Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Чому знущання? Син каже, що йому набагато цікавіше самому зробити дрон, ніж просто донатити. 

Тому що донат на 20тисяч ( а дронів же може бути не один) не в яжеться зі словом народний

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Чому знущання? Син каже, що йому набагато цікавіше самому зробити дрон, ніж просто донатити. 

Що не так з "народними дронами" від Федорова? На перший погляд, все виглядає чудово: люди збирають дрони, передають армії - профіт.

Але є ще економіка. А вона наступна. Якщо порівняти економіку фабрики з виробництва дронів з економікою індивідуального збирання в домашніх умовах, виявиться, що:

Вартість засобів виробництва.
Фабрика облаштовує робоче місце, за яким люди можуть працювати у три зміни. Федоров пропонує кожному з потенційних тисяч збірників придбати спеціальний інструмент для збирання дронів. В результаті, одна одиниця обладнання на фабриці окуповує себе в десятки разів швидше, ніж у аматора, який збирає дрони кілька годин на тиждень.

Продуктивність праці.
За рахунок спеціального обладнання, логістики, наставництва досвідчених працівників, контролю складальник на виробництві може складати дрони в 5, 10, або навіть більше разів швидше, ніж індивідуал у себе вдома.

Логістика.
За рахунок великих оптових партій, логістика виробництва обходиться в рази дешевше за пересилання Новою Поштою.

Якість
Сам Федоров сказав, що перші результати показали 80% робочих дронів. 20% браку - це катастрофічний показник для виробництва. Бо що значить брак? Що дрон треба розбирати і розбиратися, що не так. На розбірку, усунення браку, нове тистування піде в рази більше часу (і грошей, бо хтось за це отримує ЗП), ніж один раз якісно зібрати дрон.

Вартість.
Комусь здається, що все одно буде профіт, бо люди ж працюють безкоштовно і купують комплектуючі за свій кошт. Але давайте розберемося, за які гроші вони купуватимуть комплекти для складання? Правильно, за ті гроші, які раніше донатили на армію. Виходить, замість донатів на потрібні речі, люди витрачають свої гроші і час на неефективне виробництво. Тож ніфіга не бесплатно буде, а навпаки - дорожче.

Наслідки.
Збирання дронів – це ще одна причина мамкиним черешням не йти в армію. Бо я ж ось дрони збираю, я ж тут потрібніший!  

Найголовніше. Надійність.
Армія отримує дрони непевної якості, які збираються дуже різними людьми: і технічно грамотними, і абсолютно безрукими, яким ефект Данінга-Крюгера відкриває можливості стати складальником дронів. І тут проблема. Бо коли пілот дрона розраховує вразити своїм дроном ціль, а дрон відмовляє, ця ціль вражає наших солдатів. Неякісні дрони вартують людських життів. Чи готові ми до таких ризиків? Я переконаний, що ні! Такі ризики неприйнятні.

Я думаю, в тилу не має бути армії дронів, бригади збирачів танків, батальону паяльників РЛС. Єдина армія, яка має бути в тилу - це Армія платників податків. Яка платить податки, донатить на армію, готується до мобілізації, щоб замінити тих, хто пішов першим.

Ми зараз на такому технологічному етапі війни, що не треба ліпити з гімна і палок свій власний, український, шлях. Наші союзники, британці, ще у ХVІІІ ст. придумали велосипед, який називається промисловістю. Великі, автоматизовані підприємства – це низька собівартість, висока продуктивність, висока якість і великі обсяги виробництва.

Навіть одна, невеличка, на 200 людей, фабрика збирання дронів буде ефективнішою за весь цей всратий хайп і заняття тисяч людей чорті чим із від'ємним результатом.

Єдине, таку фабрику не покажеш по ТВ і з нею не можна буде зробити селфі. Можливо, саме тому таких фабрик дронів, побудованих за підтримки держави, досі немає?

  • Лайк 6
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, unreal1975 сказал:

Можливо, саме тому таких фабрик дронів, побудованих за підтримки держави, досі немає?

просто вкрадені гроші замість побудованої фабрики треба чимось компенсувати. хай дронів буде в рази менше і вони будуть гівняні, але хто там буде розбиратися. це ви ще не бачили кошторис міністерства дронів :flag1:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Бездомный сказав:

чим ?

