Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, Propeller сказав:

Суть сказанного им полностью совпадает с вашей мыслью в посте и полностью противоположна вашей цитате, на которую я сослался

Ну, так, але там мова про декларації, напевно майнові, як мірило корисності. Я пояснив чому декларації не варіант, корисність визначається у т.ч. іншими критеріями

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Дощ сказав:

Є ризик що вони будуватимуть не майбутнє України, а майбутнє загарбника. Десь була статистика по зарахованим з тот на навчання в наші вузи - там одиниці - кілька сотень за весь час. Всі інші поповнили ресурс окупанта, у т.ч. для війни з нами.

З початку збройної агресії проти України у 2014 році доступ до освіти для жителів ТОТ був ускладненим.

Для них передбачались окремі процедури вступу, підтвердження освітніх документів.

Як результат, це приводило до низької кількості вступників з ТОТ.

За офіційними даними Міністерства освіти і науки України у 2016 році з окупованої території Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та м. Севастополь до закладів вищої освіти (далі — ЗВО)

вступило 1008 осіб,

у 2017 р. — 1550,

у 2018 р. — 1776,

у 2019 р. — 1865,

у 2020 р. — 2026,

у 2021 р. — 2083,

  у  2022 р. — 7018 осіб.

Статистика за 2022 рік включає осіб з територій, тимчасово окупованих до та після 24 лютого 2022 року, а також осіб, місце проживання яких зареєстровано (задекларовано) на території ведення бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Інформація щодо вступу в загальному порядку (через ЗНО) не ведеться. 

www.donbasssos.org/analiz-dostup-do-osvityi-z-tot/ 

Змінено користувачем 7351
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Дощ сказал:

Ну, так, але там мова про декларації, напевно майнові, як мірило корисності. Я пояснив чому декларації не варіант, корисність визначається у т.ч. іншими критеріями

Не совсем декларации (податки). Податки, користь, потенціал.

Кстати, декларпция штука дурная и объективная. А вот директор местного водоканала - человек, со слабостями и соблазнами. Это я про его выбор кто ему полезен, кто нет. К примеру, кого выбрать из 2 водителе погрузчика (на это хрени может работать любой. Я знаю.). Но, это жизнь и будем оптимистами.   

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, 7351 сказав:

2017 р. — 1550,

у 2018 р. — 1776,

у 2019 р. — 1865,

у 2020 р. — 2026,

у 2021 р. — 2083

Дякую за уточнення, але насправді це мізер у порівнянні. Вся молодь, яка залишилась на тот - ресурс окупанта, та й не тільки молодь. Дуже прикро, але по суті добрий шмат українців з тот воюють з українцями. Умовні 100 тис в лавах окупанта - це мінус 100 тис у нас.

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, AndreuS сказал:
2 часа назад, Фрай сказал:

Я вибачаюсь, а яким саме боком цей ваш "бойовий" полковнік до збитих літаків?:pardon:

а шо, погано порахував? Чи щось забув? Чи навпаки приписки приписав?

ще раз читайте кінцівку

2 часа назад, Фрай сказал:

22.12 - збито 3 Су-34. 25.12 - збито 1 Су-34 и 1 Су-30СМ. З Різдвом, шановне панство! (c) В.А. Кевлюк/fb

Яким боком Кевлюк до цих подій? Це він їх позбивав, чи його підрозділ, він служить у ЗСУ?

Це як Хєращенко першим постив колись зведення так наче він уповноважений по країні. Аж поки не получив дюлєй і відрубали від важливої інформації.

 

41 минуту назад, Vinsol2009 сказал:
1 час назад, Юрий Киев сказал:

Формування Корпусу морської піхоти, про створення якого було оголошено президентом Зеленським у травні 2023 року, наразі вже на завершальному етапі.

А що там сталося із широко розрекламованою гвардією наступу? Вже закінчилась?

Ти давай швидше визначайся куди хочеш туди чи туди, бо знов не встигнеш і будеш «скігліті», що тобі лисий з бакланом і зброю не дали і на шашлики не взяли. ))

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Фрай сказав:

Ти

Тикай собі у сраку, зелене лайно.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Propeller сказав:

Не совсем декларации (податки). Податки, користь, потенціал.

Кстати, декларпция штука дурная и объективная. А вот директор местного водоканала - человек, со слабостями и соблазнами. Это я про его выбор кто ему полезен, кто нет. К примеру, кого выбрать из 2 водителе погрузчика (на это хрени может работать любой. Я знаю.). Но, это жизнь и будем оптимистами.   

Я не знаю як в декларації щось вказати крім цифр, ну типу користі чи потенціалу, або як і чим виміряти репутацію.

