Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Виходити з треба з того, що немає нічого особистого і приватного в Інтернет. Організувати, наприклад, повністю приватне спілкування в мережі можна, але для цього потрібні специфічні знання і навики. Так що так, нічого особистого і приватного для пересічного в мережі немає.

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.depo.ua/ukr/war/golovnokomanduvacha-zsu-valeriya-zaluzhnogo-obrano-getmanom-ukraini-202312281455421

А хто ж тоді верховний головнокомандувач?

Вже не гетьман?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, loader сказал:

Питання в тому, що законодавство застаріле. Не враховує взагалі нічого, що трапилось за останні 40 років. Замість того щоб стригти сцикунців чи поставити їх на виробництво - спочатку продают їм білі квитки, потім щось там починають лякати, потім хтять затягувати гайки. 

Захист Вітчизни можна робити різними способами. Звісно без солдатів все інше не актуально, але як саме рекрутувати солдат - от тут багато закопано. На одних затягах виїхати не вийде. Бо і в армії знаходять як ухилитися. Людина повинна мати бажання, тоді вона ефективна. Коли один отримує бронь, другий законно думає - а чим я гірше. Коли один купує білий квиток, другий думає, а як я маю в тому ж місці чесно пройти влк. 

Бронь вчителям чи науковцям а нахуя, зараз що 30ті роки, вся інформація доступна. Бронь держслужби - взагалі нонсенс, має іти першою. Бронь поліції - те саме. Відсутність ротацій. Де збільшені ЗП тим хто ризикує найбільше, де нормальні ЗП іншим мобілізованим. Де стимули за контракт? Що за медалі одним ухилянтам типу Горбунова в той час як інших пакують в бус? 

Верховна рада нічого не зробила за 2 роки. Тому звісно мобілізація потрібна і це навіть не обговорюється, але систему треба міняти радикально. Всі мають або платити або воювати. Невмотивовантих треба гнати з армії втч офіцерів. 

 

 

414460153_7054845467910114_5023960461619622116_n.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, Dr.Yura сказал:

 

з 42:26

«Не варто панікувати, що ваш син загине на війні. Ми всі помремо і краще померти гідно, ніж тобі на голову впаде цегла або тебе зіб'є машина» — позаштатна радниця Залужного Алла Мартинюк

На iншому форумi непогано написано: "Лишь бы умной была или умелой. В зависимости от целей, для чего ее взяли. В конце концов, и качественное снятие физического и психологического напряжения нашего командующего только усилит боеспособность ВСУ и принятие верных стратегических решений."

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Тю, а що ви очікували від радниці совкового генерала?

"Всем умирать, так лучше всего на войне, чем от алкоголизма" (с) Хуйло

Адін нарот, адні тезіси, хулє...

Та ще б додала в кінці - " ще ж і виплату отримаєте!"

Ну щоб ужє совсєм адіннарод

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Harmonia сказав:

Вибачаюсь, Ще раз! Та мені не дає спокою ,ваше повідомлення. Тому вирішила повернутися і все такі запитати!

А це дійсно правда,що заре немає абсолютно нічого особистого в інеті ??? що всі твої соціальні мережі - не є дійсно твоїми/приватними???(тому я їх і не маю)

...добре ,напевно я напишу дивні речі ...розумію ,що багато з мене просто посміються) але! я ще з 2018 року (були на то причини) зрозуміла,що навіть телефон мій- наче вже ж особиста штука...та напевно і він предатель((( я чомусь впевнена,що з цими новими технологіями,ми втратили дійсно незалежність свою особисту /приватність.

...і ось це!!! Я НЕ МОЖУ ПРИНЯТИ ніяк!!!(((((...да і не прийму!!! ..як раніше ,було спокійніше жити!!!Так-так! і саме так - я реально боюся свого телефону...може це і смішно...та ось якось так((

Ви хочите жити в суспільстві, користуватись необмеженим доступом до усіх його благ і при цьому бути незалежною? Так не буває.Тут або хрестик, або трусики ( вибачте☺️).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, Harmonia сказав:

ого..ну від Вас,це було дійсно неочікувано!!! Доброго Вам вечора і Дякую!!!💐

:classic_rolleyes:🔃:Rose:

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кацапи звітують

Спойлер

Всего было выпущено около 160 ракет

Предварительный список целей, пораженных во время сегодняшнего удара:

— Яворовский полигон;
— объект критической инфраструктуры во Львове;
— морской порт в Одессе;
— военный склад в Киеве;
— склады в Харькове;
— корпус ракетно-космического предприятия «Артем» в Киеве (производство ракет и БПЛА);
— район базирования ПВО в области;
— академия сухопутных войск во Львове.

 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, sah79 сказав:

Ви хочите жити в суспільстві, користуватись необмеженим доступом до усіх його благ і при цьому бути незалежною? Так не буває.

А чому??? То ж ми і платимо за ті благі ! Ну як що ,людина користується. ...бо я особо нічого не розумію в тому всьому)) та й то на краще - для мене)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Бездомный сказав:

кацапи звітують

  Приховати вміст

Всего было выпущено около 160 ракет

Предварительный список целей, пораженных во время сегодняшнего удара:

— Яворовский полигон;
— объект критической инфраструктуры во Львове;
— морской порт в Одессе;
— военный склад в Киеве;
— склады в Харькове;
— корпус ракетно-космического предприятия «Артем» в Киеве (производство ракет и БПЛА);
— район базирования ПВО в области;
— академия сухопутных войск во Львове.

