Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, Danylo Ivanov сказав:

Shurpet Alex: 40 лярдів поділити на ціну одного FPV-дрону (10") 23400,00 грн. (ціна 7" ще дешевше) то загальна кількість буде складати 1 709 400 шт.!!! Тобто. За ці гроші, можна денацифікувати усю армію рф і навіть не один раз...

Чергова маячня рашапропаганди.

Який небудь новий рашинський РЕБ опустить всі ті однакові покупні дешеві китайські дрони у багнюку -- і шо тоді?

Скільки FPV-дронів в середньому витрачається на одну вражену ціль, іксперд?

 

 

Змінено користувачем 7351
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Danylo Ivanov сказал:

Не розумію, в чому полягала швидка реакція Зеленського - в тому, що він приїзав в Авдіївку?

Тут я пасс. У нас с вами просто разные мозги. Это нормально. Так придумала Природа. 

3 минуты назад, Danylo Ivanov сказал:

Shurpet Alex: 40 лярдів поділити на ціну одного FPV-дрону (10") 23400,00 грн. (ціна 7" ще дешевше) то загальна кількість буде складати 1 709 400 шт.!!! Тобто. За ці гроші, можна денацифікувати усю армію рф і навіть не один раз...

В принципі, це все, що вам потрібно знати про Армію Дронів і про мільйон ФПВ-дронів для ЗСУ. Резніков з своїми снарядами за 30 млрд. грн. - просто лузер і невдаха.

Я не знаю что такое Shurpet Alex, но ВСУ нужны не только FPV. Наведите справки в каких типах дронов и в каком количестве каждого типа есть потребность у ВСУ. Думаю искать ответ у Shurpet Alex не стОит. Якесь воно недолуге. 

 

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Danylo Ivanov сказал:

Питання є. Якщо "Поставки дронів від волонтерів та місцевого самоврядування поки шо залишаються головним джерелом озброєння наших військ", то за що ми маємо дякувати Зеленському? 

 Дякуйте і не питайте. Вам це корисно.

Змінено користувачем ashim1990
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Propeller сказав:

Там не поворот. Там разворот. То есть на 360 градусов. 

Если их ПВО увидела объект над своей территорией (а его увидели), то его нужно уничтожать как угрозу или сначала прикинуть целесообразность своих действий. Что там говорят у вас в пехоте? 

Относительно паварот. Многомесячная блокада погран перехода. Друзей нет. Есть или интерес или переляк. И с правдой проблемы. 

У них там багато дивного.Від : обїзжайте мінні поля з права або з ліва до : якщо ви не знаєте яка вага цинку з патронами то копніть його ногою.Якщо він не зрушив то його не варто піднімати бо ризикуєте пошкодити спину🙂.Я б не проти дослужити в такій армії.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Загалом, до складу наглядової ради “Укроборонпрому” увійшли: 

Олексій Гончарук – колишній премʼєр-міністр України, голова наглядової ради ГО “Аеророзвідка”;

Тимофій Милованов – президент Київської Школи Економіки та колишній міністр економіки України;

Сергій Коновець – колишній член Наглядової ради “Укрексімбанку” та правління НАК “Нафтогаз України”;

Давід Ломджарія – член наглядової ради “Укрзалізниці”;

Лінді Сміт – президент та СЕО Оборонно-промислової коаліції Аризони (AZDIC). 

Вот не уверен я в первых четырех. А вот пятая симпатяжка - это правильный смотрящий от "наших заокеанских партнеров". 

image.thumb.png.9e38db06d3659368d53f11330a804e80.png

 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Propeller сказав:

Там не поворот. Там разворот. То есть на 360 градусов. 

Если их ПВО увидела объект над своей территорией (а его увидели), то его нужно уничтожать как угрозу или сначала прикинуть целесообразность своих действий. Что там говорят у вас в пехоте? 

Относительно паварот. Многомесячная блокада погран перехода. Друзей нет. Есть или интерес или переляк. И с правдой проблемы. 

Руснявий літак був збитий Туреччиною після того, як на 17 секунд залетів у повітряний простір Туреччини....

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

Руснявий літак був збитий Туреччиною після того, як на 17 секунд залетів у повітряний простір Туреччини....

И какой был жесткий ответ рф? Никакого.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, 7351 сказал:

Скільки FPV-дронів в середньому витрачається на одну вражену ціль, іксперд?

Це-ж Зеленський озвучив, що нам потрібно мільйон дронів на наступний рік? От у нього і запитайте розрахунки, чому саме мільйон, а не пів-мільйона, чи півтора.

25 минут назад, Propeller сказал:

Я не знаю что такое Shurpet Alex, но ВСУ нужны не только FPV. Наведите справки в каких типах дронов и в каком количестве каждого типа есть потребность у ВСУ. Думаю искать ответ у Shurpet Alex не стОит. Якесь воно недолуге. 