По директору згоден, не ідеальний варіант, але інший - рандомний вибір тцк, або справедливий цифровий - такий же не ідеальний.

Про що говорили у Залужного про раніше - тцк мають працювати з місцевою владою ("директорами водоканалу"), бо хто як не вони знають потребу і можливості своїх людей. Натомість для виконання плану ми маємо справедливі облави злачних місць - ну, також варіант.

23 хвилини тому, Propeller сказав:

К примеру, кого выбрать из 2 водителе погрузчика (на это хрени может работать любой. Я знаю.). Но, это жизнь и будем оптимистами

Якщо ви керівник підприємства і у вас задача відібрати 1 з 2 водіїв навантажувача - думаю це не складе проблеми, але якщо відбиратиме тцк - маю впевненість він відбере єдиного водія фури.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Дощ сказав:

Дякую за уточнення, але насправді це мізер у порівнянні. Вся молодь, яка залишилась на тот - ресурс окупанта, та й не тільки молодь. Дуже прикро, але по суті добрий шмат українців з тот воюють з українцями. Умовні 100 тис в лавах окупанта - це мінус 100 тис у нас.

Ви не прочитали останню фразу:

19 хвилин тому, 7351 сказав:

Інформація щодо вступу в загальному порядку (через ЗНО) не ведеться.

Тобто, молодь з ТОТ, яка вступає до вишів України на загальних умовах, без пільг, -- ніяк не обліковується.

А про ресурс окупанта ви, звісно, праві -- Україна, на жаль, немає грошей, для цієї молоді.... дуже хочу помилятися.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кажется хлопцы в Раде опять заскучали.

В Україні хочуть запровадити День подяки Богу

www.unian.ua/society/nove-svyato-v-ukrajini-mozhe-z-yavitisya-den-podyaki-bogu-12493794.html

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

Тикай собі у сраку, зелене лайно.

Та що ж у вас всі питання через сраку, через голову не йде? :pozor:

Хвора ти людина

Застойное племя, лишенное мысли!
Все вы - пережитки прошедших времён.
Увы, поколенье без мудрого смысла.
Вы - толпы в избытке поблекших имён…

ЭНЦЕНСБЕРГЕР/Ющук

 

 

  • Лайк 5
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Propeller сказав:

Кажется хлопцы в Раде опять заскучали.

В Україні хочуть запровадити День подяки Богу

www.unian.ua/society/nove-svyato-v-ukrajini-mozhe-z-yavitisya-den-podyaki-bogu-12493794.html

День подя́ки (англ. Thanksgiving Day) — свято з тривалою історією, що відзначається у багатьох країнах світу і переважно пов'язане із закінченням сільськогосподарських робіт. Головна мета — подякувати Богові за врожай та допомогу у вирощенні врожаю та за усі досягнення нації упродовж року. Часто у таких святах присутні елементи древніх національних традицій. У країнах, де переважає протестантизм, День подяки часто пов'язується з біблійним святом Шавуот. Традиція таких святкувань понад століття притаманна і протестантському середовищу України.

Відзначається в США у листопаді, в Канаді — у жовтні, в Україні — у вересні. Із 17 вересня 2017 року Свято подяки відзначається у форматі Всеукраїнського.

17 вересня 2017 року, в рамках відзначення 500-річного ювілею Реформації, вшанування якого було офіційно підтримано і Українською державою, відбулося грандіозне святкування Всеукраїнського Дня Подяки на Хрещатику. Урочистості на головній вулиці столиці, співорганізаторами яких виступила і Рада євангельських протестантських церков, зібрали, за деякими підрахунками, до півмільйона українців. Востаннє така кількість громадян збиралася у центрі Києва тільки під час Євромайдану. Та цього разу людей об'єднала не політика, а бажання подякувати Богу, та помолитися за мир. Гостями свята тоді стали: Брії Блессінг, депутат Парламенту Великої Британії Марк Прітчард, віце-президент Парламентської Асамблеї Ради Європи Валеріу Гілецькі, президент Християнського Центру державного управління ім. Кеннеді при Конгресі США Джордж Роллер, міс-Америка Террі Мьюс, та екс-зірка NBA (баскетбол) Даніель Дролінгео. На закінчення свята виступив Нік Вуйчича, всесвітньо відомий спікер, що народився без рук і ніг, спеціально прилетів до Києва на День подяки[7][8].

uk.wikipedia.org/wiki/День_подяки

 

23.jpg

2.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

через голову не йде

У плісняви усе через сраку.

Це ж треба було, обрати гетьманом ні на що не здатного тричі ухилянта.

Якому тексти підчас війни писали російські громадяни.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Propeller сказал:

Тут еще к этим тезисам можно добавить снизить финансовое давление на бюджет за счет сокращения количества пенсионеров. Оно , конечно, прагматично.....но с мясным душком.

