Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, sergio сказав:

Але при тому рашка получила за минулий рік 500 ярдів за експорт енергоресурсів, в тч через територію України. 

Від кого получила? - Отож. По-друге вона ці кошти отримала б  від європейських країн-споживачів у  будь якому випадку але ті б не отримали газ а транзитер Україна гроші за транзит. Так рашка "фінансує вбивства zолдат есвео".

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, tort сказал:

Від кого получила? - Отож. По-друге вона ці кошти отримала б  від європейських країн-споживачів у  будь якому випадку але ті б не отримали газ а транзитер Україна гроші за транзит. Так рашка "фінансує вбивства zолдат есвео".

ХЗ. Особисто не знайомий з договорами про постачання(рф) та транзит(Україна) нафти та газу в Європу. 

Пи. Си. Цікаво, що, хто, як, кому і в яких обсягах компенсує, за відсутність прокачки по Північних потоках. 😏

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, sergio сказал:

Пи. Си. Цікаво, що, хто, як, кому і в яких обсягах компенсує, за відсутність прокачки по Північних потоках. 😏

Никто и никому не компенсирует.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, DimaF сказал:

Никто и никому не компенсирует.

Я вообще удивляюсь. Получається, что рашка прокачивая газ и нефть через нашу территорию и оплачивая транзит, тем самым финансирует в тч  наше министерство обороны?! Просто нужно поднять стоимость на транзит расеянской нефти. Так победим! 

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sergio сказал:

Я вообще удивляюсь. Получається, что рашка прокачивая газ и нефть через нашу территорию и оплачивая транзит, тем самым финансирует в тч  наше министерство обороны?! Просто нужно поднять стоимость на транзит расеянской нефти. Так победим! 

Коротко про те чому поляк розумніший за українця зі всіма наслідками....

www.instagram.com/reel/CzWQ8SOInoZ/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сергей Флэш

За активними фронтовими подіями ми не помічаємо, що є й інші "фронти". Сумська та Чернігівська область стали фактично місцем розгулу російських ДРГ.

Особливо ті частини області де між нами і РФ є буквально непрохідні ліси.

Сьогодні там загинули двоє місцевих жителів, нарвавшись на засаду. 4 дні тому ще п'ятеро з ТРО загинули. Нещодавно також двоє військових потрапили в засаду і були розстріляні. І так щотижня.

Нам би крутих хлопців із ССО туди, це їхня стихія... але вони дуже зайняті розмінуванням та іншої непрофільною «херней» у пидпорядкуваннi піхотних частин.

  • Лайк 3
  • Сумно 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, SergiyUA сказав:

©

Крім цього, відтепер дозволено демонтувати пам’ятники Пушкіну в Житомирі, Харкові та Одесі, князю Воронцову в Одесі, полководцю Суворову в Ізмаїлі, адміралу Ушакову в Херсоні, «Україна – визволителям» в Ужгороді, Меморіальний комплекс «Борцям революції» в Луганську.
 

 

 

Ай, як незручно вийшло.
Рік тому Пушкіна на бульварі вже зняли, 
без особливого шуму, і все.
Тепер незручно перед хлопцями, вони ж дозволили....
Ставити назад і знімати знову, шо робити-то?

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Propeller сказал:

Сергей Флэш

За активними фронтовими подіями ми не помічаємо...

Ой, який "авторитетний" експерт... Вже і по застосуванню ССО він "все знає"

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Ranch сказал:

Ой, який "авторитетний" експерт... Вже і по застосуванню ССО він "все знає"

тут зараз всі експерти :flag1:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Ranch сказав:

Ой, який "авторитетний" експерт... Вже і по застосуванню ССО він "все знає"

Знає може трохи більше сидячих за компом?)

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, МаТраС сказал:

Знає може трохи більше сидячих за компом?)

Він якраз "знає" те, що начитався сидячи за компом під Броварами, але не зрозумів в силу відсутності знань в тих областях, про які говорить. Є дуже гарна позиція: "Знаєш - говориш (якщо можна), не знаєш - мовчиш". Тому у деяких випадках вже би він краще мовчав, бо вже давно став посміховиськом в середовищі професіоналів і "кумиром" неадекватних ПТУшнків. Але ж, все-таки, дуже йому хочеться стати таким собі "технічним Арестовичем". Там ще поряд ошивається з ним один дружбан-"експерД". Чи то Падло, чи то Бадло прізвище. Також "перли" видає.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Ranch сказал:

Він якраз "знає" те, що начитався сидячи за компом під Броварами, але не зрозумів в силу відсутності знань в тих областях, про які говорить. Є дуже гарна позиція: "Знаєш - говориш (якщо можна), не знаєш - мовчиш". Тому у деяких випадках вже би він краще мовчав, бо вже давно став посміховиськом в середовищі професіоналів і "кумиром" неадекватних ПТУшнків. Але ж все-таки дуже йому хочеться стати таким собі "технічним Арестовичем"

А ви спробуйте щось пояснити тим хто електрон від позитрону не відрізняє 😔

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Те, що ще недавно викликало ностальгію, тепер викликає огиду
Вони знищили та покалічили все, що змогли, й навіть більше. Від спогадів до мови спілкування
У мого покоління вкрали частину молодості, частину пам’яті, частину міфології. Вкрали пісні, які ми співали молодими. Вкрали «Вальс Бостон», «Білоруський вокзал», «Пора-пора-порадуемся»… Все, до чого могли дотягтися, забруднили своїми імперськими руками.
Слава богу, Висоцький уже помер, і Галич теж. Інакше сталося б з ними те, що і з Юнною Моріц. Як можна дивитися старі «Три Мушкетери», бачачи перед собою Боярського, що з’їхав з глузду? Як можна дивитися «Рабу Любові» авторства неадекватного Міхалкова?
Телецентр «Останкіно» для мене вже не спогад про молодість, про клуб «Що? Де? Коли?», а фабрика фейків, до якої гидко підійти. Чомусь зовсім не хочеться питати зайвий квиток у московські театри. Машков, Миронов, Безруков… Та про що ви кажете? Маленьку Ахеджакову вигнали за громадянську позицію, позбавили можливості дожити на сцені останні роки.
В Ермітаж, де я вперше побачив Роденівську «Весну», чомусь не тягне. У Лувр, Прадо, Метрополітен тягне, а в Ермітаж — ні. І сам не зрозумію чому. Напевно, щось особливе розлилося в сирому пітерському повітрі, перебиваючи гнилий сморід стоячої води. Рашизм, путінізм, ксенофобія — це вражає більше за шедеври Растреллі.
Навіть про спільну перемогу, сплачену мільйонами життів, згадувати не хочеться. Адже, як з’ясувалося, вони могли перемогти й без нас. Та й чи була перемога, якщо ми «нацисти» та «німецькі поплічники і нас треба знищити»? Звільнити «споконвічно руські землі» від українців. Бомбити Київ. Гвалтувати у Бучі. Понівечити Ірпінь.
Їм було мало вкрасти спогади — одними спогадами ситий не будеш. Вони вкрали Крим. Вони зганьбили ліси під Кремінною, куди я мріяв приїхати порибалити з родиною. Набили їх іржавим залізяччям, мінами, горілими машинами. Вони знищили вікові сосни, отруїли землю напівзогнилими трупами, втопили у Сіверському Дінці свої танки, перегородили розтяжками стежки. Прийшли визволителі! Радійте!
Вони вкрали у нас Бердянськ з його косою, бичками та будинком біля моря. Вкрали Генічеськ із нескінченною Арабаткою. Скадовськ з йодистим запахом водоростей та добірними комарами.
Вони вбили Маріуполь, де жили та познайомилися мої дідусь із бабусею. Вони зруйнували Бахмут, де познайомилися мої тесть та теща. Вони били по Миколаєву, де народилася моя дружина. Вони гатять по Сумській області, де виріс мій батько. Скалічили Чернігів, мучать Харків та Херсон. Моє рідне місто Дніпро тепер ховає вбитих російською ракетою земляків. Вона потрапила до житлового будинку, неподалік будинку моїх батьків. У звичайний житловий будинок.
Їм не дають спокою Одеса, Очаків, Запоріжжя. Вони і їх хочуть перетворити на Маріуполь. Вони все хочуть перетворити на Маріуполь. Заповідна Кінбурнська коса тепер на багато років стане зоною лиха, бо вони туди прийшли. Їм завжди мало. Їм головне не захопити, примножити та покращити, а дотягнутися, вкрасти, зламати, зганьбити, зробити нежитловим, непридатним для використання. Щоб якщо вже не дісталося їм, то й нікому.
Спільного минулого більше немає. Спільне теперішнє — кровопролитна, руйнівна війна. Спільному майбутньому ніколи не бути. Ніхто не захоче мати щось спільне з убивцею, ґвалтівником, злодієм та вандалом.
Вони знищили та покалічили все, що змогли й навіть більше. Від спогадів до мови спілкування. Нема бажання мати нічого спільного. Навіть того, що вже було, згадувати не хочеться. Те, що ще недавно викликало ностальгію, тепер викликає огиду.


