Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 хвилини тому, Propeller сказав:

Интересней другое : почему начали об этом говорить именно сейчас? Впервые с 24.02.2022

Відповіді на ці питання в одному з моїх поперелніх постів:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Відповіді на ці питання в одному з моїх поперелніх постів:)

Спасибо! Лень искать. Отбой. Вопрос был не к вам лично.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Юрий Киев сказав:

провела рекламу бригад

И чем закончилось? Командир тебе уже не начальник, который посылает в бой, а Друже? Где сейчас этот героический сержант? Сдрыснул после первого боя, попарившись  у клоуна?

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Propeller сказав:

Спасибо! Лень искать. Отбой. Вопрос был не к вам лично.

 

Ваш коллективний акаунт ніхто не сприймав всерьйоз:) Розслабтесь, ваша коллективна думка зборища дегенератів нікого не цікавить:)

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Propeller сказал:

Интересней другое : почему начали об этом говорить именно сейчас? Впервые с 24.02.2022

Тому що про шашлики вже не повірять, маємо жорстку реальність і спільний човен.

  • Конфуз 1
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, Фрай сказав:

А Залужний тут до чого? Це ж все зелена пліснява прої..хала. 

Генерали ні в чому не винні, особливо ті, що «зампотилу».

АЛЕ!

Невже це привід всім нам пускати соплі, шукати крайніх і казати всепропало? 
 

В тому то і справа що проїбав багато хто, і зелена і не дуже, там 90% таких що фарбуються як треба коли треба. Просто коли були перемоги - то всі тихенько пилили далі, як стало горіти - спохватились. Але не вирішувати проблеми, а шукати крайнього. Та ще й не в дзеркалі. 

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

них же герой гелетей іловайський

А не Хомчак зебененый? И куда делся этот херой? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

 

P.S. Вибачте за фамільярність, не впевнений, що ми переходили на ти, хоча пам'ятаю вас ще по Еміграції.

Я взагалі зневажаю на "ви".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, Юрий Киев сказав:

Дядя, я завтра, ось такий весь зелений,поїду знову їбашитись в лісах з пі дарами і мені глибоко насрати на тебе,на твою творчість ,подколи і пургу яку ти несеш .

Я тебе ображав? Я висловив свою думку .

Маєш свою? Це тобі яке право дає накидувати, козляра?

Якщо думаєш,що солдати Залужного боготворять ,ти глибоко помиляєшся 

І там ,до речі,в окопах ,немає зелених,шоколадних і політично іронічно заряджених довбойобів. Так що .....

В мене двоє шоколадних друзів в окопах, дядя. І до чого тут боготворять. Половина того що робиться навіть писати не можна. А маса проблем не може вирішити одноосібно ні Залужний ні будь хто інший. А парламент може. Я тебе не ображав, а констатував факт. Козлярою принаймі не називав. 

Змінено користувачем loader
  • Лайк 3
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Ваш коллективний акаунт ніхто не сприймав всерьйоз:) Розслабтесь, ваша коллективна думка зборища дегенератів нікого не цікавить:)

 

Простите, не хотел вас обидеть. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, loader сказав:

В мене двоє шоколадних друзів в окопах, дядя. І до чого тут боготворять. Половина того що робиться навіть писати не можна. А маса проблем не може вирішити одноосібно ні Залужний ні будь хто інший. А парламент може. Я тебе не ображав, а констатував факт. 

Сьогдні не п'ятниця, а у вас уже така незв'язна річ. Диво якесь:)

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, sribnuu сказал:

Тому що про шашлики вже не повірять, маємо жорстку реальність і спільний човен.

"Хохма" просроченная. С душком. Ответ не получил. Спасибо.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Propeller сказав:

"Хохма" просроченная. С душком. Ответ не получил. Спасибо.

Та я вже пояснював за шашликі, навіть порохоботка OlaR пояснювала, і за оборону від @Дощте саме, такі ж придурковаті ідеї:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Юрий Киев сказав:

Якщо думаєш,що солдати Залужного боготворять ,ти глибоко помиляєшся 

Ходят упорные слухи, что лезть в Клещеевку и гробить там наши отборные части, то была не идея Залужного, а требование сверху в политических целях. Даже Арестович об этом не раз говорил, пока окончательно не погрызся с офисом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, loader сказав:

 правила гри задає парламент, але при цьому скидує все на військових. 

Взяти банальне - проблеми з мобілізацією, а хто випускав лисого в ефір, хто приймав закон про нульове розмитнення, хто випускав чиновників всіх напрямків, хто не боровся з хабарництво і тп. Бронювання всіх кого попало, якісь проблеми зі студентами. Хто не реформує ні влк, ні мсек, ні військову медицину. Хто платив рік ментам в тилу по 30к, судовій охороні, курсантам а доплати на найважчі позиції зробити не могли. Хто зменшив єдиний податок до 2%, хто не забезпечив промислове виробництво дронів в тч фпв. 

