Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

18 минут назад, Фрай сказал:

Я ж не зрадойоп и не русофил, но тоже не люблю когда вешают лапшу про нету денег и ресурсов у рашки, все у них есть!
Есть и ресурсы и деньги есть, а если закончатся то будет откуда взять, не переживайте за них.

мы же находили за шо ремонтировать ржавые остовы списанной техники купленной для ато у чехов/поляков как бтры? (спасибо свинарчукам)
Сцуко, их тупо больше, это ж ежу понятно, и та техника уже на фронте против нас, даже ржавый танк не перестал быть танком для пехотинца в окопе,

а у нас благодаря форумной шобле зрадофилов люди не хотят воевать.

Кто-то как вадимы и другие сцыкуны, кому-то просто страшно и это понятно, но достаточно тех кто читает высеры ржущих радисток с бондорэмбами на минималках и думает да нах оно мне упало такую власть защищать.

То бишь, люди думают не о защите своей земли, «кирпичей», семье/детях/внуках, а под их влиянием проецирует внимание на другие критерии, шо как-бы дает им право на отмазки.

Ну....если честно, то я своим постом, на который вы отреагировали прикинул, что восстановление (снятие с хранения) техники, которая хранится под небом (кроме пустыни Невада) стОит дороже, чем техники "гаражного хранения". 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12.01.2024 в 07:07, Canton сказав:

Т.е. "бубочка" в очередной раз сбрехал на весь белый свет...Журналисты уже копают...

Луганск-Бердянск - 9 бортов. Никаких других в сводке Генштаба нет

15 поврежденных - домыслы Орикса (на заборе написано), никаких других фактов нет.

Как нет и упоминания о 12 самолетах РАЗОВЫХ потерь

Доверяем только официальным сообщениям! Вы же все любите это подчеркивать?

"Продовжуйте, цікаво" (С)

 

16 годин тому, 7351 сказав:

image.png.4aaef1161c1789c6356e0bd7e99a99f9.png

 

 

2 години тому, Canton сказав:

А нету. Просто хорошая память на цифры...

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

" У Києві у свій час неможливо було призватися, а коли пішло оце свинство..."

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для розуміння того , які стіни з зашкарублих  стереотипів  у головах  людей  Заходу спромігся зламати "блазень" ЗЕ 

 

Спойлер

Колишній футболіст англійського «Манчестер Сіті» Джоуї Бартон потрапив у черговий скандал, розкритикувавши допомогу Україні від Великобританії, та, зокрема, політику прем'єр-міністра королівства Ріші Сунака, який вчора відвідав Київ.

 

«СРСР був нашим союзником у Другій світовій війні, хіба ні? 27 мільйонів жителів СРСР загинули. Якби не СРСР, то, скоріш за все, зараз ми б розмовляли німецькою. Не забувайте це».

«Ці українці настільки погані (відповідь на коментар про те, що українці є шахраями – прим.)? Я думаю, що ці гроші – це ще одна зайва витрата. Це марнотратство, яке ми не можемо собі дозволити. Наша країна йде в прірву. Можете розповісти мені більше про цей конфлікт? До речі, я проти путіна. Але я не проти росії».

 

i "таких незнайок" там багато:pozor:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Вячеслав63 сказал:

Все у вас правильно, тільки одна вада...

 Та тут майже усі такі, немов фанатикі різних конфесій які не можуть ніяк вловити істину, правда за нечастим включенням різних агентів.

Змінено користувачем kim chen lhoran
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

а які втрати кожного місяця ? 

 

Вроде как до 500 доходило в какой то месяц

А в среднем - больше сотни

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Фрай сказав:

а у нас благодаря форумной шобле зрадофилов люди не хотят воевать.

Кто-то как вадимы и другие сцыкуны, кому-то просто страшно и это понятно, но достаточно тех кто читает высеры ржущих радисток с бондорэмбами на минималках и думает да нах оно мне упало такую власть защищать.

То бишь, люди думают не о защите своей земли, «кирпичей», семье/детях/внуках, а под их влиянием проецирует внимание на другие критерии, шо как-бы дает им право на отмазки.