 

Багато по чому дійсно прилетіло.Нам просто не розказують.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

кацапи звітують

  Скрыть контент

Всего было выпущено около 160 ракет

Предварительный список целей, пораженных во время сегодняшнего удара:

— Яворовский полигон;
— объект критической инфраструктуры во Львове;
— морской порт в Одессе;
— военный склад в Киеве;
— склады в Харькове;
— корпус ракетно-космического предприятия «Артем» в Киеве (производство ракет и БПЛА);
— район базирования ПВО в области;
— академия сухопутных войск во Львове.

 

ПідпІзджують во всю...

Змінено користувачем murava
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sah79 сказал:

Багато по чому дійсно прилетіло.Нам просто не розказують.

Вам розкажи правду - ви ще подумаєте, що у нас нема пво -  і в армію не підете.

 

Так нізя. Порядок має бути.

Змінено користувачем murava
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, murava сказав:

Вам розкажи правду - ви ще подумаєте, що у нас нема пво -  і в армію не підете.

 

Так нізя. Порядок має бути.

Я пішов знаючи точно що його не було🤣🤣🤣🤣

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Harmonia сказав:

А чому??? То ж ми і платимо за ті благі ! Ну як що ,людина користується. ...бо я особо нічого не розумію в тому всьому)) та й то на краще - для мене)

Я от тіко не розумію !!! _ яяяк??? у 2018 році ,в мому телефоні ,сама собою включалась музика???? ..повірте,це було щось...і це було не раз(((..жах просто...

...добре,все то позаду! І Слава Богу!!!

..ну ось,якось наважилася все це написати публічно...тому і повернулась ,запитати відкрито нарешті вже((

Змінено користувачем Harmonia
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, murava сказал:

що у нас нема пво

Утром восемь стартов, правда не понял чего, но думаю старьё С300.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Harmonia сказав:

Я от тіко не розумію !!! _ яяяк??? у 2018 році ,в мому телефоні ,сама собою включалась музика???? ..повірте,це було щось...і це було не раз(((..жах просто...

...добре,все то позаду! І Слава Богу!!!

а як Ви думаєте,коли звучить слово коайдер і через 2 хв гугл видає на якомусь сайті колайдер?)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Людина повинна Бути навченою.

Два Роки початкової військової підготовки к школі, чотири роки військової кафедри в інституті.. Але почав щось розуміти лише через півроку дійсної військової служби.

За роки незалежності виросло вже не одне, а цілих два покоління людей, які не служили і не навчались військовій справі.

Трошки пом'якшило ситуацію АТО, але більшість так в не знає за яку сторону тримати автомат.

Якщо до 27 років не служив, то вільний.

 

Це повна хрінь. Якщо схоче - навчиться. Це ключ. Наприклад захотів і пішло годин 25 і склав фпв дрона, а такмед тупо змушував себе хоч базу подивитись. Ну і фізичні обмеження звісно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, DimaF сказал:

Утром восемь стартов, правда не понял чего, но думаю старьё С300.

у м. Дніпро в мене умовно "над головою"  було приьблизно +/-  5-6-7  ураженнь  кацапських ракет/безпілотників  ППО .

ППО працювало потужно .

Дві ракети прилетіли на відстані приблизно кілометра . Довго горіло з чорним  димом.

Не знаю , чи туди й цілили , чи впали збиті ППО ракети .

Просто кацапи  сівідомо перенавантажили  ППО.

цікаво - в когось у ЄС ППО витримало таку DDоS атаку ?

З.І. Коли хтось каже , що воюють злидні - зеки та провінціали з депресивних регіонів , я нагадую про  авіацію , ракетників  - то добре освічена еліта , яка у крові навіть не по лікті - по саму макитру .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, МаТраС сказав:

а як Ви думаєте,коли звучить слово коайдер і через 2 хв гугл видає на якомусь сайті колайдер?)

ой,про це я зовсім не думаю.Бо нічого в тому не розумію(..мо то на краще - а це вже я завжди себе так заспокоюю))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, МаТраС сказав:

знайшов заспокійливу пісню перед сном:

 

 

ну так,могла би бути заспокійлива ,як би не БЕКА ! (((....бббррр...жах...я їх панічно просто боюся(((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Бездомный сказав:

у м. Дніпро в мене умовно "над головою"  було приьблизно +/-  5-6-7  ураженнь  кацапських ракет/безпілотників  ППО .

ППО працювало потужно .

Дві ракети прилетіли на відстані приблизно кілометра . Довго горіло з чорним  димом.

Не знаю , чи туди й цілили , чи впали збиті ППО ракети .

Просто кацапи його сівідомо перенавантажили .

цікаво - в когось у ЄС ППО витримало таку DDOS атаку ?

Думаю що практично у всіх витримало б.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, sah79 сказав:

Багато по чому дійсно прилетіло

Ну якщо склад Дніпро-М у Києві то є ваєнний склад, то дійсно так, кацапи ж не можуть брехати 

7 хвилин тому, Harmonia сказав:

Дякую за спілкування - було приємно!

даремно ви так рано в люлю, смугастий навіть не встиг всі свої вміння продемонструвати 

Змінено користувачем Andrii Kabanchuk
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...