Тому так, висновки будуть жорсткі. Повісити все на одну людину, коли вся держ машина єбланить, пилить бюджет - це не те що очікується. 

Це 100%, навіть нема чого додати. В армії все керується законами, і настільки забюрократизована суперечливими інструкціями система. Но парламент в дрова. Та що там далеко ходити - береш закон про відпустки - хрен просциш на скільки діб дадуть по сімейним, читаєш інструкцію по виплатам - хто як хоче так і дроче, при чому міняються ледь не щомісяця, визначення районів - така то отг, а де її межі - хрен його знає, доки на убд - квест впіймай правильну відповідь.

Все тупо скидається на командирів, вони особисто беруть на себе відповідальність за всі пройоби, но депутатам пох, єбітєсь как хотітє, все одно спитають потім не з них.

Безугла тупа, вона не може ставити правильні питання бо не розуміє як воно працює. Типу бутусов зразка 2014 на мінімалках, але він зараз багато чого розуміє, безугла - ні, вона не здатна.

  • Лайк 7
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dmitriy_S сказав:

А може проблема не в героях, а в тому, що люди не хочуть бути м'ясом? Я тут чесно признався, що я не хочу воювати під керівництвом дегенератів. От така моя позиція. Мене @Evgenich питав, я йому чесно сказав. Все інші причини, котрі я описав - це наслідки. Взагалі, як дуже слушно сказав один чувак, концепція "герої не вмирають" - це та сама хєрня, що і баби ще нарожають. Герої вмирають, діти лишаються сиротами, а жінки вдовами. Це трагедія, велика трагедія для сім'ї і маленька для держави. Тому державі пох, для держави такої, як Україна, на ваше життя насрати, як і генералам, які очолюють армію на чолі з Залужним, Залізним генералом.

Коте, можеш не розшаркуватись і не придумувати гнилі відмазки, всі й так знають що ти галіме сцикло. В тилу багато таких. 

Но нам своє робить, а до вас підарасів ще черга все одно дійде

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Юрий Киев сказав:

Як почув буквально....

"Щойно провів у Запоріжжі дві важливі наради. Оперативну – з військовими, з генералами Тарнавським, Москальовим, Літвіновим та всіма, хто відповідає за оборону тут, саме на Запоріжжі.

 

Друга нарада – фактично загальнодержавна – щодо фортифікації. На всіх основних напрямках, де потрібно посилитися, прискоритися з будівництвом споруд. Звичайно, це передусім Авдіївський, Мар’їнський та інші напрямки на Донеччині – максимум уваги. Харківщина – це Куп’янський напрямок, також оборонна лінія Купʼянськ – Лиман. І вся Харківщина, і Сумщина, і Чернігівщина, і Київська, і Рівненська області, Волинь. І також південь – Херсонська область.

 

Були доповіді обласних влад, усіх відповідних військових керівників. Міністра оборони Умєрова, генерала Павлюка. Обговорили залучення ресурсів, мотивацію, зокрема, і приватного бізнесу в цій роботі, фінансування. Пріоритет очевидний. Вдячний усім, хто працює саме на такому будівництві, на виробництві матеріалів."(с)

Нуну

До клоуна дошло, как до жирафа. Если наступаешь на одном направлении, на других надо строить оборону.

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Дощ сказав:

Коте, можеш не розшаркуватись і не придумувати гнилі відмазки, всі й так знають що ти галіме сцикло. В тилу багато таких. 

Но нам своє робить, а до вас підарасів ще черга все одно дійде

:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Юрий Киев сказал:

 

Це наче неспівставні втрати , наприклад 1 до 8.

 

1 к 2.6

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Сьогдні не п'ятниця, а у вас уже така незв'язна річ. Диво якесь:)

 

Не вживав. День був важкий, робота, тренінг по fpv, закінчив дрона, передав куди треба.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Propeller сказав:

Опять фортификация. Готовимся садиться в оборону? 

Есть другие варианты баз превосходства в воздухе и артиллерии?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Дощ сказав:

Коте, можеш не розшаркуватись і не придумувати гнилі відмазки, всі й так знають що ти галіме сцикло. В тилу багато таких. 

Но нам своє робить, а до вас підарасів ще черга все одно дійде

А ти не в тилу,  як там в штабі, зашибісь?

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, миг сказав:

..но она хоть девочка, а ты с Петей.

Час Пєті пішов майже 5 років назад. Що по теперішнім мірками вічність, але вас досі тримає. А мене не тримає. Я не бігаю з Пєтьою чи за Пєтьою, не розглядаю що він написав і тп. Тому якщо мяко сказати, то ти ***иш чувак. Балабол. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Дощ сказав:

Коте, можеш не розшаркуватись і не придумувати гнилі відмазки, всі й так знають що ти галіме сцикло. В тилу багато таких. 

Но нам своє робить, а до вас підарасів ще черга все одно дійде

До речі, яке у вас звання, стісняюсь запитать?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Це очевидно, але чому це не розуміють генерали?

 

Тому, що вони за це не відповідають. Це політичне керівництво було повинно забезпечити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...