Це ж величезна відстань .

Ігнат також сказав, що ракети, які замовляє Пентагон для України, це AIM-120 AMRAAM інших модифікацій, які можуть долати 160 км, і є версія 180 км. Цього більш, ніж достатньо, щоб діставати російську авіацію, не заходячи в зону ураження російського ППО.

suspilne.media/564173-u-povitranih-silah-prokomentuvali-zamovlenna-pentagonom-dla-ukraini-raket-amraam/

 

зображення_2024-01-14_233427589.png

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Харкові будують першу підземну школу.

Першу підземну школу у Харкові, яка будується в Індустріальному районі, планують відкрити у березні. Про це повідомив мер міста Ігор Терехов.

Мер додав, що будівництво школи йде чітко за графіком, незважаючи на ворожі обстріли міста, морози і негоду.

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, 7351 сказал:

Ігнат також сказав, що ракети, які замовляє Пентагон для України, це AIM-120 AMRAAM інших модифікацій, які можуть долати 160 км, і є версія 180 км. Цього більш, ніж достатньо, щоб діставати російську авіацію, не заходячи в зону ураження російського ППО.

suspilne.media/564173-u-povitranih-silah-prokomentuvali-zamovlenna-pentagonom-dla-ukraini-raket-amraam/

 

зображення_2024-01-14_233427589.png

тобто збив  винищувач ?

 

з неба ? 

не з землі комплекс ппо ?

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, unreal1975 сказав:

Навіть одна, невеличка, на 200 людей, фабрика збирання дронів буде ефективнішою за весь цей всратий хайп і заняття тисяч людей чорті чим із від'ємним результатом.

Перше -- не замість, а разом.

Друге -- якщо комусь не показали "фабрику" та не вказали її координати, це зовсім не означає, що цехів з масового виробництва дронів не існує.

Третє -- якщо дитина в сім’ї бачить, як збирається дрон і розуміє для чого це -- то найкраща пропаганда патріотизму серед молоді, необхідність витрати грошей на яку не розуміють тільки довбні.

 

зображення_2024-01-14_234508789.png

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Бездомный сказав:

тобто збив  винищувач ?

 

з неба ? 

не з землі комплекс ппо ?

 

38 хвилин тому, 7351 сказав:

Джерело ось, але офіційного підтвердження поки нема.

unn.ua/news/ukraina-pidbyla-dva-rosiiski-litaky-nad-akvatoriieiu-azovskoho-moria-mysiahin

 

Ракети AMRAAM на практиці довели, що є одними із найсучасніших та найефективніших снарядів свого типу.

Адже вони випускаються не лише для установки на винищувачах, а й для наземних систем, серед яких одні із найкращих у світі систем протиповітряної оборони NASAMS, що стоять на обороні Білого дому, а віднедавна і на охороні неба України. 

armyinform.com.ua/2023/10/04/raketa-aim-120-amraam-suchasna-universalna-ta-perevirena/

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Бездомный сказал:

тобто збив  винищувач ?

 

з неба ? 

не з землі комплекс ппо ?

Я проплываю мимо места, где ДРЛВ А-50 наебнулся. Запомню на всю жизнь, как хозяин ДРЛВ А-50 вылетел через окно кабины пилота, и минуты две кричал: ХОХЛЫЫЫЫЫ! Он так долго тянул „Ы“, что я почувствовала его боль… Возможно, он копил на ДРЛВ А-50 всю жизнь

  • Лайк 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Propeller сказав:

У Харкові будують першу підземну школу.

Першу підземну школу у Харкові, яка будується в Індустріальному районі, планують відкрити у березні. Про це повідомив мер міста Ігор Терехов.

Мер додав, що будівництво школи йде чітко за графіком, незважаючи на ворожі обстріли міста, морози і негоду.

Розпилюють грош і, скільки потрібно таких шкіл?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vinsol2009 сказав:

Розпилюють грош і, скільки потрібно таких шкіл?

