Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Alvalk сказал:

а де тут про реформи?  

Я ж і кажу, що не лише реформи треба були від нас.

 

3 минуты назад, Alvalk сказал:

Я не обираю, я просто приводжу приклади корисних реформ, які дуже потрібні, і які наша влада не робила і навіть не намагалась до 2014 року (бо це як бджоли проти меду). Хоча нам гроші давали.

А тепер давайте навпаки: нам гроші давали, хоча до 2014 року (хоча я вважаю, що і потім) наша влада не робила і навіть не намагалась робити корисних реформ, які дуже потрібні (просто переписав ваші ж слова трохи в іншому порядку). А гроші давали. А реформ не було. І так скільки там років? Мабуть, ці грошодавці ідіоти? Чи навіщось вони давали і щось із цього все ж мали? Як вважаєте? Я просто виходжу із тих загальних міркувань, що люди діють, дотримуючись власних інтересів (переважно матеріальних), що у світі існує економічна конкуренція і т.п.

 

7 минут назад, Alvalk сказал:

Навіщо  робити модернізацію виробництва, якщо енергоносії дешеві?

Наприклад, щоб отримувати більші прибутки. Але для модернізації ще потрібні й відносно дешеві кредити. Щодо енергоефективності будинків згоден з вами. Дешеві енергоносії для населення - то популізм. Але тут знову ж - що таке дорого, що таке дешево, все відносно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 2 часа назад

ОТКРЫТЬ В

🇷🇺🇺🇦 В Крыму звучат сирены из-за возможных ракетных ударов противника. Движение по Крымскому мосту на данный момент приостановлено.

Вполне не исключаем очередные попытки ударить по полуострову как ракетами, так и беспилотниками. Спутниковая разведка НАТО активно вела съёмку различных районов Крыма, в том числе мост.

За прошедшие сутки американскими спутниками TOPAZ выявлено 54 позиции, представляющие интерес. Это и позиционные районы ПВО, и военные объекты.

Атака, если она будет, с высокой долей вероятности будет проведена в несколько волн, где сначала будут использованы дроны и ракеты-обманки, а затем несколько крылатых ракет для более уверенного поражения цели.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

можливо їм це просто непотрібно було. але подивіться наприклад на еволюцію Дубайовки і як у них там взагалі все цікаво і з технологіями і з крадівництвом... до речі, чиєю математикою та цифрами всі інші дотепер користуються?

может вы почитаете про дубаевку, и наконец то узнаете их социальный строй - у них все частное, и поделено на пару десятков шейхов? а так же поинтересуйтесь сколько километров от самого Дубая до ближайшей задрипаной деревни кишлака. а так да - Дубай  во всей красе.

нам бы столько нефти...и хотя бы пару-тройку этих шейхов, а не ахметку atc.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, OlegArh сказал:

и хотя бы пару-тройку этих шейхов, а не ахметку atc.

Якщо запропонувати обмін, як вважаєте, погодяться?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Дядя_Вова сказал:

А тепер давайте навпаки: нам гроші давали, хоча до 2014 року (хоча я вважаю, що і потім) наша влада не робила і навіть не намагалась робити корисних реформ, які дуже потрібні (просто переписав ваші ж слова трохи в іншому порядку). А гроші давали. А реформ не було. І так скільки там років? Мабуть, ці грошодавці ідіоти?

Ні, не ідіоти. Якщо б не дали вони, дав би хтось інший. І щось бы теж за це захотів. Здогадаєтесь хто саме дав і що б він захотів?  

50 минут назад, Дядя_Вова сказал:

Наприклад, щоб отримувати більші прибутки. Але для модернізації ще потрібні й відносно дешеві кредити.

Продовжуємо... Для дешевих кредитів потрібна добре працююча економіка, а для цього потрібні реформи і в тому числі ринкова вартість енергоресурсів.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Alvalk сказал:

а для цього потрібні реформи і в тому числі ринкова вартість енергоресурсів.

Чому? І що таке "ринкова"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

а де тут про реформи?  

