Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, Дощ сказал:

Правильніше сказати "приберегти".

Але не думаю що це правильно тактично, чим раніше пройти вишкіл - тим більше шансів на успіх. З часом вік зменшать до 23, потім до 21.

зазвичай жабу варять не для того щоб вона досягла успіху..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Фрай сказав:

І я також за вікові зміни хто може й хоче хай іде воювати, а чому ні

Такі вже всі воюють, вікові зміни передбачають мобілізацію не добровольців

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Ви слово знайти повторили два рази в реченні. Цікаво, ви розумово-відсталий чи у вас більш легке захворювання.?

Оберіть найпростіший для себе варіант.

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Дощ сказав:

Правильніше сказати "приберегти".

Але не думаю що це правильно тактично, чим раніше пройти вишкіл - тим більше шансів на успіх. З часом вік зменшать до 23, потім до 21.

Не зменшать. Дощ - ви типовий порохобот-дегенерат, як Canton, Vinsol і т.д. і т.п. На жаль тільки таких дебілів у нас і просувають в штаб. Ви - то гарний приклад.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Не зменшать. Дощ - ви типовий порохобот-дегенерат, як Canton, Vinsol і т.д. і т.п. На жаль тільки таких дебілів у нас і просувають в штаб. Ви - то гарний приклад.

ніт, в штаб просувають тіх, хто добре лиже вишестоячому начальству

Змінено користувачем ozzy
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

Саме цікаве у цьому всьому, що тебе можна по тому знайти:) 

це ж яким дегенератом треба бути щоб мене шукати і не знайти?  :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ozzy сказал:

ніт, в штаб просувають тіх, хто добре лиже вишестоячому начальству

а ви звідки знаєте? я в штабі ніколи не був :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«Що буде якщо дати кішці валер'янку

У багатьох випадках відбувається різка зміна поведінки тварини. Майже з перших ковтків настою валеріани доброзичливий і тихий улюбленець може перетворитися на некеровану й буйну тварину. Кіт буде кататися по підлозі, завивати, рвати штори, меблеву оббивку й шпалери.»

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, JFK сказал:

«Що буде якщо дати кішці валер'янку

У багатьох випадках відбувається різка зміна поведінки тварини. Майже з перших ковтків настою валеріани доброзичливий і тихий улюбленець може перетворитися на некеровану й буйну тварину. Кіт буде кататися по підлозі, завивати, рвати штори, меблеву оббивку й шпалери.»

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, AlexNaymk сказал:

А теперь представь

Ночь,глаз выколи,дорога вся в кратерах от мин арты,ямы залиты водой,грязь то отдельная история - на Донбассе она не такая как везде,ее хер отмоешь она скользкая.Падаешь хер знает сколько раз и встаёшь.

И это уже совсем другие километры,далёкие от идеала.

 

Не розумію, до чого такий поетичний епос. Що ти хочеш цим сказати, що на передку важко? Ще питанячко: це особисті спостереження, чи з чужих слів? Бо якщо особисте, то не розумію, як людина яка пройшла будні піхоти, є противником масштабної мобілізації. 

Що до здоров'я та фізичної підготовки, то абсолютно всі (і клята влада, і "недалекий" ГШ, і "бовдури"-командири) прекрасно розуміють, що краще молодий спортсмен на передку, ніж диваний пельмень  40+ з пивним пузом і грижею. Але знову ж таки питання (бачу всі так люблять по-пунктно все розкладати):

1. Де їх взяти тих спортсменів?

2. Що робити, якщо не набереш спортсменів в достатній кількості?

3. Що робити тим чоловікам, які вже по року-півтора у загальній кількості провели на передку?

4. Як бути тим підрозділам, в яких 30...40% ОС залишилось? Продовжувати виконувати поставлені задачі наявними силами?

