Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

15 минут назад, SergiyUA сказал:

... как медик, мне объяснила, что бить людей голыми руками, особенно по морде лица, очень не гигиенично. Можно через царапину любую заразу подхватить.

В то время как раз ВИЧ был на служу и "старый добрый гепатит".

ті хто вміють , та добре знають анатомію  - б'ють у м'які місця , та ще й так , щоб слідів не лишалося .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, yukon сказал:

за звичай навпаки, від мобілізації відстрочка, але за кордон - зась. Якщо не секрет, можете пояснити?

По мобилизации так и есть. Можно даже специально не "косить" если возраст 50+ и/или серьёзные болячки, которые в таком возрасте уже у многих. Достаточно пройти нормальную медкомиссию. При этом желательно иметь реальную историю болезни. Отсрочка будет на год - полтора в зависимости от диагноза.

А вот с выездом уже проблема. Просто отсрочки НЕ достаточно. Нужны "корочки" инвалида и, не знаю, отменили или нет, "бумагу из военкомата" типа разрешение на выезд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, sergio сказал:

У дружини є група, тож, як супровід можу виїжджати-вже 4 рази доречі користувався,

Недавно вроде как ввели изменение, согласно которого нужно получать "бумагу", что инвалид нуждается в сопровождении. И дают этот документ далеко-далеко не всем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, ozor сказал:

Ну хочаб країну озвучте, яку вибрали для життя.

Если человек живёт с контрабанды, то о смене страны возникнет мысль не ранее, чем Украина вступит в ЕС. Значит очень не скоро. :classic_biggrin:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Бездомный сказал:

ті хто вміють , та добре знають анатомію  - б'ють у м'які місця , та ще й так , щоб слідів не лишалося .

Следы на теле от побоев остаются всегда!

Другой вопрос, что их можно не найти или "не заметить". По различным причинам...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, SergiyUA сказал:

Недавно вроде как ввели изменение, согласно которого нужно получать "бумагу", что инвалид нуждается в сопровождении. И дают этот документ далеко-далеко не всем.

,,... вроде как... "😏

Пы. Сы. Забугор раньше следующего лета не собираюсь.Еще  сто раз все может поменяться. 

Змінено користувачем sergio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, SergiyUA сказав:

Если человек живёт с контрабанды, то о смене страны возникнет мысль не ранее, чем Украина вступит в ЕС. Значит очень не скоро. :classic_biggrin:

Ви щось не додивились. 
Вадим вже виїхав, але не хоче бомонд дратувати фотоотчьотом.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ozor сказал:

Ну хочаб країну озвучте, яку вибрали для життя.

Тут такий товарищ був з ніком Гонщик-постійно πιдарасив мене, який я москаль і не патріот. Вже теж в Польщі сидить і на Фінанс юа розпинається, як там йому добре. Тут, чомусь навіть писати перестав🤔😏

Так, що патріотизм він такий. 

Пи. Си. 1 Львівські рагулі вони такі, коли треба без мила в дупу влізуть, а коли вигідно здадуть за милу душу. 

Пи. Си.2 Вадим хочаб не лицемірив. 

Змінено користувачем sergio
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, SergiyUA сказал:

По мобилизации так и есть. Можно даже специально не "косить" если возраст 50+ и/или серьёзные болячки, которые в таком возрасте уже у многих. Достаточно пройти нормальную медкомиссию. При этом желательно иметь реальную историю болезни. Отсрочка будет на год - полтора в зависимости от диагноза.

 

Прямо как про меня написали,полгода назад прошёл медкомиссию,правда никто никаких отстрочек не давал,просто в военнике написали что не годен в мирное время и годен в военное,и код болезни.Завели в базу данных,взяли номер телефона,и в конце так и сказали,что типа старше 50 со слабым сердцем хрен кто Вас дёргать будет,бо всё равно ни в одну часть не приймут.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Бездомный сказав:

ті хто вміють , та добре знають анатомію  - б'ють у м'які місця , та ще й так , щоб слідів не лишалося .

Навіть від мокрого полотенця будуть сліди. Жовті такі синячки-жовтяки. 

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.reuters.com/world/europe/french-court-rejects-appeal-extradite-ukrainian-billionaire-zhevago-2023-11-10/

Навіть коментувати на треба

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sergio сказал:

Тут такий товарищ був з ніком Гонщик-постійно πιдарасив мене, який я москаль і не патріот. Вже теж в Польщі сидить і на Фінанс юа розпинається, як там йому добре. Тут, чомусь навіть писати перестав🤔😏

Не у всіх же дача з басейном 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Дядя_Вова сказав:

Не у всіх же дача з басейном 

в нас два ніка схожих.пишіть чітко,бо один мій клієнт постійний і дуже благістна ,позитивна людина

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, МаТраС сказал:

в нас два ніка схожих.пишіть чітко,бо один мій клієнт постійний і дуже благістна ,позитивна людина

Перепрошую, геть нічого не зрозумів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, ozor сказав:

Ну хочаб країну озвучте, яку вибрали для життя.

Málaga - це Іспанія.

16 годин тому, SergiyUA сказав:

А вот с выездом уже проблема. Просто отсрочки НЕ достаточно. Нужны "корочки" инвалида и, не знаю, отменили или нет, "бумагу из военкомата" типа разрешение на выезд.

Такую бумагу никто не спрашивал.

15 годин тому, sergio сказав:

Пи. Си.2 Вадим хочаб не лицемірив. 

Я з 2014 постійно писав, що треба їхати.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, vadimv сказал:

Málaga - це Іспанія.

Такую бумагу никто не спрашивал.

Я з 2014 писав, що треба їхати.

Був 19-му році у сестри дружини, що мешкає біля Мадрида, широ кажучи, країна на поціновувача. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, sergio сказав:

Був 19-му році у сестри дружини, що мешкає біля Мадрида, широ кажучи, країна на поціновувача. 

Ну, з тих шести країн Європи, які я проїхав за тиждень (Румунія, Угорщина, Словенія, Італія, Франція, Іспанія) остання якраз була найпривабливішою.

Хіба що Словенія ще могла б потягатися, Дуже зелено, охайно, чистенько, все новеньке. Бамбіно собі непогану країну обрав. )

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, vadimv сказал:

Ну, з тих шести країн Європи, які я проїхав за тиждень (Румунія, Угорщина, Словенія, Італія, Франція, Іспанія) остання якраз була найпривабливішою.

Хіба що Словенія ще могла б потягатися, Дуже зелено, охайно, чистенько, все новеньке. Бамбіно собі непогану країну обрав. )

Мені більше всього  в Австрії сподобалось. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Дядя_Вова сказав:

Перепрошую, геть нічого не зрозумів

чітко напишіть нік. там один на англійській

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, vadimv сказав:

Ну, з тих шести країн Європи, які я проїхав за тиждень (Румунія, Угорщина, Словенія, Італія, Франція, Іспанія) остання якраз була найпривабливішою.

Хіба що Словенія ще могла б потягатися, Дуже зелено, охайно, чистенько, все новеньке. Бамбіно собі непогану країну обрав. )

покидают родніе края...))

розкажете,як там в подробицях..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В рфии пятничная скорбь и печаль. Подгорет... Говорят, что нами пересечена "синяя линия". ☺️

спирт.JPG

  • Хаха 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, SergiyUA сказав:

В рфии пятничная скорбь и печаль. Подгорет... Говорят, что нами пересечена "синяя линия". ☺️

спирт.JPG

бля..а це вже святе

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...