Американські приватні компанії зацікавлені в інвестиціях в Україну, але вона має провести реформи – Пріцкер

nv.ua/ukr/ukraine/events/reformi-v-ukrajini-shcho-skazala-specpredstavnicya-ssha-50356665.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Дядя_Вова сказал:

Дешеві енергоносії - це лише одна з конкурентних переваг для виробництва...

Не такие уж они и дешевые для коммерческого потребителя. Проблема и огромные коррупционные риски в разной стоимости одного и того же товара для различных категорий покупателей.

Так разница между непосредственно стоимостью энергоносителей для коммерческого потребителя и для мудрого народа отличается в разы. Плюс затраты на администрирование и "лимиты/квоты".

Не когда об этом не задумывался, пока не купил офисные помещения с индивидуальным газовым отоплением. Обычный бытовой котёл, а гемора с ним... А с электричеством? Потребление как в хорошей квартире, но ежемесячно пол дня-день убить на "лимиты/квоты" и нужен договор со специально обученным "энергетиком". Понятно когда такие требования для крупных предприятий с серьёзным потреблением, но когда потребление меньше чем в среднем частном доме?!

Вернусь к разнице в цене. Это огромные коррупционные риски. Самая простая и распространённая схема - списать тот же газ на "бытового потребителя", а на самом деле получить из него неучтённую продукцию - скажем те же удобрения. С электроэнергией тоже схем достаточно.

А тарифы для церквей и прочих религиозных деятелей?!  По сути, Украина из своего бюджета субсидирует деятельность у себя в стране огромной вражеской сети агентов ФСБ.

 

  • Лайк 4
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 сентября, около 4 часов утра, в подмосковном городе Щелково произошли серьезные взрывы на военном аэродроме "Чкаловский".

photo_2023-09-28_04-19-08.jpg

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Alvalk сказал:

Ні, не ідіоти. Якщо б не дали вони, дав би хтось інший. І щось бы теж за це захотів. Здогадаєтесь хто саме дав і що б він захотів?  

Здогадуюся, хто саме пропонував би гроші, а що б він за це захотів - тут у мене лише смутне загальне уявлення. Ну припустімо. І що? Я ж правильно зрозумів, що ваша точка зору така: МВФ протягом довгих років хотів від нас реформ, і це була його єдина або основна мета? Під це Україні виділялися кредити, а наші уряди його постійно дурили, гроші брали, реформ не проводили. Якщо єдиної або основної мети досягти не вдавалося, чи не логічно з точки зору МВФ махнути рукою, хай там самі розбираються? Чи все ж таки цілі ширші й різноманітніші?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все ж таки це неможливо для влади. одна справа воювати чи ще щось робити чужими руками, а інша - ставити під загрозу власні гроші та можливо свободу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, SergiyUA сказал:

Не такие уж они и дешевые для коммерческого потребителя. Проблема и огромные коррупционные риски в разной стоимости одного и того же товара для различных категорий покупателей.

Так за це ж і мова. Наскільки я знаю, у країнах з ринковими правилами навпаки: крупний споживач платить дешевше (бо типу оптом), а дрібний - дорожче (включно з домогосподарствами). Наскільки я знаю, у нас так не було навіть у період запровадження "ринку". А щодо корупційних ризиків - знову ж таки, якщо немає ефективного контролю, вони на кожному кроці, і це (а не різниця в ціні), на мій погляд, основний фактор. Мені розповідали про корупційну схему, де ціни взагалі ніяк не фігурували - просто людині дали субсидію під закладку саду, та людина ніякий сад не садила, а потім ще отримала державну допомогу за нібито збитки - ну типу саджанці зайці погризли. Ще одне міркування: от свого часу підняли тарифи на газ і нібито таким чином ліквідували важливу корупційну складову. Але ж за цей період значного скачка індексу корумпованості України за оцінками міжнародних організацій не сталося? Чи я щось пропустив?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, SergiyUA сказал:

А тарифы для церквей и прочих религиозных деятелей?!  По сути, Украина из своего бюджета субсидирует деятельность у себя в стране огромной вражеской сети агентов ФСБ.