Думаю, на войне, как в люблм техническом процессе главное слово - это эффективность. 

Наиболее эффективны в возрасте 22-27. Кроме всех остальных параметров, главное      - еще не включился на полную мощность инстинкт самосохранения. Проще говоря - дури еще в избытке.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.12.2023 в 00:23, Vinsol2009 сказал:

“5 серпня з командирами добровольчих батальйонів і командуючим сектором “Б” генералом Русланом Хомчаком в його кабінеті була не нарада, а зустріч однодумців” (Геннадій Корбан, засідання ТСК Верховної ради).

Тоді “однодумці” постановили почати штурм добре укріпленого міста силами слабко озброєних добровольців, ввівши їх в оману, що місто обороняє лише декілька десятків колаборантів із числа місцевих.

Це призвело під час першого ж штурму до загибелі добровольців, які потрапили у добре підготовлену засідку. А далі Хомчак втягнувся у бої в місті, вліз керувати операцією рівня підлеглих і проспав падіння фронту. При цьому він проігнорував прямі настанови вищестоящого керівника, генерала Муженка, що “там вистачить полковника із вашого штабу” ©. Вторгнення військ РФ він проспав, підлеглі йому війська спротив російським військам не чинили, як війська сектора “А” під Луганським аеропортом. І от коли він потрапив в оточення росіян, яке він проспав, він поліз в “зелений коридор”, повіривши військовим злочинцям зі Збройних Сил РФ, які на його очах вже здійснили віроломний напад на його країну, тобто готові до будь-яких злочинів. І при цьому він також знову проігнорував попередження генерала Муженка, що це може бути пастка,

Тобто якщо цю маячню враховувати то виходить, що ПОП покривав злочинця так? І всежтаки потрібно судити ПОП разом з Хомчаком? Якось методичка не спрацювала 🙂,

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Alvalk сказал:

В інших країнах йшла війна? Чи може для вас війни до 2022 року не було?

А інші країни  теж направляли гроші з ковідного фонда на будівництво доріг? 

🥱

1). Нагадайте мені, що таке АТО? І як довго (а головне на скільки) ПОП вводив військовий стан, щоб якось можно було адекватно порівняти із Ізраїлем або США які теж проводят АТО і витрачали кошти на протидію ковіду? Або не задавайте безглузді запитання, бо якраз складність в тому і полягає, що не можливо було сконцентрувати зусілля на рішенні якоїсь одної проблеми.

А якщо по суті то від епідемії краіни повинні так само захищати як і від війни тому, що це теж людські втрати (якщо не більше, тому, що вірус не працює вибірково).

2). Ну так задайте це питання тому, хто проживає в інших країнах! Чого ви мені його задаєте?!? Для мене якщо Україна справилася з епідемією не гірше інших країн, навпаки приємно, що заощаджені кошти не просрали як ПОП з його вертуальним будівництвом доріг (замість закінчити АТО за години), а витратили на реальну користь. Це всерівно бюджетні кошти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Alvalk сказал:

в 2021 у відсотках від ВВП менше

Знову спроби забалтати. Витрати більше ніж у попередників? Так чи ні? І хто вам обіцяв, що повинно бути більше, що ви мені все це пишите?!?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

Це ж треба було, обрати гетьманом ні на що не здатного тричі ухилянта.

Це ви про ПОП який не здатний був роками закінчити АТО, тому, що особисто дав можливість РФ перекинути сили коли дав час більше тижня на те, що б "скласти зброю"? Який лякався роками виконати свої обов'язки і ввести військовий стан? а коли ввів не проводив ніяких військових дій?!? Який не відповів, а ні за котли, а ні за витрати Свінарчуків (хоча обіцяв руки відрубати). Який заспокоював всіх, що ми готови. Який проголосував про мобілізацію, а потім поїхав за кордон "волонтерити" і як мінімум один син якого досі не воює, більш того знаходиться в Британії, а ні в Україні?!? Який взагалі замість того, що б пійти воювати як Барна, залишився в ВР?!?

Згоден, покидька вибрали, але не турбуйтесь він, ще буде відповідати :)

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На это можн смотреть вечно!

Во первых - это красиво...

Во вторых - это ОЧЕНЬ красиво!

"Новочеркасск"передал пламенный привет "Москве"

photo_2023-12-26_03-59-03.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Canton сказал:

ВВС подтвердили.

Отлично!

Интересно чем, тем же что штаб ЧФ?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, DimaF сказал:

Отлично!

Интересно чем, тем же что штаб ЧФ?)

Ну,раз ВВС - то скорее всего тем же...

 

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...