. Всім повинен бути "приемлем". Підтримуйте діаспору, розвивайте зв"язки, але не змінюйте кордоні ... Робить так, як це робить весь цівілізований світ ... А  ні, то отримуйте свій бумеранг і не скигліть ...

Це про албанців та Косово?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Юрий Киев сказал:

Черговий Прайд на західному кордоні 

20230923_004555.jpg

А гаварили паражняком пойдем....(с.)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Propeller сказал:

Типа вы не знаете схему работы учителей (ну...тех, что работают "за гроши").

В школе задача учителя не учить (давать знания), а проверять знания (причем хорошо пригружая заданиями). Учит он в свободное от работы время за бабло. У вас 250 грн в час. 

Вы прям глаза мне открыли. 

Пы. Сы.Они даже заданиями пригружать не хотят. Тоесть, я бы с малым математикой позаниматься бы, но ДЗ тупо не задано. Приходится самостоятельно, что - нибудь придумывать. Учителей, прекрасно понимаю. Я сам бы за 8-10 кг хрен  бы работал . 😟

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Юрий Киев сказал:

Черговий Прайд на західному кордоні 

 

Діти. Діти. Всьому вчити треба. Кордон правільно навіть перейти не можуть.Метросексуали нещасні. 🤦‍♂️

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, sergio сказав:

Я зара плАчу і плачУ по 500 грн за 2 години занять з репетитором з української, для підготовки до ЗНО/НМТ малого. Хоча розумію, що воно нафіг нікому не треба і так +- правільно пише ну і достатньо. 

Заплатіть раз на місяць $20 за чат GPT або можна знайти на базі ШІ спеціальну навчалку мов,
щоб ще й із вимовою. А якщо тільки писати грамотно - промпт можна знайти або самому написати,
і буде вчити краще за будь-якого вчителя, і час не лімітовано.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, sergio сказал:

ДЗ тупо не задано

Це мабуть інтеграція з ЄС почалася. Там теж не задають

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вони не знають, що спочатку летить зграя "бобрів смерті", а вже потім м'ясорубка починається.
Недосвідчені, не звикли ще.

image.png.6715588b5e67bcff65c3444901994274.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, sergio сказав:

Вы прям глаза мне открыли. 

Пы. Сы.Они даже заданиями пригружать не хотят. Тоесть, я бы с малым математикой позаниматься бы, но ДЗ тупо не задано. Приходится самостоятельно, что - нибудь придумывать. Учителей, прекрасно понимаю. Я сам бы за 8-10 кг хрен  бы работал . 😟

Брехня

Коли дитина хоче ,вона вчиться і навчається і нормально все.

Коли не хоче,то батьки включають магію : репетитори,курси,вєдуни,мольфари,чрєвовєщатєлі...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, iiigolkin сказал:

Заплатіть раз на місяць $20 за чат GPT або можна знайти на базі ШІ спеціальну навчалку мов,
щоб ще й із вимовою. А якщо тільки писати грамотно - промпт можна знайти або самому написати,
і буде вчити краще за будь-якого вчителя, і час не лімітовано.

А ЧатЖПТ, і чарівний піндюль під зад дасть, як досвідчений репетитор?! 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, sergio сказал:

Я зара плАчу і плачУ по 500 грн за 2 години занять з репетитором з української, для підготовки до ЗНО/НМТ малого. Хоча розумію, що воно нафіг нікому не треба і так +- правільно пише ну і достатньо. 

Тут така справа. Треба, щоб "малий" сам захотів вчитися і тоді можна обходитися і без репетиторів. До жінки ходили колись дві дівчини, ще з початкової школи (жінка - вчитель молодших класів). Зірок з неба не хватали, тому батьки наймали репетитора. А в старших класах взялися за голову і стали самостійно нормально вчитися. Зараз обидві в столичних вузах. А мій старший син, який вчився, взагалі-то, дуже добре, і до репетитора ходив і на підготовчі курси в Харків їздив, але не довчив до кінця той "буквар", що на підготовчих дали і не поступив на навчання на безкоштовній основі. Прийшлося нам його вчити платно.

   А щоби грамотно писати, треба якомога більше читати і тоді буде спрацьовувати зорова пам'ять. Я, наприклад, в школі правила  і не вчив. Просто багато читав і пам'ятав, як треба правильно писати. Але хто ж з сучасних дітей щось читає, окрім соціальних мереж? Ну і новації в сучасній українській мові - це окрема тема. Понапридумують такого, потім прийходять інші "мовники" - знову все не так. За ними не вженешся. Якби я раніше не читав "на протязі (якогось часу)", я б так не писав. 

І такий коментар - 

@Alex73405

10 років тому

мовознавець блеять (фейспалм)

На протязі, ім. з прийм. 1. Те саме, що протягом 1. Новаторство й традиціоналізм у формі йдуть на протязі віків поруч (М.Рильський); Бачимо ми, як у масі своїй ізменшаються речі, Мовив би, гинуть поволі на протязі довшого часу (М.Зеров); Здавалось, він на протязі всього життя не зазнавав такого напрочуд ясного спокою, як зараз (О. Гончар). 2. На якійсь відстані. Вздовж всієї стіни на протязі трьох кроків – вартові (С.Божко).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...