Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, sah79 сказал:

Населення і є влада.

Має бути, точніше громадяни мають бути. Коли суспільство стане свідомою, активною громадою. А населення, це про "я туда никаво не посилал, і ето не моя война". Населення... от прямо зараз сидить і строчить з європейської країни, яким шляхом має ійти Україна, при тому чомусь ввжає себе українцем.

Змінено користувачем Evgenich
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Evgenich сказав:

Ніяких перемовин! Якщо погодимося на перемир'я і втрату територій - згинемо. Ті, хто потихеньку, обережно просуває тези "да не сильно і потрібно", хай засунуть свою думку в дупу! Треба боротись і відвойовувати свої землі, як заради нащадків, яким жити після нас, так і заради тих, хто вже склав голову за Україну. Хто закликає до здачі територій, той або звичайний бовдур, або справжній зрадник. Ніхто не каже що звільнити легко, але ніхто не думає, чим опинитися типу "перемир'я" зі збереженням захоплених земель за кацапами, і які жахливі наслідки це принесе. Тож або зараз з останніх сил, через смерть і біль, або ніколи. Хтось думає не так? То він не має права називатись Українцем.

Додав пост в закладки. Нагадаю через рік, якщо у військово-політичного керівництва не стане розуму знайти рішення щодо повернення окупованих територій невійськовим шляхом. Зараз навіть коментувати це не бачу сенсу. Зауважу тільки, що ті нащадки, за яких ви збираєтесь боротися з останніх сил відповідно до вашої стратегії, будуть в основному якимись індусами з пакистанцями.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Alvalk сказав:

Дивно, але чомусь про масове вручення повісток на блокпостах зазвичай розповідають лише ті, що проскочили

Хз.У Вас є можливість особисто перевірити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Evgenich сказав:

Має бути, точніше громадяни мають бути. Коли суспільство стане свідомою, активною громадою. А населення, це про "я туда никаво не посилал, і ето не моя война". Населення... от прямо зараз сидить і строчить з європейської країни, яким шляхом має ійти Україна, при тому чомусь ввжає себе українцем.

У нас не буде.Принаймні найближчими десятиліттями.Хто то хто а я це знаю на 100%.

  • Лайк 2
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чим той чоловік який тікав з під обстрілів з Харкова/Херсону і спасав свою сім'ю, разом виїхавши в Польщу і там живуть, бо тут нічого не залишилося, від того, який втік з Тернополя/Львова, який просто втік бо не хоче жити так, як йому навязує держава і декотрі особи? Це різні українці чи одні і тіж, в них однакові права, вони громадяни одної держави? Розділяємо на добрих і поганих?

Змінено користувачем TaurosRMK
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Зауважу тільки, що ті нащадки, за яких ви збираєтесь боротися з останніх сил відповідно до вашої стратегії, будуть в основному якимись індусами з пакистанцями.

Эмигранты получившие гражданство,самый благодарный срез общества.

Поправка - в развитых странах.

Все может быть,ещё не вечер, НАТО не за горами 😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, US7IGN сказал:

Хтось заробить ще більше грошей, а на потенційний майдан взагалі нікого не залишиться

Ви про свого кумира?

uainfo.org/blognews/1703603495-poroshenko-za-rik-viyni-zbagativ-na-224-milyoni-dolariv-ta.html

Порошенко за рік війни збагатів на 224 мільйони доларів та став одним з найбагатших олігархів країни.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Оце, що ви написали - це і є задачі ДРГ, про що я і написав в пості, який ви процитували.

Та "какая разница", як назвати той механізм, яким буде змінені правила ведення цієї війни ?

Головне щоб стиль ведення війни з нашого боку у формі "психичних атак" змінився на такі дії, які нарешті змусять орків відчути якісь незручності. Якщо не можемо запустити 10500 Томагавків, щоб дистанційно зробити ці незручності - то нехай будуть ДРГ.

"По мнению американского военного теоретика генерал-майора Эдварда О’Дауда, чьё определение психической атаки приведено в преамбуле данной статьи, основной причиной, по которой тактика регулярных психических атак на вражеские позиции (в случае с НОАК и КНА противником выступали Вооружённые силы США и войска ООН) была распространена в определённых странах, было то, что в военных учебных заведениях этих стран упор делался не на боевую, а на политическую подготовку[5] — усиленное изучение основ той или иной идеологии, попутно с весьма поверхностным прохождением курса собственно военных дисциплин[6]. По свидетельству очевидца китайских военных реформ, Ганьсю Жибао, маршал Линь Бяо ввёл буквально наказание шомполами для тех военных командиров, кто пытался переключить своих подчинённых с политической на боевую подготовку. Результаты подобного подхода, как убеждён Жибао, были катастрофическими — некоторые китайские солдаты в течение нескольких лет даже не держали в руках винтовки, а хорошо подкованный политически командный состав был фактически неспособен управлять вверенными ему военнослужащими[7]."

Щось мені це визначення нагадує... Невже це мета 500к+ мобілізації ?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sah79 сказал:

Хз.У Вас є можливість особисто перевірити.

Як саме? Я свої пересування не обмежую. Блок-пости не об'їжджаю.  Масової видачи повісток на блок-постах не бачив. Але чув неодноразово  від тих, хто пересування обмежує і блок-пости об'їжджає

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Alvalk сказав:

Як саме? Я свої пересування не обмежую. Блок-пости не об'їжджаю.  Масової видачи повісток на блок-постах не бачив. Але чув неодноразово  від тих, хто пересування обмежує і блок-пости об'їжджає

Ну значить так і є🤷‍♂️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Порошенко за рік війни збагатів на 224 мільйони доларів та став одним з найбагатших олігархів країни.