Тим, хто не збирається жити в Україні -- жодної

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, ozzy сказал:

Я проплываю мимо места, где ДРЛВ А-50 наебнулся. Запомню на всю жизнь, как хозяин ДРЛВ А-50 вылетел через окно кабины пилота, и минуты две кричал: ХОХЛЫЫЫЫЫ! Он так долго тянул „Ы“, что я почувствовала его боль… Возможно, он копил на ДРЛВ А-50 всю жизнь

вікі оперативно відреагувала 

uk.wikipedia.org/wiki/А-50

14 січня 2024 року, близько 21:00, за повідомленням комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки у Верховній Раді України, Україна збила російський літак ДРЛО А-50, який перебував в повітряному просторі над Азовським морем[19].А-50 збили одразу після того, які він заступив на чергування в районі Кирилівки, близько 21:10 - 21:15. Він припинив відповідати на запити тактичної авіації, згодом пілот російського Су-30 зафіксував займання та падіння невстановленого повітряного судна.

мінус  п'ятнадцять кацаповоєнльотів

Екіпаж : 5 людожерів

Тактичний екіпаж: 10 людожерів

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 9
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Розпилюють грош і, скільки потрібно таких шкіл?

Само собой распиливают. Вы, харьковские, все такие. 

Сколько таких школ? ВСЕ! Кроме безопасности еще сэкономите на отополении школ зимой и охлаждении летом. Потому как за бортом постоянно +10С. Только надо ответсвенно отнестись к возможному "просачиванию" радона. 

 

 

Змінено користувачем Propeller
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, 7351 сказал:

Перше -- не замість, а разом.

Друге -- якщо комусь не показали "фабрику" та не вказали її координати, це зовсім не означає, що цехів з масового виробництва дронів не існує.

Третє -- якщо дитина в сім’ї бачить, як збирається дрон і розуміє для чого це -- то найкраща пропаганда патріотизму серед молоді, необхідність витрати грошей на яку не розуміють тільки довбні.

 

зображення_2024-01-14_234508789.png

У вас все в порядку? може ще станок дома поставити і снаряди точити? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Росія має бути повністю розбита, як німці в 1945 році: французький експерт застеріг ЄС від напівзаходів

war.obozrevatel.com/ukr/rosiya-mae-buti-povnistyu-rozbita-yak-nimtsi-v-1945-rotsi-frantsuzkij-ekspert-zasterig-es-vid-napivzahodiv.htm

Спойлер

Держава-терорист Росія, яка веде війну проти України, має бути розгромлена так само, як нацистська Німеччина у 1945 році. Для цього Європа має припинити застосовувати лише напівзаходи в допомозі щодо відбиття російської агресії.

Таку думку висловив старший науковий співробітник Центру аналізу європейської політики (CEPA) Ніколас Тензер. Він попередив лідерів ЄС про небезпеку "втоми від війни".

"Справа в тому, що результат війни, по суті, буде чимось на кшталт моменту 1945 року. Або ми виграємо, або програємо", – сказав французький держслужбовець, науковець і письменник.

filestoragetemp-19.webp

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, unreal1975 сказав:

У вас все в порядку? може ще станок дома поставити і снаряди точити? 

Вам це важко уявити, але я в дитинстві, коли війни не було, збирав дома планери з розмахом крил завбільшки двох метрів. Нервюри для крил випілював ручним лобзіком. Ні разу про це жалів.

Літали більше години за раз, але кожний планер всього один раз....

.......................................

В Канаді, якщо ви вранці не вберете сніг на тротуарі вдовж вашого участку -- вас оштрафують, а якщо хтось травмується на неприбраному від снігу та не посипаному тротуарі -- ви будете платити за лікування. Бува ж таке.

 

зображення_2024-01-15_002615991.png

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, 7351 сказал:

image.png.68a0702faffcf18931f2e8b23c0e8cb3.png

Якщо хто раптом забув - Україна вже підписувала одну історичну угоду, в тому числі і з Великою Британією.

У Будапешті.

Змінено користувачем Danylo Ivanov
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, 7351 сказал:

Знайшов таке:

"Якщо ви хочете зібрати FPV-дрон:

Перейдіть на платформу Дія та натисніть — Хочу зібрати дрон. 