Ян Валєтов

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Ranch сказав:

Він якраз "знає" те, що начитався сидячи за компом під Броварами, але не зрозумів в силу відсутності знань в тих областях, про які говорить. Є дуже гарна позиція: "Знаєш - говориш (якщо можна), не знаєш - мовчиш". Тому у деяких випадках вже би він краще мовчав, бо вже давно став посміховиськом в середовищі професіоналів і "кумиром" неадекватних ПТУшнків. Але ж, все-таки, дуже йому хочеться стати таким собі "технічним Арестовичем". Там ще поряд ошивається з ним один дружбан-"експерД". Чи то Падло, чи то Бадло прізвище. Також "перли" видає.

Я не шарю в реб, тому мовчу.)жопу адміністрації форуму ніколи не лизав.Флеш мене колись розбанив, бо одне чмо навіка забанило. Справедливий, відзивчивий. 

Пишіть, що він там по реб та коптерах ге так каже

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Бездомный сказав:

Те, що ще недавно викликало ностальгію, тепер викликає огиду
Вони знищили та покалічили все, що змогли, й навіть більше. Від спогадів до мови спілкування
У мого покоління вкрали частину молодості, частину пам’яті, частину міфології. Вкрали пісні, які ми співали молодими. Вкрали «Вальс Бостон», «Білоруський вокзал», «Пора-пора-порадуемся»… Все, до чого могли дотягтися, забруднили своїми імперськими руками.
Слава богу, Висоцький уже помер, і Галич теж. Інакше сталося б з ними те, що і з Юнною Моріц. Як можна дивитися старі «Три Мушкетери», бачачи перед собою Боярського, що з’їхав з глузду? Як можна дивитися «Рабу Любові» авторства неадекватного Міхалкова?
Телецентр «Останкіно» для мене вже не спогад про молодість, про клуб «Що? Де? Коли?», а фабрика фейків, до якої гидко підійти. Чомусь зовсім не хочеться питати зайвий квиток у московські театри. Машков, Миронов, Безруков… Та про що ви кажете? Маленьку Ахеджакову вигнали за громадянську позицію, позбавили можливості дожити на сцені останні роки.
В Ермітаж, де я вперше побачив Роденівську «Весну», чомусь не тягне. У Лувр, Прадо, Метрополітен тягне, а в Ермітаж — ні. І сам не зрозумію чому. Напевно, щось особливе розлилося в сирому пітерському повітрі, перебиваючи гнилий сморід стоячої води. Рашизм, путінізм, ксенофобія — це вражає більше за шедеври Растреллі.
Навіть про спільну перемогу, сплачену мільйонами життів, згадувати не хочеться. Адже, як з’ясувалося, вони могли перемогти й без нас. Та й чи була перемога, якщо ми «нацисти» та «німецькі поплічники і нас треба знищити»? Звільнити «споконвічно руські землі» від українців. Бомбити Київ. Гвалтувати у Бучі. Понівечити Ірпінь.
Їм було мало вкрасти спогади — одними спогадами ситий не будеш. Вони вкрали Крим. Вони зганьбили ліси під Кремінною, куди я мріяв приїхати порибалити з родиною. Набили їх іржавим залізяччям, мінами, горілими машинами. Вони знищили вікові сосни, отруїли землю напівзогнилими трупами, втопили у Сіверському Дінці свої танки, перегородили розтяжками стежки. Прийшли визволителі! Радійте!
Вони вкрали у нас Бердянськ з його косою, бичками та будинком біля моря. Вкрали Генічеськ із нескінченною Арабаткою. Скадовськ з йодистим запахом водоростей та добірними комарами.
Вони вбили Маріуполь, де жили та познайомилися мої дідусь із бабусею. Вони зруйнували Бахмут, де познайомилися мої тесть та теща. Вони били по Миколаєву, де народилася моя дружина. Вони гатять по Сумській області, де виріс мій батько. Скалічили Чернігів, мучать Харків та Херсон. Моє рідне місто Дніпро тепер ховає вбитих російською ракетою земляків. Вона потрапила до житлового будинку, неподалік будинку моїх батьків. У звичайний житловий будинок.
Їм не дають спокою Одеса, Очаків, Запоріжжя. Вони і їх хочуть перетворити на Маріуполь. Вони все хочуть перетворити на Маріуполь. Заповідна Кінбурнська коса тепер на багато років стане зоною лиха, бо вони туди прийшли. Їм завжди мало. Їм головне не захопити, примножити та покращити, а дотягнутися, вкрасти, зламати, зганьбити, зробити нежитловим, непридатним для використання. Щоб якщо вже не дісталося їм, то й нікому.
Спільного минулого більше немає. Спільне теперішнє — кровопролитна, руйнівна війна. Спільному майбутньому ніколи не бути. Ніхто не захоче мати щось спільне з убивцею, ґвалтівником, злодієм та вандалом.
Вони знищили та покалічили все, що змогли й навіть більше. Від спогадів до мови спілкування. Нема бажання мати нічого спільного. Навіть того, що вже було, згадувати не хочеться. Те, що ще недавно викликало ностальгію, тепер викликає огиду.