Ну раніше зрозуміло - барига крав все, до чого міг дотягнутись, а зараз-то як??? Невже з Зеленським домовився? :shock:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, sah79 сказал:

Їх з Марсу завезли?

ні, вони були та є рептілоїдами. Як в 1917 році прийшли до влади, так й залишилися досі. Нові обличчя туди, у владу, практично не попадають.

Змінено користувачем vrmsumy
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sah79 сказал:

У нас не буде.Принаймні найближчими десятиліттями.Хто то хто а я це знаю на 100%.

Помиляєтесь, прийнаймі хочу в це вірити.  Не можу привести аргументів що до всіх, але бачив молодих хлопців (і служив з ними), які усвідомили ці прості тези. І так, бачив я їх тільки на фронті, але маю надію що прямо зараз в тилу зростає по-справжньому вільні і гідні люди. Якщо їх буде навіть не більшість, це все одно дає нам надію на майбутнє. Нехай таких буде лиш 10%, вони зможуть повести за собою 80% населення (ще 10 відсотків будуть їм чинити опір)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, AlexNaymk сказав:

Эмигранты получившие гражданство,самый благодарный срез общества.

Поправка - в развитых странах.

Все может быть,ещё не вечер, НАТО не за горами 😁

Вдячних кажете? Спитайте європейців за арабів. Ну і багатосоттисячні демонстрації в захист Палестини згадайте:)

Пи.Си. Ще можете спитати американців, чого вони Трампа підтримують, який тих самих вдячних емігрантів хоче не пускати та ще й наявних депортувати.

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Alvalk сказал:

Ну раніше зрозуміло - барига крав все, до чого міг дотягнутись, а зараз-то як??? Невже з Зеленським домовився? :shock:

Тепер накрадене приносить йому великі гроші. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Evgenich сказав:

Помиляєтесь, прийнаймі хочу в це вірити.  Не можу привести аргументів що до всіх, але бачив молодих хлопців (і служив з ними), які усвідомили ці прості тези. І так, бачив я їх тільки на фронті, але маю надію що прямо зараз в тилу зростає по-справжньому вільні і гідні люди. Якщо їх буде навіть не більшість, це все одно дає нам надію на майбутнє. Нехай таких буде лиш 10%, вони зможуть повести за собою 80% населення (ще 10 відсотків будуть їм чинити опір)

Сперечатись не буду.Можливо і у мене якийсь перекос.Але у мене пролежне враження.Я вже писав- в Київській школі половина підлітків дивиться той російський серіал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, TaurosRMK сказал:

Я чим той чоловік який тікав з під обстрілів з Харкова/Херсону і спасав свою сім'ю, разом виїхавши в Польщу і там живуть, бо тут нічого не залишилося, від того, який втік з Тернополя/Львова, який просто втік бо не хоче жити так, як йому навязує держава і декотрі особи? Це різні українці чи одні і тіж, в них однакові права, вони громадяни одної держави? Розділяємо на добрих і поганих?

Зручне порівняння для себе обрав? А чого ти не порівнюєш себе з тим, хто маючи все за кордоном (і нічого не втративши), приїхав сюди і пішов в ТЦК, а зараз на фронті в окопах сидить. Так от, порівнючи тебе з ними, визначити хто з вас українець, для мене ніяких труднощів не складає.

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Тепер накрадене приносить йому великі гроші. 

А ви точно впевнені, що накрадені гроші приносять більше грошей, ніж ненакрадені?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, AlexNaymk сказал:

И близко не было 

та ну... коли побачили що собою насправді уявляє параша та її армія? всією натою б за бажання навалилися і був би другий демонтаж СРСР. але обісралися навід від думки про це. американці мені про це з першого дня казали. і я тоді зрозумів що поразка це справа часу. питання лише в тому де кордон пройде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, US7IGN сказал:

Якщо влада не може перемогти власне населення, як вона збирається перемогти кацапів?

А нахер такая влада, которая собирается бороться со своим населением?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, AlexNaymk сказав:

Все что я хотел сказать так это то что глупые,наивные людишки тулят бога куда им заманеться,и крутят словесные обороты не внимая сути.

Выражение это из 17 века,время когда церковные дельцы присвоили монополию на бога,пользуясь тотальной безграмотностью нищего населения.Все это мне глубоко противно.

Сначала палят на костре потом делают святой,вот что такое гребная церковь.

Ви викинули суть вислову - великі батальйони перемагають. Великі. Перемагають маленьких. І не в правді діло. Замініть бога на "силу", "вдачу",  "успіх" або "перемогу" і отримаєте сучасне розуміння цієї фрази. А " правди" там і близько нема, цей міф залиште прихильникам, які вважають що "сила в правді(с)".

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Потрошитель сказал:

А нахер такая влада, которая собирается бороться со своим населением?

я ані населення ані владу не обираю, а працюю з тим що є. питання не до мене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, TaurosRMK сказал:

А чим той чоловік який тікав з під обстрілів з Харкова/Херсону і спасав свою сім'ю, разом виїхавши в Польщу і там живуть, бо тут нічого не залишилося, від того, який втік з Тернополя/Львова, який просто втік бо не хоче жити так, як йому навязує держава і декотрі особи? Це різні українці чи одні і тіж, в них однакові права, вони громадяни одної держави? Розділяємо на добрих і поганих?

знаю історію хлопака, який з переляку від орків з Маріуполя в Київ втік, а потім десь на західну. потім хз як знову через орків в Європу поїхав. поважаю розумних та спритних :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

А ви точно впевнені, що накрадені гроші приносять більше грошей, ніж ненакрадені?

В нашій країні так завжди було. Згадуємо прихватизацію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...