Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, AOZ1 сказал:

И это в Европе поставили?

Подробностей не знаю. СБУ в курсе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, SergiyUA сказал:

В теме GPS "маячков" для транспорта наша скромная конторка очень очень давно, одни из первых в Украине. Так что есть понимание что к чему.

Очевидно у моего коллеги покупали. Так что я тоже рядом сидел. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, SergiyUA сказал:

ВАЖНО. Проскакивала тема про вражеские GPS маячки, вмонтированные в технику/запчасти отправляемые волонтёрами в войска. Сегодня, во время общения со старшим сыном, затронул эту тему.

Говорит, что недавно в одной из машин, проходящей у нас обслуживание перед отправкой на фронт нашли такой. Рабочий, очень компактный, из последних моделей. Хорошо спрятанный под панелью.

Если бы не траблы с печкой салона...

Для поиска подобных закладок нужно оборудование ввоз, владение и использование которого у нас уголовно наказуемо.

Сразу прошу прощения у Ranch за доставленные неудобства, но опять процитирую

Сергей Флэш

Друзі, Ви всі мене запитуєте про історію зі знайденим у машині трекером.

Жодного відношення історія до шпигунів не має. Подумайте самі, поставити маячок у якусь звичайну легкову, невідому, військову машину, яких тисячі, щоб потім по всіх фронтах її знаходити та артою обстрілювати. Для військового звучить, як повне марення. Для цивiльних, як цікава історія.

До війни у всіх службових машин ставилися такі трекери. У прокатні машини ставили 3-5 проти угонів. У панель приладів я теж особисто ставив трекер. Така машина пішла на раборку та потрапила військовим. Водафон це підтвердить по деталізації.

Автору безумовно респект за пильність. Вона ніколи не буває зайвою.

Які випадки були, і чого треба боятися. Трекери у продуктах. Волонтери з радістю візьмуть для улюбленої бригади у будь кого пару ящиків, наприклад, тушонки. Далі ящик поїде на фронтову кухню. Трекер покаже кінцевий пункт (склад чи кухня) і це противнику важливо. Там де їжа, там скупчення особового складу.

Тому я завжди прошу волонтерів не брати нічого у незнайомих «джерел», а військових прошу обережно ставитись до незнайомих волонтерів.

Хоча, таких історій давно не було, вони були в перший рік війни, коли ми були дурнями і в їдальні могли їсти одразу 200 військових.

Наразі готують польові кухні, розвозять їжу на всю округу. Противник це зрозумів і втратив інтерес до такої схеми.

Що треба запам'ятати з мого посту: ворогові потрібно дізнатися точку скупчення особового складу, техніки, складів. Дрібницi не становять інтересу.

Спойлер

image.thumb.png.306605ac609e43fb8203c20a57da108c.png

 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AOZ1 сказал:

Тоже неплохие волонтеры.

На войне все средства хороши. ©

Не нужно считать нашего врага идиотом. Их агентурная сеть довольно широка. И не только в Украине. За рубежом хватает "полезных идиотов" которые готовы помогать "за идею" устанавливать "новый мировой порядок".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, SergiyUA сказал:

Для поиска подобных закладок нужно оборудование ввоз, владение и использование которого у нас уголовно наказуемо.

На силовые структуры это не распространяется.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Propeller сказал:

Друзі, Ви всі мене запитуєте про історію зі знайденим у машині трекером.

Жодного відношення історія до шпигунів не має. Подумайте самі, поставити маячок у якусь звичайну легкову, невідому, військову машину, яких тисячі, щоб потім по всіх фронтах її знаходити та артою обстрілювати. Для військового звучить, як повне марення. Для цивiльних, як цікава історія.

Читал это.

Как и другое:

Детективна історія від Данила Ів. Довбуна на тему: "Чому останнім часом по нас дуже прицільно прилітає?"

Пам'ятаєте були часи, коли влада вирішила обмежити поїздки волонтерів у зону бойових дій. Мотивували це, в першу чергу, за для безпеки військових. Бо під виглядом волонтерів по підрозділам їздили колобаранти та корегувальники. Але суспільство підняло галас. Тому що державне забезпечення військових було дуже ***овим. Й влада дала задню.

Декілька тижнів мої вовкулаки їздили працювати в зону відповідальності дружнього підрозділа. Після чергового дуже влучного ворожого обстріла у того підрозділа було знищено декілька автівок. Одна з автівок, виявилось, була такої самої моделі та комплектації що й у мене. Випросили вовкулаки вціліли запчастини. Моїм радощам не було межи. Але вони обірвалися обстрілами.

Останнім часом по нас дуже прицільно прилітає. Прямо дуже прицільно. Спочатку ми думали про якісь нові дрони раzzистів, котрі не помічають наші детектори дронів. Але ніт. Усі відомі новинки літають у тих самих частотних діапазонах, на котрих працюють наші детектори.