Ян Валєтов

Да, колись фільми міхалкова я по три рази дивився. Сильні були. Особливо 12. ...Хто знав, що він такий йобнутий теж...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Агентство Reuters показало кадры удара 8 ноября российской ракеты по гражданскому судну Kmax Ruler под флагом Либерии.

Судно зашло в порт "Южный" Одесской области и должно было впоследствии доставить в Китай железную руду. 

Тогда в результате атаки погиб 43-летний лоцман 1-го класса Сергей Сурин, еще 4 человека были ранены. Трое члены экипажа граждане Филиппин и работник порта.

Агрессоры вероятно использовали противорадиолокационную ракету воздушного базирования Х-31 наведя её на радар судна, куда примерно и пришелся удар.

Спутать гражданский радар судна с военным радаром можно только в случае применения на самолёте/ракете крайне примитивного/устаревшего детектора сигнала.

11.jpg

  • Сумно 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Ranch сказал:

Ой, який "авторитетний" експерт... Вже і по застосуванню ССО він "все знає"

За ССО не скажу, но в плане РЭР/РЭБ Сергей Флэш общепризнанный специалист экстра класса!

Так же известный своей волонтёрской деятельностью, особенно в координации гражданских инженеров/специалистов по разработке и внедрению... скажем так... разнообразных "радиоэлектронных приблуд" военного назначения. 

Уважаю!

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Похоже, в последнее время российская армия сосредоточилась на уничтожении украинских музеев, университетов и библиотек. Как сказал один из участников ток-шоу на федеральном канале: "Мы погрузим их в каменный век". Сказано было еще прошлой зимой по поводу ударов по энергоструктуре, но можно было понять и шире.
Сегодня на рассвете российская ракета поразила в Херсоне областную научную библиотеку имени О.Гончара. Начался пожар. Обошлось без жертв, но книги и уникальные документы сгорели.
Объяснение "хотели поразить соседнее здание" не катит. Нет там никаких "соседних зданий". Куда варвары хотели, туда и попали.

На фото - до и после.
Андрей Мальгин

photo_2023-11-12_14-08-03.jpg

  • Сумно 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Бездомный сказав:

Те, що ще недавно викликало ностальгію, тепер викликає огиду
Вони знищили та покалічили все, що змогли, й навіть більше. Від спогадів до мови спілкування
У мого покоління вкрали частину молодості, частину пам’яті, частину міфології. Вкрали пісні, які ми співали молодими. Вкрали «Вальс Бостон», «Білоруський вокзал», «Пора-пора-порадуемся»…

Оце все перелічене (і інше совкове "мистецтво") - воно ж не змінилося і таким завжди було.

То ви просто не помічали, яке воно примітивне і огидне.

А були люди, у яких воно ще тоді викликало огиду і відразу.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, SergiyUA сказав:

За ССО не скажу, но в плане РЭР/РЭБ Сергей Флэш общепризнанный специалист экстра класса!

Так же известный своей волонтёрской деятельностью, особенно в координации гражданских инженеров/специалистов по разработке и внедрению... скажем так... разнообразных "радиоэлектронных приблуд" военного назначения. 

Уважаю!

І ще не знаю,як зараз. А останньє,то він і грошей не отримував, від держави.був на волонтерах.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, МаТраС сказал:

І ще не знаю,як зараз. А останньє,то він і грошей не отримував, від держави.був на волонтерах.

оскільки не слідкую за всіма експертами, дайте хоч посилання на розробки. дивно що на цьому сайті немає відповідного розділу з демонстрацією та відгуками. можна ж залучати інвестиції під гарні проекти. ну або хоча б грошей з бюджету попиляти :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...