Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, yukon сказал:

А чого ви боїтесь? У вас же відмазка законна?

Для перетину кордону так. Для відмазка від мобілізації не зовсім. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

У ГУР підтвердили ураження двох катерів в Криму: що відомо про операцію

Українські розвідники вразили два російські військові катери в тимчасово окупованому Криму. Подія відбулася вранці 10 листопада в селищі Чорноморське Євпаторійського району

Там також були прильоти по казармі загарбників. Інформацію підтвердило в коментарі ЗМІ Головне управління розвідки Міноборони України

Спойлер

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Evgenich сказал:

Та з таким беккапом і відношенням до соціуму то взагалі краще покинути Україну. От навіщо ви залишаєтесь та портите повітря? Тільки не треба одразу співати "а чего я должен уезжать?" "Я тут родилася, у меня тут дом+дача+родителям живут". 

Я просто дивуюсь таким ееее.... гандонам (це саме м'яке визначення, що я підібрав), які живуть поруч з нами, і видають себе за звичайних громадян. О звісно, є ще наволоч страшніше, наприклад чиновники-крадії, чи відверті колоборанти, які наводять ворожі ракети на військових та цивільних. Але ваш світогляд - це просто ***ець! 

От всім буде краще, і вам і нам, якщо ви з'єбнете з нашої неньки. Пиздуй до москалів, у вас багато чого спільного. Амінь.

 

Я би давно вже з"їбнув, але проблема полягає, що в мене не просто дача, а дача з басейном. Шкода покидати, щоб потім тинятися по якихось спортзалах з вагончиками для біженців. 😎

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

А потім я подорослішав та зрозумів що краща та бійка, яку ти виграв до її початку.

"Если кто-нибудь будет ждать меня, вооружившись мощной винтовкой с оптическим прицелом, то меня просто там не окажется." (с)

29 хвилин тому, sergio сказав:

Я би давно вже з"їбнув, але проблема полягає, що в мене не просто дача, а дача з басейном. Шкода покидати, щоб потім тинятися по якихось спортзалах з вагончиками для біженців. 😎

Я б сфоткав вагончик зі спортзалом і басейном, в якому ми зараз живемо, але мабуть краще не буду. )

Щоб нарід не дратувати...

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, sergio сказал:

Для перетину кордону так. Для відмазка від мобілізації не зовсім. 

Такого не зустрічав, за звичай навпаки, від мобілізації відстрочка, але за кордон - зась. Якщо не секрет, можете пояснити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, yukon сказал:

Такого не зустрічав, за звичай навпаки, від мобілізації відстрочка, але за кордон - зась. Якщо не секрет, можете пояснити?

Вже не одноразовая писав. У дружини є група, тож, як супровід можу виїжджати-вже 4 рази доречі користувався, а ось, як відстрочка від мобілізації, ВР приняла закон, що відстрочка не діє, якщо є інші особи з родини, що можуть доглядати. Але з тим, я думаю, можна порішати. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, vadimv сказал:

"Если кто-нибудь будет ждать меня, вооружившись мощной винтовкой с оптическим прицелом, то меня просто там не окажется." (с)

Я б сфоткав вагончик зі спортзалом і басейном, в якому ми зараз живемо, але мабуть краще не буду. )

26.09.2023 я був в сумському ТЦК, там виписали довідку про відсрочку від мобілізації

З якою метою відстрочка? Страхівка на випадок, якщо в бусик незламності запакують? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sergio сказал:

Вже не одноразовая писав. У дружини є група, тож, як супровід можу виїжджати-вже 4 рази доречі користувався, а ось, як відстрочка від мобілізації, ВР приняла закон, що відстрочка не діє, якщо є інші особи з родини, що можуть доглядати. Але з тим, я думаю, можна порішати. 

Але ж щоб супроводжувати за кордон потрібно сходити в ТЦК? Чи не потрібно?

 

Он і Вадим пише, що спочатку ТЦК, а потім кордон

Змінено користувачем yukon
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, sergio сказав:

З якою метою відстрочка? Страхівка на випадок, якщо в бусик незламності запакують? 

Ну місяць жеж довелося прожити в Сторожинці, а перед цим проїхати всю країну через блокпости.

2 хвилини тому, yukon сказав:

Але ж щоб супроводжувати за кордон потрібно сходити в ТЦК? Чи не потрібно?

 

Он і Вадим пише, що спочатку ТЦК, а потім кордон

Не потрібно.

Ту довідку на кордоні ніхто не питав.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, sergio сказав:

Вже не одноразовая писав. У дружини є група, тож, як супровід можу виїжджати-вже 4 рази доречі користувався, а ось, як відстрочка від мобілізації, ВР приняла закон, що відстрочка не діє, якщо є інші особи з родини, що можуть доглядати. Але з тим, я думаю, можна порішати. 