Воювати люди не хочуть не того, що в інтернетах радистки з бондами щось там пишуть, а того що мобілізацію проводять дегенерати. Чому в кацапів воювати черга стоїть, а в нас ловить приходиться? Може "тупі" кацапи розуміють, що позитивна мотивація і позитивне підкріплення набагато ефективніше за негативні? А "розумні" українці думають, що негативною мотивацією і негативним підкріпленням вони зараз все швиденько вирішать. Мабуть вони ще не в курсі, що то прямий шлях до загороджувальних загонів. Звичайно, дегенерати і далі можуть продовжувати про сцикунів, щурів, ухилянтів, ходить по хатах, пакувать у бусікі, блокувати рахунки і т.д., в кінці-кінців це природній відбір, дегенеративна система має вмерти. Жаль тільки, що разом з нею може вмерти і держава, і нація.

  • Лайк 4
  • Дякую 2
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

А "розумні" українці думають, що негативною мотивацією і негативним підкріпленням вони зараз все швиденько вирішать.

Ви впевнені що то українці роблять? Українці для них гої. І ще невідомо які насправді завдання вони виконують. Справжні українці стрьомного гетьмана відправляли куди подалі, а не захищали як раби власника.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо кацап - адекватна людина 

то чомусь обов'язково покацаплений єврей 

Спойлер


Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

якщо кацап - адекватна людина 

то чомусь обов'язково покацаплений єврей 

  Скрыть контент

 

 

О, вже й адекватні кацапи з'явилися. Одразу за ними гарні руські йдуть...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Propeller сказал:

 

По выделенному. Не знал, что так можно.

ТАК - нельзя.

Сказочки...с какой целью - ХЗ

Идет постоянное сравнение координат между инерциальной системой и ЖПС\Глонасс

Если они не совпадают - производится коррекция по ЖПС, как более точной. Если не удалось - полный переход на инерциальную. А это просто снижение точности, а не уход с боевого курса...

Где то так, по простому

Змінено користувачем Canton
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, US7IGN сказав:

Ви впевнені що то українці роблять? Українці для них гої.

Так само як і росіяни для них гої.

Кіт вже вкотре розповідає про "дегенератів" у владі, тільки національність цих "дегенератів" замовчує.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, XL.pro сказал:

Кіт вже вкотре розповідає про "дегенератів" у владі, тільки національність цих "дегенератів" замовчує.

але їх майстерність вже помітна і за кордоном...

While this is a matter of fact about which one can change very little, there is something else that’s making me more worries: that’s Ukraine, its government, media, and parts of the population. No doubt, the government is excelling in the PR-game. However, at the same time it can’t explain even to its own population how comes the ZSU is making lots of costly mistakes. And it was ‘highly successful’ in turning enough Poles and Slovaks against Ukraine to prompt changes in behaviour of local governments (even to influence local elections, at least in the case of Slovakia). And at least as successful in messing around in Washington DC without securing anything like guaranteed, serious, and continuous US support. 

xxtomcooperxx.substack.com/p/ukraine-war-10-january-2024-be-quiet?utm_source=profile&utm_medium=reader2

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

я тут бачу таку аналогію. може і помиляюся. це все одно що робити висновок про автопарк європи дивлячись на бляхи. мені здається те що їде сюди на утилізацію і те на чому вони самі їздять - трохи різні речі. навіть у поляків таких проблем не має defence24.pl/sily-zbrojne/wojsko-polskie-odebralo-kolejne-leopard-2pl

 

На утилизацию,ну такое себе,скоро 3 год войны.Со скрипом такая утилизация,со слезами Зели,который устал уже объяснять еврооленям что наши проблемы это их проблемы только позже.

На эту технику они тоже рассчитывали.

Я глубоко сомневаюсь в готовности старого мира к войне,полноценной как у нас .Будет как с французами,две недели и руки в гору,привет Виши.История суко она кругами ходит по планете.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AlexNaymk сказал:

который устал уже объяснять еврооленям что наши проблемы это их проблемы только позже.

я в цьому не впевнений. але це не важливо. важливо що вони теж в цьому не впевнені. і поки що це проблема не оленів.

