Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

59 хвилин тому, Потрошитель сказав:

доказательства будут?

Даже Алгебра проснулась от спячки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Alvalk сказав:

ну не така вже й звичайна:

image.png.8bb0c02f06f0c2212d98406c2bb8700c.png

І?🙂 Баби іщьо наражают.У них безлімітне м'ясо.140млн.Ви уявляєте цю цифру.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Propeller сказав:

Вы обо мне, дружок ?

Я не по этому делу, вы меня перепутали со своим дружком.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, sah79 сказал:

При 140 млн безкоштовного м'яса? Не смішіть.

 

лівонську , російсько-японську , першу світову , польську , фінську , другу світову вони теж просрали б при неспівставній перевазі , якби США за вуха їх не витягнули ,   афганську війну , першу чеченську війну , е.т.с.  кацапи просирали при ще більш неспівставній перевазі .

 

просрати війну , у якій вони мали неспівставну перевагу - для  кацапів  то не новина .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, sah79 сказав:

Ми знайомі так близько що Ви тикаєте? Мені здається Ви помилились- я таких не тримаю.Нехай щастить.

Достатньо, щоб я тобі не давав зайвих ілюзій що ставлюся до тебе з повагою, якої насправді нема.

Ви троє (вінсол, кантон і ти) і ще дехто, це приклад якихось пихатих надмірних осіб з минулого, що лицемірно мені Викають і водночас хамлять при цьому. 

Тож з приводу мого питання тобі, можеш вже не відповідати.  Відповідь очевидна. Саме отакі як ти і вбивали у співрозмовників їх інтерес до української.

 

 

 

Змінено користувачем tort
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, porterlv сказал:

... І людей які в тому тямлять одиниці і не факт, що вони в Україні. Пригадую, як находили баги в системі і їх місяцями ніхто не закривав...

і як воно зараз хз…

Та все так як ви написали, у мене зник другий номер і з літа 22 року я не можу отримати розумну відповідь як так сталось і де він,

кожного разу витрачаю час і чую тільки, що два номери на одній картці це нісенітниця, такого не може бути.

Мені смішно було чути, що номера яким користуюсь майже 25 років не існує в природі, дивились один одному в очі і не розуміли хто з нас тупить.

Так що нема там кому виправляти, одні жертви ковіду, ой, дистанційного навчання.

особливо якщо це запланована диверсія на апаратному рівні від тих хто працював не на нас.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Фрай сказав:

що два номери на одній картці це нісенітниця, такого не може бути.

Так офіційно такого може бути! Відносно недавно лише офіційно дозволили клонів (1 номер на двох картках). А два на одній офіційно?! Я щось пропустив? Ану розказуйте, цікаво.

* Нє, у мене і два було на "голді" і 7 чи 5 на "сільвері" але то дуже давно було... і не офіційно. То що там у вас? Як два на одній???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, Alvalk сказал:

Може щось і літає, а щось ні... 

Але все це треба було обслуговувати всі ці десятки років. І це багато коштує. А в нас грошей не було і мудрий нарід хотів  дешевий газ. 

Хотів - отримав, За нього і віддали літаки з ракетами. Ну й навіщо тепер нарікати на дзеркало, якщо пика крива?

 

але ж в світі нових відкрившихся обставин зараз такі дії виглядають , як державна зрада , яка потягла за собою тяжкі та особливо  тяжкі наслідки .

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, tort сказав:

Достатньо, щоб я тобі не давав зайвих ілюзій що ставлюся до тебе з повагою, якої насправді нема.

Ви троє (вінсол, кантон і ти) і ще дехто, це приклад якихось пихатих надмірних осіб з минулого, що лицемірно мені Викають і водночас хамлять при цьому. 

Тож з приводу мого питання тобі, можеш вже не відповідати.  Відповідь очевидна. Саме отакі як ти і вбивали у співрозмовників їх інтерес до української.

 

 

 

Я з дебілами не сперечаюсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Бездомный сказав:

 

лівонську , російсько-японську , першу світову , польську , фінську , другу світову вони теж просрали б при неспівставній перевазі , якби США за вуха їх не витягнули ,   афганську війну , першу чеченську війну , кацапи просирали при ще більш неспівставній перевазі .

 

просрати війну , у якій вони мали неспівситавну перевагу - для них то не новина .

США і цього разу їх за вуха витягують.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, sah79 сказав:

Я з дебілами не сперечаюсь.

Гарна звичка, так тримати. Тут головне не перейти на їх бік у суперечках з розумним опонентом.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, porterlv сказал:

Так офіційно такого може бути! Відносно недавно лише офіційно дозволили клонів (1 номер на двох картках). А два на одній офіційно?! Я щось пропустив? Ану розказуйте, цікаво.

* Нє, у мене і два було на "голді" і 7 чи 5 на "сільвері" але то дуже давно було... і не офіційно. То що там у вас? Як два на одній???

У меня их было три :-) совершенно официально, один основной, второй дополнительный (его еще позиционировали как для рекламы) третий городской

Я правда сам их отключил

А вот скидку 20% за выслугу лет мне отключили принудительно :-)

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, porterlv сказал:
20 минут назад, Фрай сказал:

що два номери на одній картці це нісенітниця, такого не може бути.