Заточкою 😱?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, yukon сказал:

Але ж щоб супроводжувати за кордон потрібно сходити в ТЦК? Чи не потрібно?

 

Он і Вадим пише, що спочатку ТЦК, а потім кордон

В серпні крайній раз їздив. Погранцю даєш паспорти, пенсійне посвідчення з групою, свідоцтво про шлюб. Все. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, MaxS сказал:

Заточкою 😱?

На законних підставах На крайняк баблом(Якщо законні підстави будуть непереконливі) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, sergio сказал:

В серпні крайній раз їздив. Погранцю даєш паспорти, пенсійне посвідчення з групою, свідоцтво про шлюб. Все. 

Дружина - це ж не мати чи батько, а у тебе є сестра чи брат. У дружини наступний після чоловіка на черзі в опікунстві - діти, так що викидуйте заточки і не бздіть))) Поправте мене,хто знає, якщо я не правий.

пс. якщо погранці випускають, значить вони впевнені, що ви маєте право на відстрочку, і повірте, вони перші вас не випустять в разі змін в законодавстві. Інакше втрачається смисл в забороні на виїзд.

Змінено користувачем yukon
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Evgenich сказав:

 Пиздуй до москалів, у вас багато чого спільного. Амінь.

 

Так він і є москаль. 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, yukon сказал:

Дружина - це ж не мати чи батько, а у тебе є сестра чи брат. У дружини наступний після чоловіка на черзі в опікунстві - діти, так що викидуйте заточки і не бздіть))) Поправте мене,хто знає, якщо я не правий.

пс. якщо погранці випускають, значить вони впевнені, що ви маєте право на відстрочку, і повірте, вони перші вас не випустять в разі змін в законодавстві. Інакше втрачається смисл в забороні на виїзд.

Ми минулого року виїжджали по довідці про інвалідність, минуло осінню Кабмін постановою передбачив виїзд по пенсійних посвідченняз, бо довідки підробляли, а в посвідченні вже фотка є. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Бездомный сказал:

такий , здається , на Зміїному крякнули ?  

Официальная статистика говорит, что у острова Змеиный наши военные уничтожили три десантных катера оккупантов. Вроде как с помощью "бесполезных" Байрактаров.

Один из уничтоженных такой же чисто десантный катер типа «Серна», а два более интересных десантно-штурмовых катера типа «Раптор».

Еще один «Раптор» официально был существенно поврежден.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де речі, всяке лайно вигадує влада, а питання чомусь до тих хто не хоче його їсти 😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, DimaF сказал:

Плавали))

Еще раз напомню, у десантного катера проекта 11770 «Серна» крайне малая автономность плавания - одни сутки. Он не предназначен для сколько ни будь длительного "плавания". На нём банально нет для этого условий.

3 часа назад, DimaF сказал:

По моему они стояли у причальной стенки

Вполне возможно, даже более вероятно, но тогда выводы для оккупантов будут гораздо грустнее, а именно - эпический пройоп охраны/обороны порта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, sergio сказал:

Самооборона. Убить, не убьешь(конечно если не в глаз с пробитием до мозга) 

Самооборона с заточкой в руках?! Против патруля?! Ну Вы и оптимист... 

Если повезёт и патруль не применит оружие на стадии угрозы/демонстрации заточки, то всё равно повяжут и "закроют". И правильно сделают. Это если не успел пустить в ход свою железяку.

Но если кого то из служивых при исполнении ранил - сидеть долго и печально. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, sergio сказал:

Для перетину кордону так. Для відмазка від мобілізації не зовсім. 

Ага... типа...  Есть йух, но вялый. Только попЫсать.

Проще говоря - липа.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, SergiyUA сказал:

Самооборона с заточкой в руках?! Против патруля?! Ну Вы и оптимист... 

Если повезёт и патруль не применит оружие на стадии угрозы/демонстрации заточки, то всё равно повяжут и "закроют". И правильно сделают. Это если не успел пустить в ход свою железяку.

Но если кого то из служивых при исполнении ранил - сидеть долго и печально. 

а ще "на згадку" таких звіздюлєй навалять , що пам'ятити все життя будеш 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, US7IGN сказал:

Я колись молодий дурний був, теж так розважався. А потім зустрів жінку, яка...

... как медик, мне объяснила, что бить людей голыми руками, особенно по морде лица, очень не гигиенично. Можно через царапину любую заразу подхватить.

В то время как раз ВИЧ был на слуху и "старый добрый гепатит".

Змінено користувачем SergiyUA
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, vadimv сказав:

 

Я б сфоткав вагончик зі спортзалом і басейном, в якому ми зараз живемо, але мабуть краще не буду. )

Щоб нарід не дратувати...

Ну хочаб країну озвучте, яку вибрали для життя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...