Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

20 хвилин тому, AlexNaymk сказав:

 

Но это тоже не перемога,когда 20% страны под сапогом чужой армии.

Так что такое перемога?!

Ніяка чиста перемога неможлива з боку України. Тому все треба розбивати на приорітетні задачі, виконання яких можна вважати перемогою. Перший приорітет - це збереження суверенітету/незалежності. В 22-му році цю перемогу вдалось здобути. Другий приорітет - це люди/нація. Тут в 23-ому році програли, особливо по людях. А судячи з обраної стратегії на 24-ий рік, то програємо і в ньому, тільки вже разом з нацією. І тільки трейтій приорітет - це території. Нерозуміння того, що люди/нація важливіші за території веде до поразки. Причому в намаганні звільнити території можна втратити не тільки людей/націю, але й суверенітет/незалежність.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

От я повернувся живий, здоровий

После Иловайска и Дебальцево?))

Невозможно вернуться с войны здоровым.

Невозможно.

Или ты был в тылу. Или ты вернёшься как минимум с поломаной психикой.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

Демобілізацію треба було вже після першого року проводити.

Так  казали, що перемога раніше буде. Хто ж знав, що війна і далі триватиме?

  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, AlexNaymk сказал:

️Ми повинні закінчувати ведення бойових дій і звільнення наших територій, - генерал Тарнавський каже, що наступний рік може бути ще важчим, адже чим ближче до виконання цього завдання, головної мети – виходу на наші кордони, воно буде ще складніше

Ворог це знає і буде всіляко цьому перешкоджати.

Відповідаючи на питання, "чи реально в наступному році завершити війну", Тарнавський сказав: "Питання "завершити війну" я ніколи не ставлю. Питання - перемогти. Тому що завершити війну можна по-різному. Для нас, військових, це перемога".

🇺🇦Реальна Війна

Вибачте, я вже давно доросла людина щоб вірити в казки для бідних. Та і взагалі вірити хоч комусь.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Ніяка чиста перемога неможлива з боку України. Тому все треба розбивати на приорітетні задачі, виконання яких можна вважати перемогою. Перший приорітет - це збереження суверенітету/незалежності. В 22-му році цю перемогу вдалось здобути. Другий приорітет - це люди/нація. Тут в 23-ому році програли, особливо по людях. А судячи з обраної стратегії на 24-ий рік, то програємо і в ньому, тільки вже разом з нацією. І тільки трейтій приорітет - це території. Нерозуміння того, що люди/нація важливіші за території веде до поразки. Причому в намаганні звільнити території можна втратити не тільки людей/націю, але й суверенітет/незалежність.

Весь Ваш текст можна замінити однією картинкою🙂

IMG_20231226_122812_310.jpg

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, US7IGN сказав:

…Вітаючи приєднання України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї як держави, що не володіє ядерною зброєю, беручи до уваги зобов'язання України ліквідувати всю ядерну зброю, що знаходиться на її території, у визначений період часу, відзначаючи зміни в галузі безпеки в усьому світі, включаючи закінчення холодної війни, що створили умови для глибоких скорочень ядерних сил, підтверджують таке:

1. Російська Федерація, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії та Сполучені Штати Америки підтверджують Україні їх зобов'язання згідно з принципами Заключного Акта НБСЄ поважати незалежність і суверенітет та існуючі кордони України.

2. …підтверджують їх зобов'язання утримуватися від загрози силою чи її використання проти територіальної цілісності чи політичної незалежності України, і що ніяка їхня зброя ніколи не буде використовуватися проти України, крім цілей самооборони або яким іншим чином згідно зі Статутом Організації Об'єднаних Націй.

uk.wikipedia.org/wiki/Будапештський_меморандум#Зобов'язання

Мемора́ндум — буквально те, про що слід пам'ятати, нагадування. (Вікі)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, US7IGN сказал:

Вибачте, я вже давно доросла людина щоб вірити в казки для бідних. Та і взагалі вірити хоч комусь.

Вот и я почитал этот бред военный и подвис.Правда и Перемога это слова в которые каждый вкладывает свой смысл.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, AlexNaymk сказав:

️Ми повинні закінчувати ведення бойових дій і звільнення наших територій, - генерал Тарнавський каже, що наступний рік може бути ще важчим, адже чим ближче до виконання цього завдання, головної мети – виходу на наші кордони, воно буде ще складніше

Ворог це знає і буде всіляко цьому перешкоджати.

Відповідаючи на питання, "чи реально в наступному році завершити війну", Тарнавський сказав: "Питання "завершити війну" я ніколи не ставлю. Питання - перемогти. Тому що завершити війну можна по-різному. Для нас, військових, це перемога".

🇺🇦Реальна Війна

А политики обеспечили окончание войны?

Нам дали гарантии  что в случае выхода на границы нас принимают в НАТО?

Кацапы могут воевать до бесконечности, наши территории уже включены в состав по их конструкции.

А бабы ещё нарожают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, AlexNaymk сказав:

Правда как всегда в хвосте

геть не розумію про що ви. Яка "правда"? До чого тут "хвіст"?