Потім ми подумали про місцевих, що цілком можуть бути таємними колобарантами. Але хлопці з контррозвідки нічим не обрадували. А прицільні прильоти продувжуються.

Звичайно, ми перевірили та взяли під нагляд всіх волонтерів, хто приїжджав або присилав нам якусь допомогу. Ще раз перевірили всіх, кого брали в полон та всі трофейні рації, смартфони та інше вороже обладнення. Нічого. Але прилітає боляче.

Днями даю завдання відігнати на ремонт медівак та мою автівку. Мене питають чи потрібно окрім ремонту ходової на моїй автівці замінити приборну панель, котру вони раніши теж випросили у дружнього підрозділа. І тут в голові почали складатися пазли.

Той дружній підрозділ теж підозріло прицільно обстрілювали. Зібрали ми до купи всі запчастини, що привезли від них. Якщо по різним залізякам типу генератор питань не було, то приборна панель мене зачепила.

Поверховий огляд наче нічого не показав (1 та 2 фото). Окрім маленьких зтирчащих дротів позаду. Але людина не електрик/інженер, цього б не помітила. Тим паче, що для встановлення розбирати панель далі не треба. Вона монтується цим блоком. Але мій внутрішній параноїк шепотів - "Диявол завжди ховається в темряві". Бо ті дроти позаду взагалі не зрозуміло нащо.

Як тільки я почав розбирати, помітив вогник. А далі взагалі все стало на свої місця. В двух клітинках, де не потрібен діод для приборної панелі, була невеличка плата з сімкою, під'єднана до акумулятора. А дроти позаду під'єднувалися до самої приборної панелі для підзарядки того акумулятора. Тому навіть коли автівка була виключена та навіть коли приборна панель була знята, пристрій продовжував працювати.

Далі все було простіше. В дружньому підрозділі (той що був обстріляний) розповіли про те, що теж нещодавно придбали запчастини і цю панель. Розповіли про продавця на olx, що значно дешевше ніж у інших, погодився продати військовим. З'ясувати де саме була активована сімка, що була в знайденому пристрої було вже не важко. Як і не важко було порівняти це місце з місцем перебування того продавця. Як казав кісєльов - "Савпадєніє?! Нє думаю". Ну а далі ще простіше. Спеціально навчені хлопці з контори зайнялися цією піздотою. Тож чекайте на офіційні новини.

Увага! Обережно. Якщо ви теж купуєте для військових потреб запчастини на розбірках чи olx або навіть автівки, будьте уважні. Най ваш внутрішній параноїк шепоче на вушко - "Диявол завжди ховається в темряві".

Під панеллю приладів знайшли невеличку плату з сімкою, яка була під'єднана до акумулятора.

А дроти позаду під'єднувалися до самої приборної панелі для підзарядки того акумулятора. Коли автівка була виключена та навіть коли приборна панель була знята, пристрій продовжував працювати. Будьте уважні, до таких дрібниць.

Тобто простими словами GPS-маячок, який продали в Україні, зливав координати авто для кацапів, щоб прицільно вести вогонь з артилерії по ЗСУ. 
 

 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

  • Конфуз 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У родичів контррозвідника СБУ Сивака, який був учасником бійки у ресторані Вінниці через російський шансон, виявили дорогий автопарк:lol:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Черномор сказал:

На силовые структуры это не распространяется.

Естественно. Но у нас хоть и довольно продвинутая по электронике, но частная СТО. 

Касаемо GPS "маячков". Их довольно широко используют все кому не лень. Особенно прокатные машины. Но... есть много "но".

Это оборудование уже не стОит космических денег как в начале века, но свою остаточную стоимость имеет и просто так отдавать его с машиной не принято. Особенно с учётом того, что сами "железяки" продают, а чаще дают в аренду, специализированные фирмы с подвязкой к своему софту и выдачей СИМ своей карты.

Не забываем, что сама GPS железяка имеет IMEI (International Mobile Equipment Identity) номер, который не всегда возможно подменить даже имея специальное оборудование. Значит её можно отследить.

Умная и дорогая железяка имеет несколько программ/будильников и в состоянии "спать" полностью отключившись от эфира. Причём эти программы можно менять во время "бодрствования" железа.

Из самой СИМ карты, при надлежащем подходе и служебному доступу к базам операторов, можно вытянуть очень много критически важной для поиска злодеев информации. 

Есть ещё кое что. Думаю, что СБУ в сотрудничестве с НКРС знают по этой теме больше меня.

Им и решать.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, Вячеслав63 сказав:

Про перелічені пісні, я, як музикант, такого б не сказав. Це вам не "Ласковий май". Там все зроблено досить професійно. Те, що воно російською мовою не робить його автоматично примітивним і огидним.