А вони зараз діють? Просто не в курсі, але було б цікаво дізнатися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Дядя_Вова сказал:

Здогадуюся, хто саме пропонував би гроші, а що б він за це захотів - тут у мене лише смутне загальне уявлення.

Давайте згадаємо 2013 рік, коли овощ відмовився підписувати асоціацію (після підписання нам обіцяли гроші, але як завжди - з вимогами реформ)

Де він потім взяв гроші? 15 млрд до наступних виборів. І начебто без умов. Але ж ви знаєте, де дешевий сир?
Просто після виборів в 2015 ми мали віддати 15 млрд. Якщо оберем знов овоча - йому простять або реструктуризують. І дадут ще. Якщо умовного Порошенка  -  ось ваш борг, повертайте негайно. І все по закону. Підсумок був би - зліт курса (бо він  багато років тримався біля 8 штучно, за рахунок проїдання валюти), падіння економіки, а наш мудрий нарід як завжди звинуватив в цьому Президента і наступного разу обов'язково обрав умовного Медведчука. Там би і оком не моргнули - стали б другою Беларусью. 

6 минут назад, Дядя_Вова сказал:

Якщо єдиної або основної мети досягти не вдавалося, чи не логічно з точки зору МВФ махнути рукою, хай там самі розбираються?

Ні, нелогично. Ніхто ніколи не дає гроші просто так. Мета є завжди.

Щонайменше, МВФ підтримував нас на плаву, щоб б ми могли дозволити собі купляти західні товари і взамін продавати сировину.

Також це тримало нас в зоні впливу Заходу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Ніхто ніколи не дає гроші просто так.

на жаль, з іншого боку цих угод беруть одні, а віддавати іншим...

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви не в курсі, як росіяни "малюють" свої перемоги? Навіщо ті фото і відео? Художники вам все намалюють.

"События дня на фронтах СВО от наших художников

Одна из наших сегодняшних иллюстраций посвящена потерям западной бронетехники на Ореховском участке, где среди прочих был уничтожен один из самых современных переданных ВСУ БТР — Marder 1A3. Другой наш арт демонстрирует поражение бойцами ВС РФ из ПТРК вертолета Ми-8 ВСУ на одном из направлений.

Арты в высоком разрешении:

Горящая «Куница»

Бесполетная зона!"

image.png.a37dc65b6154da4f5bd632313100fe8b.png
 

image.png.191b0cd918cee5b5d48a3a9b8ccf71e7.png

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Хаха 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Давайте згадаємо 2013 рік, коли овощ відмовився підписувати асоціацію (після підписання нам обіцяли гроші, але як завжди - з вимогами реформ)

Де він потім взяв гроші? 15 млрд до наступних виборів. І начебто без умов. Але ж ви знаєте, де дешевий сир?
Просто після виборів в 2015 ми мали віддати 15 млрд. Якщо оберем знов овоча - йому простять або реструктуризують. І дадут ще. Якщо умовного Порошенка  -  ось ваш борг, повертайте негайно. І все по закону. Підсумок був би - зліт курса (бо він  багато років тримався біля 8 штучно, за рахунок проїдання валюти), падіння економіки, а наш мудрий нарід як завжди звинуватив в цьому Президента і наступного разу обов'язково обрав умовного Медведчука. Там би і оком не моргнули - стали б другою Беларусью. 

Ви зараз міркуєте з точки зору нас. Це все правильно, але до розуміння мотивації дій МВФ, на мій погляд, має відношення дуже незначне.

 

5 минут назад, Alvalk сказал:

Щонайменше, МВФ підтримував нас на плаву, щоб б ми могли дозволити собі купляти західні товари і взамін продавати сировину.

Також це тримало нас в зоні впливу Заходу.

От. Золоті слова. Тобто підтримка власного виробника і просування своїх політичних інтересів. Правильно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Дядя_Вова сказал:

Ще одне міркування: от свого часу підняли тарифи на газ і нібито таким чином ліквідували важливу корупційну складову. Але ж за цей період значного скачка індексу корумпованості України за оцінками міжнародних організацій не сталося? Чи я щось пропустив?