P.S. особисте питання. Де ти зараз служиш (якщо служиш)? В якому підрозділі? Звісно можна без номеру в/ч і геолокації. Це для розуміння, чому такі тези з'являються про мобілізацію.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

І я також за вікові зміни, хто може й хоче хай іде воювати, а чому ні

Та насправді в цьому проблем не має. Для добровольців майже не існує вікових обмежень, хоч в 60+ хоч у 19, по контракту. В моїй роті самому молодшому було 20 років у 22-му.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Юрий Киев сказал:

Ні,молодь треба берегти 

Ну блін, а чого тільки молодь? Я би хотів виходити, що берегти треба усіх! Але це ніяк не відміняє обов'язок служити і захищати країну.

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Evgenich сказав:

Ну блін, а чого тільки молодь?

Тому що це майбутнє України.

В таких як я є і діти,і онуки вже...

А їм ще створювати сім'ї, дітей робити , будувати державу

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Формування Корпусу морської піхоти, про створення якого було оголошено президентом Зеленським у травні 2023 року, наразі вже на завершальному етапі.

Про це повідомило Командування морської піхоти ВМС ЗСУ(с)

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Юрий Киев сказал:

В таких як я є і діти,і онуки вже...

То що, не має бути жалко? Можно і під танки кинуть? 

Ну я згоден, що молодь нам потрібна в майбутньому і має бути більш цінніша, але берегти треба і старих пердунів, вони теж суспільству знадобляться.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Canton сказав:

.

А ви питаєте, чому не вистачає дронів... ,Ю. Касьянов

Тому, що, коли йому пропонуєш допомогу , він відповідає, я самий розумний, давай гроші., допомога не потрібна.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Юрий Киев сказал:

Тому що це майбутнє України.

В таких як я є і діти,і онуки вже...

А їм ще створювати сім'ї, дітей робити , будувати державу

Тут еще к этим тезисам можно добавить снизить финансовое давление на бюджет за счет сокращения количества пенсионеров. Оно , конечно, прагматично.....но с мясным душком.

Думаю, на войне, как в люблм техническом процессе главное слово - это эффективность. 

Змінено користувачем Propeller
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Юрий Киев сказав:

Я б підняв граничний вік мобілізаційний до 65 років до речі 

Пропоную до 85, а баклану і лисому пожиттєву  бронь і медаль за особливі заслуги.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Дощ сказав:

А у нас немає інших еліт, лише старі, через пару місяців і теперішні перейдуть в статус старих.

Колективний розум в критичних ситуаціях завжди працює краще, аби не запізно. Радує лиш якщо у ньому ще немає потреби то ситуація не настільки критична

А коли буде критична, то вже запізно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Propeller сказав:

Один из важных вопросов мобилизации "А потянет ли экономика страны такое количество воинов?" Не мяса на фронте, а эффективных убийц врага. 

Ниже одна из мыслей. 

Мобілізація!

Ще думок…

Треба всіх оцифрувати. Податки, користь, потенціал. Всі мають подавати декларації, незалежно ні від чого.

Потім всіх рахуємо.

Хто корисний працює далі, хто пустий «як бубен» йде служити. І все…

Всіх без виключення… і нічого ображатися. Війна на довго і кожен має зрозуміти свій вклад в цю справу!

Дуже спрощено, все зводиться до грошей, воно не так працює. Ну і твердження що ті хто платить мало податків будуть ефективнішими воїнами - спірне, як раз може бути навпаки. Погоджусь з залужним, раніше мобілізаційна система працювала краще, спробую пояснити. Упереджуючи закиди про корупцію - так, проблема є, але це інша історія і простою заміною воєнкомів не вирішується.

Є умовний водоканал абощо, там умовно 100 працівників, потрібно звідти набрати 20. Як хочуть щоб працювало зараз - по справедливості, що логічно, заганяють все в реєстр, тцк рандомно висмикує 20 чол - все, питання закрите. 

Але тут момент - з цих 100 реальну водоканальну роботу роблять 10, інші лиш виконують їх вказівки. І звичайно по закону мерфі серед відібраних тцк 20 потрапляють ці 10 потрібних. 