Я мабуть не дуже точно висловився.

Справа не в професіоналізмі. І навіть не в російській мові.

Справа в тому, що від усього того за кілометр тхне парткомом, комсомолом, гебньою та іншою мертвечиною.

Я вже не кажу за бандитську естетику у вигляді розенбаумів та інших блатняків.

Це ж просто печерний канібалізм якийсь, а не культура.

  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, AOZ1 сказал:

Очевидно у моего коллеги покупали. Так что я тоже рядом сидел. :)

Мир тесен...☺️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Я мабуть не дуже точно висловився.

Справа не в професіоналізмі. І навіть не в російській мові.

Справа в тому, що від усього того за кілометр тхне парткомом, комсомолом, гебньою та іншою мертвечиною.

Я вже не кажу за бандитську естетику у вигляді розенбаумів та інших блатняків.

Це ж просто печерний канібалізм якийсь, а не культура.

розенбаум під гебухою був -  розчленінградською .

новіков за меньше отримав  десятку , так в новікова теж  дах був від свєрдловської гебухи .

рок клуби - і свердловський , і розчленінградський - теж дітища  гебухи

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Оце все перелічене (і інше совкове "мистецтво") - воно ж не змінилося і таким завжди було.

То ви просто не помічали, яке воно примітивне і огидне.

А були люди, у яких воно ще тоді викликало огиду і відразу.

Можливо. Я сам любив і співав пісні того ж Цоя, Чижа, ДДТ, Сектор Газа і багато чого; любив Достоєвського (що дивно), Єсеніна, Лермонтова (найулюбленіша повість "герой нашого часу"). Одним словом читав, слухав і співав. Більш того, 40+ років розмовляв тою мовою, і міркував нею. 

Чи то дивно, що всі ті "носії культури" зробили максимум, щоб відвернути мене не просто від тої культуру і мови, а буквально зненавидіти все, що з нею пов'язано?  Чи комусь не зрозуміло, що носію тої "культури" я буквально готовий бити морду? І щиро бажаю смерті кожному такому "місіонериу"? Кому тут не зрозуміло, чому такі як я, тепер не просто не приймуть, а зроблять все, для знищення тої культури, яка асоціюється з москалями?

Для мене все просто: все що стосується московії для мене зло! з яким потрібно боротись і нищити, під корінь!!!

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Evgenich сказал:

Можливо. Я сам любив і співав пісні того ж Цоя, Чижа, ДДТ, Сектор Газа і багато чого; любив Достоєвського (що дивно), Єсеніна, Лермонтова (найулюбленіша повість "герой нашого часу"). Одним словом читав, слухав і співав. Більш того, 40+ років розмовляв тою мовою, і міркував нею. 

Чи то дивно, що всі ті "носії культури" зробили максимум, щоб відвернути мене не просто від тої культуру і мови, а буквально зненавидіти все, що з нею пов'язано?  Чи комусь не зрозуміло, що носію тої "культури" я буквально готовий бити морду? І щиро бажаю смерті кожному такому "місіонериу"? Кому тут не зрозуміло, чому такі як я, тепер не просто не приймуть, а зроблять все, для знищення тої культури, яка асоціюється з москалями?

Для мене все просто: все що стосується московії для мене зло! з яким потрібно боротись і нищити, під корінь!!!

саме тому кацапи кажуть - "тепер вас необхідно знищувати всіх , бо ви не зупинитеся , поки не знищите нас" .

 

але ж питання "бути чи не бути" поставили саме кацапи 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Бездомный сказал:

саме тому кацапи кажуть - "тепер вас необхідно знищувати всіх , бо ви не зупинитеся , поки не знищите нас.

Не забуваючи при тому повторювати що ми "братський народ" і " у нас не било вибора" 🤬

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на днях забирають дного з двох кращих друзів. інженер-пректант,рука не розгибаться на 30 %,заїка...
цікаво,куди ті довбодятли його направлять?_) надіюсь,не в окопи...

  • Конфуз 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Бездомный сказав:

розенбаум під гбухою був - пітерською .

новіков за меньше отримав  десятку , так в Новікова теж  дах був від свєрдловської гебухи .

рок клуби - і свердловський , і розчленінградський - теж дітища  гебухи

 

що таке гебуха?

  • Хаха 2
  • Конфуз 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, SergiyUA сказав:

Естественно. Но у нас хоть и довольно продвинутая по электронике, но частная СТО. 

Касаемо GPS "маячков". Их довольно широко используют все кому не лень. Особенно прокатные машины. Но... есть много "но".

Это оборудование уже не стОит космических денег как в начале века, но свою остаточную стоимость имеет и просто так отдавать его с машиной не принято. Особенно с учётом того, что сами "железяки" продают, а чаще дают в аренду, специализированные фирмы с подвязкой к своему софту и выдачей СИМ своей карты.