Ви, людина 21 століття замінила вислів 18го не тим словом і викинула з нього саму суть. Вони, люди18го, не ставили правду вище за Бога, вони нею взагалі не переймалися, чия там правда, то їх не цікавило, це все виходило другорядним з результату волі Божої вже потім. Перш за все вони завжди покладали надію на волю Божу у сенсі щоб він їм допоміг та вирішив їхню долю. Правдою перейматися стали згодом у 20му столітті, навіть газету друкувати почали. І то на 1/6 частині суходолу де до влади прийшли безправні в сьомому коліні. Ото і переймаються досі правдами справедливостями та правами.

 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, AlexNaymk сказав:

️Ми повинні закінчувати ведення бойових дій і звільнення наших територій, - генерал Тарнавський каже, що наступний рік може бути ще важчим, адже чим ближче до виконання цього завдання, головної мети – виходу на наші кордони, воно буде ще складніше

Ворог це знає і буде всіляко цьому перешкоджати.

Відповідаючи на питання, "чи реально в наступному році завершити війну", Тарнавський сказав: "Питання "завершити війну" я ніколи не ставлю. Питання - перемогти. Тому що завершити війну можна по-різному. Для нас, військових, це перемога".

🇺🇦Реальна Війна

ось повний текст, а не огризок

www.bbc.com/ukrainian/articles/c6p1ngj38n0o

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

В можем детстве у меня был вертолет , который приводился а движение при помощи намотанной лески.

 

А мну самолетик с маховиком. Раскручиваешь ниткой маховик - и он крутится вокруг вертикальной оси...

Могу комвзвода дроноводов запросто...

23241.970.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, tort сказал:

геть не розумію про що ви. Яка "правда"? До чого тут "хвіст"?

Ви, людина 21 століття замінила вислів 18го не тим словом і викинула з нього саму суть. Вони, люди18го, не ставили правду вище за Бога, вони нею взагалі не переймалися, чия там правда, то їх не цікавило, це все виходило другорядним з результату волі Божої вже потім. Перш за все вони завжди покладали надію на волю Божу у сенсі щоб він їм допоміг та вирішив їхню долю. Правдою перейматися стали згодом у 20му столітті, навіть газету друкувати почали. І то на 1/6 частині суходолу де до влади прийшли безправні в сьомому коліні. Ото і переймаються досі правдами справедливостями та правами.

 

 

Все что я хотел сказать так это то что глупые,наивные людишки тулят бога куда им заманеться,и крутят словесные обороты не внимая сути.

Выражение это из 17 века,время когда церковные дельцы присвоили монополию на бога,пользуясь тотальной безграмотностью нищего населения.Все это мне глубоко противно.

Сначала палят на костре потом делают святой,вот что такое гребная церковь.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, irina1969 сказал:

ось повний текст, а не огризок

www.bbc.com/ukrainian/articles/c6p1ngj38n0o

Спасибо,я наслушался на годы вперёд.

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Canton сказал:
7 часов назад, Vinsol2009 сказал:

В можем детстве у меня был вертолет,… а движение при помощи намотанной лески.

А мну самолетик с маховиком. Раскручиваешь ниткой маховик - и он крутится...

Ну и все, Винсол заменит Югу Плова, а ты будешь призрак Харькова! 
 

Змінено користувачем Фрай
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як за дешево нахібати народ.
Методів багато.
Ось був у 90-х метод.
Приходили веселі хлопці з короткими зачісками і лобом на три пальці і казали володарю ларька з цигарками, пивом і снікерсами:
- мужик, бачив он спалений кіоск за квартал звідси? То пагані хлопці спалили (а від самих паленим ларьком пахне). Хочеш, щоб тобі не спалили? Тоді плати нам за кришу.

Метод активно перейняв путін. Він спочатку по всьому світові створював проблеми. А потім допомагав їх вирішувати: Молдова. Абхазія, По всьому Кавказу. Та і по всьому світові.

Але ж і наші не гірші.
Сьогодні вибісило. Ходжу по базарчику. І тут два дядьки між собою за політику:
- і шо ж ти думаєш? Хотіли вони вже і дівчат на войну брати. Так Зеленський не дав. Так і сказав: і не думайте, я такого не підпишу.  (і от просто гордість в дядька в очах за президента).

І нічого дядьки не зрозуміли про схему. Що насправді такого і в проекті не було.
Бо малоефективно використовувати дівчат у штурмових бригадах, якщо у них по 50 кг ваги.
А якщо їм по 25 і більше, то у більшості вже малолітні діти. 
Та і нахіба їх призивати, коли ще 100+ кг з Кварталу 95 на чолі із ймовірним взводним Женею Кошовим не призвані?

Ніхто не збирався дівчат призивати.
Тільки Мар'янка, яка з головою в команді Зе!Єрмака заявила:
- треба дівок в армію гнати, бо булки розслабили.
А людина з гордим і небритим профілем мужньо і відповідально заявила:
- не буде цього. Я такого не підпишу, не просіть.
А хто просив? Не уточнюють. Але всі мають подумати на Залужного.