Це називається не індексу корумпованості , а індекс сприйняття корупції.  Відчуйте різницю.

Але щодо цін на газ, Нафтогаз тоді вперше зі збиткового (майже банкрута)  став прибутковим. І це дуже добре.

3 минуты назад, Дядя_Вова сказал:

От. Золоті слова. Тобто підтримка власного виробника і просування своїх політичних інтересів. Правильно?

А ви як хотіли? Може досі вірили, що нам зброю дають заради нас, а не заради себе? (питання риторичне, знаю, що ні)

Просто реформи в Україні - це взаємовигідно. Ми отримуємо зріст економіки, покращення рівня життя, і як наслідок - можемо купляти набагато більше західних товарів (звісно і продавати більше), що вже вигідно і їм. Також внаслідок реформ і подолання корупції вони вже перестануть боятись інвестувати гроші в Україну. Це знов таки вигідно як для них, так і для нас.

Звісно, не заперечую, є  в них інколи і деякі елементи лобіювання, про які ви згадували. Але тут теж все просто. Чим краще ти робиш реформи і підвищуєш ВВП, тим менше залежиш від їх грошей і можеш посилати, якщо якісь умови кредиту тобі не вигідні. І знов таки ми прийшли до того, що реформи - це необхідність для нас. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Вячеслав63 сказал:

image.png.191b0cd918cee5b5d48a3a9b8ccf71e7.png

орк без броніка та шолома + таке враження що в нього ніг не має, тупо торсом на землі

Змінено користувачем Evgenich
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Evgenich сказал:

орк без броніка та шолома + таке враження що в нього ніг не має, тупо торсом на землі

Для кацапов подойдет, там все равно мозгов нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Alvalk сказал:

Просто реформи в Україні - це взаємовигідно. Ми отримуємо зріст економіки, покращення рівня життя, і як наслідок - можемо купляти набагато більше західних товарів (звісно і продавати більше), що вже вигідно і їм. Також внаслідок реформ і подолання корупції вони вже перестануть боятись інвестувати гроші в Україну. Це знов таки вигідно як для них, так і для нас.

насправді головне для них - це на одну розвинену та мирну країну більше, відповідно на один божевільний будинок з ядерною зброєю менше...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Alvalk сказал:

Це називається не індексу корумпованості , а індекс сприйняття корупції.  Відчуйте різницю.

Але щодо цін на газ, Нафтогаз тоді вперше зі збиткового (майже банкрута)  став прибутковим. І це дуже добре.

Різниці не відчув, але поправка приймається. Принаймні, якась загальна оцінка рівня корупції в країні. Суті міркування це якось стосується?

Щодо Нафтогазу... Ну хто зна. Радіти, що в однієї компанії успіхи за рахунок проблем в інших галузях - це якось... Я би порадів успіхам в економіці в цілому - ну там зростання на відсотків 5-8, скажімо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Alvalk сказал:

А ви як хотіли? Може досі вірили, що нам зброю дають заради нас, а не заради себе? (питання риторичне, знаю, що ні)

Просто реформи в Україні - це взаємовигідно.

Будь-які? Сумнівно. Коли дві сторони укладають угоду, вона може бути взаємовигідною, а може бути вигідною лише для однієї сторони і невигідною для іншої. Залежить від деталей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, Дядя_Вова сказал:

Щодо Нафтогазу... Ну хто зна. Радіти, що в однієї компанії успіхи за рахунок проблем в інших галузях - це якось...

Стоп!!! Яким чином підняття тарифів для населення впливає на "інші галузі"?

48 минут назад, Дядя_Вова сказал:

Будь-які?

Ті, що спрямовані на подолання корупції, зріст економіки та таке інше. Мені невідомо, щоб МВФ вимагав від нас якихось реформ, що шкодять Україні. Якщо маєте приклади - кажіть. Краще з посиланням

48 минут назад, Дядя_Вова сказал:

Коли дві сторони укладають угоду, вона може бути взаємовигідною, а може бути вигідною лише для однієї сторони і невигідною для іншої.

Коли угода невигідна для якоїсь сторони, вона її просто не підписує. Ваш кеп.

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...