2 минуты назад, AlexNaymk сказал:

Я глубоко сомневаюсь в готовности старого мира к войне,полноценной как у нас

а з чого ви взяли що вона буде такою ж? і чи взагалі буде? вони позбавилися атомної зброї? у них застаріла техніка та відсутнє її виробництво? у вас є відомості про їх запаси?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

що позитивна мотивація і позитивне підкріплення набагато ефективніше за негативні?

Ну и как в наших условиях позитивно мотивировать условного слесаря с завода ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, US7IGN сказал:

я в цьому не впевнений. але це не важливо. важливо що вони теж в цьому не впевнені. і поки що це проблема не оленів.

а з чого ви взяли що вона буде такою ж? і чи взагалі буде? вони позбавилися атомної зброї? у них застаріла техніка та відсутнє її виробництво? у вас є відомості про їх запаси?

Отсроченная проблема остаётся проблемой,она никуда не денется,вспоминаем 39 год.

Ядерка она есть но применить ее хватило яиц только у штатов потому что у других не было .Монополия она такая,делай что хочешь.

Но времена изменились и в эту рулетку может играть только шизофреник,коим ***ло не является иначе Алина и выводок пойдут в расход и другие приближенные,чьи детки живут за пределами их влияния.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, AlexNaymk сказал:

Отсроченная проблема остаётся проблемой,она никуда не денется,вспоминаем 39 год.

Ядерка она есть но применить ее хватило яиц только у штатов потому что у других не было .Монополия она такая,делай что хочешь.

Но времена изменились и в эту рулетку может играть только шизофреник,коим ***ло не является иначе Алина и выводок пойдут в расход и другие приближенные,чьи детки живут за пределами их влияния.

а чи була дівчинка ? чи може то "борода" для маскування справжніх  смаків  віп півня ?

Навколо Xуйла  розквітла  гейська  шобла - від топ політиків ( жиріки-володіни )  , до так званої "культур-мультур" ( там взагалі суцільний содом ),

Xуйло так щедро наділяє  охоронців губернаторськими вотчинами , що  наводить на  думку , що там щось більше , ніж служба у преторіанській гвардії . 

 

История , суко , она кругами ходит по планете.(с)

 

Басманов молодший - солодка дупця Івана ІV Лютого

Fyodor_Basmanov_as_painted_by_Klavdiy_Lebedev_in_1898.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, ks6 сказал:

Ну и как в наших условиях позитивно мотивировать условного слесаря с завода ?

умовний слюсар має працювати на заводі, а не воювати. і це перше що треба усвідомити.

К сожалению, наша работа в области экономического шпионажа страдала все увеличивающимся недостатком специалистов. Все больше требований предъявлял фронт, и слишком часто нужные нам люди занимались не той работой, какую бы им следовало выполнять. Приведу несколько примеров: специалист в области экономики, долго проработавший в Аргентине, служил писарем в штабе одной из дивизий на Восточном фронте; крупный знаток Португалии был стрелком на зенитной батарее; прекрасный специалист-фотохимик, который мне был крайне необходим для работы в техническом отделе, был помощником повара во фронтовом госпитале. (Только в 1943 году, с помощью Гиммлера удалось в порядке обмена получить такие кадры).

Шелленберг Вальтер - Мемуары

1 минуту назад, AlexNaymk сказал:

вспоминаем 39 год.

 

1 минуту назад, AlexNaymk сказал:

Но времена изменились

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

умовний слюсар має працювати на заводі, а не воювати. і це перше що треба усвідомити.

Ну а кто тогда должен воевать? Где взять этих 500 000?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ks6 сказал:

Ну а кто тогда должен воевать? Где взять этих 500 000?

не всі 500 000 мають стріляти з рушниці в окопі. але судячи зі всього мета у влади трохи відрізняється від вашого уявлення про перемогу. інакше відсутність змін за 2 роки, а місцями ще й погіршення процесів, я нічим більше пояснити не можу. ну не вірю я що офіс простих рішень та інші настільки тупі. це фізично неможливо.

 

я керував різними людьми і трохи знаю про мотивацію. у всіх різна. але особисто я ніколи не намагався мотивувати людину ставлячись до неї як до худоби.

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...