Авторизуйтеся через Дія.Підпис. Ви автоматично отримаєте оригінальний позивний, щоб захистити чутливі дані.

Пройдіть онлайн-навчання.

Виберіть, який дрон збиратимете. Тут отримаєте деталі про запчастини. Якщо виникнуть запитання, зможете зв’язатися зі службою технічної підтримки.

Передайте дрон через логіста на тестування. 

І це все! Якщо тестування успішне, дрон поїде на фронт. А ви зможете переглянути, як ваша «пташка» відпрацювала по ворожих цілях."

diia.gov.ua/news/zbirajte-fpv-dron-z-diyapidpisom-yak-pracyuye-informacijna-platforma-zhitomirskij-dron

thumb_889_730_410_0_0_auto.jpg

Влада, замість того, щоб розгортати промислове виробництво дронів (і не тільки дронів!) пропонує громадянам самостійно збирати дрони вдома. Це піхвець.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гноми  - посіпаки людрожерів , любителі кривавих кацапських грошей

Глава МЗС Швейцарії заявив у Давосі, що "не буде миру без слова Росії":pozor:

 

www.obozrevatel.com/ukr/politics-news/glava-mzs-shvejtsarii-zayaviv-u-davosi-scho-ne-bude-miru-bez-slova-rosii.htm?_gl=1*7w0mjr*_ga*MTIyNjIxMjcwNy4xNjkzNjY1ODg1*_ga_JBX3X27G7H*MTcwNTI3MTIxOC4xNy4xLjE3MDUyNzI5NjAuNTAuMC4w

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Danylo Ivanov сказав:

Влада, замість того, щоб розгортати промислове виробництво дронів (і не тільки дронів!) пропонує громадянам самостійно збирати дрони вдома. Це піхвець.

Не пропонує, а дає можливість тим, хто дійсно цього бажає.

Ворогам України цього не зрозуміти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

тобто збив  винищувач ?

 

з неба ? 

не з землі комплекс ппо ?

Говорят щоб хохлы не радовались, бо то их пво так постаралось, но все ок, самолеты сели, правда с ранеными, но то уже такое.

Мне понравилось чье-то, хохлы, а чё с …балом?

То бишь, если самим сбить это пабеда! :pozor:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Danylo Ivanov сказал:

Влада, замість того, щоб розгортати промислове виробництво дронів (і не тільки дронів!) пропонує громадянам самостійно збирати дрони вдома. Це піхвець.

ну так мільйон дронів самі не зберуться

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, unreal1975 сказав:

Наслідки.
Збирання дронів – це ще одна причина мамкиним черешням не йти в армію. Бо я ж ось дрони збираю, я ж тут потрібніший!

Тінь на плетінь. Он, ви взяли і намалювали з повітря сто одну пусту причину щоб нічого не збирати руками аматорів. Так і ті черешні знайдуть стільки ж причин не йти до армії, і оголошена вами буде серед останніх, бо тцк на подібні відмазки взагалі не зважає. А люди ваші аргументи не беруть до уваги і хто хоче - той і робить, і без усяких ініціатив Фьодорова. А щодо ініціативи Ф., то як я розумію вона спрямована на розширення кола ентузіастів, а ваші "зауваження" навпаки.

Взагалі багатоцентрові мережі ефективніші ніж той велисипед ХVІІІ ст. що ви змалювали. Це дурість, відмовившись від дрібного,  взяти і укрупнити усю логістику, а також виробництво, з точки зору ризиків. Один прильот і -  пиши "пропало". Так хочете?

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Засуджений у 2021 році на 14 років  за педофілію режисер «Ералашу» Белостоцький пішов  воювати 

Спойлер

 

«Я хочу моей матери и моим родным вернуть возможность мной гордиться. Я хочу не словами, а делом, поступком ответить тем гадам, которые упекли меня за решетку. И тем стервятникам, которые облили грязью мое имя и растоптали честь моей семьи. Я хочу показать государству, что оно напрасно списало меня в расход. А обычным людям, живущим в нем, что напрасно меня прокляли. Если я никому не нужен в режиссерском кресле, возможно, я пригожусь хотя бы в окопе»
 

2e35ccd332ce1e796f45f5ada546f.jpeg

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...