Ну все як і 30 років тому:
Мар'яна з канстрою бензину і запальничкою каже баригі: 
- спалений ларьок бачили?
А Зеленський: 
- я ваша криша, спалити ларьок не дам. Цілуйте руки.

Так я вам про дядьків з базарчика: вони сто пудов не траз попалися наперсточникам у 90-х.
І життя їх нічому не навчило. (с)

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Canton сказав:

А мну самолетик с маховиком. Раскручиваешь ниткой маховик - и он крутится вокруг вертикальной оси...

Могу комвзвода дроноводов запросто...

23241.970.jpg

Ага, у мене також отакий був.Надіявся хоч Сержанта дадуть 🤣🤣🤣, балалайку...

1540589221.jpeg.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Чому? Якби Залужний вмів і хотів організувати ротації та опікувався резервами, що є прямий обов’язок керівника ЗСУ, то можна було б говорити про право на звільнення після 24 місяців мобілізації, наприклад. У нього мільйон ЗСУ та приданих йому підрозділів (Нацгвардії та інших). Але він дає одним стабільно сидіти в тилу, а інших знищує в бою",

Точно, какой то порохоскот разлагает армию...

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Vinsol2009 сказал:

"Чому? Якби Залужний вмів і хотів організувати ротації та опікувався резервами, що є прямий обов’язок керівника ЗСУ, то можна було б говорити про право на звільнення після 24 місяців мобілізації, наприклад. У нього мільйон ЗСУ та приданих йому підрозділів (Нацгвардії та інших). Але він дає одним стабільно сидіти в тилу, а інших знищує в бою",

Точно, какой то порохоскот разлагает армию...

"Сучка  крашеная..."(С)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, sah79 сказал:

Ага, у мене також отакий був.Надіявся хоч Сержанта дадуть 🤣🤣🤣, балалайку...

1540589221.jpeg.jpg

тоже было нечто подобное. Потерял от него затыльник...Аставалось голосом через рот - пух-пух...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, AlexNaymk сказал:

Если позитивный то рюкзак на плечи и айда к нам с Юрой киевским и Sah79 я только за.

У нас тут сводки не из телека а из первоисточника,радейки работают 24/7 и дроны передают онлайн картинку с поля боя.

Когда из Киева веет оптимизмом,начинает подташнивать от победных реляций.

Отбой.

1. Заход с козырей не пришел. Я не пехотинец. И "айда" в моем случае не работает. 

2. С вами и Sah79 я бы не сработался. Потому как все время хочется приносить вам свои соболезнования. 

3. Может ну его? Оставайтесь в тылу.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

Демобілізацію треба було вже після першого року проводити. Щоб якнайбільше людей повернулося і особисто всім друзям та знайомим пояснило що боятися нічого, все в армії добре. От я повернувся живий, здоровий та ще й на нову машину заробив. Ходжу блищу медалями, подаю приклад дітям та відбиваюся від пропозицій працювати, бо кожен хоче ветеранів в колективі.

Ця гра широкими мазками... Є посади де найбільший дифіцит/ризики - почніть з них. Підняти ЗП, зробити демобілізацію. Одразу ситуація зміниться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Canton сказал:

Хорошая была лоханка...да вся вышла...

Если я правильно прикинул место на видео - 600 м от точки подрыва...

photo_2023-12-26_13-31-58.jpg

 

photo_2023-12-26_12-41-08.jpg

Ото шо на заднем плане за буксиром - усё шо осталось от лоханки БДКphoto_2023-12-27_10-58-16.thumb.jpg.455ce2a8e064096317b4bf15f4bbf15d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Propeller сказал:

1. Заход с козырей не пришел. Я не пехотинец. И "айда" в моем случае не работает. 

2. С вами и Sah79 я бы не сработался. Потому как все время хочется приносить вам свои соболезнования. 

3. Может ну его? Оставайтесь в тылу.

Довольно интелегентно,спасибо.

Я не сторонник сгонять всех в стадо от чего страдает моя психика,иногда она же меня и подводит.

В тыл свалить это в лотерею выиграть.Вход руб,выход 10.

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ладно, есть же не лотерея, а более решаемые способы.

На взятке в 1 млн 230 тысяч гривен попался руководитель кадрового подразделения одного из батальонов территориальной обороны. Об этом во вторник, 28 февраля, сообщает пресс-служба Офиса генерального прокурора Украины.

Следователи Госбюро расследований выяснили, что задержанный требовал от 14 военнослужащих по 75 тысяч гривен за перевод в учебный центр на базе бригады. За эту сумму он также обещал перевести в тыл военных, которые находились на линии фронта. 

Отдельно одному из военнослужащих теробороновец за 180 тысяч гривен предлагал избежать административной и уголовной ответственности.

Вам жалко каких-то несчастных 75 тыс?

Змінено користувачем Фрай
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Дощ сказал:

У всіх в дитинстві був вертоліт на радіокеруванні - думаю на цій посаді цього вистачить

Ох и жировали вы в детсве. У меня машинка с проводком из попы так и осталась незбывшейся мечтой. 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...