То ви теж поцікавтесь у підрозділах, які дрони їм потрібні. Я вам навіть підкажу - Мавік 3Т та ФПВ, бажано 10-ка, але і 7-ка буде норм.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 хвилини тому, 7351 сказав:

зображення_2023-12-29_231323849.png

Якомусь солдату за те що без броні і каски в зоні БД вже б винесли мозок, за одно і його командирові, а тут цілий верховний головнокомандувач і без зіз :pozor:

  • Лайк 2
  • Хаха 6
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Propeller сказав:

И какой был жесткий ответ рф? Никакого.

У Туреччини є ядерна зброя США на збериганні....

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Дощ сказав:

Якомусь солдату за те що без броні і каски в зоні БД вже б винесли мозок, за одно і його командирові, а тут цілий верховний головнокомандувач і без зіз :pozor:

Бере поганий приклад зі старих сивих фахівців, які "не одну собаку з’їли" у керівництві державою, і в збройних силах служили.....

image.thumb.png.377f81ac81381f384bd96ca8e1a2f07d.png

vikna.if.ua/news/category/all/2015/01/02/27562/view

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, 7351 сказав:

Бере поганий приклад зі старих сивих фахівців, які "не одну собаку з’їли" у керівництві державою, і в збройних силах служили.....

image.thumb.png.377f81ac81381f384bd96ca8e1a2f07d.png

vikna.if.ua/news/category/all/2015/01/02/27562/view

І до чого тут порошенко

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Danylo Ivanov сказал:

То ви теж поцікавтесь у підрозділах, які дрони їм потрібні. Я вам навіть підкажу - Мавік 3Т та ФПВ, бажано 10-ка, але і 7-ка буде норм.

Срочно сообщите эту инфу на грячую линию МО. Срочно! И хватит меня посылать к пехоте. Спасибо!

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Дощ сказав:

І до чого тут порошенко

Спробуйте прочитати текст, а не тільки "картинки"....

Цікаво, що справжніх генералів ЗСУ ви, навіть, не помітили.....

 

www.unian.ua/lite/stars/ruslanu-vismiyali-za-zovnishniy-viglyad-u-trusah-i-broniku-12309759.html

зображення_2023-12-30_003010523.png

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, 7351 сказав:

Спробуйте прочитати текст, а не тільки "картинки"....

Цікаво, що справжніх генералів ЗСУ ви, навіть, не помітили.....

Та мені зовсім пох@й що там за текст і картинки, я вам про зеленського без броні і каски, за які солдат ї@уть як котів,а ви мені якість картинки з минулого життя  

Змінено користувачем Дощ
  • Лайк 6
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, 7351 сказал:

Спробуйте прочитати текст, а не тільки "картинки"....

Не для того мама квіточку ростила.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Дощ сказав:

Та мені загалом пох@й що там за текст і картинки

Немає сумнівів....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви мабуть дебіл

Командири зобов'язані слідкувати щоб солдати були в зіз, і за це передбачена відповідальність як солдат, так і командирів. І тут хуяк, цілий верховний без броні, а хулє, йому ж правила не писані

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Дощ сказав:

Ви мабуть дебіл

Командири зобов'язані слідкувати щоб солдати були в зіз, і за це передбачена відповідальність як солдат, так і командирів. І тут хуяк, цілий верховний без броні, а хулє, йому ж правила не писані

Ви, мабуть, Устава ЗСУ в очі не бачили:

"46. З метою громадського впливу на порушників військової дисципліни та громадського порядку до накладення стягнення за порушення військовослужбовців за рішенням командира (начальника) можна обговорювати:

військовослужбовців офіцерського складу - на зборах військовослужбовців офіцерського складу, які мають військові звання (займають посади) не нижче військового звання (посади) офіцера, правопорушення якого обговорюються."

 

Подайте рапорт зі скаргою на командира, якому підпорядкований Верховний Головнокомандучий Збройних Сил України!

Ви ж військовий?

 

зображення_2023-12-30_010355918.png

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Propeller сказал:

Там не поворот. Там разворот. То есть на 360 градусов. 

Если их ПВО увидела объект над своей территорией (а его увидели), то его нужно уничтожать как угрозу или сначала прикинуть целесообразность своих действий. Что там говорят у вас в пехоте? 

Относительно паварот. Многомесячная блокада погран перехода. Друзей нет. Есть или интерес или переляк. И с правдой проблемы. 

Поляки и блок НАТО так следили за обстрелом Украины что проебали ракету в собственном огороде.Как там в поговорке - У 7 нянек дитя без глаза?!

 

  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, ozzy сказал:

як не крути, а скаргу на Порошенка тра писати 🤣

Петя  помогает фронту,пытаясь остаться на политическом плаву,как может.

Но мы то знаем что шансов у него не много.Хоть так .

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, AlexNaymk сказал:

Петя  помогает фронту,пытаясь остаться на политическом плаву,как может.

Но мы то знаем что шансов у него не много.Хоть так .

 

А может это и есть настоящая державницкая позиция?

  • Лайк 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Форум скочується у єдиний марафон,  вже декілька днів можу відреагувати на повідомлення декілька разів, а далі блокування, приберіть того грьобаного лічильника лайків\дизлайків.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

А может это и есть настоящая державницкая позиция?

Не думаю.Банальное желание вернуть бездонное бюджетное корыто.

Петя это такой Трамп от Украины.Но шлейф прошлого не исправить.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...