Не забываем, что сама GPS железяка имеет IMEI (International Mobile Equipment Identity) номер, который не всегда возможно подменить даже имея специальное оборудование. Значит её можно отследить.

Умная и дорогая железяка имеет несколько программ/будильников и в состоянии "спать" полностью отключившись от эфира. Причём эти программы можно менять во время "бодрствования" железа.

Из самой СИМ карты, при надлежащем подходе и служебному доступу к базам операторов, можно вытянуть очень много критически важной для поиска злодеев информации. 

Есть ещё кое что. Думаю, что СБУ в сотрудничестве с НКРС знают по этой теме больше меня.

Им и решать.

переслав ваш посил другу.він зам по тех роти. сказав: спокуха, все якісно перевіряємо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, МаТраС сказал:

на днях забирають дного з двох кращих друзів. інженер-пректант,рука не розгибаться на 30 %,заїка...
цікаво,куди ті довбодятли його направлять?_) надіюсь,не в окопи...

Теж надіюсь, адже багато здорових сильних хлопців,які правда не хотять іти країну захищать і ховаються, а ще відосики пилять про свавілля. Ми ж всі звикли, що воювати мусять ті, хто пішов добровільно у перші місяці? Вони ж залізні та безсмертні? Правда? Ну, інші ж ніразу не військові? Інша справа, що ті, хто 1,5 року воює, ті вже "командос", тобто вони мають все на собі тягнути.

Автор, тобі прикро за свого знайомого, який не розгибається і заїка? Може замість нього підеш? Або замість мене? 

Ні, про себе я погарячкував, в мене служба здебільшого в тилу. От, замість Юри (Юра Киев). Він у Северодонецьку був, потім в Бахмуті січень- березень, та і зараз в якійсь жопі. Хіба він не заслуговує, щоб його хтось замінив?

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Evgenich сказав:

Теж надіюсь, адже багато здорових сильних хлопців,які правда не хотять іти країну захищать і ховаються, а ще відосики пилять про свавілля. Ми ж всі звикли, що воювати мусять ті, хто пішов добровільно у перші місяці? Вони ж залізні та безсмертні? Правда? Ну, інші ж ніразу не військові, інша справа, що ті, хто 1,5 року воює, ті вже командос...

Автор, тобі прикро за свого знайомого, який не розширюється і заїка? Можеш замість нього підеш? Або замість мене? 

мені прикро,що такий мозок стане м ясом. про мене,то я в перші дні обходив всі місця,де давали зброю військомат,райвідділ сусіднього навіть міста і ще 1.не цікавий я їм був. а зараз займаюсь здоров ям , бо є проблеми і спортом.готуюсь

Змінено користувачем МаТраС
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, МаТраС сказал:

мені прикро,що такий мозок стане м ясом

чому це вас дивує? хіба новина що цінується в цій країні? і взагалі, розумний сам про себе подбає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, US7IGN сказав:

чому це вас дивує? хіба новина що цінується в цій країні? і взагалі, розумний сам про себе подбає.

подбає бля, подбає . коли на дврз на авдіївку такий мозок пошлють. що він подбає?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, МаТраС сказал:

подбає бля, подбає . коли на дврз на авдіївку такий мозок пошлють. що він подбає?)

всі мої знайомі люди з мізками або звалили або заробляють. в армії в тому числі. звісно ризикують, але то їх вибір. ще маленький відсоток ховається в армії від правосуддя. але якщо правосуддя до них добралося, то вони автоматично не такі вже й розумні )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут эксперты уже обсуждали эту инфу?

Ексгенсек НАТО пропонує прийняти Україну в Альянс без гарантій для окупованих територій

 

Расмуссен заявив, що питання членства України в НАТО не можна знову відкладати на наступний рік. 

"Настав час зробити наступний крок і запросити Україну до вступу в НАТО. Нам потрібна нова архітектура європейської безпеки, в якій Україна буде в самому серці НАТО", – сказав він.

Прихильників членства України в НАТО стримує те, що поширення статті  5 договору Альянсу про колективну самооборону на всю українську території зобов’яже країни-члени НАТО стати на активний захист країни, що перебуває у війні. 

Расмуссен стверджує, що виключення з-під дії договору територій, які утримує Росія, зменшить загрозу конфлікту між РФ і НАТО.

Расмуссен заперечив, що цей крок заморозить конфлікт, віддавши українську територію Росії. Він сказав: "Абсолютна надійність гарантій за статтею 5 утримала б Росію від посилення нападів на українську територію в межах НАТО і таким чином звільнила б українські сили для відправки на фронт".

www.pravda.com.ua/news/2023/11/11/7428343/

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...