Як було раніше - тцк дає запит на умовний водоканал - дайте 20 - і вони самі відбирають ці 20, які найменш потрібні на підприємстві. Але це не справедливо, оскільки гол інженер чи директор звісно в це число не потрапить. Однак такий підхід дозволяє тримати підприємство на плаву, оскільки простий сантехнік гол інженера не замінить.

І це стосується не лише водоканалу, це відповідь чому одних беруть вже, а інших ще ні - чим вищий соціальний статус тим більша цивільна потреба в цій людині для суспільства. Мова не про когось конкретно чи ухилянтів, а загалом. 

По реєстрам тцк - реєстри звичайно потрібні, щоб знати який наявний ресурс, актуальні облікові дані,  у т.ч. тих1, хто не "з водоканалів" - всякі фопи, не по місцю реєстрації і т.п.  Але алгоритм призову як написав вище - по чесному або по справедливості.

Ну, і слід розуміти, гра в довгу. Відверто кажучи мобілізовані будуть всі, у т.ч. "гол інженери", молодь до 25 - але пізніше. Наразі питання в черговості.

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Vladdi сказав:

Одни лайномети на чолі із старою злодюгою намагаються піар заробити, а інші дебіли, які жодного разу не стикались з муками хворих, страждання яких нічим крім канабіоідів не знімаються без звикання, їм радісно підгукують. Фракція злодюжки не має на меті нічого, крім власного піару. А оскільки ніяких досягнень або звершень теж немає, ухопились за тему, яка наразі актуальна як ніколи. Не дай Боже комусь стикатись із стражданнями людей, ліки для яких доводиться везти контрабандою з-за кордону, ризикуючи попасти під покарання. Але лише лікарі та причетні можуть розповісти про це горе. Але політичні ігри то ж наше все...

з тими уродами все ясно.
по поводу канабісу. 

в натуральному виді, невже він дійсно допомагає?  мені здається, при якихось проблемах,він більше напрягає,ніж розслабляє... про обезболючий ефект не скажу.....здається, бухло більше тимчасово розслабить, ніж канабіс, який навіє ще більшу напругу. для головного мозку так точно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, Юрий Киев сказав:

Формування Корпусу морської піхоти, про створення якого було оголошено президентом Зеленським у травні 2023 року, наразі вже на завершальному етапі.

Про це повідомило Командування морської піхоти ВМС ЗСУ(с)

А що там сталося із широко розрекламованою гвардією наступу? Вже закінчилась?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, Юрий Киев сказав:

Тому що це майбутнє України.

В таких як я є і діти,і онуки вже...

А їм ще створювати сім'ї, дітей робити , будувати державу

Є ризик що вони будуватимуть не майбутнє України, а майбутнє загарбника. Десь була статистика по зарахованим з тот на навчання в наші вузи - там одиниці - кілька сотень за весь час. Всі інші поповнили ресурс окупанта, у т.ч. для війни з нами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Дощ сказал:

Дуже спрощено, все зводиться до грошей, воно не так працює. Ну і твердження що ті хто платить мало податків будуть ефективнішими воїнами - спірне, як раз може бути навпаки.

Это была цитата 

Андрей Онистрат 

6 ч.  · 

Мобілізація!

Ще думок…

Треба всіх оцифрувати. Податки, користь, потенціал. Всі мають подавати декларації, незалежно ні від чого.

Потім всіх рахуємо.

Хто корисний працює далі, хто пустий «як бубен» йде служити. І все…

Всіх без виключення… і нічого ображатися. Війна на довго і кожен має зрозуміти свій вклад в цю справу!

Суть сказанного им полностью совпадает с вашей мыслью в посте и полностью противоположна вашей цитате, на которую я сослался.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

А що там сталося із широко розрекламованою гвардією наступу? Вже закінчилась?

Вот Лють https://www.facebook.com/npu.liut/

Дальше - сам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...