Так офіційно такого може бути! Відносно недавно лише офіційно дозволили клонів (1 номер на двох картках). А два на одній офіційно?! Я щось пропустив? Ану розказуйте, цікаво.

* Нє, у мене і два було на "голді" і 7 чи 5 на "сільвері" але то дуже давно було... і не офіційно. То що там у вас? Як два на одній???

:pozor:

О, ви ще один «фахівець»-консультант з кієвстару? :grin:
а тепер уявіть як це на мене діє після того, що

23 минуты назад, Фрай сказал:

…номера яким користуюсь майже 25 років не існує в природі

скільки разів за рік я це пояснював і по тел і в очі у центрах Київстар які такими насправді не є, а звичайні дилери фопи з продажу 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, sah79 сказал:

США і цього разу їх за вуха витягують.

 

стоп , 777 ,  петріоти , хаймарси , касетні снаряди /атакмси , хаммери , бредлі , абрамси , е.т.с. 

США кацапам постачають , чи  ЗСУ ?

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

Міністерство внутрішніх справ України ховає від призову 100-разового ухилянта в зоні АТО. 2014 рік.

 

 

А це відео з тієї ж поїздки, чи як???

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, sah79 сказав:

І?🙂У них безлімітне м'ясо.140млн.Ви уявляєте цю цифру.

Це всіх разом, типу як нас 42.

1 до 3. Цілком співрозмірно і підйомно, якщо рахувати по головах. А враховуючи довжину їх кордону, кількість імперського головняка і бажаючих поживитись їх трупом то у нас геть не примарні шанси. 

Потрібно лиш багато зброї 

Їх армія не велика, вона просто довга (с)

Змінено користувачем Дощ
  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Фрай сказав:

О, ви ще один «фахівець»-консультант з кієвстару? 

То ви поясните про два номери на одній картці офіційно. Чи просто будете пижитись? Де і як то підключали/оформляли?

Бо я про подібне чую в перше. Ну і навіщо вам по фопах лазити - зверніться в центральний офіс.

Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, porterlv сказал:

То ви поясните про два номери на одній картці офіційно. Чи просто будете пижитись?

А що пояснювати, що мав два номери на одній картці з 98 року? 
image.thumb.jpeg.967f1109ebcd14bc9e974f9a40500dfb.jpeg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, porterlv сказал:

То ви поясните про два номери на одній картці офіційно. Чи просто будете пижитись?

Сейчас кс не работает но думаю выдаче гугла поверите

 

Screenshot_2023-12-12-23-43-53-984_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-12-12-23-42-55-908_com.android.chrome.jpg

  • Дякую 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не, это не то. Именно так понимали неосведомленые «фахівці» Киевстара, а я ж написал, шо он с 98-го когда Бридж стал Киевстаром.

Очень дорого было звонить с городского на мобильный, а денег им хотелось, входящие ж были все равно платными вот и стали продавать услугу прямой номер.

 В итоге на карточке был кривой с кодом 067 и прямой, они разные. Звони/пиши на любой, все равно попадешь сюда.

кстати, та же история у меня и с юмс, только там сразу уже объявили за прекращение услуги прямой номер и на него приходится звонить с кодом 050, хотя есть и второй вариант, там для прямого были первые цифры 201, через код уже 310, так и осталось.

Короче, позвонить на него уже нельзя, бо «номера такого нет», но эсэмэску послать можно и это приводит в ступор тех кто говорит за бред с двумя номерами. pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

 

Змінено користувачем Фрай
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Фрай сказав:

А що пояснювати, що мав два номери на одній картці з 98 року?

Чи то я агресивний, чи то ви буксуєте... Як, де і на яких умовах ви то оформляли? Як фізособа, як юрособа, препейд чи контракт? Подібна фішка має назву чи то вам ексклюзивно зробили? Як та картка себе в мережі поводила???

Бо я на то дивлюся з іншої (технічної сторони) і мені цікаво, а тово-во ваше мені до лампочки. :)

* * *

Уже побачив скріни вище. Очевидно фішка суто програмна. Бо абонент в мережі реєструється по двох кодах

IMSI і KI і фізично на одній карті їх два набори офіційно бути не може. Короче, дуже цікаво, але то не з Вами обговорювати.

Невже у Вас не залишилось ніяких паперів про оформлення???

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Дощ сказав:

Це всіх разом, типу як нас 42.

1 до 3. Цілком співрозмірно і підйомно, якщо рахувати по головах. А враховуючи довжину їх кордону, кількість імперського головняка і бажаючих поживитись їх трупом то у нас геть не примарні шанси. 

Потрібно лиш багато зброї 

Їх армія не велика, вона просто довга (с)

Абсолютно згоден.Причому що помирають вони охоче і масово.Але оте : потрібно лиш багато зброї, зводить все на нівець.І лишається воювати тільки м'ясом.А тут ми в тотальному програші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Бездомный сказав:

 

стоп , 777 ,  хаймарси , касетні снаряди /атакмси , хаммери , бредлі , абрамси , е.т.с. 

США кацапам постачають , чи  ЗСУ ?

Пару уточнень- постачаЛИ, причому  так ювелірно щоб ми кров'ю захлинались але не здохли.Але потім щось пішло не так.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...